Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 1.kolo | # | 2.kolo | # | 3.kolo | # | 4.kolo | # | 5.kolo | # | 6. kolo | # | 7.kolo | # |
---|
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 1.kolo | # | 2.kolo | # | 3.kolo | # | 4.kolo | # | 5.kolo | # | 6. kolo | # | 7.kolo | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16 | CINK Ondřej | 1990 | Multivan Merida Biking Team | 1. / Muži Elita | 1:41:09.6 | 0:00:00.0 | 13:47.0 [3] | 3 | 14:02.7 [1] | 1 | 14:16.1 [1] | 1 | 0:14:21.7 [1] | 1 | 14:31.2 [1] | 1 | 14:41.3 [1] | 1 | 15:29.6 [7] | 1 | |
2 | 1 | KULHAVÝ Jaroslav | 1985 | Specialized Racing | 2. / Muži Elita | 1:41:55.8 | 0:00:46.2 | 13:46.4 [1] | 1 | 14:27.5 [4] | 3 | 14:36.1 [2] | 2 | 0:14:26.5 [2] | 2 | 14:36.3 [2] | 2 | 14:59.7 [2] | 2 | 15:03.3 [3] | 2 | |
3 | 3 | ŠKARNITZL Jan | 1986 | SRAM MITAS TREK | 3. / Muži Elita | 1:42:20.8 | 0:01:11.2 | 14:10.1 [5] | 5 | 14:04.4 [2] | 4 | 14:52.1 [5] | 4 | 0:14:39.1 [3] | 4 | 14:36.4 [3] | 3 | 15:03.5 [3] | 3 | 14:55.2 [2] | 3 | |
4 | 10 | VASTL Jan | 1995 | Bianchi i.idro DRAIN | 1. / Muži U23 | 1:43:49.5 | 0:02:39.9 | 13:46.8 [2] | 2 | 14:21.9 [3] | 2 | 14:41.3 [4] | 2 | 0:14:48.3 [4] | 3 | 15:03.9 [4] | 4 | 15:31.6 [6] | 4 | 15:35.7 [8] | 4 | |
5 | 5 | EBERL Filip | 1982 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 4. / Muži Elita | 1:44:36.1 | 0:03:26.5 | 14:23.5 [8] | 8 | 14:37.1 [5] | 7 | 14:54.2 [6] | 7 | 0:15:04.6 [6] | 6 | 15:29.6 [9] | 7 | 15:15.1 [4] | 7 | 14:52.0 [1] | 5 | |
6 | 2 | NESVADBA Jan | 1991 | Nilfisk ALTO pro cycling | 5. / Muži Elita | 1:45:02.0 | 0:03:52.4 | 13:54.3 [4] | 4 | 14:50.0 [7] | 5 | 14:58.8 [7] | 6 | 0:15:16.5 [8] | 7 | 15:08.7 [6] | 6 | 15:25.1 [5] | 5 | 15:28.6 [6] | 6 | |
7 | 24 | ULMAN Matouš | 1984 | ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE | 6. / Muži Elita | 1:45:36.8 | 0:04:27.2 | 14:14.5 [7] | 7 | 14:37.8 [6] | 6 | 14:41.0 [3] | 5 | 0:15:03.0 [5] | 5 | 15:23.2 [8] | 5 | 15:39.8 [7] | 6 | 15:57.5 [9] | 7 | |
8 | 76 | BOUDNÝ Pavel | 1982 | ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE | 7. / Muži Elita | 1:47:12.6 | 0:06:03.0 | 14:25.0 [10] | 10 | 14:58.2 [8] | 8 | 15:37.5 [8] | 8 | 0:15:37.8 [9] | 8 | 15:21.1 [7] | 9 | 15:50.2 [9] | 9 | 15:22.8 [4] | 8 | |
9 | 14 | NOVÁK Jiří | 1985 | Betch. Nl Superior Brentjens Mtb Team | 8. / Muži Elita | 1:47:12.7 | 0:06:03.1 | 14:13.5 [6] | 6 | 15:17.4 [10] | 10 | 16:14.9 [16] | 11 | 0:15:08.8 [7] | 9 | 15:04.6 [5] | 8 | 15:50.1 [8] | 8 | 15:23.4 [5] | 9 | |
10 | 6 | SKALICKÝ Pavel | 1992 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 9. / Muži Elita | 1:49:30.8 | 0:08:21.2 | 14:23.7 [9] | 9 | 15:32.7 [12] | 11 | 15:45.1 [11] | 10 | 0:15:47.6 [11] | 11 | 15:49.2 [10] | 10 | 16:02.2 [10] | 10 | 16:10.3 [10] | 10 | |
11 | 12 | MALÍK Michal | 1989 | Eleven Mercedes-Benz Mitas | 10. / Muži Elita | 1:51:01.1 | 0:09:51.5 | 15:09.0 [14] | 14 | 15:32.3 [11] | 13 | 15:39.1 [10] | 12 | 0:15:54.2 [12] | 12 | 16:09.1 [12] | 11 | 16:25.1 [11] | 11 | 16:12.3 [11] | 11 | |
12 | 9 | STOŠEK Martin | 1994 | SRAM MITAS TREK | 2. / Muži U23 | 1:51:13.3 | 0:10:03.7 | 14:25.3 [11] | 11 | 14:58.2 [8] | 9 | 15:37.5 [8] | 9 | 0:16:04.5 [14] | 10 | 17:18.7 [23] | 12 | 16:32.7 [13] | 12 | 16:16.4 [12] | 12 | |
13 | 13 | BOGAR Kryštof | 1994 | SUPERIOR MTB TEAM | 3. / Muži U23 | 1:52:50.8 | 0:11:41.2 | 14:33.4 [12] | 12 | 15:36.8 [14] | 12 | 16:10.5 [15] | 13 | 0:16:23.8 [16] | 13 | 16:41.4 [14] | 14 | 16:32.3 [12] | 14 | 16:52.6 [13] | 13 | |
14 | 19 | KANĚRA Michal | 1986 | GHOST-MITAS racing team | 11. / Muži Elita | 1:53:16.3 | 0:12:06.7 | 15:09.6 [15] | 15 | 15:48.8 [16] | 15 | 16:07.8 [14] | 14 | 0:15:59.8 [13] | 14 | 15:53.2 [11] | 13 | 16:52.2 [16] | 13 | 17:24.9 [15] | 14 | |
15 | 29 | PAUR Ondřej | 1991 | Symbio+cannondale | 12. / Muži Elita | 1:54:34.9 | 0:13:25.3 | 16:00.5 [25] | 25 | 15:35.8 [13] | 17 | 15:54.2 [12] | 16 | 0:15:44.5 [10] | 15 | 16:48.9 [15] | 15 | 16:57.0 [17] | 15 | 17:34.0 [16] | 15 | |
16 | 40 | RAJCHART Jan | 1996 | ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE | 4. / Muži U23 | 1:55:45.5 | 0:14:35.9 | 14:52.5 [13] | 13 | 16:00.7 [17] | 14 | 16:24.3 [19] | 15 | 0:17:13.6 [22] | 17 | 17:04.6 [20] | 16 | 16:45.0 [14] | 16 | 17:24.8 [14] | 16 | |
17 | 54 | JÍLEK Zdeněk | 1996 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 5. / Muži U23 | 1:58:16.2 | 0:17:06.6 | 15:41.6 [20] | 20 | 16:55.2 [24] | 23 | 17:28.7 [25] | 24 | 0:16:50.7 [18] | 22 | 16:33.0 [13] | 19 | 16:50.3 [15] | 17 | 17:56.7 [18] | 17 | |
18 | 41 | KOBES Lukáš | 1996 | AC Sparta Praha cycling | 6. / Muži U23 | 1:58:25.7 | 0:17:16.1 | 15:49.1 [22] | 22 | 16:28.4 [20] | 21 | 17:00.1 [20] | 20 | 0:17:18.8 [23] | 20 | 16:54.2 [17] | 20 | 17:18.7 [18] | 19 | 17:36.4 [17] | 18 | |
19 | 21 | KOTRLA Michal | 1986 | planet bikes racing | 13. / Muži Elita | 1:59:40.1 | 0:18:30.5 | 15:37.3 [18] | 18 | 17:00.3 [25] | 24 | 16:20.0 [17] | 19 | 0:16:44.6 [17] | 19 | 16:58.1 [18] | 17 | 17:44.7 [20] | 18 | 19:15.1 [19] | 19 | |
20 | 43 | ŠULC Jakub | 1996 | Kola-bbm.cz | 7. / Muži U23 | 1:41:16.6 | - 1 Lap(s) | 15:41.4 [19] | 19 | 16:42.0 [23] | 22 | 17:07.9 [23] | 22 | 0:17:19.9 [24] | 21 | 17:00.1 [19] | 21 | 17:25.3 [19] | 20 | --- | --- | |
21 | 31 | BARTÁK Tomáš | 1992 | Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem | 14. / Muži Elita | 1:42:27.6 | - 1 Lap(s) | 15:49.7 [23] | 23 | 16:10.6 [18] | 20 | 16:20.2 [18] | 18 | 0:16:58.4 [21] | 18 | 17:45.7 [24] | 18 | 19:23.0 [21] | 21 | --- | --- | |
22 | 50 | OŠŤÁDAL Jiří | 1993 | SUPERIOR MTB TEAM | 8. / Muži U23 | 1:47:17.8 | - 1 Lap(s) | 16:27.0 [28] | 28 | 16:40.7 [22] | 25 | 17:04.4 [22] | 25 | 0:16:51.3 [19] | 23 | 17:17.0 [22] | 22 | 22:57.4 [22] | 22 | --- | --- | |
