Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Strata | 6 km | # | 23 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1243 | VEJNAR Josef | 1957 | Český ski klub Vysoké na Jizer | 1:29:05.0 | 0:00:00.0 | 24:05.1 | 1 | 1:17:32.8 | 1 | ||
2 | diplom | 1040 | VATER Gerhard | 1964 | Löffler Skadi Loppet Team | 1:31:09.0 | 0:02:04.0 | 24:11.4 | 2 | 1:18:47.0 | 2 | ||
3 | diplom | 1009 | KAUFMANN Gottfried | 1965 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 1:31:09.8 | 0:02:04.8 | 24:34.7 | 3 | 1:19:19.0 | 3 | ||
4 | diplom | 1021 | KOVAŘÍK Oldřich | 1958 | OaS ČESKÝ LES | 1:32:12.8 | 0:03:07.8 | 25:01.7 | 4 | 1:20:12.7 | 4 | ||
5 | diplom | 1020 | WŰRZ Martin | 1963 | SWSL Lučany | 1:36:32.8 | 0:07:27.8 | 25:49.0 | 5 | 1:23:02.1 | 5 | ||
6 | diplom | 1036 | KÖRBS Peter | 1959 | Bad Hersfeld | 1:38:25.2 | 0:09:20.2 | 26:05.4 | 6 | 1:25:25.7 | 6 | ||
7 | diplom | 1029 | KUTMAN Pavel | 1964 | STRUHAŘOV | 1:39:33.3 | 0:10:28.3 | 26:57.0 | 8 | 1:26:10.0 | 7 | ||
8 | diplom | 1041 | SCHÖNBERGER Steffan | 1962 | Löffler Skadi Loppet Team | 1:40:15.2 | 0:11:10.2 | 26:50.8 | 7 | 1:27:05.3 | 9 | ||
9 | diplom | 1151 | BEROUŠEK Pavel | 1962 | LK Tatran Chodov | 1:40:24.4 | 0:11:19.4 | 27:15.3 | 9 | 1:27:00.6 | 8 | ||
10 | diplom | 1215 | MAREŠ Miroslav | 1961 | Fischer Ski Klub Šumava Vimperk | 1:43:49.6 | 0:14:44.6 | 27:45.3 | 10 | 1:29:45.0 | 10 | ||
11 | diplom | 1033 | BLAŽEK Jiří | 1961 | Velká Hled'sebe | 1:50:32.0 | 0:21:27.0 | 28:47.6 | 11 | 1:34:10.6 | 11 | ||
12 | diplom | 1076 | FABIAN Sven | 1964 | Berlin | 1:54:57.9 | 0:25:52.9 | 30:52.5 | 14 | 1:39:30.2 | 12 | ||
13 | diplom | 1244 | ZLÁMALÍK Jaromír | 1956 | TJ Motor České Budějovice | 1:55:33.8 | 0:26:28.8 | 31:30.6 | 16 | 1:40:08.1 | 15 | ||
14 | diplom | 1119 | MACH Jan | 1956 | Slavoj Teplice nad Metují | 1:55:41.3 | 0:26:36.3 | 31:14.3 | 15 | 1:40:02.1 | 14 | ||
15 | diplom | 1049 | PECH Roman | 1962 | Fischer Ski Klub Šumava Vimperk | 1:56:08.7 | 0:27:03.7 | 30:36.7 | 13 | 1:40:14.0 | 16 | ||
16 | diplom | 1023 | BEROUŠEK Petr | 1962 | LK Tatran Chodov | 1:56:12.1 | 0:27:07.1 | 29:30.6 | 12 | 1:39:57.8 | 13 | ||
17 | diplom | 1261 | GUENTHER Eder | 1961 | --- | 1:57:53.1 | 0:28:48.1 | 33:49.5 | 21 | 1:42:49.1 | 17 | ||
18 | diplom | 1188 | ŘEŽÁB Rostislav | 1965 | MOTOR Č. Budějovice | 2:03:52.7 | 0:34:47.7 | 32:44.6 | 17 | 1:46:55.0 | 18 | ||
19 | diplom | 1069 | BACH Steffen | 1965 | Team Schlettau | 2:05:17.7 | 0:36:12.7 | 32:52.1 | 18 | 1:48:26.4 | 20 | ||
20 | diplom | 1262 | ČAJČÍK Karel | 1957 | Yacht Pardubice | 2:05:39.9 | 0:36:34.9 | 33:48.1 | 20 | 1:48:21.8 | 19 | ||
21 | diplom | 1128 | ŘEZÁČ Josef | 1962 | Lyžaři-běžci Frymburk | 2:06:51.7 | 0:37:46.7 | 34:10.7 | 22 | 1:49:25.0 | 21 | ||
22 | diplom | 1056 | TUMA Zdenek | 1960 | KPMG Running Club | 2:07:06.7 | 0:38:01.7 | 35:18.8 | 27 | 1:50:34.8 | 22 | ||
23 | diplom | 1170 | KOHOUT Aleš | 1960 | Ski klub Otice | 2:09:33.5 | 0:40:28.5 | 34:25.4 | 23 | 1:52:17.7 | 23 | ||
24 | diplom | 1152 | ZÁHOŘ Josef | 1956 | LK Tatran Chodov | 2:10:04.3 | 0:40:59.3 | 33:45.6 | 19 | 1:52:28.2 | 24 | ||
25 | diplom | 1285 | WOLF Hartmut | 1957 | --- | 2:11:32.4 | 0:42:27.4 | 34:44.7 | 24 | 1:53:58.2 | 25 | ||
