Výsledky vyhľadávania

powered by google + Vlastné vyhľadávanie

Šumavský MTB maraton České spořitelny

MTB
DÁTUM :30.7.2016 MIESTO :Zadov
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, s.r.o. STRÁNKY PRETEKOV :kolopro.cz/zavody/detail/459

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 1.kolo # 2. kolo # 3.kolo # 4. kolo #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata 1.kolo # 2. kolo # 3.kolo # 4. kolo #
1 6678 detail pretekára PURNOCH Matyáš CZE 2006 Bikeclinic Junior Team 1. /  Žáci 10-11 let 0:11:20.8 0:00:00.0 02:19.0 [2] 2 02:54.2 [1] 1 03:00.5 [1] 1 03:07.0 [1] 1
2 6671 detail pretekára BRUCKNER Filip CZE 2006 Bikeclinic Junior Team 2. /  Žáci 10-11 let 0:11:38.0 0:00:17.2 02:20.0 [3] 3 03:02.5 [2] 3 03:06.0 [3] 2 03:09.5 [2] 2
3 6712 detail pretekára ŠUMPÍK Pavel CZE 2006 BIKE FREAKS HOLICE 3. /  Žáci 10-11 let 0:11:50.8 0:00:30.0 02:18.3 [1] 1 03:03.2 [3] 2 03:10.2 [7] 3 03:19.0 [7] 3
4 6705 detail pretekára TABARA Šimon CZE 2005 SHARK Bikers Junior Team 4. /  Žáci 10-11 let 0:11:51.0 0:00:30.2 02:23.3 [4] 4 03:05.5 [6] 4 03:04.2 [2] 4 03:18.0 [6] 4
5 6704 detail pretekára RUBEŠ Daniel CZE 2005 SHARK Bikers Junior Team 5. /  Žáci 10-11 let 0:11:52.3 0:00:31.5 02:24.5 [5] 5 03:04.7 [5] 5 03:06.5 [4] 5 03:16.5 [5] 5
6 6744 detail pretekára CHALUPNÝ David CZE 2005 ČS secialized junior mtb team Vimperk 6. /  Žáci 10-11 let 0:11:56.8 0:00:36.0 02:25.8 [7] 7 03:03.7 [4] 6 03:07.2 [5] 6 03:20.0 [8] 6
7 6686 detail pretekára RADOVÁ Daniela CZE 2005 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 1. /  Žákyně 10-11 let 0:11:57.3 0:00:36.5 02:25.5 [6] 6 03:09.0 [8] 7 03:10.2 [7] 7 03:12.5 [3] 7
8 6731 detail pretekára NÁROVCOVÁ Monika CZE 2005 ČS Specialized junior MTB Team Vimperk 2. /  Žákyně 10-11 let 0:12:05.8 0:00:45.0 02:36.3 [10] 10 03:06.0 [7] 8 03:09.7 [6] 8 03:13.7 [4] 8
9 6666 detail pretekára DUŠKOVÁ Kateřina CZE 2006 Horní Hanychov 3. /  Žákyně 10-11 let 0:12:31.3 0:01:10.5 02:29.5 [8] 8 03:15.0 [9] 9 03:24.7 [12] 10 03:22.0 [9] 9
10 6721 detail pretekára ŠIMEK Marek Emanuel CZE 2005 Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn 7. /  Žáci 10-11 let 0:12:36.5 0:01:15.7 02:35.0 [9] 9 03:16.2 [11] 10 03:17.7 [9] 9 03:27.5 [11] 10
11 6664 detail pretekára KNIHA Petr CZE 2006 SHARK Bikers Junior Team 8. /  Žáci 10-11 let 0:12:44.3 0:01:23.4 02:39.0 [13] 13 03:16.5 [12] 11 03:17.7 [10] 11 03:31.0 [12] 11
12 6785 detail pretekára VYSKOČIL David CZE 2005 Fisher Ski klub Šumava Vimperk 9. /  Žáci 10-11 let 0:12:45.8 0:01:25.0 02:41.3 [14] 14 03:15.2 [10] 12 03:18.0 [11] 12 03:31.2 [13] 12
13 6884 detail pretekára SEIDL Jan CZE 2005 --- 10. /  Žáci 10-11 let 0:13:12.0 0:01:51.2 02:58.8 [19] 19 03:24.7 [13] 15 03:24.7 [12] 14 03:23.7 [10] 13
