ČT Šumavský Skimaraton - ČT Šumavský Skimaraton - neděle

Běžecké lyžování
DÁTUM :26.2.2017 MIESTO :Kvilda
USPORIADATEĽ : Ski Klub Šumava STRÁNKY PRETEKOV :skimaraton.cz/

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata Modravský potok 1 # Modravský potok 2 # Hraběcí Huť #
1 7 detail pretekára SVOBODA Jan CZE 1966 silvini madschus team 1:24:35.6 0:00:00.0 05:48.0 1 0:26:49.5 1 1:15:06.5 1
2 37 detail pretekára ŠOUREK Libor CZE 1966 Olympic 1:31:38.7 0:07:03.1 06:13.0 4 0:29:12.5 4 1:21:12.1 2
3 246 detail pretekára ALIKIN Sergej GER 1963 SC Rosenheim 1:32:15.2 0:07:39.6 05:57.0 2 0:28:52.1 2 1:21:33.3 3
4 21 detail pretekára VATER Gerhard GER 1964 SKADI Bodenmais 1:32:17.9 0:07:42.3 06:08.5 3 0:29:10.8 3 1:21:58.1 5
5 1203 detail pretekára KULICH Jaroslav CZE 1963 Atlas Craft Team 1:32:18.2 0:07:42.6 06:14.5 5 0:29:17.3 5 1:21:58.1 4
6 248 detail pretekára ZÁSTĚRA Tomáš CZE 1964 Fischer Ski Klub Šumava 1:32:52.7 0:08:17.1 06:30.8 9 0:29:45.0 6 1:22:30.1 6
7 50 detail pretekára ŠVARC Petr CZE 1966 Žižkovský tygři 1:33:39.7 0:09:04.1 06:25.5 7 0:30:04.6 7 1:23:08.8 7
8 27 detail pretekára TEPLY Robin CZE 1967 Rob 1:34:39.5 0:10:03.9 06:26.2 8 0:30:14.8 8 1:24:23.3 8
9 35 detail pretekára GARHAMMER Karl-Heinz GER 1964 spvgg oberkreuzberg 1:36:21.2 0:11:45.6 06:58.5 17 0:31:01.0 10 1:25:39.6 9
10 92 detail pretekára KOVAŘÍK Oldřich CZE 1958 LK Tatran Chodov 1:36:49.4 0:12:13.8 06:42.7 12 0:31:26.0 12 1:25:59.8 10
11 70 detail pretekára SOMMER Manfred CZE 1966 TSV Buchenberg 1:38:20.9 0:13:45.3 07:02.0 19 0:32:12.1 16 1:27:30.6 11
12 62 detail pretekára WŰRZ Martin CZE 1963 CRS Sport 1:39:13.2 0:14:37.6 06:19.2 6 0:30:58.3 9 1:28:14.5 12
13 231 detail pretekára NOVOTNÝ Jiří CZE 1960 Praha 2 1:39:29.5 0:14:53.9 06:38.0 11 0:31:10.0 11 1:28:17.6 13
14 72 detail pretekára VOGT Jörg GER 1967 TSV90Neukirch 1:39:36.2 0:15:00.6 06:36.0 10 0:31:35.8 14 1:28:21.7 14
15 67 detail pretekára PETROU Jan CZE 1964 Ski Velešín 1:40:50.3 0:16:14.7 06:58.2 16 0:31:32.8 13 1:29:16.3 15
16 278 detail pretekára TIŠER Robert CZE 1962 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 1:41:12.7 0:16:37.1 06:54.7 14 0:32:19.0 17 1:29:59.1 16
17 1201 detail pretekára HOLINKA Martin CZE 1967 Atlas Craft Team 1:41:25.1 0:16:49.5 07:15.7 23 0:32:23.5 18 1:30:22.1 17
18 173 detail pretekára KUBEŠ Petr CZE 1964 Kooperativa Liberec 1:42:35.7 0:18:00.1 07:43.5 29 0:32:46.8 19 1:31:09.6 18