26 | diplom | 1082 | VELFL Miroslav | 1960 | --- | 2:12:36.4 | 0:43:31.4 | 36:29.2 | 30 | 1:54:31.0 | 26 | ||
27 | diplom | 1097 | CHRASTIL Libor | 1960 | Endomedica | 2:12:39.2 | 0:43:34.2 | 35:13.3 | 26 | 1:55:20.8 | 28 | ||
28 | diplom | 1103 | DROBNÝ Miroslav | 1963 | Continental Adršpach | 2:13:58.4 | 0:44:53.4 | 34:55.0 | 25 | 1:54:48.8 | 27 | ||
29 | diplom | 1159 | ŠINDELÁŘ Jan | 1957 | Scandula Libčice | 2:15:27.8 | 0:46:22.8 | 36:00.4 | 28 | 1:57:09.5 | 29 | ||
30 | diplom | 1081 | HŮLA Luboš | 1960 | SKI Rakovník | 2:16:02.1 | 0:46:57.1 | 36:59.3 | 32 | 1:57:27.9 | 30 | ||
31 | diplom | 1279 | SYNEK Rostislav | 1957 | OSK PROSTĚJOV | 2:18:03.1 | 0:48:58.1 | 38:23.8 | 36 | 1:59:26.5 | 32 | ||
32 | diplom | 1213 | JANOUŠEK Milan | 1961 | MNÍŠEK POD BRDY | 2:18:12.9 | 0:49:07.9 | 36:09.7 | 29 | 1:58:48.3 | 31 | ||
33 | diplom | 1074 | FREIGANG Dirk | 1965 | Dessau-Roßlau | 2:18:58.8 | 0:49:53.8 | 40:04.1 | 41 | 2:00:36.0 | 35 | ||
34 | diplom | 1173 | PETRUŽELA Václav | 1963 | Ski klub Otice | 2:19:20.7 | 0:50:15.7 | 36:57.8 | 31 | 2:00:19.2 | 34 | ||
35 | diplom | 1235 | BAMBULE František | 1960 | Lišov | 2:19:34.3 | 0:50:29.3 | 38:05.1 | 35 | 1:59:55.8 | 33 | ||
36 | diplom | 1284 | BEZOLD Jörg | 1962 | Monte Arturio | 2:19:47.1 | 0:50:42.1 | 37:27.1 | 34 | 2:01:25.0 | 36 | ||
37 | diplom | 1205 | MAURER Miroslav | 1960 | lyzari-bezci frymburk | 2:24:48.6 | 0:55:43.6 | 37:14.0 | 33 | 2:04:23.0 | 37 | ||
38 | diplom | 1257 | JINDRA David | 1960 | AC Obora Hvězda Praha | 2:25:30.0 | 0:56:25.0 | 39:29.0 | 38 | 2:05:56.3 | 38 | ||
39 | diplom | 1138 | KŘÍŽ Václav | 1957 | Darbuka Drummers | 2:28:01.6 | 0:58:56.6 | 39:20.9 | 37 | 2:07:28.6 | 40 | ||
40 | diplom | 1123 | KELBLER František | 1962 | AČR VÚ 4312 | 2:28:43.9 | 0:59:38.9 | 39:49.0 | 40 | 2:07:17.5 | 39 | ||
41 | diplom | 1220 | VOREL Jiří | 1959 | Ski klub Otice | 2:29:50.3 | 1:00:45.3 | 39:36.9 | 39 | 2:09:58.0 | 41 | ||
42 | diplom | 1066 | UHLIG Frank | 1963 | SV Germania Hormersdorf | 2:34:14.5 | 1:05:09.5 | 41:21.8 | 42 | 2:13:05.9 | 42 | ||
43 | diplom | 1167 | CAKL Petr | 1959 | Ski klub Otice | 2:34:56.9 | 1:05:51.9 | 41:34.2 | 43 | 2:13:11.1 | 43 | ||
44 | diplom | 1071 | HOEFELMAIER Gregor | 1964 | Dachau | 2:37:40.0 | 1:08:35.0 | 42:40.5 | 44 | 2:17:16.1 | 44 | ||
45 | diplom | 1092 | MARTÍNEK Jiří | 1959 | PRAHA 6 | 2:47:53.2 | 1:18:48.2 | 43:18.9 | 46 | 2:24:52.2 | 46 | ||
46 | diplom | 1127 | ČERVENÝ Zdeněk | 1960 | BK Elán Zruč | 2:47:55.5 | 1:18:50.5 | 43:08.3 | 45 | 2:24:00.3 | 45 | ||
--- | 1054 | JANSSEN Ulrich | 1959 | TSV Oberammergau | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1060 | DIRKSEN Michael | 1959 | SSV 98 Dessau | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1065 | KOTLÍK Petr | 1956 | Havířov-Podlesí | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1099 | HADRAVA Stanislav | 1965 | Ski Sokol Stachy | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1102 | STILLER Jan | 1965 | Slavoj Teplice nad Metují | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1200 | POŘÍZKA Zbyněk | 1957 | .A.S.A. TS Prostějov | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |