Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2029 | TRNKA Dominik | 1989 | Atrex Bassta team | 1. / Muži 23-39 let | 1:00:17.3 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 2025 | KRÁL Jakub | 1984 | Kola Koblížek | 2. / Muži 23-39 let | 1:00:30.4 | 0:00:13.1 | ||
3 | diplom | 2047 | VYTLAČIL Štěpán | 2001 | Česká spořitelna Specialized Junior MTB team | 1. / Kadeti 14-16 let | 1:00:38.5 | 0:00:21.2 | ||
4 | diplom | 2017 | ČECH Martin | 2000 | KC Kooperativa Jablonec nad Nisou | 1. / Muži 17-22 let | 1:00:41.7 | 0:00:24.4 | ||
5 | diplom | 2056 | JAŠA Lukáš | 1988 | Specialized Bike Centrum Olomouc | 3. / Muži 23-39 let | 1:00:42.5 | 0:00:25.2 | ||
6 | diplom | 2026 | ŠAROUN Libor | 1973 | CKK Znojmo / PREMIUM hotel | 1. / Muži nad 40 let | 1:00:58.5 | 0:00:41.2 | ||
7 | diplom | 2011 | TRUHLÁŘ Josef | 1996 | PREMIUM HOTEL Znojmo | 2. / Muži 17-22 let | 1:01:01.2 | 0:00:43.9 | ||
8 | diplom | 2247 | FEITH Marek | 1996 | Cycles Perfecta Ivančice | 3. / Muži 17-22 let | 1:01:06.2 | 0:00:48.9 | ||
9 | diplom | 2195 | MALÍNEK Lukáš | 1999 | --- | 4. / Muži 17-22 let | 1:01:18.3 | 0:01:01.0 | ||
10 | diplom | 2003 | HÁJEK Pavel | 1975 | Atrex Bassta team | 2. / Muži nad 40 let | 1:01:25.8 | 0:01:08.5 | ||
11 | diplom | 2010 | SUCHÝ Milan | 1985 | Pepebike.cz | 4. / Muži 23-39 let | 1:01:35.6 | 0:01:18.3 | ||
12 | diplom | 2049 | LEDECKÝ Petr | 1976 | --- | 3. / Muži nad 40 let | 1:02:30.5 | 0:02:13.2 | ||
13 | diplom | 2002 | NĚMEC Patrik | 2001 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | 2. / Kadeti 14-16 let | 1:02:35.3 | 0:02:18.0 | ||
14 | diplom | 2018 | BREDLER Matyáš Jiří | 2002 | KC Kooperativa Jablonec n. N. | 3. / Kadeti 14-16 let | 1:02:36.5 | 0:02:19.2 | ||
15 | diplom | 2569 | NETÍK Ivo | 1972 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 4. / Muži nad 40 let | 1:03:15.3 | 0:02:58.0 | ||
16 | diplom | 2005 | VÁCHAL David | 1998 | Velosport Domažlice | 5. / Muži 17-22 let | 1:03:41.5 | 0:03:24.2 | ||
17 | diplom | 2013 | AUGUSTA Matouš | 1989 | --- | 5. / Muži 23-39 let | 1:03:55.8 | 0:03:38.5 | ||
18 | diplom | 2030 | KYSELA Patrik | 1973 | ZPcyklo PROOFY Corratec team | 5. / Muži nad 40 let | 1:04:09.5 | 0:03:52.2 | ||
19 | diplom | 2008 | ŠTOREK Martin | 1979 | Bike Profa Chomutov | 6. / Muži 23-39 let | 1:04:14.8 | 0:03:57.5 | ||
20 | diplom | 2177 | MICHAL Jakub | 2001 | --- | 4. / Kadeti 14-16 let | 1:04:16.8 | 0:03:59.5 | ||
21 | diplom | 2015 | BLAŽEK Jakub | 1998 | SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM | 6. / Muži 17-22 let | 1:04:17.8 | 0:04:00.5 | ||
22 | diplom | 2006 | PFEIFER Jiří | 1974 | AC Sparta Praha Cycling | 6. / Muži nad 40 let | 1:04:34.1 | 0:04:16.8 | ||
23 | diplom | 2073 | PAVLÍK Václav | 1994 | Bikecentrum Olomouc | 7. / Muži 23-39 let | 1:04:39.8 | 0:04:22.5 | ||
