ČP MČR XCO UCI + eliminátor Kutná Hora - ČP MČR XCO UCI

MTB
DÁTUM :19.7.2015 MIESTO :Kutná Hora

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Čas Strata 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo # 4.kolo # 5.kolo #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Čas Strata 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo # 4.kolo # 5.kolo #
1 301 detail pretekára PRŮDEK Matěj 1997 NUTREND SPECIALIZED RACING 1:18:57.3 0:00:00.0 14:37.0 [1] 1 15:41.3 [1] 1 15:59.4 [1] 1 16:10.6 [1] 1 16:29.0 [2] 1
2 314 detail pretekára SIRŮČEK Václav 1998 KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 1:22:01.2 0:03:03.9 15:27.4 [3] 3 16:38.2 [5] 4 16:41.2 [3] 3 16:28.2 [3] 2 16:46.2 [3] 2
3 306 detail pretekára PRUDEK Dominik 1998 GT bikeplac opportunity 1:22:31.0 0:03:33.7 15:46.3 [7] 7 16:34.3 [4] 5 16:30.7 [2] 4 16:42.0 [4] 3 16:57.7 [5] 3
4 319 detail pretekára ŠIMŮNEK Adam 1998 KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 1:23:14.3 0:04:17.0 16:19.9 [13] 13 16:56.0 [7] 9 16:44.7 [4] 7 16:27.5 [2] 5 16:46.2 [3] 4
5 303 detail pretekára ZEŤÁK Michael 1998 BIKE 2000 1:24:22.4 0:05:25.1 15:14.8 [2] 2 16:30.2 [3] 3 17:37.9 [9] 5 17:40.7 [8] 6 17:18.8 [9] 5
6 304 detail pretekára SKÁLA Jaromír 1998 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 1:24:41.1 0:05:43.8 15:33.9 [4] 4 16:08.2 [2] 2 16:53.3 [5] 2 17:33.4 [7] 4 18:32.3 [17] 6
7 348 detail pretekára KUNT Lukáš 1997 REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN 1:24:46.1 0:05:48.8 16:15.9 [10] 10 17:09.2 [10] 10 17:28.0 [7] 9 17:26.2 [5] 8 16:26.8 [1] 7
8 302 detail pretekára KADLEC Jakub 1997 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 1:25:12.8 0:06:15.5 15:43.6 [5] 5 16:50.9 [6] 6 17:16.9 [6] 6 17:44.5 [9] 7 17:36.9 [10] 8
9 310 detail pretekára BŘEZINA Jonáš 1998 Kola-bbm.cz 1:26:33.3 0:07:36.0 15:46.0 [6] 6 17:04.7 [8] 7 17:55.9 [11] 8 18:28.6 [13] 9 17:18.1 [7] 9
10 315 detail pretekára ŠAFRANÍK Kryštof 1997 BIKE 2000 1:27:03.1 0:08:05.8 16:16.2 [11] 11 17:52.3 [15] 14 17:47.0 [10] 12 18:03.7 [10] 11 17:03.9 [6] 10
11 324 detail pretekára ŠTĚPANÍK Jiří 1997 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 1:27:16.7 0:08:19.4 17:02.3 [21] 21 17:50.4 [14] 18 17:34.5 [8] 14 17:31.3 [6] 10 17:18.2 [8] 11
12 317 detail pretekára STARÝ Dominik 1997 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 1:28:20.6 0:09:23.3 16:59.8 [20] 20 17:07.6 [9] 12 18:06.1 [13] 13 18:27.2 [12] 12 17:39.9 [11] 12
13 307 detail pretekára JELÍNEK Josef 1998 Big Shock team o.s. 1:29:19.1 0:10:21.8 15:57.7 [9] 9 18:58.6 [22] 19 18:29.6 [14] 17 18:12.1 [11] 14 17:41.1 [12] 13
14 322 detail pretekára FLÁMA Tomáš 1997 TJ UNIČOV 1:30:24.1 0:11:26.8 16:16.7 [12] 12 18:21.9 [18] 15 18:38.4 [17] 16 19:03.3 [15] 15 18:03.8 [15] 14
15 318 detail pretekára ŠEVCŮ Tomáš 1997 HSK cycling team 1:31:11.5 0:12:14.2 16:26.9 [16] 16 17:41.3 [13] 13 19:08.5 [18] 15 19:53.6 [21] 17 18:01.2 [14] 15
16 321 detail pretekára NOVOTNÝ Jakub 1998 ZP cykloservis cycling team 1:31:48.3 0:12:51.0 16:25.6 [14] 14 17:10.5 [11] 11 18:00.9 [12] 10 19:24.8 [17] 13 20:46.5 [26] 16
17 333 detail pretekára NOVÁK Radek 1997 GS cyklo team Jistebnice 1:31:59.5 0:13:02.2 17:14.8 [23] 23 18:18.0 [17] 21 18:34.9 [15] 18 18:53.0 [14] 16 18:58.8 [19] 17
18 320 detail pretekára LIDMILA Martin 1998 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 1:32:29.1 0:13:31.8 16:56.6 [18] 18 18:24.1 [20] 20 19:28.8 [22] 20 19:18.9 [16] 19 18:20.7 [16] 18
19 305 detail pretekára KRUMPHANZL Matyáš 1997 SUPERIOR RIDERS 1:33:11.5 0:14:14.2 16:25.9 [15] 15 18:23.9 [19] 16 19:31.9 [24] 19 19:51.2 [19] 20 18:58.6 [18] 19
20 341 detail pretekára FRANK Jakub 1998 Kola-bbm.cz 1:33:23.6 0:14:26.3 18:00.6 [25] 25 18:36.0 [21] 24 19:27.1 [21] 23 19:38.2 [18] 22 17:41.7 [13] 20
21 308 detail pretekára BÁRTEK David 1998 VRV TEAM 1:34:27.0 0:15:29.7 15:50.3 [8] 8 17:25.0 [12] 8 18:35.6 [16] 11 21:43.5 [28] 18 20:52.6 [27] 21
22 343 detail pretekára MUSIL Filip 1998 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 1:34:37.5 0:15:40.2 17:13.1 [22] 22 19:11.3 [25] 23 19:13.3 [19] 22 19:56.0 [23] 21 19:03.8 [20] 22
23 323 detail pretekára SWÁROVSKÝ Michal 1998 ZP cykloservis cycling team 1:36:24.6 0:17:27.3 16:58.5 [19] 19 17:54.0 [16] 17 20:20.0 [27] 21 22:02.5 [29] 25 19:09.6 [21] 23
24 357 detail pretekára ŠUBR Martin 1997 CK Carla-KUPKOLO.CZ 1:36:35.3 0:17:38.0 18:06.6 [26] 26 19:10.0 [24] 25 19:29.6 [23] 24 20:20.8 [25] 24 19:28.3 [22] 24
25 349 detail pretekára HLAVATÝ Jan 1998 KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 1:36:41.2 0:17:43.9 18:38.3 [30] 30 19:03.7 [23] 29 19:17.4 [20] 25 19:58.5 [24] 23 19:43.3 [23] 25
26 347 detail pretekára MATĚJKA Radim 1997 CYKLO BENDL CLUB 98 1:37:39.1 0:18:41.8 18:23.7 [29] 29 19:43.2 [29] 30 19:49.0 [26] 28 19:54.8 [22] 26 19:48.4 [24] 26
27 338 detail pretekára KRESTA Jan 1997 SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 1:38:53.7 0:19:56.4 18:07.2 [27] 27 19:20.0 [27] 26 19:40.1 [25] 26 21:09.7 [27] 27 20:36.7 [25] 27
28 340 detail pretekára HEJTMÁNEK Marek 1997 SPORTON ŠUMPERK 1:39:40.4 0:20:43.1 18:16.8 [28] 28 19:17.1 [26] 27 20:55.8 [28] 29 19:52.2 [20] 28 21:18.5 [28] 28
29 346 detail pretekára ŠEDIVÝ Jakub 1998 Kola-bbm.cz 1:18:56.1 - 1 Lap(s) 16:48.0 [17] 17 19:28.3 [28] 22 21:39.4 [31] 27 21:00.4 [26] 29 --- ---
30 353 detail pretekára VÍCH Michal 1998 SUPERYOR CYKLOFIT HIGH5 Team 1:21:38.4 - 1 Lap(s) 17:19.1 [24] 24 20:17.8 [30] 28 21:33.9 [30] 30 22:27.6 [30] 30 --- ---
31 351 detail pretekára MIŠOŇ Matěj 1998 SOKOL VELTĚŽ 1:03:17.2 - 2 Lap(s) 19:07.2 [32] 32 20:50.7 [32] 32 23:19.3 [32] 31 --- --- --- ---
32 350 detail pretekára LUTOVSKÝ Ondřej 1998 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 1:03:22.8 - 2 Lap(s) 19:04.7 [31] 31 20:24.4 [31] 31 23:53.7 [34] 32 --- --- --- ---
33 352 detail pretekára PAPOUŠEK Jan 1997 Bike Freaks Holice 1:05:07.6 - 2 Lap(s) 19:54.1 [35] 35 21:43.0 [33] 33 23:30.5 [33] 33 --- --- --- ---
34 354 detail pretekára NOVOTNÝ Adam 1998 REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN 1:06:25.5 - 2 Lap(s) 19:41.5 [34] 34 25:31.1 [36] 35 21:12.9 [29] 34 --- --- --- ---
35 358 detail pretekára PETRUS Jaroslav 1997 CK 1967 ČESKÁ KAMENICE 1:10:00.4 - 2 Lap(s) 19:21.0 [33] 33 23:49.7 [34] 34 26:49.7 [35] 35 --- --- --- ---
36 355 detail pretekára DOBŠOVIČ Vojtěch 1997 Kellys Bikeranch Team 0:47:01.8 - 3 Lap(s) 21:34.8 [36] 36 25:27.0 [35] 36 --- --- --- --- --- ---
--- 309 detail pretekára MAYER Daniel 1997 KC HLINSKO DNF --- 15:16.7 [-] --- 31:18.3 [-] --- --- --- --- --- --- ---
--- 334 detail pretekára MACEK Michal 1998 VRV TEAM DNF --- 16:38.6 [-] --- 34:48.5 [-] --- --- --- --- --- --- ---
--- 342 detail pretekára KOLÁŘ Patrik 1997 MORAVEC TEAM DNF --- 18:06.3 [-] --- 37:37.3 [-] --- --- --- --- --- --- ---
--- 345 detail pretekára HRUBÝ Jakub 1998 KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N DNF --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---