19 73 detail pretekára BLAŽEK Jiří CZE 1961 CK Sportblažek.cz 1:43:32.4 0:18:56.8 06:47.2 13 0:32:03.3 15 1:31:59.8 19
20 1222 detail pretekára PRAHER Stefan AUT 1964 DNA CC Eidenberg 1:44:21.7 0:19:46.1 07:32.2 27 0:33:51.5 26 1:32:53.1 21
21 150 detail pretekára WUTTE Toni AUS 1958 DSG-Sele Zell 1:44:25.2 0:19:49.6 07:10.0 21 0:33:01.5 21 1:32:23.1 20
22 1202 detail pretekára KŘEČEK Miroslav CZE 1962 Atlas Craft Team 1:44:47.2 0:20:11.6 07:20.2 24 0:33:06.6 22 1:33:04.6 23
23 126 detail pretekára JECKEL Klaus CZE 1965 Hojsova Straz 1:45:22.5 0:20:46.9 07:08.7 20 0:33:22.9 24 1:33:00.9 22
24 93 detail pretekára BEROUŠEK Pavel CZE 1962 LK Tatran Chodov 1:45:33.2 0:20:57.6 07:01.7 18 0:33:10.0 23 1:33:06.1 24
25 156 detail pretekára KAUFMANN Johannes GER 1961 VfL Reumtengrün 1:46:27.1 0:21:51.5 08:13.7 36 0:34:21.2 27 1:34:32.1 25
26 131 detail pretekára LEBEDEV Andrej GER 1963 SV Finsterau 1:46:50.5 0:22:14.9 08:01.5 33 0:34:28.5 28 1:34:51.8 26
27 51 detail pretekára SCHÖNBERGER Stefan GER 1962 Löffler Skadi Loppet Team 1:47:14.5 0:22:38.9 06:56.8 15 0:32:51.3 20 1:34:57.1 27
28 61 detail pretekára SCHÖFERLE Andreas GER 1961 SC Rettenberg 1:47:54.6 0:23:19.0 07:32.7 28 0:34:56.6 31 1:36:04.1 30
29 1269 detail pretekára RAAB Reinhard GER 1963 DJK Vilzing 1:48:26.5 0:23:50.9 08:11.5 35 0:34:48.1 30 1:36:21.3 31
30 301 detail pretekára SEMÍK Luboš CZE 1962 OK24 Praha 1:48:29.2 0:23:53.6 08:41.7 43 0:35:48.3 35 1:36:30.3 32
31 1223 detail pretekára FELZL Horst AUT 1965 --- 1:48:38.2 0:24:02.6 07:53.7 30 0:34:33.8 29 1:35:58.6 29
32 94 detail pretekára BEROUŠEK Petr CZE 1962 LK Tatran Chodov 1:48:40.5 0:24:04.9 07:13.0 22 0:33:50.8 25 1:35:54.8 28
33 1093 detail pretekára ZAIKA Aleksandr CZE 1963 --- 1:48:58.7 0:24:23.1 09:59.8 68 0:36:44.6 42 1:37:15.1 34
34 306 detail pretekára JINDRA David CZE 1960 --- 1:49:00.3 0:24:24.7 08:17.4 38 0:36:00.8 38 1:36:53.3 33
35 188 detail pretekára PROCHÁZKA Pavel CZE 1965 HOŘOVICE 1:49:20.7 0:24:45.1 08:45.0 44 0:35:59.1 37 1:37:15.1 34
36 1051 detail pretekára KAVALÍR Karel CZE 1965 OK 99 Hradec Králové 1:49:45.5 0:25:09.9 08:51.7 46 0:36:06.3 39 1:37:57.6 37
37 227 detail pretekára KAMENICKÝ Jan CZE 1966 OK99 Hradec Králové 1:49:46.5 0:25:10.9 08:10.5 34 0:35:24.8 34 1:37:26.6 36
38 1207 detail pretekára BEHÚŇ Ján CZE 1965 Monarda MB Olomouc 1:50:47.5 0:26:11.9 07:24.5 25 0:35:22.3 33 1:38:19.1 38