23 | 53 | SCHUBERT Štěpán | 1996 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 9. / Muži U23 | 1:25:45.6 | - 2 Lap(s) | 15:22.9 [16] | 16 | 16:33.5 [21] | 19 | 17:27.3 [24] | 21 | 0:17:51.5 [27] | 24 | 18:30.4 [28] | 23 | --- | --- | --- | --- | |
24 | 57 | VALIGURA Jakub | 1989 | 92Fifty/Elevated Legs | 15. / Muži Elita | 1:25:51.3 | - 2 Lap(s) | 16:35.0 [30] | 30 | 17:07.9 [26] | 26 | 17:30.6 [26] | 27 | 0:17:28.1 [25] | 26 | 17:09.7 [21] | 24 | --- | --- | --- | --- | |
25 | 66 | DAMEK Milan | 1992 | Nilfisk ALTO pro cycling | 16. / Muži Elita | 1:26:13.6 | - 2 Lap(s) | 16:05.5 [26] | 26 | 17:48.4 [31] | 28 | 18:28.0 [34] | 33 | 0:16:57.6 [20] | 28 | 16:54.1 [16] | 25 | --- | --- | --- | --- | |
26 | 27 | ŠÍREK Adrian | 1996 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N | 10. / Muži U23 | 1:26:37.1 | - 2 Lap(s) | 15:24.4 [17] | 17 | 16:12.0 [19] | 18 | 18:11.6 [32] | 23 | 0:18:30.3 [32] | 25 | 18:18.8 [27] | 26 | --- | --- | --- | --- | |
27 | 47 | DOLEŽAL Václav | 1996 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 11. / Muži U23 | 1:27:03.1 | - 2 Lap(s) | 15:50.4 [24] | 24 | 17:59.5 [34] | 27 | 17:03.3 [21] | 26 | 0:17:57.5 [28] | 27 | 18:12.4 [26] | 27 | --- | --- | --- | --- | |
28 | 77 | HAMAN Martin | 1984 | Superior Brentjens MTB Team | 17. / Muži Elita | 1:27:39.8 | - 2 Lap(s) | 16:30.8 [29] | 29 | 17:39.2 [30] | 30 | 18:02.2 [31] | 30 | 0:17:39.5 [26] | 29 | 17:48.1 [25] | 28 | --- | --- | --- | --- | |
29 | 20 | LUKEŠ Daniel | 1994 | AUTHOR TEAM STUPNO | 12. / Muži U23 | 1:28:59.1 | - 2 Lap(s) | 15:47.9 [21] | 21 | 15:48.1 [15] | 16 | 15:54.7 [13] | 17 | 0:16:07.1 [15] | 16 | 25:21.3 [31] | 29 | --- | --- | --- | --- | |
30 | 46 | KUBELKA Petr | 1995 | SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT | 13. / Muži U23 | 1:29:13.2 | - 2 Lap(s) | 16:22.5 [27] | 27 | 17:59.1 [33] | 33 | 17:36.0 [27] | 29 | 0:18:05.2 [29] | 30 | 19:10.4 [29] | 30 | --- | --- | --- | --- | |
31 | 49 | JEŽEK Petr | 1992 | HNÍZDIL TEAM | 18. / Muži Elita | 1:29:38.4 | - 2 Lap(s) | 16:43.2 [32] | 32 | 17:29.5 [29] | 31 | 17:59.5 [29] | 30 | 0:18:15.6 [30] | 31 | 19:10.6 [30] | 31 | --- | --- | --- | --- | |
32 | 52 | RYDVAL Filip | 1996 | ZP cykloservis cycling team | 14. / Muži U23 | 1:11:07.6 | - 3 Lap(s) | 16:42.3 [31] | 31 | 17:14.4 [27] | 29 | 17:46.0 [28] | 28 | 0:19:24.9 [35] | 32 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
33 | 45 | KOUDELKA Petr | 1981 | KONA CYCLING POINT | 19. / Muži Elita | 1:11:20.0 | - 3 Lap(s) | 16:48.4 [33] | 33 | 17:26.0 [28] | 32 | 18:00.0 [30] | 32 | 0:19:05.6 [34] | 33 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
34 | 56 | NOVÁK Přemysl | 1996 | PROFI SPORT CHEB | 15. / Muži U23 | 1:12:10.7 | - 3 Lap(s) | 17:14.0 [36] | 36 | 18:11.8 [35] | 34 | 18:26.8 [33] | 34 | 0:18:18.1 [31] | 34 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
