Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Čistý čas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 4076 | RANDÁKOVÁ Hana | 2005 | SOSY Sokol Stachy | 1. / W10 | 0:02:45.0 | 0:00:00.0 | 0:02:45.0 | |
2 | diplom | 4059 | VACEK Bertil | 2005 | skiklub sumava | 1. / M10 | 0:02:45.4 | 0:00:00.4 | 0:02:45.4 | |
3 | diplom | 4018 | CIENIK Martin | 2005 | KBL Martin | 2. / M10 | 0:02:49.0 | 0:00:04.0 | 0:02:49.0 | |
4 | diplom | 4079 | LEHNUNG Johanna | 2005 | SV Grün-Weiss-Pirna | 2. / W10 | 0:02:52.8 | 0:00:07.8 | 0:02:52.8 | |
5 | diplom | 4009 | ELIÁŠ David | 2005 | Tri klub Příbram | 3. / M10 | 0:02:55.2 | 0:00:10.2 | 0:02:55.2 | |
6 | diplom | 4041 | CHALUPNÝ David | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 4. / M10 | 0:02:58.8 | 0:00:13.8 | 0:02:58.8 | |
7 | diplom | 4005 | TISCHLER Jan | 2005 | Skiklub Šumava | 5. / M10 | 0:03:00.4 | 0:00:15.4 | 0:03:00.4 | |
8 | diplom | 4075 | ŠILHA Ondřej | 2005 | SOSY Sokol Stachy | 6. / M10 | 0:03:04.8 | 0:00:19.8 | 0:03:04.8 | |
9 | diplom | 4036 | KAIFEROVÁ Iva | 2005 | Sokol Stachy | 3. / W10 | 0:03:21.5 | 0:00:36.5 | 0:03:21.5 | |
10 | diplom | 4057 | VONDRAŠ Petr | 2007 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 1. / M8 | 0:03:23.5 | 0:00:38.5 | 0:03:23.5 | |
11 | diplom | 4055 | SMEJKAL Adam | 2007 | SAMOLEPKY.CZ | 2. / M8 | 0:03:23.6 | 0:00:38.6 | 0:03:23.6 | |
12 | diplom | 4061 | BURŠÍK Daniel | 2005 | Horská Kvilda | 7. / M10 | 0:03:30.7 | 0:00:45.7 | 0:03:30.7 | |
13 | diplom | 4088 | SVOBODA Antonín | 2006 | SCPL | 8. / M10 | 0:03:31.2 | 0:00:46.2 | 0:03:31.2 | |
14 | diplom | 4067 | MARTINOVSKÝ Adam | 2006 | LK ŠKODA PLZEŇ | 9. / M10 | 0:03:35.2 | 0:00:50.2 | 0:03:35.2 | |
15 | diplom | 4105 | SATORIOVÁ Johana | 2006 | Sokol Stachy | 4. / W10 | 0:03:35.5 | 0:00:50.5 | 0:03:35.5 | |
16 | diplom | 4062 | SÝKORA Vojta | 2005 | USK CS Plzeň | 10. / M10 | 0:03:46.9 | 0:01:01.9 | 0:03:46.9 | |
17 | diplom | 4103 | ZAHRADNÍKOVÁ Anna | 2006 | CZST | 5. / W10 | 0:03:53.5 | 0:01:08.5 | 0:03:53.5 | |
18 | diplom | 4058 | VOZOBULOVÁ Pavla | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 6. / W10 | 0:03:56.3 | 0:01:11.3 | 0:03:56.3 | |
19 | diplom | 4013 | HUCL Adam | 2005 | Praha 10 | 11. / M10 | 0:03:59.4 | 0:01:14.4 | 0:03:59.4 | |
20 | diplom | 4045 | ŠVARC Petr | 2005 | Ekonom - Žižkovský Tygři | 12. / M10 | 0:03:59.9 | 0:01:14.9 | 0:03:59.9 | |
21 | diplom | 4096 | SILOVSKÁ Barbora | 2007 | SKI Klub Strakonice | 1. / W8 | 0:04:05.4 | 0:01:20.4 | 0:04:05.4 | |
22 | diplom | 4020 | MRÁZOVÁ Julie | 2006 | Spartak Praha 4 | 7. / W10 | 0:04:22.6 | 0:01:37.6 | 0:04:22.6 | |
23 | diplom | 4024 | SELLNEROVÁ Anna | 2005 | TJ STODŮLKY PRAHA o.s. | 8. / W10 | 0:04:30.9 | 0:01:45.9 | 0:04:30.9 | |
24 | diplom | 4035 | MÁNKOVÁ Emma | 2008 | Outdoor kids Čkyně | 2. / W8 | 0:04:37.0 | 0:01:52.0 | 0:04:37.0 | |
25 | diplom | 4014 | HUCLOVÁ Veronika | 2007 | Praha 10 | 3. / W8 | 0:04:41.6 | 0:01:56.6 | 0:04:41.6 | |
26 | diplom | 4003 | BALDRIANOVÁ Eva | 2007 | Slovan Zdravotník Praha | 4. / W8 | 0:04:56.1 | 0:02:11.1 | 0:04:56.1 | |
27 | diplom | 4047 | ŠVARC Michal | 2007 | Ekonom - Žižkovský Tygři | 3. / M8 | 0:04:59.1 | 0:02:14.1 | 0:04:59.1 | |
28 | diplom | 4027 | TEPLÝ Ondřej | 2005 | Roudné | 13. / M10 | 0:04:59.9 | 0:02:14.9 | 0:04:59.9 | |
29 | diplom | 4043 | NEKVASIL Jakub | 2006 | Esqui Nicaragua | 14. / M10 | 0:05:11.9 | 0:02:26.9 | 0:05:11.9 | |
30 | diplom | 4008 | VOCELKA Matěj | 2008 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 4. / M8 | 0:05:13.1 | 0:02:28.1 | 0:05:13.1 | |
