ČT Šumavský Skimaraton - ČT Šumavský Skimaraton - neděle
DÁTUM : | 26.2.2017 | MIESTO : | Kvilda |
---|
USPORIADATEĽ : | Fischer Ski klub Šumava | STRÁNKY PRETEKOV : | skimaraton.cz/ |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Strata | Modravský potok 1 | # | Modravský potok 2 | # | Hraběcí Huť | # |
---|
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Strata | Modravský potok 1 | # | Modravský potok 2 | # | Hraběcí Huť | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 7 | SVOBODA Jan | 1966 | silvini madschus team | 1:24:35.6 | 0:00:00.0 | 05:48.0 | 1 | 0:26:49.5 | 1 | 1:15:06.5 | 1 | ||
2 | diplom | 37 | ŠOUREK Libor | 1966 | Olympic | 1:31:38.7 | 0:07:03.1 | 06:13.0 | 4 | 0:29:12.5 | 4 | 1:21:12.1 | 2 | ||
3 | diplom | 246 | ALIKIN Sergej | 1963 | SC Rosenheim | 1:32:15.2 | 0:07:39.6 | 05:57.0 | 2 | 0:28:52.1 | 2 | 1:21:33.3 | 3 | ||
4 | diplom | 21 | VATER Gerhard | 1964 | SKADI Bodenmais | 1:32:17.9 | 0:07:42.3 | 06:08.5 | 3 | 0:29:10.8 | 3 | 1:21:58.1 | 5 | ||
5 | diplom | 1203 | KULICH Jaroslav | 1963 | Atlas Craft Team | 1:32:18.2 | 0:07:42.6 | 06:14.5 | 5 | 0:29:17.3 | 5 | 1:21:58.1 | 4 | ||
6 | diplom | 248 | ZÁSTĚRA Tomáš | 1964 | Fischer Ski Klub Šumava | 1:32:52.7 | 0:08:17.1 | 06:30.8 | 9 | 0:29:45.0 | 6 | 1:22:30.1 | 6 | ||
7 | diplom | 50 | ŠVARC Petr | 1966 | Žižkovský tygři | 1:33:39.7 | 0:09:04.1 | 06:25.5 | 7 | 0:30:04.6 | 7 | 1:23:08.8 | 7 | ||
8 | diplom | 27 | TEPLY Robin | 1967 | Rob | 1:34:39.5 | 0:10:03.9 | 06:26.2 | 8 | 0:30:14.8 | 8 | 1:24:23.3 | 8 | ||
9 | diplom | 35 | GARHAMMER Karl-Heinz | 1964 | spvgg oberkreuzberg | 1:36:21.2 | 0:11:45.6 | 06:58.5 | 17 | 0:31:01.0 | 10 | 1:25:39.6 | 9 | ||
10 | diplom | 92 | KOVAŘÍK Oldřich | 1958 | LK Tatran Chodov | 1:36:49.4 | 0:12:13.8 | 06:42.7 | 12 | 0:31:26.0 | 12 | 1:25:59.8 | 10 | ||
11 | diplom | 70 | SOMMER Manfred | 1966 | TSV Buchenberg | 1:38:20.9 | 0:13:45.3 | 07:02.0 | 19 | 0:32:12.1 | 16 | 1:27:30.6 | 11 | ||
12 | diplom | 62 | WŰRZ Martin | 1963 | CRS Sport | 1:39:13.2 | 0:14:37.6 | 06:19.2 | 6 | 0:30:58.3 | 9 | 1:28:14.5 | 12 | ||
13 | diplom | 231 | NOVOTNÝ Jiří | 1960 | Praha 2 | 1:39:29.5 | 0:14:53.9 | 06:38.0 | 11 | 0:31:10.0 | 11 | 1:28:17.6 | 13 | ||
14 | diplom | 72 | VOGT Jörg | 1967 | TSV90Neukirch | 1:39:36.2 | 0:15:00.6 | 06:36.0 | 10 | 0:31:35.8 | 14 | 1:28:21.7 | 14 | ||
