ČT Šumavský Skimaraton - ČT Šumavský Skimaraton - neděle

Běžecké lyžování
DÁTUM :26.2.2017 MIESTO :Kvilda
USPORIADATEĽ : Ski Klub Šumava STRÁNKY PRETEKOV :skimaraton.cz/

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata Modravský potok 1 # Modravský potok 2 # Hraběcí Huť #
1 5 detail pretekára VEBER Tomáš CZE 1974 Kasper Swix Team 1:22:15.9 0:00:00.0 05:47.2 1 0:26:26.3 1 1:13:06.5 1
2 9 detail pretekára PROVOD Ladislav CZE 1968 USK CS Plzeň 1:24:43.6 0:02:27.7 05:50.2 2 0:27:18.5 3 1:15:11.0 2
3 41 detail pretekára LANDA František CZE 1974 Silvini Madshus team 1:25:34.1 0:03:18.2 05:53.0 5 0:27:27.5 4 1:16:08.3 4
4 2022 detail pretekára VODRÁŽKA Ondřej CZE 1977 USK CS Plzeň 1:25:57.9 0:03:42.0 05:55.2 8 0:27:28.8 5 1:16:06.3 3
5 6 detail pretekára NOVOTNÝ Daniel CZE 1974 Cykloservis Mor. Krumlov 1:27:03.7 0:04:47.8 05:52.5 4 0:27:16.0 2 1:17:11.3 5
6 4 detail pretekára JAVŮREK Petr CZE 1977 Kasper-Swix Team 1:27:34.9 0:05:19.0 05:50.2 3 0:28:38.8 12 1:18:03.3 6
7 82 detail pretekára KREJZA Luboš CZE 1971 Atletiko Frymburk 1:27:48.7 0:05:32.8 06:02.5 15 0:28:15.0 8 1:18:21.8 7
8 12 detail pretekára PELA Zbyněk CZE 1973 SKI PAX Horní Maxov 1:28:31.7 0:06:15.8 05:54.5 7 0:28:09.3 7 1:18:26.0 8
9 17 detail pretekára ŠIMURDA Martin CZE 1972 Fischer Ski Klub Šumava 1:28:54.5 0:06:38.6 05:59.5 11 0:28:21.3 9 1:18:37.5 9
10 15 detail pretekára MULLER Martin CZE 1968 LK Quilt Pernik 1:29:33.7 0:07:17.8 06:00.0 12 0:28:23.8 10 1:19:30.5 10
11 23 detail pretekára SUCHÝ Jiří CZE 1976 FEL Praha 1:29:56.2 0:07:40.3 05:58.2 10 0:28:31.5 11 1:19:49.3 13
12 28 detail pretekára ŠIMURDA Richard CZE 1971 USKCS Plzeň 1:29:58.9 0:07:43.0 06:01.2 13 0:28:57.5 14 1:19:45.8 12
13 98 detail pretekára ONDRÁČEK Marek CZE 1974 Silvini Madhus team 1:30:00.9 0:07:45.0 06:09.0 17 0:28:52.5 13 1:19:55.3 14
14 14 detail pretekára TRNAVSKY Miroslav CZE 1975 XCSPORT.cz Nordic Racing Team 1:30:20.2 0:08:04.3 05:53.7 6 0:28:09.3 6 1:19:40.9 11
15 22 detail pretekára HAVEL Lukáš CZE 1974 OLFIN-CAR SKI TEAM 1:31:09.1 0:08:53.2 06:14.7 19 0:29:13.8 15 1:21:08.4 16
16 76 detail pretekára MRÁZ Antonín CZE 1972 VSK Elektro 1:31:18.4 0:09:02.5 06:14.2 18 0:29:15.8 16 1:21:06.6 15
17 1059 detail pretekára LEIMBACH Mario GER 1975 GM Rennsteiglaufverein e.V. 1:31:49.1 0:09:33.2 06:08.3 16 0:29:37.8 19 1:21:35.1 17
18 1228 detail pretekára TANNERT Andreas GER 1969 SKG Gersfeld 1:32:01.2 0:09:45.3 06:01.5 14 0:29:17.8 17 1:21:49.6 18