24 | diplom | 2031 | LANDSMAN Robert | 1973 | --- | 7. / Muži nad 40 let | 1:04:42.3 | 0:04:25.0 | ||
25 | diplom | 2023 | MORAVEC Michal | 1980 | GHOST Team | 8. / Muži 23-39 let | 1:04:44.3 | 0:04:27.0 | ||
26 | diplom | 2001 | HOVORKA Daniel | 2001 | Symbio+BMC | 5. / Kadeti 14-16 let | 1:05:12.5 | 0:04:55.2 | ||
27 | diplom | 2036 | NOVOTNÝ Martin | 1998 | --- | 7. / Muži 17-22 let | 1:05:20.3 | 0:05:03.0 | ||
28 | diplom | 2032 | PANTŮČEK Jiří | 1977 | GHOST Team | 8. / Muži nad 40 let | 1:05:27.3 | 0:05:10.0 | ||
29 | diplom | 2060 | HUSEK Karel | 1998 | EDLINE MTB Team | 8. / Muži 17-22 let | 1:05:28.2 | 0:05:10.9 | ||
30 | diplom | 2007 | VELEK Matej | 1985 | Calabrone | 9. / Muži 23-39 let | 1:05:56.5 | 0:05:39.2 | ||
31 | diplom | 2028 | VEVERKA Václav | 2003 | KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou | 6. / Kadeti 14-16 let | 1:06:00.9 | 0:05:43.6 | ||
32 | diplom | 2012 | KOSIČKA Lubor | 1984 | cyklovrakoviště | 10. / Muži 23-39 let | 1:06:11.3 | 0:05:54.0 | ||
33 | diplom | 2034 | CHRUDIMSKÝ Radek | 1982 | Česká Spořitelna | 11. / Muži 23-39 let | 1:06:19.3 | 0:06:02.0 | ||
34 | diplom | 2086 | HLAVA Tomáš | 2002 | 4EVER CykloBulis | 7. / Kadeti 14-16 let | 1:06:21.5 | 0:06:04.2 | ||
35 | diplom | 2097 | SVÍZELA Tomáš | 2000 | 4EVER Cyklo Bulis | 9. / Muži 17-22 let | 1:06:21.5 | 0:06:04.2 | ||
36 | diplom | 2565 | JELÍNEK Marek | 2003 | PREMIUM HOTEL Znojmo | 8. / Kadeti 14-16 let | 1:06:45.8 | 0:06:28.5 | ||
37 | diplom | 2020 | LACINA Jan | 1989 | HR Racing České Budějovice | 12. / Muži 23-39 let | 1:06:47.6 | 0:06:30.3 | ||
38 | diplom | 2443 | BRABEC Zdeněk | 1968 | open cycling academy | 9. / Muži nad 40 let | 1:07:06.6 | 0:06:49.3 | ||
39 | diplom | 2515 | HRDLIČKA Radek | 1986 | --- | 13. / Muži 23-39 let | 1:07:11.3 | 0:06:54.0 | ||
40 | diplom | 2046 | PINKAS Daniel | 2001 | BIKE FREAKS HOLICE | 9. / Kadeti 14-16 let | 1:07:11.5 | 0:06:54.2 | ||
41 | diplom | 2016 | KOČÍ Ladislav | 1972 | INT CZ | 10. / Muži nad 40 let | 1:07:13.3 | 0:06:56.0 | ||
42 | diplom | 2039 | ŠVIHÁLKOVÁ Tereza | 1999 | KC KOOPERATIVA JABLONEC N.N. | 1. / Ženy 17-22 let | 1:07:16.8 | 0:06:59.5 | ||
43 | diplom | 2127 | KUBEČEK Matěj | 1999 | --- | 10. / Muži 17-22 let | 1:07:21.3 | 0:07:04.0 | ||
44 | diplom | 2048 | STIBAL Adam | 2001 | Cycling Academy Tábor | 10. / Kadeti 14-16 let | 1:07:24.7 | 0:07:07.4 | ||
45 | diplom | 2062 | PRAJSNER Josef | 1982 | --- | 14. / Muži 23-39 let | 1:07:30.3 | 0:07:13.0 | ||
46 | diplom | 2186 | PUNČOCHÁŘOVÁ Lucie | 1980 | Bikenotoric | 1. / Ženy 23-39 let | 1:07:58.4 | 0:07:41.1 | ||
47 | diplom | 2041 | SLABÝ Karel | 1975 | Biketime Bulls Písek | 11. / Muži nad 40 let | 1:08:08.8 | 0:07:51.5 | ||
48 | diplom | 2042 | MAREŠ Radek | 1969 | PATRY CYCLING TEAM Třešť | 12. / Muži nad 40 let | 1:08:20.3 | 0:08:03.0 | ||
