Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Modravský potok | # | Holubí skála | # |
---|
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Modravský potok | # | Holubí skála | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 3191 | ŠRAIL Jan | 1985 | PIONEER Investments - CRAFT | 1. / M30-39F | 0:55:36.6 | 0:00:00.0 | 05:09.4 | 7 | 0:45:05.9 | 1 | ||
2 | diplom | 3139 | RAZÝM Vladislav | 1988 | Sport Club Plzeň | 1. / M19-29F | 0:56:20.4 | 0:00:43.8 | 05:06.7 | 3 | 0:46:11.2 | 3 | ||
3 | diplom | 3176 | PŠENIČKA Jakub | 1991 | Silvini Madshus team | 2. / M19-29F | 0:56:43.7 | 0:01:07.1 | 05:05.4 | 2 | 0:45:58.4 | 2 | ||
4 | diplom | 3121 | ŠELLER Luděk | 1995 | Dukla Liberec | 3. / M19-29F | 0:58:44.6 | 0:03:08.0 | 05:08.7 | 5 | 0:47:50.7 | 4 | ||
5 | diplom | 3038 | WEISHÄUPL Andreas | 1992 | SALOMON-LEKI RACINGTEAM | 4. / M19-29F | 0:59:22.2 | 0:03:45.6 | 05:09.7 | 8 | 0:48:21.7 | 5 | ||
6 | diplom | 3048 | HRUŠKA Jan | 1989 | Kasper Swix Team | 5. / M19-29F | 1:00:55.7 | 0:05:19.1 | 05:10.4 | 10 | 0:49:47.4 | 6 | ||
7 | diplom | 3044 | SAJDL Martin | 1981 | Žižkovský tygři | 2. / M30-39F | 1:01:01.7 | 0:05:25.1 | 05:08.4 | 4 | 0:50:07.7 | 7 | ||
8 | diplom | 3037 | MATOUŠEK Ondřej | 1988 | SKP Ústí nad Labem | 6. / M19-29F | 1:01:34.2 | 0:05:57.6 | 05:12.7 | 16 | 0:50:11.9 | 8 | ||
9 | diplom | 3045 | PROVOD Ladislav | 1968 | USK CS Plzeň | 1. / M40-49F | 1:01:36.4 | 0:05:59.8 | 05:04.7 | 1 | 0:50:14.9 | 9 | ||
10 | diplom | 3039 | SUCHÝ Jiří | 1976 | FEL Praha | 2. / M40-49F | 1:01:46.7 | 0:06:10.1 | 05:11.9 | 13 | 0:50:30.4 | 11 | ||
11 | diplom | 3157 | VACEK Mathias | 2002 | Fischer Ski klub Šumava | 1. / M18F | 1:01:57.2 | 0:06:20.6 | 05:12.2 | 15 | 0:50:15.2 | 10 | ||
12 | diplom | 3133 | POSPÍŠIL Vítek | 1968 | Mercedes Benz Salomon team | 3. / M40-49F | 1:03:19.9 | 0:07:43.3 | 05:12.2 | 14 | 0:51:45.2 | 13 | ||
13 | diplom | 3105 | KÁLAL Tomáš | 1985 | Žižkovský tygři - EKONOM Praha | 3. / M30-39F | 1:03:29.7 | 0:07:53.1 | 05:10.0 | 9 | 0:51:44.0 | 12 | ||
14 | diplom | 3049 | PAVLÍK Matouš | 1988 | vsk Humanita | 7. / M19-29F | 1:04:32.7 | 0:08:56.1 | 05:11.4 | 12 | 0:52:13.9 | 14 | ||
15 | diplom | 3084 | PEŠTA Petr | 1975 | USK CS Plzeň | 4. / M40-49F | 1:04:43.6 | 0:09:07.0 | 05:14.4 | 18 | 0:52:56.7 | 15 | ||