19 100 detail pretekára LEUPOLD Jörg GER 1970 VfA endLOS Dresden 1:32:58.9 0:10:43.0 06:33.2 24 0:30:02.4 22 1:22:50.6 20
20 85 detail pretekára DULLNIG Stefan AUT 1973 Skimarathon Team Austria 1:33:01.4 0:10:45.5 05:56.0 9 0:29:29.8 18 1:22:52.8 21
21 87 detail pretekára FILIPČÍK Miroslav CZE 1973 Sokol Stachy 1:33:15.7 0:10:59.8 06:33.2 23 0:29:50.8 20 1:22:42.3 19
22 201 detail pretekára MRÁZEK Tomáš CZE 1974 Rossignol racing team 1:33:45.2 0:11:29.3 06:33.5 25 0:30:03.0 23 1:23:12.6 23
23 1018 detail pretekára BERÁNEK Jan CZE 1972 USK CS Plzeň 1:33:56.9 0:11:41.0 06:18.5 20 0:29:55.5 21 1:23:06.6 22
24 1026 detail pretekára COUFAL Bohumil CZE 1971 Netolice 1:34:23.7 0:12:07.8 06:39.8 26 0:30:07.3 24 1:23:49.8 24
25 63 detail pretekára ŠIMEK Pavel CZE 1971 CYKLOTRENINK.com 1:36:25.2 0:14:09.3 07:13.5 41 0:31:52.8 31 1:25:36.9 25
26 109 detail pretekára MÜNZBERG Uwe GER 1968 SV Grün-Weiß Pirna 1:36:42.7 0:14:26.8 07:13.0 39 0:31:46.0 29 1:25:56.3 27
27 155 detail pretekára DIVIŠ Adam CZE 1977 Stožec 1:36:43.7 0:14:27.8 06:56.2 35 0:31:41.0 27 1:25:54.9 26
28 96 detail pretekára POSPÍŠIL Vít CZE 1968 Mercedes Benz Atomis Salomon Team 1:36:44.2 0:14:28.3 06:28.5 21 0:30:55.5 25 1:26:02.8 28
29 45 detail pretekára LÁCHA Pavel CZE 1969 Mirage Budějovice 1:38:01.2 0:15:45.3 07:02.2 37 0:31:49.8 30 1:26:47.8 30
30 1031 detail pretekára DUDEŠEK Marti CZE 1975 Vortex ski Moravský Beroun 1:38:14.7 0:15:58.8 06:44.7 29 0:31:39.3 26 1:26:45.6 29
31 1216 detail pretekára ČIČMANEC Luděk CZE 1977 VÚ 2994 Brno 1:38:23.3 0:16:07.4 07:23.0 45 0:31:59.0 34 1:27:17.1 31
32 65 detail pretekára DUŠEK Luboš CZE 1975 Salomon skigo team 1:38:41.7 0:16:25.8 07:13.5 40 0:32:26.0 39 1:27:34.8 32
33 1095 detail pretekára MALÝ Jan CZE 1973 ELEVEN RUN TEAM 1:38:47.7 0:16:31.8 08:46.0 63 0:33:48.3 53 1:28:06.1 35
34 154 detail pretekára HAVEL Aleš CZE 1969 Prodoli Racing 1:38:54.7 0:16:38.8 06:46.0 30 0:31:54.3 32 1:27:50.4 33
35 143 detail pretekára WURSTHORN Rainer GER 1968 SC Villingen 1:39:05.7 0:16:49.8 06:50.0 32 0:32:03.8 35 1:28:14.6 36
36 1234 detail pretekára SCHWARZ Markus AUT 1973 SU Bad Leonfelden 1:39:06.4 0:16:50.5 06:49.5 31 0:32:06.3 36 1:28:05.6 34
37 48 detail pretekára MELOUN Martin CZE 1975 JH Cycling 1:39:49.7 0:17:33.8 06:41.2 27 0:32:13.0 37 1:28:35.3 37
38 125 detail pretekára HUBER Thomas GER 1968 SC Villingen 1:39:57.7 0:17:41.8 06:43.2 28 0:31:54.8 33 1:28:48.3 38