15 | diplom | 67 | PETROU Jan | 1964 | Ski Velešín | 1:40:50.3 | 0:16:14.7 | 06:58.2 | 16 | 0:31:32.8 | 13 | 1:29:16.3 | 15 | ||
16 | diplom | 278 | TIŠER Robert | 1962 | SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM | 1:41:12.7 | 0:16:37.1 | 06:54.7 | 14 | 0:32:19.0 | 17 | 1:29:59.1 | 16 | ||
17 | diplom | 1201 | HOLINKA Martin | 1967 | Atlas Craft Team | 1:41:25.1 | 0:16:49.5 | 07:15.7 | 23 | 0:32:23.5 | 18 | 1:30:22.1 | 17 | ||
18 | diplom | 173 | KUBEŠ Petr | 1964 | Kooperativa Liberec | 1:42:35.7 | 0:18:00.1 | 07:43.5 | 29 | 0:32:46.8 | 19 | 1:31:09.6 | 18 | ||
19 | diplom | 73 | BLAŽEK Jiří | 1961 | CK Sportblažek.cz | 1:43:32.4 | 0:18:56.8 | 06:47.2 | 13 | 0:32:03.3 | 15 | 1:31:59.8 | 19 | ||
20 | diplom | 1222 | PRAHER Stefan | 1964 | DNA CC Eidenberg | 1:44:21.7 | 0:19:46.1 | 07:32.2 | 27 | 0:33:51.5 | 26 | 1:32:53.1 | 21 | ||
21 | diplom | 150 | WUTTE Toni | 1958 | DSG-Sele Zell | 1:44:25.2 | 0:19:49.6 | 07:10.0 | 21 | 0:33:01.5 | 21 | 1:32:23.1 | 20 | ||
22 | diplom | 1202 | KŘEČEK Miroslav | 1962 | Atlas Craft Team | 1:44:47.2 | 0:20:11.6 | 07:20.2 | 24 | 0:33:06.6 | 22 | 1:33:04.6 | 23 | ||
23 | diplom | 126 | JECKEL Klaus | 1965 | Hojsova Straz | 1:45:22.5 | 0:20:46.9 | 07:08.7 | 20 | 0:33:22.9 | 24 | 1:33:00.9 | 22 | ||
24 | diplom | 93 | BEROUŠEK Pavel | 1962 | LK Tatran Chodov | 1:45:33.2 | 0:20:57.6 | 07:01.7 | 18 | 0:33:10.0 | 23 | 1:33:06.1 | 24 | ||
25 | diplom | 156 | KAUFMANN Johannes | 1961 | VfL Reumtengrün | 1:46:27.1 | 0:21:51.5 | 08:13.7 | 36 | 0:34:21.2 | 27 | 1:34:32.1 | 25 | ||
26 | diplom | 131 | LEBEDEV Andrej | 1963 | SV Finsterau | 1:46:50.5 | 0:22:14.9 | 08:01.5 | 33 | 0:34:28.5 | 28 | 1:34:51.8 | 26 | ||
27 | diplom | 51 | SCHÖNBERGER Stefan | 1962 | Löffler Skadi Loppet Team | 1:47:14.5 | 0:22:38.9 | 06:56.8 | 15 | 0:32:51.3 | 20 | 1:34:57.1 | 27 | ||
28 | diplom | 61 | SCHÖFERLE Andreas | 1961 | SC Rettenberg | 1:47:54.6 | 0:23:19.0 | 07:32.7 | 28 | 0:34:56.6 | 31 | 1:36:04.1 | 30 | ||
29 | diplom | 1269 | RAAB Reinhard | 1963 | DJK Vilzing | 1:48:26.5 | 0:23:50.9 | 08:11.5 | 35 | 0:34:48.1 | 30 | 1:36:21.3 | 31 | ||
30 | diplom | 301 | SEMÍK Luboš | 1962 | OK24 Praha | 1:48:29.2 | 0:23:53.6 | 08:41.7 | 43 | 0:35:48.3 | 35 | 1:36:30.3 | 32 | ||
31 | diplom | 1223 | FELZL Horst | 1965 | --- | 1:48:38.2 | 0:24:02.6 | 07:53.7 | 30 | 0:34:33.8 | 29 | 1:35:58.6 | 29 | ||