49 | diplom | 2069 | STANĚK David | 1980 | triatlon Třebíč | 15. / Muži 23-39 let | 1:08:22.3 | 0:08:05.0 | ||
50 | diplom | 2159 | NAVRKAL Michal | 1976 | CKK Znojmo | 13. / Muži nad 40 let | 1:08:23.5 | 0:08:06.2 | ||
51 | diplom | 2037 | KOPELENT David | 2002 | Alltrainng.cz | 11. / Kadeti 14-16 let | 1:08:23.6 | 0:08:06.3 | ||
52 | diplom | 2222 | NAVRKALOVÁ Michaela | 2002 | CKK Znojmo | 1. / Kadetky 14-16 let | 1:08:33.3 | 0:08:16.0 | ||
53 | diplom | 2065 | POLA Michal | 1976 | BIKE TEAM Porsche Olomouc | 14. / Muži nad 40 let | 1:08:42.8 | 0:08:25.5 | ||
54 | diplom | 2040 | MACHOUREK Jiří | 1975 | --- | 15. / Muži nad 40 let | 1:08:46.5 | 0:08:29.2 | ||
55 | diplom | 2997 | ŽÍDEK Vojtěch | 2000 | --- | 11. / Muži 17-22 let | 1:09:17.3 | 0:09:00.0 | ||
56 | diplom | 2038 | HONĚK Šimon | 1995 | Cyklocentrum Košárek Bílovec | 12. / Muži 17-22 let | 1:09:26.3 | 0:09:09.0 | ||
57 | diplom | 2121 | PEJCHA Miloš | 1975 | Cyklo Pejcha RT | 16. / Muži nad 40 let | 1:09:27.8 | 0:09:10.5 | ||
58 | diplom | 2055 | LOUPANEC Petr | 2002 | 4EVER Cyklo Bulis | 12. / Kadeti 14-16 let | 1:09:28.8 | 0:09:11.5 | ||
59 | diplom | 2980 | NOVOTNÝ Ondřej | 2005 | Dukla Praha | 13. / Kadeti 14-16 let | 1:09:34.8 | 0:09:17.5 | ||
60 | diplom | 2044 | PETRŽELKA Jiří | 1964 | --- | 17. / Muži nad 40 let | 1:09:51.2 | 0:09:33.9 | ||
61 | diplom | 2071 | SLÁDEČEK Lukáš | 1987 | --- | 16. / Muži 23-39 let | 1:10:04.6 | 0:09:47.3 | ||
62 | diplom | 2183 | HŘEBAČKA Pavel | 1987 | --- | 17. / Muži 23-39 let | 1:10:04.6 | 0:09:47.3 | ||
63 | diplom | 2227 | KOMENDA Miroslav | 1966 | CYKLO Kučera elite team | 18. / Muži nad 40 let | 1:10:06.7 | 0:09:49.4 | ||
64 | diplom | 2125 | JIRÁK František | 1973 | AGROFERT cyklo tým | 19. / Muži nad 40 let | 1:10:07.3 | 0:09:50.0 | ||
65 | diplom | 2058 | PETRŮ Martin | 2003 | MARTIN CARVER | 14. / Kadeti 14-16 let | 1:10:11.7 | 0:09:54.4 | ||
66 | diplom | 2072 | VÍTEK Roman | 1977 | Wintersporthk.cz | 20. / Muži nad 40 let | 1:10:15.8 | 0:09:58.5 | ||
67 | diplom | 2045 | FALTEJSEK Jan | 1975 | --- | 21. / Muži nad 40 let | 1:10:17.5 | 0:10:00.2 | ||
68 | diplom | 2209 | GURIČA Pavel | 1986 | --- | 18. / Muži 23-39 let | 1:10:28.8 | 0:10:11.5 | ||
69 | diplom | 2057 | HEJHALOVÁ Dagmar | 2003 | Dukla Praha | 2. / Kadetky 14-16 let | 1:10:33.3 | 0:10:16.0 | ||
70 | diplom | 2148 | JELÍNEK Matyáš | 1999 | --- | 13. / Muži 17-22 let | 1:10:35.5 | 0:10:18.2 | ||
71 | diplom | 2620 | FIALA Karel | 1980 | --- | 19. / Muži 23-39 let | 1:10:42.8 | 0:10:25.5 | ||
72 | diplom | 2004 | VOJTĚCH Martin | 1973 | CYKLO Kučera elite team | 22. / Muži nad 40 let | 1:10:50.3 | 0:10:33.0 | ||
73 | diplom | 2374 | VOJTĚCH Matěj | 2002 | CYKLO Kučera elite team | 15. / Kadeti 14-16 let | 1:10:51.7 | 0:10:34.4 | ||
74 | diplom | 2966 | SPALENKA Robert | 1968 | SK POLAR | 23. / Muži nad 40 let | 1:10:52.7 | 0:10:35.4 | ||
75 | diplom | 2200 | MACINKA Jan | 1969 | CKK Znojmo | 24. / Muži nad 40 let | 1:10:54.8 | 0:10:37.5 | ||
76 | diplom | 2054 | BUDIN Jan | 1971 | --- | 25. / Muži nad 40 let | 1:11:01.7 | 0:10:44.4 | ||
77 | diplom | 2094 | STANĚK Ondřej | 1985 | Třebíč | 20. / Muži 23-39 let | 1:11:06.7 | 0:10:49.4 | ||
78 | diplom | 2043 | HARTYCHOVÁ Nicole | 2001 | VELO CLUB MONTE TAMARO | 3. / Kadetky 14-16 let | 1:11:16.5 | 0:10:59.2 | ||
79 | diplom | 2525 | LOUCKÝ Roman | 1980 | --- | 21. / Muži 23-39 let | 1:11:23.8 | 0:11:06.5 | ||
80 | diplom | 2542 | STANĚK Miroslav | 1988 | MTB Ježíkov Horažďovice | 22. / Muži 23-39 let | 1:11:24.2 | 0:11:06.9 | ||
81 | diplom | 2188 | UNGERMANOVÁ Elizabeth | 1999 | KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou | 2. / Ženy 17-22 let | 1:11:25.7 | 0:11:08.4 | ||
82 | diplom | 2108 | PRCHALOVÁ Libuše | 2001 | 4EVER CykloBulis | 4. / Kadetky 14-16 let | 1:11:28.8 | 0:11:11.5 | ||
83 | diplom | 2193 | LADISLAV Hartych | 1973 | --- | 26. / Muži nad 40 let | 1:11:40.5 | 0:11:23.2 | ||
84 | diplom | 2077 | KADLEC Vojtěch | 1982 | --- | 23. / Muži 23-39 let | 1:11:52.8 | 0:11:35.5 | ||
85 | diplom | 2066 | HOLPUCH Tomáš | 2000 | SYMBIO+ BMC | 14. / Muži 17-22 let | 1:12:14.7 | 0:11:57.4 | ||
86 | diplom | 2088 | PIŽL Jan | 1980 | --- | 24. / Muži 23-39 let | 1:12:14.8 | 0:11:57.5 | ||
87 | diplom | 2199 | ARU Patrik | 1981 | --- | 25. / Muži 23-39 let | 1:12:17.3 | 0:12:00.0 | ||
88 | diplom | 2553 | BERÁNEK Radek | 1977 | --- | 27. / Muži nad 40 let | 1:12:17.8 | 0:12:00.5 | ||
89 | diplom | 2050 | TICHÝ Tomáš | 1995 | --- | 15. / Muži 17-22 let | 1:12:19.8 | 0:12:02.5 | ||
90 | diplom | 2064 | FUKSA Štěpán | 2002 | --- | 16. / Kadeti 14-16 let | 1:12:21.5 | 0:12:04.2 | ||
91 | diplom | 2239 | PRUŠA Jiří | 1976 | --- | 28. / Muži nad 40 let | 1:12:23.5 | 0:12:06.2 | ||
92 | diplom | 2089 | BLAŽEK Hynek | 1968 | VelosportHB-Jihlava | 29. / Muži nad 40 let | 1:12:27.5 | 0:12:10.2 | ||
93 | diplom | 2191 | ŠPRINGR Ivan | 1985 | --- | 26. / Muži 23-39 let | 1:12:36.7 | 0:12:19.4 | ||
94 | diplom | 2059 | PŮLPÁNOVÁ Bohdana | 1975 | SCOTTMTB.CZ | 1. / Ženy nad 40 let | 1:12:36.8 | 0:12:19.5 | ||
95 | diplom | 2187 | SOCHOR Tomáš | 1979 | --- | 27. / Muži 23-39 let | 1:12:56.3 | 0:12:39.0 | ||
96 | diplom | 2021 | MALÝ Jan | 1991 | Symbio+BMC | 28. / Muži 23-39 let | 1:13:02.7 | 0:12:45.4 | ||
97 | diplom | 2024 | PEZOVÁ Hana | 1962 | Bottecchia - CZ Cyklo | 2. / Ženy nad 40 let | 1:13:02.8 | 0:12:45.5 | ||
98 | diplom | 2084 | CHOLASTA Petr | 1972 | --- | 30. / Muži nad 40 let | 1:13:05.0 | 0:12:47.7 | ||
99 | diplom | 2105 | ŠTEFKO Jan | 1976 | --- | 31. / Muži nad 40 let | 1:13:08.8 | 0:12:51.5 | ||
100 | diplom | 2111 | HEROUT Radim | 1988 | --- | 29. / Muži 23-39 let | 1:13:15.4 | 0:12:58.1 |