39 162 detail pretekára MICHALEK Martin CZE 1975 Žižkovský tygři 1:41:20.5 0:19:04.6 06:52.7 33 0:32:13.5 38 1:30:11.1 39
40 382 detail pretekára NOVÝ Lukáš CZE 1976 --- 1:41:24.2 0:19:08.3 07:57.0 55 0:33:14.5 46 1:30:15.1 41
41 182 detail pretekára SUCHÝ Jiří CZE 1970 --- 1:41:25.7 0:19:09.8 07:25.7 46 0:32:53.6 44 1:30:19.5 42
42 355 detail pretekára HEJNÝ Martin CZE 1968 BSO Rabbit 1:41:48.2 0:19:32.3 07:35.5 49 0:32:52.5 42 1:30:14.8 40
43 168 detail pretekára TECHL Lukáš CZE 1977 Sokol Senohraby 1:42:20.3 0:20:04.4 06:28.5 21 0:31:45.8 28 1:30:53.6 44
44 216 detail pretekára ŠINDELÁŘ Karel CZE 1977 Žižkovský tygři 1:42:24.2 0:20:08.3 07:04.0 38 0:33:02.0 45 1:30:50.3 43
45 212 detail pretekára PARMA Jan CZE 1976 Silvini Madshus team 1:42:44.1 0:20:28.2 07:22.0 44 0:33:22.1 48 1:31:21.8 46
46 171 detail pretekára ŘEHOŘ František CZE 1970 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 1:42:57.5 0:20:41.6 07:58.5 56 0:33:30.0 49 1:30:58.6 45
47 157 detail pretekára HONZÍK Tomáš CZE 1970 Slavia Liberec oreinteering 1:43:12.2 0:20:56.3 07:15.7 42 0:32:53.0 43 1:31:27.8 47
48 181 detail pretekára RUDOLF Jan CZE 1971 VSK FEL Praha 1:43:18.7 0:21:02.8 06:59.2 36 0:32:45.0 41 1:31:56.3 48
49 1263 detail pretekára PROCHÁZKA Pavel CZE 1970 SDH Vanov 1:43:25.7 0:21:09.8 09:24.7 77 0:35:06.0 57 1:32:10.9 50
50 81 detail pretekára ŠMOLÍK Jan CZE 1975 Sokol Senohraby 1:43:50.5 0:21:34.6 06:53.5 34 0:32:42.8 40 1:31:56.8 49
51 32 detail pretekára SKLEPNÍK Jiří CZE 1969 Nehvizdy 1:44:01.8 0:21:45.9 07:18.0 43 0:33:18.8 47 1:32:15.8 51
52 237 detail pretekára PRŮŠA Michal CZE 1973 Slovan Zdravotník Praha 1:44:49.2 0:22:33.3 07:27.5 47 0:33:54.6 54 1:33:28.1 55
53 151 detail pretekára KINDL Robert CZE 1972 Iron Stars 1:44:50.7 0:22:34.8 07:50.5 54 0:33:40.0 51 1:33:11.1 52
54 241 detail pretekára ŠÍMA Jan CZE 1970 TJ Motor Č. Budějovice 1:44:52.8 0:22:36.9 07:49.7 53 0:33:42.3 52 1:33:12.3 53
55 1265 detail pretekára KLEMENT Ulrich AUT 1972 SC Nordwald 1:44:59.1 0:22:43.2 07:34.0 48 0:33:32.3 50 1:33:12.3 54
56 293 detail pretekára CHALOUPSKÝ David CZE 1971 OK 99 Hradec Králové 1:47:28.8 0:25:12.9 08:51.5 65 0:35:30.3 60 1:35:31.3 56
57 380 detail pretekára MODLITBA Jan CZE 1969 H.M.SPORT Č.Krumlov 1:47:37.2 0:25:21.3 08:46.2 64 0:35:00.6 56 1:36:00.8 57
58 127 detail pretekára KOVÁŘ Vladimír CZE 1972 KČT Aš 1:47:53.2 0:25:37.3 07:43.2 51 0:35:10.1 58 1:36:24.3 59
59 1028 detail pretekára DELLINGER Fran AUT 1977 --- 1:48:13.5 0:25:57.6 09:13.0 72 0:36:19.6 62 1:36:18.8 58
