ČT Šumavský Skimaraton - ČT Šumavský Skimaraton - neděle

Běžecké lyžování
DÁTUM :26.2.2017 MIESTO :Kvilda
USPORIADATEĽ : Ski Klub Šumava STRÁNKY PRETEKOV :skimaraton.cz/

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata Modravský potok 1 # Modravský potok 2 # Hraběcí Huť #
1 86 detail pretekára FRIEDL Christoph GER 1987 xc-ski.de / A/N-Skimarathon Team 1:22:49.9 0:00:00.0 05:47.0 2 0:26:36.1 1 1:13:36.0 1
2 99 detail pretekára JAKOUBEK Tomáš CZE 1979 Silvini Madhus team 1:23:35.7 0:00:45.8 05:54.0 7 0:26:52.3 2 1:14:02.0 2
3 3 detail pretekára SAJDL Martin CZE 1981 Žižkovský tygři 1:25:26.4 0:02:36.5 05:45.4 1 0:27:14.0 3 1:15:22.3 3
4 11 detail pretekára KÁLAL Tomáš CZE 1985 Žižkovský tygři - EKONOM Praha 1:25:35.4 0:02:45.5 05:47.2 3 0:27:33.5 5 1:16:04.9 4
5 25 detail pretekára BOUCHAL Jiří CZE 1984 USK CS Plzeň 1:25:36.2 0:02:46.3 05:54.0 6 0:27:32.0 4 1:16:09.3 5
6 19 detail pretekára EHL Jaroslav CZE 1981 SKI Skuhrov nad Bělou 1:27:54.2 0:05:04.3 05:53.7 5 0:28:09.0 7 1:18:10.5 6
7 20 detail pretekára MARHOUN Petr CZE 1981 VŠSK MFF UK 1:28:06.2 0:05:16.3 06:11.0 12 0:28:22.3 10 1:18:12.8 7
8 2 detail pretekára ŠRŮTEK David CZE 1980 Rossignol racing team 1:28:11.2 0:05:21.3 05:54.0 8 0:28:09.6 8 1:18:25.5 8
9 16 detail pretekára ŠIMEK Pavel CZE 1980 OLFIN-CAR SKI TEAM 1:28:23.4 0:05:33.5 05:56.0 9 0:28:10.3 9 1:18:40.9 9
10 18 detail pretekára PAVLÍK Tomáš CZE 1987 SK Rover Praha 1:29:38.4 0:06:48.5 05:51.7 4 0:28:05.5 6 1:18:58.5 10
11 1256 detail pretekára MACAJ Jan CZE 1980 SMT 1:30:53.7 0:08:03.8 07:17.5 21 0:30:05.8 13 1:20:38.5 11
12 1226 detail pretekára RIEDL Peter GER 1981 TSV-Carlsgrün 1:32:02.4 0:09:12.5 06:10.7 11 0:29:36.8 11 1:21:48.6 12
13 39 detail pretekára POKORNÝ Jiří CZE 1985 Česká Spořitelna MTB Hobby A 1:32:58.9 0:10:09.0 06:05.0 10 0:29:39.8 12 1:22:48.0 13
14 159 detail pretekára PACHOLÍK Jan CZE 1980 TJ Roprachtice 1:36:19.2 0:13:29.3 07:54.5 27 0:32:37.5 23 1:26:14.2 16
15 273 detail pretekára KALINA Zdeněk CZE 1984 SPORTICUS team 1:36:22.9 0:13:33.0 06:21.5 14 0:30:50.3 15 1:25:39.3 14
16 58 detail pretekára SCHLECHTER Vojtěch CZE 1982 Žižkovský tygři 1:36:44.2 0:13:54.3 06:34.2 15 0:30:50.0 14 1:26:08.2 15
17 60 detail pretekára BUČEK Ondřej CZE 1980 Lezetop 1:37:31.7 0:14:41.8 06:42.5 17 0:31:01.0 16 1:26:24.1 17
18 43 detail pretekára FRIČEK Martin CZE 1979 FEL Praha 1:37:43.7 0:14:53.8 06:38.2 16 0:32:03.1 19 1:26:31.1 18
19 102 detail pretekára EBNER Ronn GER 1982 Löffler-Skadi Loppet Team 1:38:29.9 0:15:40.0 07:39.8 25 0:32:18.0 21 1:27:38.1 19
20 1230 detail pretekára KUCHARIK Michal CZE 1985 AČR VU 2266 1:38:35.4 0:15:45.5 06:16.0 13 0:31:01.5 17 1:27:43.1 20
21 124 detail pretekára HOVORKA Jan CZE 1979 Fanaticus. z. s. 1:38:58.7 0:16:08.8 07:31.5 23 0:32:36.8 22 1:27:52.6 21
22 199 detail pretekára ČERNÝ Ondřej CZE 1985 Žižkovský tygři 1:40:33.2 0:17:43.3 06:53.7 18 0:32:01.3 18 1:29:13.3 22
23 1046 detail pretekára KAFKA Libor CZE 1979 KČC BC SPORT SEMILY 1:41:03.4 0:18:13.5 08:50.5 37 0:33:55.3 27 1:29:36.3 23
24 89 detail pretekára KOLÍN Jiří CZE 1978 CZU Praha 1:41:28.5 0:18:38.6 06:59.2 19 0:32:09.8 20 1:29:53.8 24
25 196 detail pretekára GUBIŠ Jan CZE 1987 MOE´S 1:41:53.5 0:19:03.6 08:11.5 30 0:34:04.8 28 1:30:46.8 25
26 141 detail pretekára VOLDŘICH Petr CZE 1978 Stachy 1:43:02.7 0:20:12.8 07:31.0 22 0:33:19.0 25 1:30:58.8 26
27 1214 detail pretekára MADĚRA Josef CZE 1979 Rudolfovské Gazely 1:43:14.2 0:20:24.3 08:15.1 32 0:34:19.5 29 1:32:02.9 27
28 234 detail pretekára FLAŠAR Jan CZE 1986 --- 1:44:06.2 0:21:16.3 07:56.8 28 0:33:45.0 26 1:32:08.1 28
29 400 detail pretekára JANATA Milan CZE 1986 TJ Roprachtice 1:44:49.5 0:21:59.6 09:03.5 41 0:35:13.1 31 1:33:19.6 29
30 1045 detail pretekára KAFKA Leoš CZE 1979 --- 1:45:16.2 0:22:26.3 09:03.0 40 0:35:24.3 32 1:33:30.1 30
31 194 detail pretekára ŘEZÁČ Martin CZE 1982 SK Lyžaři-Běžci Frymburk 1:46:07.5 0:23:17.6 07:31.7 24 0:33:06.3 24 1:34:04.1 31
32 200 detail pretekára KOPAČKA Martin CZE 1978 SKP Sušice 1:47:16.5 0:24:26.6 08:45.2 35 0:35:36.4 35 1:35:30.8 32
33 163 detail pretekára ŘÍČAN Daniel CZE 1987 TJ Sokol Sobíňov 1:47:36.5 0:24:46.6 09:10.2 42 0:36:06.3 37 1:35:36.8 33
34 189 detail pretekára RAMPICH Lukáš CZE 1978 --- 1:47:37.8 0:24:47.9 08:21.7 33 0:35:30.8 34 1:36:05.9 34
35 1042 detail pretekára HYSEK Jiří CZE 1986 MOE´S 1:48:03.3 0:25:13.4 09:34.8 50 0:36:50.1 41 1:36:24.2 35
36 186 detail pretekára ZEISEL Viktor CZE 1985 --- 1:50:29.2 0:27:39.3 08:52.5 38 0:36:12.0 38 1:38:11.5 38
37 88 detail pretekára HALABALA Pavel CZE 1980 Ziehl-Abegg 1:50:30.2 0:27:40.3 07:48.0 26 0:35:25.6 33 1:37:34.2 36
38 210 detail pretekára ALTMAN Petr CZE 1982 LezeTop Písek 1:50:33.5 0:27:43.6 08:32.7 34 0:36:03.3 36 1:38:01.4 37
39 311 detail pretekára MATRAS Tomáš CZE 1980 SK Chrast 1:51:23.3 0:28:33.4 09:18.5 44 0:37:06.8 43 1:39:04.8 40
40 1055 detail pretekára KRUMP Pavel CZE 1981 Dobřichovice 1:51:54.3 0:29:04.4 09:28.5 46 0:36:25.1 40 1:39:12.4 41
41 137 detail pretekára PREUKSCHAT Sven Coli GER 1984 Rasierte Haxe Dortmund 1:52:12.2 0:29:22.3 07:57.7 29 0:35:00.3 30 1:38:52.1 39
42 1052 detail pretekára KOLÁŘ Martin CZE 1980 Malida Optimum 1:52:40.5 0:29:50.6 11:05.0 65 0:38:38.3 51 1:40:15.3 42
43 243 detail pretekára ZÁBĚHLÍK Lukáš CZE 1981 HCDCXC 1:53:43.8 0:30:53.9 09:34.8 49 0:37:36.6 44 1:40:32.9 43
44 1062 detail pretekára NOVÁK Lukáš CZE 1982 AC SAKÉ KATEŘINKY 1:53:49.5 0:30:59.6 08:55.2 39 0:36:16.3 39 1:40:55.6 44
45 230 detail pretekára STEINER David CZE 1981 Hakoach 1:54:45.8 0:31:55.9 09:29.2 47 0:37:49.1 45 1:41:19.4 45
46 1029 detail pretekára DOULE Jan CZE 1986 --- 1:55:13.3 0:32:23.4 09:33.7 48 0:37:59.6 46 1:41:58.4 46
47 352 detail pretekára HAVLÍČEK Petr CZE 1979 SK Lyžníci Zámyšl 1:56:04.5 0:33:14.6 10:08.8 56 0:39:13.8 52 1:43:45.9 48
48 1175 detail pretekára TZSCHACH Sebastian GER 1981 PSV ZITTAU 1:56:42.5 0:33:52.6 10:38.2 58 0:38:31.8 50 1:43:34.9 47
49 1210 detail pretekára KUBÁT Jan CZE 1984 Strkan 1:57:35.3 0:34:45.4 11:15.0 68 0:40:24.8 58 1:44:51.4 51
50 1085 detail pretekára TOMEK Petr CZE 1979 Šumperk 1:57:37.6 0:34:47.7 11:06.2 66 0:39:50.1 54 1:44:18.6 50
51 1040 detail pretekára HOLUB Martin CZE 1978 Galaxy Bike Tálín 1:57:40.5 0:34:50.6 09:38.3 51 0:38:22.1 48 1:44:09.1 49
52 1094 detail pretekára ŽÍDEK Karel CZE 1982 MFF UK 1:58:27.3 0:35:37.4 10:59.0 63 0:40:01.6 56 1:45:13.4 52
53 377 detail pretekára LOSMAN Petr CZE 1979 OK 99 Hradec Králové 1:59:01.8 0:36:11.9 11:10.3 67 0:41:07.6 63 1:46:07.6 54
54 236 detail pretekára CIGÁNEK Michal CZE 1981 SK Hájovna Volary 1:59:17.6 0:36:27.7 09:43.5 53 0:40:05.3 57 1:46:30.9 55
55 228 detail pretekára HARTL Tomáš CZE 1980 Sokol Římov 1:59:27.8 0:36:37.9 08:49.7 36 0:38:19.1 47 1:45:58.9 53
56 184 detail pretekára RUŽIČKA Jakub CZE 1985 Dobrá Voda u Českých Budějovic 2:01:15.8 0:38:25.9 08:11.7 31 0:38:26.6 49 1:47:42.1 56
57 166 detail pretekára MALOŇ Vladimír CZE 1980 LK VALUM PRO Frenštát 2:01:35.3 0:38:45.4 10:35.7 57 0:41:02.3 61 1:47:45.4 57
58 1088 detail pretekára MAJER Vítek CZE 1983 SKP České Budějovice 2:01:42.3 0:38:52.4 10:42.5 59 0:41:04.8 62 1:48:31.4 59
59 335 detail pretekára RICHTER Falk GER 1980 DRESDEN 2:02:11.5 0:39:21.6 09:38.3 51 0:39:34.1 53 1:47:47.2 58
60 1243 detail pretekára NIEDL Martin CZE 1980 YC Lipno 2:03:58.8 0:41:08.9 10:57.7 62 0:40:50.6 59 1:50:00.9 60
61 205 detail pretekára BAYERL Michal CZE 1984 ČESKÉ BUDĚJOVICE 2:04:51.3 0:42:01.4 09:20.0 45 0:40:56.4 60 1:50:55.4 61
62 172 detail pretekára PROCHÁZKA Pavel CZE 1982 TK Strakonice 2:07:08.6 0:44:18.7 09:15.5 43 0:39:58.3 55 1:51:59.4 62
63 97 detail pretekára ALTMAN Petr CZE 1979 VÚ 6069 J. Hradec 2:10:16.1 0:47:26.2 07:12.7 20 0:36:54.3 42 1:53:14.6 63
64 1082 detail pretekára ŠVARC Pavel CZE 1983 Beespee Plzeň 2:11:19.3 0:48:29.4 11:49.0 74 0:42:31.1 64 1:56:44.6 64
65 247 detail pretekára JOHANSSON Mattias AUT 1982 Atomic 2:12:56.3 0:50:06.4 10:07.0 55 0:43:54.3 68 1:58:28.4 65
66 1049 detail pretekára KAUFMANN Daniel GER 1983 Leipzig 2:13:40.8 0:50:50.9 11:25.3 69 0:44:43.8 73 1:58:56.9 66
67 1259 detail pretekára TELIPSKÝ Martin CZE 1978 SKI Kočičov 2:15:46.4 0:52:56.5 11:26.0 70 0:43:37.1 67 2:00:07.4 68
68 1232 detail pretekára JUN Miroslav CZE 1987 --- 2:15:47.9 0:52:58.0 11:02.7 64 0:44:27.1 71 2:00:32.9 69
69 1161 detail pretekára HOFMAN David CZE 1980 --- 2:15:51.3 0:53:01.4 10:56.3 61 0:43:19.1 66 2:00:37.2 70
70 249 detail pretekára ZOUHAR František CZE 1982 ACR 7935 2:16:25.3 0:53:35.4 11:29.5 71 0:44:37.3 72 2:00:06.7 67
71 287 detail pretekára DOSTÁL Aleš CZE 1982 ČERNOŠICE 2:18:34.6 0:55:44.7 10:44.8 60 0:43:06.6 65 2:01:56.7 71
72 164 detail pretekára PLÁT Petr CZE 1979 --- 2:21:20.4 0:58:30.5 22:01.3 85 0:54:47.6 83 2:06:38.2 75
73 1247 detail pretekára VOGELTANZ Antonín CZE 1980 Fašamoto Ski 2:22:07.1 0:59:17.2 11:32.0 72 0:43:56.3 69 2:05:09.7 73
74 1225 detail pretekára MAREK Jaromír CZE 1981 Neigong Liberec 2:22:12.4 0:59:22.5 10:04.2 54 0:44:01.1 70 2:04:41.9 72
75 1078 detail pretekára ŠATAVA Alois CZE 1978 telemark 2:22:48.9 0:59:59.0 12:15.7 81 0:47:32.8 75 2:06:34.2 74
76 1255 detail pretekára KONEČNÝ Jiří CZE 1987 AČR 4312 2:25:42.6 1:02:52.7 12:07.0 76 0:48:54.6 79 2:10:04.2 77
77 1236 detail pretekára HYŠPLER Robin CZE 1986 ACR 4312 2:28:20.9 1:05:31.0 12:07.9 77 0:45:39.6 74 2:09:36.6 76
78 1235 detail pretekára HUNIOVSKÝ Martin CZE 1981 --- 2:29:22.4 1:06:32.5 12:12.5 80 0:48:22.1 77 2:11:42.2 78
79 353 detail pretekára HEGNER David CZE 1978 Česká Spořitelna MTB Hobby A 2:30:49.6 1:07:59.7 11:58.0 75 0:48:25.9 78 2:14:01.4 79
80 1267 detail pretekára PAZOUREK Tomáš CZE 1978 --- 2:31:48.1 1:08:58.2 12:19.0 82 0:49:47.8 81 2:14:07.4 80
81 1087 detail pretekára VALEŠ Jan CZE 1978 KLATOVY 2:32:45.9 1:09:56.0 11:47.2 73 0:48:14.3 76 2:15:05.9 81
82 1253 detail pretekára MRÁZ Petr CZE 1984 --- 2:39:00.2 1:16:10.3 12:12.2 79 0:49:42.1 80 2:20:19.9 82
83 1010 detail pretekára USTOHAL Petr CZE 1979 --- 2:54:40.7 1:31:50.8 14:05.0 83 0:56:29.4 84 2:34:56.2 83
84 233 detail pretekára NEMETH Marek CZE 1981 --- 3:05:53.7 1:43:03.8 12:12.0 78 0:53:16.9 82 2:45:31.6 84
85 221 detail pretekára SOSNA Mojmír CZE 1984 TJ Radlice 3:34:50.9 2:12:01.0 15:07.2 84 1:04:38.1 85 3:13:52.8 85
--- 1 detail pretekára FREIMUTH Thomas GER 1980 Skinfit Racing Team DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 84 detail pretekára SCHAFHAUSER Stefa GER 1979 SC Zwiesel DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 144 detail pretekára ZATONSKI Kamil POL 1981 SN Klasyk Warszawa DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 235 detail pretekára RŮŽIČKA Petr CZE 1979 Prachatice II DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 257 detail pretekára ŠMÍD Jakub CZE 1982 PIONEER Investments - CRAFT hobby team DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 276 detail pretekára HYNEK Karel CZE 1980 --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 303 detail pretekára VLČEK Luboš CZE 1983 --- DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 1056 detail pretekára KRŮTA Martin CZE 1978 --- DNS --- --- --- --- --- --- ---