14 6688 detail pretekára DOLEŽALOVÁ Markéta CZE 2005 BIKE FREAKS HOLICE 4. /  Žákyně 10-11 let 0:13:21.1 0:02:00.2 02:37.5 [12] 12 03:34.2 [14] 14 03:29.2 [14] 13 03:40.0 [14] 14
15 6673 detail pretekára MARKOVÁ Adéla CZE 2005 Dukla Praha 5. /  Žákyně 10-11 let 0:13:43.3 0:02:22.5 02:36.9 [11] 11 03:34.3 [15] 13 03:48.5 [16] 15 03:43.5 [15] 15
16 6706 detail pretekára KRAMEŠOVÁ Marie CZE 2006 --- 6. /  Žákyně 10-11 let 0:14:38.1 0:03:17.2 02:50.8 [15] 15 03:46.2 [17] 16 04:00.2 [22] 16 04:00.7 [20] 16
17 6836 detail pretekára HORDOSSY Julie CZE 2005 Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn 7. /  Žákyně 10-11 let 0:14:52.8 0:03:32.0 02:58.8 [20] 20 03:56.5 [21] 18 03:57.5 [21] 17 04:00.0 [19] 17
18 6707 detail pretekára KORBEL Daniel CZE 2006 Six Monkeys 11. /  Žáci 10-11 let 0:15:00.3 0:03:39.5 03:10.5 [21] 21 04:03.0 [22] 21 03:54.0 [18] 21 03:52.7 [16] 18
19 6862 detail pretekára HANZLÍK Jakub CZE 2006 HC Klatovy 12. /  Žáci 10-11 let 0:15:01.3 0:03:40.5 03:32.8 [30] 30 03:50.7 [18] 24 03:42.5 [15] 19 03:55.2 [17] 19
20 6735 detail pretekára NAROVCOVÁ Beáta CZE 2005 Fischer Ski klub Šumava 8. /  Žákyně 10-11 let 0:15:06.1 0:03:45.2 02:52.3 [17] 17 04:13.0 [27] 20 04:00.7 [23] 20 04:00.0 [18] 20
21 6709 detail pretekára GLAISTER Mia CZE 2005 Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn 9. /  Žákyně 10-11 let 0:15:28.1 0:04:07.2 02:51.9 [16] 16 04:06.9 [24] 19 04:06.0 [24] 18 04:23.2 [22] 21
22 6914 detail pretekára JANEK Richard CZE 2006 --- 13. /  Žáci 10-11 let 0:15:31.3 0:04:10.5 03:28.3 [26] 26 03:51.2 [19] 22 03:54.5 [20] 22 04:17.2 [21] 22
23 6689 detail pretekára ELBADRI Jakub CZE 2005 --- 14. /  Žáci 10-11 let 0:11:20.5 - 1 Lap(s) 02:58.8 [18] 18 03:40.0 [16] 17 04:41.7 [33] 23 --- ---
24 6745 detail pretekára BENEDIKT Jakub CZE 2005 copr přeštice 15. /  Žáci 10-11 let 0:11:40.0 - 1 Lap(s) 03:13.5 [22] 22 04:09.2 [25] 23 04:17.2 [27] 24 --- ---
25 6834 detail pretekára STEINBACH Jakub CZE 2005 Ski lub šumava 16. /  Žáci 10-11 let 0:11:47.5 - 1 Lap(s) 04:00.5 [40] 40 03:54.5 [20] 28 03:52.5 [17] 25 --- ---
26 6730 detail pretekára NOVÁK Lukáš CZE 2005 --- 17. /  Žáci 10-11 let 0:11:50.3 - 1 Lap(s) 03:30.8 [29] 29 04:06.2 [23] 26 04:13.2 [25] 26 --- ---
27 6902 detail pretekára KOTKOVÁ Eliška CZE 2006 --- 10. /  Žákyně 10-11 let 0:11:59.8 - 1 Lap(s) 03:15.3 [23] 23 04:20.2 [28] 25 04:24.2 [29] 27 --- ---
28 6833 detail pretekára KORČÁK Jan CZE 2005 --- 18. /  Žáci 10-11 let 0:12:21.8 - 1 Lap(s) 03:46.0 [36] 36 04:21.0 [29] 31 04:14.7 [26] 28 --- ---
29 6860 detail pretekára JANÍK David CZE 2006 SP KOLO LOAP SPECIALIZED 19. /  Žáci 10-11 let 0:12:22.3 - 1 Lap(s) 03:38.8 [32] 32 04:49.2 [35] 35 03:54.2 [19] 29 --- ---