35 | 59 | VEJDA Michal | 1994 | PRESTIGE CYCLING TEAM | 16. / Muži U23 | 1:14:25.7 | - 3 Lap(s) | 17:38.6 [37] | 37 | 17:57.3 [32] | 35 | 19:10.9 [35] | 35 | 0:19:38.9 [36] | 35 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
36 | 58 | ODSTRČIL David | 1996 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | 17. / Muži U23 | 1:14:46.5 | - 3 Lap(s) | 16:51.4 [34] | 34 | 19:21.1 [37] | 37 | 19:30.9 [37] | 37 | 0:19:03.1 [33] | 36 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
37 | 61 | CÍSAŘ Vojtěch | 1994 | --- | 18. / Muži U23 | 1:16:20.1 | - 3 Lap(s) | 17:04.7 [35] | 35 | 18:57.9 [36] | 36 | 19:30.6 [36] | 36 | 0:20:46.9 [37] | 37 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
38 | 64 | ŠEDIVÝ Pavel | 1993 | Kola-bbm.cz | 19. / Muži U23 | 0:59:02.2 | - 4 Lap(s) | 18:46.8 [38] | 38 | 20:07.5 [38] | 38 | 20:07.9 [38] | 38 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
39 | 63 | CIMBUREK Michal | 1994 | HSK-cycling team | 20. / Muži U23 | 0:42:42.6 | - 5 Lap(s) | 19:20.2 [39] | 39 | 23:22.4 [39] | 39 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 48 | PROCHÁZKA Jan | 1994 | CYKLOSPORT CHROPYNĚ | . / Muži U23 | DSQ | --- | 16:55.6 [-] | --- | 34:56.6 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 4 | PAPRSTKA Tomáš | 1992 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | . / Muži Elita | DNF | --- | 14:32.0 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 15 | BENEŠ Jan | 1990 | Cyklosport - Pitstop.cz | . / Muži Elita | DNF | --- | 15:44.9 [-] | --- | 31:57.6 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 23 | VOBECKÝ Zdeněk | 1989 | Eleven Mercedes-Benz Mitas | . / Muži Elita | DNF | --- | 15:10.3 [-] | --- | 31:17.4 [-] | --- | 48:18.7 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 42 | KAMLER Josef | 1988 | SUPERIOR MTB TEAM | . / Muži Elita | DNF | --- | 15:45.4 [-] | --- | 31:37.1 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 44 | KUBÍN Filip | 1995 | GT bikeplac opportunity | . / Muži U23 | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 51 | KOVÁŘ Radim | 1993 | MORAVEC TEAM | . / Muži U23 | DNF | --- | 16:25.7 [-] | --- | 33:11.1 [-] | --- | 50:50.4 [-] | --- | 1:08:41.9 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 60 | KULHAVÝ Jan | 1996 | ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE | . / Muži U23 | DNF | --- | 16:47.1 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 74 | ŠILAR Jakub | 1989 | Bikeclinic Cannondale | . / Muži Elita | DNF | --- | 15:37.3 [-] | --- | 31:29.5 [-] | --- | 47:23.2 [-] | --- | 1:03:21.0 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 75 | RAUCHFUSS Marek | 1990 | KELLYS BIKE RANCH TEAM | . / Muži Elita | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 78 | HUDEČEK Jiří | 1986 | SYMBIO + CANNONDALE TEAM | . / Muži Elita | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |