ČP MČR XCO UCI + eliminátor Kutná Hora - ČP MČR XCO UCI

MTB
DÁTUM :19.7.2015 MIESTO :Kutná Hora

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata
1 613 detail pretekára HOLEC Richard 1999 NUTREND SPECIALIZED RACING 1. /  Kadeti 0:47:09.0 0:00:00.0
2 601 detail pretekára ZADÁK David 1999 CYKLOTEAM OSTROV 2. /  Kadeti 0:48:31.0 0:01:22.0
3 602 detail pretekára JIROUŠ Samuel 2000 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 3. /  Kadeti 0:49:10.7 0:02:01.7
4 603 detail pretekára HONZÁK David 1999 KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 4. /  Kadeti 0:49:31.9 0:02:22.9
5 614 detail pretekára HONSA František 2000 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 5. /  Kadeti 0:49:38.9 0:02:29.9
6 604 detail pretekára BITTNER Daniel 2000 AUTHOR TEAM STUPNO 6. /  Kadeti 0:49:49.6 0:02:40.6
7 605 detail pretekára GAVENDA Jan 1999 NUTREND SPECIALIZED RACING 7. /  Kadeti 0:50:02.7 0:02:53.7
8 607 detail pretekára KUNÁŠEK Josef 2000 Kh tour giant cycling team 8. /  Kadeti 0:50:05.7 0:02:56.7
9 609 detail pretekára ANDĚL Jan 1999 BIKE 2000 9. /  Kadeti 0:50:07.0 0:02:58.0
10 615 detail pretekára VOPAT Milan 1999 AUTHOR TEAM STUPNO 10. /  Kadeti 0:50:50.5 0:03:41.5
11 628 detail pretekára TYRPEKL Karel 1999 PROFI SPORT CHEB 11. /  Kadeti 0:50:57.6 0:03:48.6
12 616 detail pretekára BEDRNÍK Matěj 2000 Kola-bbm.cz 12. /  Kadeti 0:51:03.8 0:03:54.8
13 611 detail pretekára SEDLÁČEK Vojtěch 1999 CK Příbram 13. /  Kadeti 0:51:10.3 0:04:01.3
14 618 detail pretekára HÁTLE Ondřej 1999 REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN 14. /  Kadeti 0:52:28.2 0:05:19.2
15 617 detail pretekára STLOUKAL Štěpán 2000 ACT LERAK 15. /  Kadeti 0:52:35.4 0:05:26.4
16 621 detail pretekára ČERVENKA Marcel 2000 HNÍZDIL TEAM 16. /  Kadeti 0:52:38.3 0:05:29.3
17 622 detail pretekára DOLEŽAL Vladislav 1999 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 17. /  Kadeti 0:52:47.0 0:05:38.0
18 635 detail pretekára FORMÁNEK Adam 1999 CYKLO MXM HULÍN 18. /  Kadeti 0:53:20.3 0:06:11.3
19 606 detail pretekára SOLAŘ Kryštof 1999 REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN 19. /  Kadeti 0:53:35.2 0:06:26.2
20 608 detail pretekára VANÍČEK Šimon 1999 REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN 20. /  Kadeti 0:53:35.3 0:06:26.3
21 623 detail pretekára SCHIERL Jakub 2000 REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN 21. /  Kadeti 0:53:35.5 0:06:26.5
22 626 detail pretekára VONDRÁČEK Jaroslav 2000 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 22. /  Kadeti 0:54:05.8 0:06:56.8
23 632 detail pretekára ZONYGA Jan 1999 VRV TEAM 23. /  Kadeti 0:54:19.1 0:07:10.1
24 646 detail pretekára CHVOSTEK Tomáš 1999 CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ 24. /  Kadeti 0:54:20.3 0:07:11.3
25 640 detail pretekára HOMOLA Jakub 2000 BIKE 2000 25. /  Kadeti 0:54:21.9 0:07:12.9
26 630 detail pretekára STEHNO Filip 1999 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 26. /  Kadeti 0:54:38.0 0:07:29.0
27 629 detail pretekára VOZNIČKA Vojtěch 1999 SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 27. /  Kadeti 0:54:45.9 0:07:36.9
28 624 detail pretekára MALÝ Matěj 2000 VRV TEAM 28. /  Kadeti 0:55:08.7 0:07:59.7
29 627 detail pretekára TLÁSKAL Hynek 1999 CYKLO BENDL CLUB 98 29. /  Kadeti 0:55:28.3 0:08:19.3
30 662 detail pretekára ŘÍMAN Jakub 2000 SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 30. /  Kadeti 0:55:39.4 0:08:30.4
31 636 detail pretekára TOMÁŠEK Alvin 2000 REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN 31. /  Kadeti 0:56:54.6 0:09:45.6
32 650 detail pretekára MAZÁNEK Matěj 2000 MORAVEC TEAM 32. /  Kadeti 0:57:19.1 0:10:10.1
33 634 detail pretekára ŠORF Pavel 1999 HAVEN EXTREME 33. /  Kadeti 0:57:38.2 0:10:29.2
34 643 detail pretekára KRÝDA Miloslav 2000 CYKLO BENDL CLUB 98 34. /  Kadeti 0:58:14.0 0:11:05.0
35 648 detail pretekára ŠMÍDA Jan 1999 MORAVEC TEAM 35. /  Kadeti 0:58:25.1 0:11:16.1
36 658 detail pretekára ČEJKA Daniel 1999 CK MTB MARATON HLINSKO 36. /  Kadeti 0:59:46.8 0:12:37.8
37 619 detail pretekára PEŠŤÁK Martin 2000 Kola-bbm.cz 37. /  Kadeti 1:00:10.0 0:13:01.0
38 652 detail pretekára SVÍZELA Tomáš 2000 MG Bike Team 38. /  Kadeti 1:00:44.9 0:13:35.9
39 657 detail pretekára HUDEČEK Dalibor 2000 CYKLO MXM HULÍN 39. /  Kadeti 1:01:50.6 0:14:41.6
40 645 detail pretekára BAUER Štěpán 2000 CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 40. /  Kadeti 1:01:50.8 0:14:41.8
41 641 detail pretekára BARTOŠ Martin 1999 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 41. /  Kadeti 1:03:47.7 0:16:38.7
42 664 detail pretekára DOLEJŠÍ Adam 2000 CYKLO BENDL CLUB 98 42. /  Kadeti 0:49:30.9 - 1 Lap(s)
--- 631 detail pretekára ČERNOHORSKÝ Zdeněk 1999 LYKO KLUB PRACHATICE . /  Kadeti DNF ---
--- 638 detail pretekára SÝKORA Karel 1999 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM . /  Kadeti DNF ---
--- 647 detail pretekára VENCL Jakub 2000 KH Tour Czech cycling team . /  Kadeti DNF ---
--- 612 detail pretekára ŠITNER Jaroslav 1999 GS cyklo team Jistebnice . /  Kadeti DNS ---