39 195 detail pretekára TERINGL Radek CZE 1965 TJ OB České Budějovice 1:51:12.7 0:26:37.1 08:51.7 45 0:36:34.0 40 1:38:43.6 40
40 69 detail pretekára WALDNER Reinfried AUT 1959 Katzelsdorf 1:51:47.2 0:27:11.6 07:27.0 26 0:35:21.8 32 1:39:09.1 41
41 305 detail pretekára KARLÍK Michal CZE 1964 LOKO TRUTNOV 1:52:09.5 0:27:33.9 08:32.0 40 0:35:49.8 36 1:38:29.1 39
42 218 detail pretekára BLANIK Jan CZE 1961 Rossignol racing team 1:52:45.2 0:28:09.6 09:08.5 51 0:37:09.6 46 1:40:04.4 43
43 1075 detail pretekára VESELÝ Jan CZE 1965 TJ SOKOL SENOHRABY 1:53:04.5 0:28:28.9 10:54.7 78 0:36:57.1 44 1:39:15.5 42
44 1020 detail pretekára BERKA Daniel CZE 1965 JABLONEC NAD NISOU 1:53:12.5 0:28:36.9 10:57.0 80 0:38:32.1 53 1:40:43.8 44
45 167 detail pretekára KAFKA Václav CZE 1960 OK Jihlava 1:54:07.5 0:29:31.9 09:12.3 53 0:37:32.8 49 1:41:37.9 46
46 115 detail pretekára TRÖBER Mai GER 1967 SV Grün-Weiß Pirna 1:55:32.5 0:30:56.9 07:56.5 32 0:36:41.1 41 1:42:48.1 48
47 1252 detail pretekára BAIER Manfred GER 1963 WSV DJK RASTBÜCHL 1:55:36.3 0:31:00.7 09:59.8 67 0:38:11.8 52 1:42:38.4 47
48 114 detail pretekára TORSTEN Daubner GER 1964 LAC Erdgas Chemnitz 1:56:38.5 0:32:02.9 09:10.5 52 0:38:07.6 51 1:41:36.9 45
49 1092 detail pretekára WANIVENHAUS Michael AUT 1959 Innsbruck läuft 1:56:45.3 0:32:09.7 08:32.2 41 0:37:39.1 50 1:43:22.9 49
50 1072 detail pretekára ŘEŽÁB Rostislav CZE 1965 MotorČeské Budějovice 1:57:28.3 0:32:52.7 11:23.8 90 0:40:16.1 56 1:45:07.4 53
51 1209 detail pretekára HARTMANN Thomas GER 1967 Harzfalke Tanne 1:57:34.3 0:32:58.7 07:56.5 31 0:37:32.6 48 1:44:45.1 51
52 128 detail pretekára KRÁSA David CZE 1961 Sokol Malá strana 1:58:20.5 0:33:44.9 08:27.7 39 0:37:23.8 47 1:44:57.4 52
53 180 detail pretekára KŘÍŽ Vladimír CZE 1958 ?ižkovský tygři 1:58:26.6 0:33:51.0 08:15.5 37 0:37:01.6 45 1:44:42.7 50
54 320 detail pretekára MIROSLAV Zelenk CZE 1965 Tj sokol Roprachtice 2:00:12.5 0:35:36.9 09:22.0 54 0:39:12.1 55 1:47:02.4 54
55 258 detail pretekára JANDA Martin CZE 1963 Sokol Křemže 2:00:57.6 0:36:22.0 09:01.7 49 0:38:46.8 54 1:47:32.7 56
56 313 detail pretekára ČECH Petr CZE 1966 --- 2:01:50.1 0:37:14.5 08:37.0 42 0:36:53.3 43 1:47:19.1 55
57 1033 detail pretekára DVOŘÁK Jiří CZE 1964 S.A.C. 2:04:31.8 0:39:56.2 10:36.0 73 0:41:54.1 71 1:50:13.4 57
58 119 detail pretekára ARHEIT Richie GER 1963 SC Villingen 2:04:49.3 0:40:13.7 09:23.0 55 0:40:23.6 58 1:50:24.6 58
59 1241 detail pretekára MRÁZIK Lubomír CZE 1967 Atletiko Frymburk 2:05:13.1 0:40:37.5 10:50.5 77 0:41:17.3 63 1:50:40.6 59