32 | diplom | 94 | BEROUŠEK Petr | 1962 | LK Tatran Chodov | 1:48:40.5 | 0:24:04.9 | 07:13.0 | 22 | 0:33:50.8 | 25 | 1:35:54.8 | 28 | ||
33 | diplom | 1093 | ZAIKA Aleksandr | 1963 | --- | 1:48:58.7 | 0:24:23.1 | 09:59.8 | 68 | 0:36:44.6 | 42 | 1:37:15.1 | 34 | ||
34 | diplom | 306 | JINDRA David | 1960 | --- | 1:49:00.3 | 0:24:24.7 | 08:17.4 | 38 | 0:36:00.8 | 38 | 1:36:53.3 | 33 | ||
35 | diplom | 188 | PROCHÁZKA Pavel | 1965 | HOŘOVICE | 1:49:20.7 | 0:24:45.1 | 08:45.0 | 44 | 0:35:59.1 | 37 | 1:37:15.1 | 34 | ||
36 | diplom | 1051 | KAVALÍR Karel | 1965 | OK 99 Hradec Králové | 1:49:45.5 | 0:25:09.9 | 08:51.7 | 46 | 0:36:06.3 | 39 | 1:37:57.6 | 37 | ||
37 | diplom | 227 | KAMENICKÝ Jan | 1966 | OK99 Hradec Králové | 1:49:46.5 | 0:25:10.9 | 08:10.5 | 34 | 0:35:24.8 | 34 | 1:37:26.6 | 36 | ||
38 | diplom | 1207 | BEHÚŇ Ján | 1965 | Monarda MB Olomouc | 1:50:47.5 | 0:26:11.9 | 07:24.5 | 25 | 0:35:22.3 | 33 | 1:38:19.1 | 38 | ||
39 | diplom | 195 | TERINGL Radek | 1965 | TJ OB České Budějovice | 1:51:12.7 | 0:26:37.1 | 08:51.7 | 45 | 0:36:34.0 | 40 | 1:38:43.6 | 40 | ||
40 | diplom | 69 | WALDNER Reinfried | 1959 | Katzelsdorf | 1:51:47.2 | 0:27:11.6 | 07:27.0 | 26 | 0:35:21.8 | 32 | 1:39:09.1 | 41 | ||
41 | diplom | 305 | KARLÍK Michal | 1964 | LOKO TRUTNOV | 1:52:09.5 | 0:27:33.9 | 08:32.0 | 40 | 0:35:49.8 | 36 | 1:38:29.1 | 39 | ||
42 | diplom | 218 | BLANIK Jan | 1961 | Rossignol racing team | 1:52:45.2 | 0:28:09.6 | 09:08.5 | 51 | 0:37:09.6 | 46 | 1:40:04.4 | 43 | ||
43 | diplom | 1075 | VESELÝ Jan | 1965 | TJ SOKOL SENOHRABY | 1:53:04.5 | 0:28:28.9 | 10:54.7 | 78 | 0:36:57.1 | 44 | 1:39:15.5 | 42 | ||
44 | diplom | 1020 | BERKA Daniel | 1965 | JABLONEC NAD NISOU | 1:53:12.5 | 0:28:36.9 | 10:57.0 | 80 | 0:38:32.1 | 53 | 1:40:43.8 | 44 | ||
45 | diplom | 167 | KAFKA Václav | 1960 | OK Jihlava | 1:54:07.5 | 0:29:31.9 | 09:12.3 | 53 | 0:37:32.8 | 49 | 1:41:37.9 | 46 | ||
46 | diplom | 115 | TRÖBER Mai | 1967 | SV Grün-Weiß Pirna | 1:55:32.5 | 0:30:56.9 | 07:56.5 | 32 | 0:36:41.1 | 41 | 1:42:48.1 | 48 | ||
47 | diplom | 1252 | BAIER Manfred | 1963 | WSV DJK RASTBÜCHL | 1:55:36.3 | 0:31:00.7 | 09:59.8 | 67 | 0:38:11.8 | 52 | 1:42:38.4 | 47 | ||
48 | diplom | 114 | TORSTEN Daubner | 1964 | LAC Erdgas Chemnitz | 1:56:38.5 | 0:32:02.9 | 09:10.5 | 52 | 0:38:07.6 | 51 | 1:41:36.9 | 45 | ||