60 183 detail pretekára SÝKORA Jan CZE 1975 USK CS Plzeň 1:49:12.7 0:26:56.8 08:19.2 61 0:34:45.8 55 1:36:31.1 60
61 187 detail pretekára KROUPA Štěpán CZE 1975 HISPORT Team 1:50:21.2 0:28:05.3 09:07.7 71 0:36:51.4 64 1:38:20.6 61
62 220 detail pretekára NAVRÁTIL Daniel CZE 1972 Rossignol racing team 1:50:51.8 0:28:35.9 08:13.5 59 0:35:53.8 61 1:38:57.6 63
63 252 detail pretekára VENTA Vladimír CZE 1977 TJ Svornost Hvozd 1:51:00.5 0:28:44.6 09:16.5 75 0:37:05.8 65 1:38:41.8 62
64 1019 detail pretekára BERCHA Šimon CZE 1977 Praha 4 - Lhotka 1:51:11.4 0:28:55.5 10:19.0 91 0:37:55.1 70 1:39:07.1 64
65 1231 detail pretekára GOLDSCHMIDT Roman CZE 1973 SKK Mor. Krumlov 1:52:38.3 0:30:22.4 08:51.7 66 0:37:09.4 66 1:39:42.1 65
66 224 detail pretekára MRÁZ Pavel CZE 1976 VSK FEL ČVUT Praha 1:54:20.5 0:32:04.6 07:38.2 50 0:35:28.1 59 1:41:16.1 66
67 1065 detail pretekára PLZÁK Jan CZE 1974 HISPORT Team 1:54:55.5 0:32:39.6 09:44.2 87 0:37:46.1 69 1:41:49.5 67
68 142 detail pretekára WOLF Armin GER 1970 SC Villingen 1:55:12.3 0:32:56.4 09:25.6 78 0:38:45.1 76 1:42:04.6 68
69 1025 detail pretekára CIBULKA Petr CZE 1976 AUTHOR MASTERS 1:55:23.3 0:33:07.4 09:30.0 79 0:38:15.8 72 1:42:48.9 69
70 232 detail pretekára PREISSLER Tomáš CZE 1970 Sokol Skuhrov 1:56:51.5 0:34:35.6 09:36.2 83 0:38:47.6 77 1:44:10.2 72
71 95 detail pretekára HÖLL Petr CZE 1968 LK Tatran Chodov 1:56:55.3 0:34:39.4 07:47.2 52 0:36:37.8 63 1:43:07.7 70
72 1260 detail pretekára PUMPR Petr CZE 1977 Písek Lauf Team 1:57:06.5 0:34:50.6 10:41.7 96 0:39:34.1 82 1:43:34.1 71
73 302 detail pretekára HLAVÁČEK Josef CZE 1974 Pardubice 1:57:25.3 0:35:09.4 09:36.2 84 0:38:32.7 74 1:44:13.9 73
74 1063 detail pretekára OBERLANDER Jan CZE 1975 Sokol Senohraby 1:57:30.6 0:35:14.7 11:16.0 109 0:40:37.8 88 1:45:10.6 75
75 203 detail pretekára BEZECNÝ Robert CZE 1977 Dobříš 1:57:54.8 0:35:38.9 08:42.2 62 0:38:43.6 75 1:44:59.1 74
76 179 detail pretekára HOLOUBEK Petr CZE 1976 --- 1:58:29.8 0:36:13.9 09:03.7 70 0:38:26.1 73 1:45:19.4 76
77 175 detail pretekára SMETANKA Aleš CZE 1976 Ski Team Jinočany 1:58:31.6 0:36:15.7 08:13.7 60 0:37:21.8 67 1:45:25.6 77
78 334 detail pretekára KITTEL Henry GER 1974 DRESDEN 1:59:15.8 0:36:59.9 09:34.0 82 0:39:14.6 80 1:46:04.1 78
79 207 detail pretekára PEŠKAŘ Petr CZE 1973 Česká spořitelna-Specialized MTB C 1:59:19.3 0:37:03.4 10:50.5 98 0:40:42.1 89 1:46:07.2 79
80 139 detail pretekára THIEL Thomas GER 1971 Olbernhau 2:00:38.3 0:38:22.4 08:06.5 58 0:38:13.6 71 1:46:56.6 80