60 176 detail pretekára VÁVRA Lumír CZE 1965 LK VALUM PRO Frenštát 2:05:41.8 0:41:06.2 10:34.7 71 0:41:05.6 62 1:51:25.1 62
61 272 detail pretekára VAN VUCHT Geert NED 1962 Ulvenhout 2:06:00.3 0:41:24.7 09:37.7 62 0:40:33.1 59 1:51:22.4 61
62 1248 detail pretekára ONDERKA Martin CZE 1963 Scorpio Beroun 2:06:01.6 0:41:26.0 11:03.3 85 0:41:51.1 70 1:51:21.4 60
63 106 detail pretekára KRČMÁŘ Petr CZE 1958 TJ Sušice 2:06:08.8 0:41:33.2 09:51.0 65 0:41:24.1 64 1:51:43.1 64
64 120 detail pretekára BISCHOFF Axel GER 1965 Just For Fun 2:06:28.8 0:41:53.2 09:08.5 50 0:40:17.8 57 1:52:07.4 65
65 315 detail pretekára SEMÍK Jan CZE 1965 USK Praha 2:06:32.3 0:41:56.7 09:36.2 61 0:40:37.8 60 1:51:42.6 63
66 379 detail pretekára MICHNA Miroslav CZE 1967 Hartmanice 2:07:29.3 0:42:53.7 09:44.2 63 0:41:30.3 65 1:53:43.6 66
67 121 detail pretekára BLABLA Zdeněk CZE 1959 SKPČeské Budějovice 2:07:33.6 0:42:58.0 09:33.2 59 0:41:46.9 69 1:53:50.7 68
68 264 detail pretekára MUSIL Jiří CZE 1962 Cyklo Velešín 2:07:41.3 0:43:05.7 09:33.2 59 0:41:38.6 66 1:53:47.0 67
69 239 detail pretekára BOHONĚK Miloš CZE 1962 Ski Klub Neratovice 2:10:26.8 0:45:51.2 08:56.7 47 0:40:39.3 61 1:55:44.9 69
70 140 detail pretekára TŮMA Zdeněk CZE 1960 KPMG Running Club 2:11:06.6 0:46:31.0 09:31.5 58 0:41:43.3 68 1:56:48.6 70
71 330 detail pretekára DOBEŠ Martin CZE 1963 Javorná 2:11:49.1 0:47:13.5 10:35.7 72 0:43:13.6 74 1:57:11.9 71
72 277 detail pretekára BOUDA Jan CZE 1964 Bouda Elite Team 2:13:59.3 0:49:23.7 10:59.5 83 0:44:51.9 78 1:59:18.4 72
73 345 detail pretekára ČECH Emil SVK 1958 Častá 2:15:14.6 0:50:39.0 12:05.7 98 0:45:09.3 80 2:00:23.9 74
74 1079 detail pretekára ŠIMÁK Leopol CZE 1961 Tachov 2:16:17.6 0:51:42.0 08:59.5 48 0:41:42.4 67 1:59:59.9 73
75 211 detail pretekára CHVAL Stanislav CZE 1962 Čkyně 2:18:24.8 0:53:49.2 09:31.0 57 0:42:05.8 72 2:02:30.7 76
76 265 detail pretekára DOLEŽAL Jiří CZE 1959 Factor Bike Team 2:18:51.9 0:54:16.3 11:05.6 87 0:45:08.8 79 2:02:43.4 77
77 197 detail pretekára HADRAVA Stanislav CZE 1965 Skisokolstachy 2:18:52.4 0:54:16.8 10:04.5 70 0:43:47.3 75 2:02:30.4 75
78 325 detail pretekára MIKSÁNEK Miloslav CZE 1960 Sokol Roprachtice 2:19:35.8 0:55:00.2 09:50.0 64 0:42:51.6 73 2:03:46.9 78
79 117 detail pretekára WICHE Joachi GER 1958 Ski-Verein Triebes 2:21:04.6 0:56:29.0 11:00.2 84 0:45:47.3 83 2:04:37.9 79