49 | diplom | 1092 | WANIVENHAUS Michael | 1959 | Innsbruck läuft | 1:56:45.3 | 0:32:09.7 | 08:32.2 | 41 | 0:37:39.1 | 50 | 1:43:22.9 | 49 | ||
50 | diplom | 1072 | ŘEŽÁB Rostislav | 1965 | MotorČeské Budějovice | 1:57:28.3 | 0:32:52.7 | 11:23.8 | 90 | 0:40:16.1 | 56 | 1:45:07.4 | 53 | ||
51 | diplom | 1209 | HARTMANN Thomas | 1967 | Harzfalke Tanne | 1:57:34.3 | 0:32:58.7 | 07:56.5 | 31 | 0:37:32.6 | 48 | 1:44:45.1 | 51 | ||
52 | diplom | 128 | KRÁSA David | 1961 | Sokol Malá strana | 1:58:20.5 | 0:33:44.9 | 08:27.7 | 39 | 0:37:23.8 | 47 | 1:44:57.4 | 52 | ||
53 | diplom | 180 | KŘÍŽ Vladimír | 1958 | ?ižkovský tygři | 1:58:26.6 | 0:33:51.0 | 08:15.5 | 37 | 0:37:01.6 | 45 | 1:44:42.7 | 50 | ||
54 | diplom | 320 | MIROSLAV Zelenk | 1965 | Tj sokol Roprachtice | 2:00:12.5 | 0:35:36.9 | 09:22.0 | 54 | 0:39:12.1 | 55 | 1:47:02.4 | 54 | ||
55 | diplom | 258 | JANDA Martin | 1963 | Sokol Křemže | 2:00:57.6 | 0:36:22.0 | 09:01.7 | 49 | 0:38:46.8 | 54 | 1:47:32.7 | 56 | ||
56 | diplom | 313 | ČECH Petr | 1966 | --- | 2:01:50.1 | 0:37:14.5 | 08:37.0 | 42 | 0:36:53.3 | 43 | 1:47:19.1 | 55 | ||
57 | diplom | 1033 | DVOŘÁK Jiří | 1964 | S.A.C. | 2:04:31.8 | 0:39:56.2 | 10:36.0 | 73 | 0:41:54.1 | 71 | 1:50:13.4 | 57 | ||
58 | diplom | 119 | ARHEIT Richie | 1963 | SC Villingen | 2:04:49.3 | 0:40:13.7 | 09:23.0 | 55 | 0:40:23.6 | 58 | 1:50:24.6 | 58 | ||
59 | diplom | 1241 | MRÁZIK Lubomír | 1967 | Atletiko Frymburk | 2:05:13.1 | 0:40:37.5 | 10:50.5 | 77 | 0:41:17.3 | 63 | 1:50:40.6 | 59 | ||
60 | diplom | 176 | VÁVRA Lumír | 1965 | LK VALUM PRO Frenštát | 2:05:41.8 | 0:41:06.2 | 10:34.7 | 71 | 0:41:05.6 | 62 | 1:51:25.1 | 62 | ||
61 | diplom | 272 | VAN VUCHT Geert | 1962 | Ulvenhout | 2:06:00.3 | 0:41:24.7 | 09:37.7 | 62 | 0:40:33.1 | 59 | 1:51:22.4 | 61 | ||
62 | diplom | 1248 | ONDERKA Martin | 1963 | Scorpio Beroun | 2:06:01.6 | 0:41:26.0 | 11:03.3 | 85 | 0:41:51.1 | 70 | 1:51:21.4 | 60 | ||
63 | diplom | 106 | KRČMÁŘ Petr | 1958 | TJ Sušice | 2:06:08.8 | 0:41:33.2 | 09:51.0 | 65 | 0:41:24.1 | 64 | 1:51:43.1 | 64 | ||
64 | diplom | 120 | BISCHOFF Axel | 1965 | Just For Fun | 2:06:28.8 | 0:41:53.2 | 09:08.5 | 50 | 0:40:17.8 | 57 | 1:52:07.4 | 65 | ||
65 | diplom | 315 | SEMÍK Jan | 1965 | USK Praha | 2:06:32.3 | 0:41:56.7 | 09:36.2 | 61 | 0:40:37.8 | 60 | 1:51:42.6 | 63 | ||
66 | diplom | 379 | MICHNA Miroslav | 1967 | Hartmanice | 2:07:29.3 | 0:42:53.7 | 09:44.2 | 63 | 0:41:30.3 | 65 | 1:53:43.6 | 66 | ||
67 | diplom | 121 | BLABLA Zdeněk | 1959 | SKPČeské Budějovice | 2:07:33.6 | 0:42:58.0 | 09:33.2 | 59 | 0:41:46.9 | 69 | 1:53:50.7 | 68 | ||
68 | diplom | 264 | MUSIL Jiří | 1962 | Cyklo Velešín | 2:07:41.3 | 0:43:05.7 | 09:33.2 | 59 | 0:41:38.6 | 66 | 1:53:47.0 | 67 | ||
69 | diplom | 239 | BOHONĚK Miloš | 1962 | Ski Klub Neratovice | 2:10:26.8 | 0:45:51.2 | 08:56.7 | 47 | 0:40:39.3 | 61 | 1:55:44.9 | 69 | ||
70 | diplom | 140 | TŮMA Zdeněk | 1960 | KPMG Running Club | 2:11:06.6 | 0:46:31.0 | 09:31.5 | 58 | 0:41:43.3 | 68 | 1:56:48.6 | 70 | ||
71 | diplom | 330 | DOBEŠ Martin | 1963 | Javorná | 2:11:49.1 | 0:47:13.5 | 10:35.7 | 72 | 0:43:13.6 | 74 | 1:57:11.9 | 71 | ||
72 | diplom | 277 | BOUDA Jan | 1964 | Bouda Elite Team | 2:13:59.3 | 0:49:23.7 | 10:59.5 | 83 | 0:44:51.9 | 78 | 1:59:18.4 | 72 | ||
73 | diplom | 345 | ČECH Emil | 1958 | Častá | 2:15:14.6 | 0:50:39.0 | 12:05.7 | 98 | 0:45:09.3 | 80 | 2:00:23.9 | 74 | ||
74 | diplom | 1079 | ŠIMÁK Leopol | 1961 | Tachov | 2:16:17.6 | 0:51:42.0 | 08:59.5 | 48 | 0:41:42.4 | 67 | 1:59:59.9 | 73 | ||
75 | diplom | 211 | CHVAL Stanislav | 1962 | Čkyně | 2:18:24.8 | 0:53:49.2 | 09:31.0 | 57 | 0:42:05.8 | 72 | 2:02:30.7 | 76 | ||
76 | diplom | 265 | DOLEŽAL Jiří | 1959 | Factor Bike Team | 2:18:51.9 | 0:54:16.3 | 11:05.6 | 87 | 0:45:08.8 | 79 | 2:02:43.4 | 77 | ||
77 | diplom | 197 | HADRAVA Stanislav | 1965 | Skisokolstachy | 2:18:52.4 | 0:54:16.8 | 10:04.5 | 70 | 0:43:47.3 | 75 | 2:02:30.4 | 75 | ||
78 | diplom | 325 | MIKSÁNEK Miloslav | 1960 | Sokol Roprachtice | 2:19:35.8 | 0:55:00.2 | 09:50.0 | 64 | 0:42:51.6 | 73 | 2:03:46.9 | 78 | ||
79 | diplom | 117 | WICHE Joachi | 1958 | Ski-Verein Triebes | 2:21:04.6 | 0:56:29.0 | 11:00.2 | 84 | 0:45:47.3 | 83 | 2:04:37.9 | 79 | ||
80 | diplom | 342 | BREČKA Pete | 1959 | Donovaly | 2:21:09.9 | 0:56:34.3 | 10:45.0 | 75 | 0:45:50.4 | 84 | 2:05:42.4 | 80 | ||
81 | diplom | 225 | CHRASTIL Libor | 1960 | Mountainski K.Vary | 2:23:30.4 | 0:58:54.8 | 09:23.0 | 55 | 0:43:56.1 | 76 | 2:06:51.9 | 82 | ||
82 | diplom | 1211 | NOSEK Milan | 1964 | Sportful | 2:23:35.9 | 0:59:00.3 | 10:42.7 | 74 | 0:45:13.3 | 81 | 2:06:36.7 | 81 | ||
83 | diplom | 1016 | ATIS Zarinš | 1964 | OK MONA | 2:25:30.9 | 1:00:55.3 | 11:57.2 | 95 | 0:46:38.1 | 86 | 2:09:38.2 | 84 | ||
84 | diplom | 208 | ČADEK Jiří | 1962 | --- | 2:25:41.6 | 1:01:06.0 | 09:53.7 | 66 | 0:45:21.6 | 82 | 2:08:20.2 | 83 | ||
85 | diplom | 1017 | BERAN Petr | 1966 | Okrasné dřeviny | 2:26:53.4 | 1:02:17.8 | 11:46.7 | 92 | 0:47:01.9 | 88 | 2:10:07.2 | 86 | ||
86 | diplom | 1245 | KADLEC Jiří | 1958 | --- | 2:27:00.4 | 1:02:24.8 | 12:39.0 | 105 | 0:50:16.6 | 98 | 2:10:37.0 | 87 | ||
87 | diplom | 295 | JELÍNEK Vladimír | 1967 | Čestice | 2:27:49.1 | 1:03:13.5 | 10:58.2 | 82 | 0:46:37.6 | 85 | 2:09:51.2 | 85 | ||
88 | diplom | 1012 | VELFL Miroslav | 1960 | --- | 2:29:54.1 | 1:05:18.5 | 12:07.9 | 101 | 0:46:55.1 | 87 | 2:13:16.2 | 89 | ||
89 | diplom | 185 | PECH Roman | 1962 | VIMPERK | 2:30:27.4 | 1:05:51.8 | 10:00.5 | 69 | 0:44:48.1 | 77 | 2:12:50.9 | 88 | ||
90 | diplom | 364 | JANOUŠEK Milan | 1961 | MNÍŠEK POD BRDY | 2:31:21.9 | 1:06:46.3 | 13:05.7 | 109 | 0:49:51.6 | 96 | 2:14:05.9 | 90 | ||
91 | diplom | 359 | HLAVIČKA Milan | 1967 | Orel drnovice | 2:32:41.4 | 1:08:05.8 | 12:02.1 | 97 | 0:49:32.1 | 91 | 2:15:02.8 | 91 | ||
92 | diplom | 198 | DROBNÝ Miroslav | 1963 | Slavoj Teplice nad Metují | 2:33:18.9 | 1:08:43.3 | 11:22.2 | 89 | 0:49:43.4 | 95 | 2:16:02.9 | 92 | ||
93 | diplom | 1003 | STŘALKA Jan | 1959 | SEIMEX Nový Jičín | 2:33:24.2 | 1:08:48.6 | 13:05.0 | 108 | 0:51:49.1 | 105 | 2:16:57.1 | 93 | ||
94 | diplom | 261 | ŘEHÁK Tomáš | 1958 | Vlastizdar Brdy | 2:34:04.4 | 1:09:28.8 | 10:49.7 | 76 | 0:50:47.9 | 100 | 2:17:56.7 | 96 | ||
95 | diplom | 1036 | FORŠT Jiří | 1967 | PLZEŇ | 2:34:27.4 | 1:09:51.8 | 12:06.2 | 99 | 0:49:35.9 | 92 | 2:16:57.4 | 94 | ||
96 | diplom | 1061 | NIUTANEN Kenny | 1964 | Vantaa | 2:34:46.2 | 1:10:10.6 | 12:07.9 | 100 | 0:50:38.9 | 99 | 2:18:12.2 | 97 | ||
97 | diplom | 1177 | KOZÁK Tomáš | 1963 | Medicina Praha | 2:35:25.4 | 1:10:49.8 | 11:49.0 | 93 | 0:49:18.9 | 90 | 2:17:00.2 | 95 | ||
98 | diplom | 1080 | ŠPAČEK Jiří | 1959 | --- | 2:36:05.4 | 1:11:29.8 | 12:11.7 | 103 | 0:50:55.4 | 101 | 2:18:31.0 | 98 | ||
99 | diplom | 134 | NATTKE Karsten | 1966 | Fsv Eilenburg | 2:36:05.9 | 1:11:30.3 | 11:50.0 | 94 | 0:51:05.1 | 102 | 2:18:57.2 | 99 | ||
100 | diplom | 1244 | KOVÁRNA Bohumil | 1964 | VSpVP pobočka České Budějovice | 2:39:02.7 | 1:14:27.1 | 12:38.5 | 104 | 0:51:22.9 | 104 | 2:21:27.0 | 100 |