16 | diplom | 3036 | ŠIMURDA Richard | 1971 | USK CS Plzeň | 5. / M40-49F | 1:04:46.2 | 0:09:09.6 | 05:18.7 | 22 | 0:53:23.2 | 18 | ||
17 | diplom | 3120 | MICHAL Marek | 1992 | Rossignol racing team | 8. / M19-29F | 1:04:47.7 | 0:09:11.1 | 05:35.2 | 24 | 0:53:22.7 | 16 | ||
18 | diplom | 3153 | ŠIMUNEK JaromÍr | 1955 | SKP Kornspitz | 1. / M60+F | 1:04:52.7 | 0:09:16.1 | 05:41.0 | 32 | 0:53:27.7 | 22 | ||
19 | diplom | 3193 | MALÝ Ondřej | 1994 | VSK Elekto ČVUT Praha | 9. / M19-29F | 1:04:55.9 | 0:09:19.3 | 05:36.7 | 26 | 0:53:23.9 | 19 | ||
20 | diplom | 3023 | SOVÁK Libor | 1967 | AČR | 6. / M40-49F | 1:04:56.3 | 0:09:19.7 | 05:35.7 | 25 | 0:53:25.2 | 20 | ||
21 | diplom | 3034 | HAVEL Lukáš | 1974 | DSA Trutnov | 7. / M40-49F | 1:04:57.2 | 0:09:20.6 | 05:16.4 | 20 | 0:53:26.2 | 21 | ||
22 | diplom | 3116 | NEDVĚD Miroslav | 1956 | TJ Horní mísečky | 2. / M60+F | 1:05:13.2 | 0:09:36.6 | 05:17.2 | 21 | 0:53:22.7 | 17 | ||
23 | diplom | 3170 | HASENBÖCK Fredi | 1981 | --- | 4. / M30-39F | 1:05:29.2 | 0:09:52.6 | 05:37.2 | 27 | 0:53:39.2 | 23 | ||
24 | diplom | 3168 | GAHLEITNER Markus | 1973 | UnionÖpping | 8. / M40-49F | 1:05:30.7 | 0:09:54.1 | 05:32.9 | 23 | 0:53:40.9 | 25 | ||
25 | diplom | 3018 | PELA Zbyněk | 1973 | SKI PAX Horní Maxov | 9. / M40-49F | 1:05:54.4 | 0:10:17.8 | 05:09.2 | 6 | 0:53:40.4 | 24 | ||
26 | diplom | 3117 | POKORNÝ Jiří | 1985 | Žižkovský tygři | 5. / M30-39F | 1:06:01.7 | 0:10:25.1 | 05:14.2 | 17 | 0:53:42.4 | 26 | ||
27 | diplom | 3206 | MODERBACHER Thomas | 1972 | Atomic- ZANONI- AUSTRIA | 10. / M40-49F | 1:06:26.7 | 0:10:50.1 | 05:14.9 | 19 | 0:54:41.2 | 30 | ||
28 | diplom | 3070 | STROŽ Jan | 1989 | SYMBIO+ CANNONDALE TEAM | 10. / M19-29F | 1:06:33.2 | 0:10:56.6 | 06:34.2 | 79 | 0:54:21.5 | 28 | ||
29 | diplom | 3147 | KOCOUREK František | 1983 | SK SKIVELO neslyšících Olomouc | 6. / M30-39F | 1:06:43.9 | 0:11:07.3 | 05:49.9 | 49 | 0:54:22.0 | 29 | ||
30 | diplom | 3169 | PETERMÜLLER Martin | 1985 | Union Opping | 7. / M30-39F | 1:06:54.3 | 0:11:17.7 | 05:51.0 | 50 | 0:54:21.0 | 27 | ||
31 | diplom | 3098 | KUTHAN Tomáš | 1992 | Mercedes Benz Salomon team | 11. / M19-29F | 1:07:22.4 | 0:11:45.8 | 05:10.7 | 11 | 0:55:39.0 | 33 | ||
32 | diplom | 3113 | HOF Armin | 1993 | Löffler-Skadi Loppet Team | 12. / M19-29F | 1:07:23.1 | 0:11:46.5 | 05:46.4 | 39 | 0:55:08.0 | 31 | ||