80 342 detail pretekára BREČKA Pete SVK 1959 Donovaly 2:21:09.9 0:56:34.3 10:45.0 75 0:45:50.4 84 2:05:42.4 80
81 225 detail pretekára CHRASTIL Libor CZE 1960 Mountainski K.Vary 2:23:30.4 0:58:54.8 09:23.0 55 0:43:56.1 76 2:06:51.9 82
82 1211 detail pretekára NOSEK Milan CZE 1964 Sportful 2:23:35.9 0:59:00.3 10:42.7 74 0:45:13.3 81 2:06:36.7 81
83 1016 detail pretekára ATIS Zarinš LAT 1964 OK MONA 2:25:30.9 1:00:55.3 11:57.2 95 0:46:38.1 86 2:09:38.2 84
84 208 detail pretekára ČADEK Jiří CZE 1962 --- 2:25:41.6 1:01:06.0 09:53.7 66 0:45:21.6 82 2:08:20.2 83
85 1017 detail pretekára BERAN Petr CZE 1966 Okrasné dřeviny 2:26:53.4 1:02:17.8 11:46.7 92 0:47:01.9 88 2:10:07.2 86
86 1245 detail pretekára KADLEC Jiří CZE 1958 --- 2:27:00.4 1:02:24.8 12:39.0 105 0:50:16.6 98 2:10:37.0 87
87 295 detail pretekára JELÍNEK Vladimír CZE 1967 Čestice 2:27:49.1 1:03:13.5 10:58.2 82 0:46:37.6 85 2:09:51.2 85
88 1012 detail pretekára VELFL Miroslav CZE 1960 --- 2:29:54.1 1:05:18.5 12:07.9 101 0:46:55.1 87 2:13:16.2 89
89 185 detail pretekára PECH Roman CZE 1962 VIMPERK 2:30:27.4 1:05:51.8 10:00.5 69 0:44:48.1 77 2:12:50.9 88
90 364 detail pretekára JANOUŠEK Milan CZE 1961 MNÍŠEK POD BRDY 2:31:21.9 1:06:46.3 13:05.7 109 0:49:51.6 96 2:14:05.9 90
91 359 detail pretekára HLAVIČKA Milan CZE 1967 Orel drnovice 2:32:41.4 1:08:05.8 12:02.1 97 0:49:32.1 91 2:15:02.8 91
92 198 detail pretekára DROBNÝ Miroslav CZE 1963 Slavoj Teplice nad Metují 2:33:18.9 1:08:43.3 11:22.2 89 0:49:43.4 95 2:16:02.9 92
93 1003 detail pretekára STŘALKA Jan CZE 1959 SEIMEX Nový Jičín 2:33:24.2 1:08:48.6 13:05.0 108 0:51:49.1 105 2:16:57.1 93
94 261 detail pretekára ŘEHÁK Tomáš CZE 1958 Vlastizdar Brdy 2:34:04.4 1:09:28.8 10:49.7 76 0:50:47.9 100 2:17:56.7 96
95 1036 detail pretekára FORŠT Jiří CZE 1967 PLZEŇ 2:34:27.4 1:09:51.8 12:06.2 99 0:49:35.9 92 2:16:57.4 94
96 1061 detail pretekára NIUTANEN Kenny CZE 1964 Vantaa 2:34:46.2 1:10:10.6 12:07.9 100 0:50:38.9 99 2:18:12.2 97
97 1177 detail pretekára KOZÁK Tomáš CZE 1963 Medicina Praha 2:35:25.4 1:10:49.8 11:49.0 93 0:49:18.9 90 2:17:00.2 95
98 1080 detail pretekára ŠPAČEK Jiří CZE 1959 --- 2:36:05.4 1:11:29.8 12:11.7 103 0:50:55.4 101 2:18:31.0 98
99 134 detail pretekára NATTKE Karsten GER 1966 Fsv Eilenburg 2:36:05.9 1:11:30.3 11:50.0 94 0:51:05.1 102 2:18:57.2 99
100 1244 detail pretekára KOVÁRNA Bohumil CZE 1964 VSpVP pobočka České Budějovice 2:39:02.7 1:14:27.1 12:38.5 104 0:51:22.9 104 2:21:27.0 100