30 6837 detail pretekára NEJEZCHLEBOVÁ Adéla CZE 2006 Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn 11. /  Žákyně 10-11 let 0:12:23.1 - 1 Lap(s) 03:26.5 [24] 24 04:25.7 [30] 27 04:30.7 [31] 30 --- ---
31 6835 detail pretekára FOREJTEK Patrik CZE 2005 Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn 20. /  Žáci 10-11 let 0:12:25.3 - 1 Lap(s) 03:37.8 [31] 31 04:28.5 [31] 30 04:19.0 [28] 31 --- ---
32 6911 detail pretekára EICHLER Josef CZE 2005 --- 21. /  Žáci 10-11 let 0:12:36.8 - 1 Lap(s) 03:45.3 [35] 35 04:12.2 [26] 29 04:39.2 [32] 32 --- ---
33 6864 detail pretekára HODINOVÁ Nicol CZE 2006 LYo klub prachatice 12. /  Žákyně 10-11 let 0:12:57.8 - 1 Lap(s) 03:29.3 [28] 28 04:42.2 [33] 32 04:46.2 [35] 33 --- ---
34 6778 detail pretekára BLÁHA Tomáš CZE 2006 Fischer Skiklub Šumava vimperk 22. /  Žáci 10-11 let 0:13:11.0 - 1 Lap(s) 03:46.8 [37] 37 04:54.9 [36] 37 04:29.2 [30] 34 --- ---
34 6892 detail pretekára MAŘÍK Petr CZE 2006 --- 22. /  Žáci 10-11 let 0:13:11.0 - 1 Lap(s) 03:43.3 [33] 33 04:39.0 [32] 34 04:48.7 [36] 34 --- ---
36 6886 detail pretekára BENEŠ Martin CZE 2006 --- 24. /  Žáci 10-11 let 0:13:23.1 - 1 Lap(s) 03:29.3 [27] 27 04:47.2 [34] 33 05:06.6 [38] 36 --- ---
37 6828 detail pretekára PROCHÁZKA Daniel CZE 2005 KKJ Týn nad Vltavou 25. /  Žáci 10-11 let 0:13:33.8 - 1 Lap(s) 03:44.3 [34] 34 05:04.7 [37] 38 04:44.7 [34] 37 --- ---
38 6749 detail pretekára POLÁKOVÁ Petra CZE 2006 --- 13. /  Žákyně 10-11 let 0:13:59.6 - 1 Lap(s) 03:50.8 [39] 39 05:10.0 [38] 39 04:58.7 [37] 38 --- ---
39 6746 detail pretekára SMAŽILOVÁ Markéta CZE 2006 Sanitka66 Holešov 14. /  Žákyně 10-11 let 0:14:08.8 - 1 Lap(s) 03:27.0 [25] 25 05:13.7 [39] 36 05:28.0 [40] 39 --- ---
40 6885 detail pretekára ZATLOUKALOVÁ Kateřina CZE 2006 --- 15. /  Žákyně 10-11 let 0:14:25.1 - 1 Lap(s) 03:46.8 [38] 38 05:14.2 [40] 40 05:24.0 [39] 40 --- ---
41 6853 detail pretekára TOMŠOVICOVÁ Lucie CZE 2005 --- 16. /  Žákyně 10-11 let 0:17:31.3 - 1 Lap(s) 04:22.8 [41] 41 06:30.7 [41] 41 06:37.7 [41] 41 --- ---
--- 6716 detail pretekára PANUŠOVÁ Anna CZE 2006 SYMBIO+ CANNONDALE . /  Žákyně 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6722 detail pretekára KRÁL Kryštof CZE 2005 SYMBIO+ CANNONDALE CYCLING TEAM . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6739 detail pretekára NOVÁK Kryštof CZE 2006 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6758 detail pretekára PAVLAS Marek CZE 2006 SYMBIO+ CANNONDALE CYCLING TEAM . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6907 detail pretekára RAJSKÝ Tomáš CZE 2006 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---