ČP MČR XCO UCI + eliminátor Kutná Hora - ČP MČR eliminátor + dětské závody
DÁTUM : | 18.7.2015 | MIESTO : | Kutná Hora |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Čas | Strata | Čistý čas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 213 | HOLEC Richard | 1999 | NUTREND SPECIALIZED RACING | 0:01:33.1 | 0:00:00.0 | 0:01:33.1 | |
2 | 201 | ZADÁK David | 1999 | CYKLOTEAM OSTROV | 0:01:33.8 | 0:00:00.7 | 0:01:33.8 | |
3 | 215 | GAVENDA Jan | 1999 | NUTREND SPECIALIZED RACING | 0:01:34.2 | 0:00:01.0 | 0:01:34.2 | |
4 | 202 | BITTNER Daniel | 2000 | AUTHOR TEAM STUPNO | 0:01:35.1 | 0:00:01.9 | 0:01:35.1 | |
5 | 203 | SOLAŘ Kryštof | 1999 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 0:01:35.5 | 0:00:02.4 | 0:01:35.5 | |
6 | 205 | BEDRNÍK Matěj | 2000 | Kola-bbm.cz | 0:01:35.8 | 0:00:02.7 | 0:01:35.8 | |
7 | 206 | DOLEŽAL Vladislav | 1999 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 0:01:35.9 | 0:00:02.8 | 0:01:35.9 | |
8 | 212 | KRÝDA Miloslav | 2000 | CYKLO BENDL CLUB 98 | 0:01:38.6 | 0:00:05.4 | 0:01:38.6 | |
9 | 241 | KUNÁŠEK Josef | 2000 | Kh tour giant cycling team | 0:01:38.8 | 0:00:05.6 | 0:01:38.8 | |
10 | 209 | ZONYGA Jan | 1999 | VRV TEAM | 0:01:39.2 | 0:00:06.0 | 0:01:39.2 | |
11 | 223 | STEHNO Filip | 1999 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 0:01:39.6 | 0:00:06.4 | 0:01:39.6 | |
12 | 208 | ČERNOHORSKÝ Zdeněk | 1999 | LYKO KLUB PRACHATICE | 0:01:41.3 | 0:00:08.1 | 0:01:41.3 | |
13 | 207 | MALÝ Matěj | 2000 | VRV TEAM | 0:01:41.7 | 0:00:08.5 | 0:01:41.7 | |
14 | 216 | VONDRÁČEK Jaroslav | 2000 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 0:01:42.1 | 0:00:08.9 | 0:01:42.1 | |
15 | 249 | TLÁSKAL Hynek | 1999 | CYKLO BENDL CLUB 98 | 0:01:42.1 | 0:00:09.0 | 0:01:42.1 | |
16 | 242 | HÁTLE Ondřej | 1999 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 0:01:42.4 | 0:00:09.2 | 0:01:42.4 | |
17 | 226 | BAUER Štěpán | 2000 | CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ | 0:01:42.6 | 0:00:09.4 | 0:01:42.6 | |
18 | 218 | JIROUŠ Samuel | 2000 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 0:01:44.5 | 0:00:11.4 | 0:01:44.5 | |
19 | 222 | HOMOLA Jakub | 2000 | BIKE 2000 | 0:01:45.4 | 0:00:12.2 | 0:01:45.4 | |
20 | 230 | HONSA František | 2000 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 0:01:45.8 | 0:00:12.6 | 0:01:45.8 | |
21 | 232 | SÝKORA Karel | 1999 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 0:01:45.9 | 0:00:12.7 | 0:01:45.9 | |
22 | 240 | TOMÁŠEK Alvin | 2000 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 0:01:46.2 | 0:00:13.0 | 0:01:46.2 | |
23 | 251 | ŠITNER Jaroslav | 1999 | GS cyklo team Jistebnice | 0:01:47.3 | 0:00:14.1 | 0:01:47.3 | |
24 | 234 | PEŠŤÁK Martin | 2000 | Kola-bbm.cz | 0:01:48.6 | 0:00:15.4 | 0:01:48.6 | |
25 | 224 | SVÍZELA Tomáš | 2000 | MG Bike Team | 0:01:49.1 | 0:00:15.9 | 0:01:49.1 | |
26 | 238 | CHVOSTEK Tomáš | 1999 | CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ | 0:01:49.3 | 0:00:16.1 | 0:01:49.3 | |
27 | 250 | ČEJKA Daniel | 1999 | CK MTB MARATON HLINSKO | 0:01:54.1 | 0:00:20.9 | 0:01:54.1 | |
28 | 235 | HUDEČEK Dalibor | 2000 | CYKLO MXM HULÍN | 0:01:56.4 | 0:00:23.2 | 0:01:56.4 | |
29 | 210 | BARTOŠ Martin | 1999 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 0:02:19.4 | 0:00:46.2 | 0:02:19.4 | |
30 | 225 | HAŠEK Daniel | 1999 | SK BAGBIKE | 0:05:18.9 | 0:03:45.7 | 0:05:18.9 | |
--- | 217 | VAČLENA Ondřej | 2000 | GS cyklo team Jistebnice | DNS | --- | --- | |
--- | 219 | ŠMÍDA Jan | 1999 | MORAVEC TEAM | DNS | --- | --- |