33 | diplom | 3073 | STOŠEK Martin | 1994 | SRAM RUBENA TREK | 13. / M19-29F | 1:07:31.7 | 0:11:55.1 | 06:33.4 | 77 | 0:55:11.2 | 32 | ||
34 | diplom | 3089 | NAGY ML. Josef | 2000 | GLEDE Team | 2. / M18F | 1:08:32.7 | 0:12:56.1 | 06:23.7 | 65 | 0:56:20.0 | 35 | ||
35 | diplom | 3180 | PŘIBÍK Jiří | 1950 | Tatran Železná Ruda | 3. / M60+F | 1:08:48.2 | 0:13:11.6 | 05:45.9 | 38 | 0:55:56.5 | 34 | ||
36 | diplom | 3137 | HONES Josef | 1954 | Liebenau | 4. / M60+F | 1:09:36.4 | 0:13:59.8 | 05:39.9 | 30 | 0:56:57.7 | 36 | ||
37 | diplom | 3110 | DVOŘÁK Miloš | 1973 | JK Racing | 11. / M40-49F | 1:09:46.2 | 0:14:09.6 | 05:38.0 | 28 | 0:56:59.2 | 37 | ||
38 | diplom | 3163 | KUCHARIK Michal | 1985 | AČR vu 2266 Liberec | 8. / M30-39F | 1:09:56.4 | 0:14:19.8 | 05:44.7 | 35 | 0:57:32.0 | 38 | ||
39 | diplom | 3082 | KROPÁČEK Matej | 1989 | Sokol Písek | 14. / M19-29F | 1:10:27.9 | 0:14:51.3 | 06:01.2 | 52 | 0:57:54.7 | 42 | ||
40 | diplom | 3097 | ZATLOUKAL Vít | 1970 | Pupkani KV | 12. / M40-49F | 1:10:29.4 | 0:14:52.8 | 06:22.9 | 63 | 0:57:59.2 | 43 | ||
41 | diplom | 3119 | VYTLAČIL Jiří | 1981 | Rossignol racing team | 9. / M30-39F | 1:10:33.4 | 0:14:56.8 | 05:46.9 | 41 | 0:57:51.5 | 40 | ||
42 | diplom | 3207 | NIMMERVOLL Albert | 1956 | RLC sterngartl | 5. / M60+F | 1:10:40.9 | 0:15:04.3 | 05:49.4 | 48 | 0:57:51.2 | 39 | ||
43 | diplom | 3032 | SCHÖFERLE Andreas | 1961 | SC Rettenberg | 1. / M50-59F | 1:10:45.9 | 0:15:09.3 | 05:49.0 | 47 | 0:57:51.7 | 41 | ||
44 | diplom | 3021 | MAJER Jan | 1973 | Silvini Madshus team | 13. / M40-49F | 1:11:05.7 | 0:15:29.1 | 05:46.7 | 40 | 0:58:17.7 | 44 | ||
45 | diplom | 3108 | KŘIVSKÝ Jan | 1979 | USK Praha - kanoistika | 10. / M30-39F | 1:11:12.2 | 0:15:35.6 | 05:48.0 | 43 | 0:58:46.7 | 51 | ||
46 | diplom | 3001 | GLADIŠ Daniel | 1968 | SKG Brno | 14. / M40-49F | 1:11:16.7 | 0:15:40.1 | 05:48.5 | 44 | 0:58:26.0 | 48 | ||
47 | diplom | 3050 | LUKEŠ Tomáš | 1967 | LBS-sport.cz | 15. / M40-49F | 1:11:19.9 | 0:15:43.3 | 05:48.9 | 46 | 0:58:24.2 | 46 | ||
48 | diplom | 3149 | KOMZÁK Radek | 1980 | HO ŠKROVÁD | 11. / M30-39F | 1:11:23.2 | 0:15:46.6 | 05:47.9 | 42 | 0:58:19.2 | 45 | ||
49 | diplom | 3131 | PFOFF Michal | 1989 | Sk Sport Zbraslav | 15. / M19-29F | 1:11:30.9 | 0:15:54.3 | 05:43.7 | 34 | 0:58:32.7 | 49 | ||
50 | diplom | 3033 | PETROU Jan | 1964 | Ski Velešín | 2. / M50-59F | 1:11:50.2 | 0:16:13.6 | 06:08.7 | 58 | 0:58:34.0 | 50 | ||
51 | diplom | 3132 | SCHWARZ Markus | 1973 | SportUnion Bad Leonfelden | 16. / M40-49F | 1:11:58.7 | 0:16:22.1 | 05:38.7 | 29 | 0:59:11.2 | 52 | ||
51 | diplom | 3189 | MAŇÁSEK Josef | 1978 | TJ Švýcárna | 12. / M30-39F | 1:11:58.7 | 0:16:22.1 | 06:00.2 | 51 | 0:59:34.0 | 57 | ||
53 | diplom | 3188 | ZELLER Zbyněk | 1955 | ČSK VYSOKÉ NAD JIZEROU | 6. / M60+F | 1:12:06.4 | 0:16:29.8 | 06:31.9 | 73 | 0:59:33.5 | 55 | ||
54 | diplom | 3031 | SCHLECHTER Vojtěch | 1982 | Žižkovský tygři | 13. / M30-39F | 1:12:07.4 | 0:16:30.8 | 05:41.4 | 33 | 0:59:33.5 | 55 | ||
55 | diplom | 3182 | RAAB Reinhard | 1963 | --- | 3. / M50-59F | 1:12:17.2 | 0:16:40.6 | 06:12.7 | 59 | 0:59:13.5 | 53 | ||
56 | diplom | 3042 | BLAHNA Pete | 1950 | Olfincar-ski-team | 7. / M60+F | 1:12:20.7 | 0:16:44.1 | 05:45.9 | 36 | 0:59:36.0 | 58 | ||
57 | diplom | 3179 | IBEHEJ Josef | 1956 | KCL Kooperativa -Svijany | 8. / M60+F | 1:12:24.9 | 0:16:48.3 | 05:40.2 | 31 | 0:58:24.7 | 47 | ||
58 | diplom | 3129 | KLEMENT Dominik | 1998 | Fischer Ski klub Šumava | 3. / M18F | 1:12:49.7 | 0:17:13.1 | 06:23.7 | 64 | 0:59:59.5 | 60 | ||
59 | diplom | 3072 | MINKA Jakub | 1994 | SYMBIO+ CANNONDALE | 16. / M19-29F | 1:12:53.7 | 0:17:17.1 | 06:30.9 | 72 | 0:59:28.7 | 54 | ||
60 | diplom | 3164 | NOVOTNÝ Vojtěch | 1999 | --- | 4. / M18F | 1:12:59.4 | 0:17:22.8 | 06:28.9 | 70 | 1:00:26.7 | 65 | ||
61 | diplom | 3141 | ČERVENÝ Daniel | 1999 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 5. / M18F | 1:13:03.2 | 0:17:26.6 | 06:33.6 | 78 | 1:00:03.0 | 62 | ||
62 | diplom | 3028 | ALTMAN Martin | 1976 | LezeTop Písek | 17. / M40-49F | 1:13:03.7 | 0:17:27.1 | 06:06.9 | 56 | 0:59:56.5 | 59 | ||
63 | diplom | 3100 | ŠÁRA Pavel | 1974 | Lokomotiva Braník | 18. / M40-49F | 1:13:05.9 | 0:17:29.3 | 06:33.2 | 76 | 1:00:02.5 | 61 | ||
64 | diplom | 3154 | ČERVENKA Jakub | 1973 | Biatlon Klecany | 19. / M40-49F | 1:13:11.9 | 0:17:35.3 | 06:51.4 | 87 | 1:00:40.0 | 66 | ||
65 | diplom | 3142 | HOEFELMAIER Gregor | 1964 | Dachau | 4. / M50-59F | 1:13:35.4 | 0:17:58.8 | 06:13.5 | 60 | 1:00:06.7 | 63 | ||
66 | diplom | 3173 | JANOUŠEK Petr | 1984 | LK ŠKODA PLZEŇ | 14. / M30-39F | 1:14:16.1 | 0:18:39.5 | 07:03.9 | 93 | 1:00:25.7 | 64 | ||
67 | diplom | 3093 | DVOŘÁK Karel | 1979 | JIKO Čácha Sušice | 15. / M30-39F | 1:14:23.2 | 0:18:46.6 | 06:32.9 | 75 | 1:00:41.5 | 67 | ||
68 | diplom | 3010 | ERDENKÄUFER Toni | 1959 | WSV Warmensteinach | 5. / M50-59F | 1:15:08.4 | 0:19:31.8 | 06:05.4 | 54 | 1:01:25.5 | 68 | ||
69 | diplom | 3192 | MOLVA František | 1994 | AČR VÚ 2994 | 17. / M19-29F | 1:15:18.2 | 0:19:41.6 | 05:48.5 | 45 | 1:02:00.7 | 69 | ||
70 | diplom | 3196 | KŘOVÁČEK Jan | 1976 | --- | 20. / M40-49F | 1:15:30.7 | 0:19:54.1 | 07:02.2 | 90 | 1:02:01.0 | 70 | ||
71 | diplom | 3135 | HOŘÍNEK Karel | 1987 | Žizkovsky tygri | 18. / M19-29F | 1:15:55.2 | 0:20:18.6 | 05:45.9 | 37 | 1:02:15.0 | 72 | ||
72 | diplom | 3123 | JIRÁNEK Lukáš | 1996 | Fischer Ski klub Šumava | 19. / M19-29F | 1:15:55.9 | 0:20:19.3 | 06:22.4 | 62 | 1:02:01.0 | 70 | ||
73 | diplom | 3175 | GAWRISCH Simon | 1998 | SKI TEAM Pirna | 6. / M18F | 1:16:25.4 | 0:20:48.8 | 06:46.4 | 85 | 1:02:23.7 | 73 | ||
74 | diplom | 3003 | PAVEL Lukáš | 1969 | HLÁSNÁ TŘEBÁŇ | 21. / M40-49F | 1:16:33.4 | 0:20:56.8 | 06:27.9 | 69 | 1:02:39.5 | 74 | ||
75 | diplom | 3130 | TOMÍČEK Pavel | 1977 | Kerteam | 16. / M30-39F | 1:16:34.5 | 0:20:57.9 | 06:07.7 | 57 | 1:03:16.5 | 75 | ||
76 | diplom | 3183 | RAAB Gerald | 1995 | --- | 20. / M19-29F | 1:17:11.4 | 0:21:34.8 | 06:37.2 | 81 | 1:03:53.2 | 77 | ||
77 | diplom | 3004 | KAFKA Václav | 1960 | OK Jihlava | 6. / M50-59F | 1:17:56.5 | 0:22:19.9 | 06:31.9 | 74 | 1:03:42.7 | 76 | ||
78 | diplom | 3002 | MATATKO Sebastian | 1997 | Skiteam Pirna | 21. / M19-29F | 1:18:36.9 | 0:23:00.3 | 06:02.4 | 53 | 1:04:54.5 | 80 | ||
79 | diplom | 3200 | KUTHEIL Pavel | 1982 | --- | 17. / M30-39F | 1:19:07.2 | 0:23:30.6 | 07:38.7 | 112 | 1:05:57.5 | 83 | ||
80 | diplom | 3012 | KOZHIN Petr | 1961 | St Petersburg | 7. / M50-59F | 1:19:19.6 | 0:23:43.0 | 06:27.4 | 68 | 1:04:54.2 | 79 | ||
81 | diplom | 3051 | KULHAVÝ Lukáš | 1989 | --- | 22. / M19-29F | 1:19:20.7 | 0:23:44.1 | 06:39.7 | 82 | 1:05:01.7 | 81 | ||
82 | diplom | 3071 | ANDRLE David | 1991 | SYMBIO+CANNONDALE | 23. / M19-29F | 1:19:48.5 | 0:24:11.9 | 06:35.2 | 80 | 1:04:43.2 | 78 | ||
83 | diplom | 3090 | EGERT Michal | 1988 | EPO | 24. / M19-29F | 1:19:48.7 | 0:24:12.1 | 06:54.2 | 88 | 1:05:39.5 | 82 | ||
84 | diplom | 3146 | JINEK Pavel | 1982 | AČR | 18. / M30-39F | 1:20:34.7 | 0:24:58.1 | 06:46.9 | 86 | 1:06:27.2 | 85 | ||
85 | diplom | 3026 | MACH Jan | 1956 | Teplice nad Metují | 9. / M60+F | 1:20:56.7 | 0:25:20.1 | 06:23.9 | 66 | 1:06:23.0 | 84 | ||
86 | diplom | 3025 | HEŘMAN František | 1953 | Úsov | 10. / M60+F | 1:21:20.7 | 0:25:44.1 | 06:06.4 | 55 | 1:06:48.5 | 87 | ||
87 | diplom | 3181 | BRYNDA Jakub | 1980 | Kerteam | 19. / M30-39F | 1:21:37.6 | 0:26:01.0 | 07:06.9 | 96 | 1:06:48.2 | 86 | ||
88 | diplom | 3199 | FORMAN David | 1993 | Žižkovský tygři | 25. / M19-29F | 1:21:40.4 | 0:26:03.8 | 07:03.2 | 91 | 1:07:45.5 | 90 | ||
89 | diplom | 3166 | POSPÍŠIL Jiří | 1969 | ACR 7935 | 22. / M40-49F | 1:22:12.2 | 0:26:35.6 | 07:42.9 | 114 | 1:07:16.0 | 88 | ||
90 | diplom | 3030 | EYBERT Daniel | 1973 | --- | 23. / M40-49F | 1:22:27.7 | 0:26:51.1 | 06:30.7 | 71 | 1:07:21.5 | 89 | ||
91 | diplom | 3150 | MUDRAK Stanislav | 1967 | KVS Pozlovice | 24. / M40-49F | 1:22:58.5 | 0:27:21.9 | 06:42.6 | 84 | 1:08:48.5 | 96 | ||
92 | diplom | 3128 | KERVITCER Jan | 1978 | Kerteam | 20. / M30-39F | 1:22:59.5 | 0:27:22.9 | 07:03.9 | 92 | 1:07:49.7 | 91 | ||
93 | diplom | 3109 | TUMA Jiří | 1983 | CK Šukačka | 21. / M30-39F | 1:23:00.7 | 0:27:24.1 | 07:01.7 | 89 | 1:08:26.7 | 95 | ||
94 | diplom | 3152 | HOLEMÝ Libor | 1973 | Valaští bajkeři | 25. / M40-49F | 1:23:13.5 | 0:27:36.9 | 07:16.7 | 104 | 1:08:23.5 | 92 | ||
95 | diplom | 3088 | PUMPR Petr | 1977 | Písek Lauf team | 22. / M30-39F | 1:23:15.1 | 0:27:38.5 | 07:06.7 | 95 | 1:08:24.5 | 93 | ||
96 | diplom | 3171 | SOPR Ondřej | 1985 | LKŠkoda Plzeň | 23. / M30-39F | 1:23:35.7 | 0:27:59.1 | 07:09.2 | 97 | 1:08:26.5 | 94 | ||
97 | diplom | 3076 | SMETANKA Aleš | 1976 | Ski Team Jinočany | 26. / M40-49F | 1:23:37.5 | 0:28:00.9 | 07:04.2 | 94 | 1:08:58.2 | 98 | ||
98 | diplom | 3024 | JUŘICA Jan | 1982 | --- | 24. / M30-39F | 1:23:41.9 | 0:28:05.3 | 07:41.2 | 113 | 1:09:12.8 | 100 | ||
99 | diplom | 3063 | KELBICH Petr | 1988 | VYSOKÁ PEC | 26. / M19-29F | 1:23:48.5 | 0:28:11.9 | 08:27.9 | 134 | 1:09:08.7 | 99 | ||
100 | diplom | 3020 | ZEISEL Viktor | 1956 | --- | 11. / M60+F | 1:23:52.7 | 0:28:16.1 | 07:11.2 | 98 | 1:08:52.8 | 97 |