31 | diplom | 4104 | SATORIE Josef | 2008 | Sokol Stachy | 5. / M8 | 0:05:15.7 | 0:02:30.7 | 0:05:15.7 | |
32 | diplom | 4007 | TICHOTOVÁ Michaela | 2008 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 5. / W8 | 0:05:24.5 | 0:02:39.5 | 0:05:24.5 | |
33 | diplom | 4021 | VOJTA Martin | 2008 | Žižkovský tygři | 6. / M8 | 0:05:25.1 | 0:02:40.1 | 0:05:25.1 | |
34 | diplom | 4063 | KOLAFOVÁ Karolína | 2007 | Fischer Ski Klub Šumava Vimperk | 6. / W8 | 0:05:26.4 | 0:02:41.4 | 0:05:26.4 | |
35 | diplom | 4099 | PĚSTA František | 2005 | SKI Klub Strakonice | 15. / M10 | 0:05:28.2 | 0:02:43.2 | 0:05:28.2 | |
36 | diplom | 4080 | NOVOTNÁ Vendula | 2007 | OK99 Hradec Králové | 7. / W8 | 0:05:34.3 | 0:02:49.3 | 0:05:34.3 | |
37 | diplom | 4046 | ŠINDELÁŘOVÁ Tereza | 2007 | Žižkovský tygři | 8. / W8 | 0:05:34.6 | 0:02:49.6 | 0:05:34.6 | |
38 | diplom | 4022 | VOJTOVÁ Klára | 2007 | Žižkovský tygři | 9. / W8 | 0:05:38.2 | 0:02:53.2 | 0:05:38.2 | |
39 | diplom | 4094 | KOŠNAROVÁ Adriana | 2007 | Fischer Ski Klub Šumava Vimperk | 10. / W8 | 0:05:52.8 | 0:03:07.8 | 0:05:52.8 | |
40 | diplom | 4093 | OLLÉ Ester | 2007 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 11. / W8 | 0:06:12.0 | 0:03:27.0 | 0:06:12.0 | |
41 | diplom | 4019 | KRATOCHVÍLOVÁ Thea | 2007 | ŘEVNICE | 12. / W8 | 0:06:20.6 | 0:03:35.6 | 0:06:20.6 | |
42 | diplom | 4023 | SELLNEROVÁ Lucie | 2007 | TJ STODŮLKY PRAHA o.s. | 13. / W8 | 0:06:36.9 | 0:03:51.9 | 0:06:36.9 | |
43 | diplom | 4065 | FOUNĚ Jiřík | 2008 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 7. / M8 | 0:06:48.9 | 0:04:03.9 | 0:06:48.9 | |
44 | diplom | 4091 | ZDVIHALOVÁ Rozálie | 2007 | PRAHA 6 | 14. / W8 | 0:06:49.4 | 0:04:04.4 | 0:06:49.4 | |
45 | diplom | 4030 | HOJDAR Jakub | 2007 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 8. / M8 | 0:06:54.1 | 0:04:09.1 | 0:06:54.1 | |
46 | diplom | 4026 | TEPLÝ Michal | 2007 | Roudné | 9. / M8 | 0:07:09.7 | 0:04:24.7 | 0:07:09.7 | |
47 | diplom | 4064 | VENCLÍKOVÁ Tereza | 2008 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 15. / W8 | 0:07:11.6 | 0:04:26.6 | 0:07:11.6 | |
48 | diplom | 4048 | ŠINDELÁŘ Vít | 2007 | Žižkovský tygři | 10. / M8 | 0:07:30.0 | 0:04:45.0 | 0:07:30.0 | |
49 | diplom | 4083 | HAVLOVÁ Kateřina | 2007 | Olfincar - Vella | 16. / W8 | 0:07:47.8 | 0:05:02.8 | 0:07:47.8 | |
50 | diplom | 4078 | TOTH Matěj | 2008 | Žižkovští tygři | 11. / M8 | 0:07:56.2 | 0:05:11.2 | 0:07:56.2 | |
51 | diplom | 4111 | PETRÁŠEK Anna | 2009 | --- | 17. / W8 | 0:08:04.3 | 0:05:19.3 | 0:08:04.3 | |
52 | diplom | 4073 | FORSTOVA Laura | 2007 | SOSY Sokol Stachy | 18. / W8 | 0:09:06.5 | 0:06:21.5 | 0:09:06.5 | |
53 | diplom | 4012 | JANATOVÁ Viola | 2008 | Jizerka Panský Dům | 19. / W8 | 0:10:38.8 | 0:07:53.8 | 0:10:38.8 | |
54 | diplom | 4092 | RANDÁKOVÁ Jana | 2011 | --- | 20. / W8 | 0:13:28.1 | 0:10:43.1 | 0:13:28.1 | |
55 | diplom | 4031 | HOJDAR Jan | 2009 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 12. / M8 | 0:14:08.4 | 0:11:23.4 | 0:14:08.4 | |
56 | diplom | 4011 | JANATA Matěj | 2008 | Jizerka Panský Dům | 13. / M8 | 0:23:24.7 | 0:20:39.7 | 0:23:24.7 | |
57 | diplom | 4004 | BALDRIAN Josef | 2008 | Slovan Zdravotník Praha | 14. / M8 | 0:23:44.6 | 0:20:59.6 | 0:23:44.6 | |
--- | 4001 | HUDEČKOVÁ Lucie | 2008 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | . / W8 | DNS | --- | --- | ||
--- | 4015 | HOLOUBKOVÁ Lucie | 2008 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | . / W8 | DNS | --- | --- |