81 251 detail pretekára TRDLA Tomáš CZE 1969 HEXENSCHOOS 2:00:56.8 0:38:40.9 09:13.5 74 0:39:04.8 79 1:47:31.1 82
82 268 detail pretekára KADEŘÁVEK Petr CZE 1976 OK 99 Hradec Králové 2:01:38.5 0:39:22.6 10:51.5 99 0:41:16.8 91 1:47:47.2 83
83 1077 detail pretekára SUCHÁNEK Bohdan CZE 1971 Hypo Ski 2:01:46.3 0:39:30.4 08:03.5 57 0:37:24.3 68 1:47:15.4 81
84 118 detail pretekára WÜNSCHE Frank GER 1969 Schwarzer Kamin e.V. 2:02:34.5 0:40:18.6 09:13.2 73 0:39:29.3 81 1:48:12.9 84
85 1024 detail pretekára CALBETO MOGA Joaquin ESP 1975 CAEI 2:03:12.5 0:40:56.6 10:02.5 89 0:39:56.6 84 1:49:08.4 85
86 383 detail pretekára PAP István HUN 1968 VISE SKI VÁC 2:04:18.5 0:42:02.6 09:33.2 81 0:40:32.1 87 1:50:08.9 86
87 262 detail pretekára HOLUB Radek CZE 1970 Strážov 2:04:49.3 0:42:33.4 08:57.5 67 0:40:00.2 85 1:50:29.4 87
88 1091 detail pretekára VRABEC Michal CZE 1976 Bohemians 1905 2:04:50.1 0:42:34.2 11:22.0 111 0:42:42.1 93 1:51:20.1 89
89 1251 detail pretekára BRÜCKL Werner GER 1973 WSV DJK RASTBÜCHL 2:05:49.3 0:43:33.4 11:07.0 105 0:40:24.3 86 1:50:48.4 88
90 253 detail pretekára KRÁTKÝ Jan CZE 1974 Slavoj Bezdrev - Jachting 2:06:27.8 0:44:11.9 09:18.7 76 0:39:03.6 78 1:51:52.9 90
91 255 detail pretekára REJZEK Jiří CZE 1975 TJ Sokol Medový Újezd 2:06:57.8 0:44:41.9 11:11.4 107 0:42:51.3 95 1:52:47.6 91
92 1272 detail pretekára MACH Zbyněk CZE 1970 Oxygen Příbram 2:07:07.6 0:44:51.7 11:23.2 114 0:43:03.3 98 1:53:29.1 93
93 1081 detail pretekára ŠPÍNA Martin CZE 1974 GHOST Team 2:07:18.3 0:45:02.4 11:24.0 116 0:43:02.6 97 1:53:31.6 94
94 191 detail pretekára HOLÝ Luděk CZE 1977 TJ Svornost Hvozd 2:07:24.6 0:45:08.7 09:01.0 68 0:39:55.1 83 1:53:25.9 92
95 240 detail pretekára VTÍPIL Ondřej CZE 1976 Jindřichův Hradec 2:09:49.6 0:47:33.7 09:37.7 85 0:41:12.3 90 1:55:17.4 95
96 149 detail pretekára PUSZTI Richard HUN 1973 VISE 2:11:17.3 0:49:01.4 12:25.7 126 0:44:45.2 110 1:57:15.7 97
97 245 detail pretekára LEBEDA František CZE 1977 Climbingteam Strakonice 2:11:45.1 0:49:29.2 11:04.0 103 0:42:54.8 96 1:56:38.8 96
98 1270 detail pretekára DOSTÁL Pavel CZE 1974 AČR 4312 2:12:00.1 0:49:44.2 12:24.5 125 0:43:36.6 102 1:58:20.4 100
99 1021 detail pretekára BROŽ František CZE 1977 Šumavští Točiči 2:12:31.3 0:50:15.4 10:28.7 95 0:43:22.3 99 1:57:43.4 98
100 146 detail pretekára STAIGER Zdeněk CZE 1970 Strejkové 2:12:55.8 0:50:39.9 09:30.5 80 0:43:47.9 104 1:58:26.1 101