Šumavský skimaraton Kooperativy - Šumavský skatemaraton

Běžecké lyžování
DÁTUM :21.2.2015 MIESTO :Kvilda

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata 6 km # 23 km #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata 6 km # 23 km #
1 3202 detail pretekára STARLINGER Christian AUT 1972 Union Oepp ing 1:20:11.2 0:00:00.0 0:21:04.7 2 1:09:51.7 1
2 3034 detail pretekára SIGL Max GER 1972 Ski und Bike Deggendorf 1:20:39.5 0:00:28.3 0:21:08.4 3 1:09:57.5 2
3 3024 detail pretekára PROVOD Ladislav CZE 1968 USK CS Plzeň 1:20:48.9 0:00:37.7 0:20:53.7 1 1:10:20.9 3
4 3010 detail pretekára PELA Zbyněk CZE 1973 SKI PAX Horní Maxov 1:21:54.0 0:01:42.8 0:21:29.3 4 1:11:15.3 4
5 3014 detail pretekára ŠIMURDA Martin CZE 1972 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 1:23:22.1 0:03:10.9 0:21:30.3 5 1:11:49.3 5
6 3033 detail pretekára SOMMER Manfred GER 1966 TSV Buchenberg 1:24:15.8 0:04:04.6 0:22:09.4 7 1:13:21.9 6
7 3190 detail pretekára FUCHS Thomas GER 1971 SV Finsterau 1:24:17.4 0:04:06.2 0:21:37.4 6 1:13:22.6 7
8 3027 detail pretekára LEHNUNG Kai-Uwe GER 1968 S.V.Grün-Weiß Pirna 1:24:44.2 0:04:33.0 0:22:14.5 8 1:13:27.1 8
9 3007 detail pretekára SOVÁK Libor CZE 1967 AČR 1:27:43.7 0:07:32.5 0:23:33.0 9 1:16:33.3 9
10 3023 detail pretekára KRÁTKÝ Tomáš CZE 1967 SK LOS LOBOS 1:29:51.5 0:09:40.3 0:23:40.9 11 1:18:02.9 10
11 3201 detail pretekára GAHLEITNER Markus AUT 1971 --- 1:30:05.5 0:09:54.3 0:23:44.6 12 1:18:20.1 11
12 3012 detail pretekára ZELENKA Petr CZE 1968 Roprachtice 1:30:59.7 0:10:48.5 0:23:37.3 10 1:19:12.5 12
13 3226 detail pretekára MAJER Jan CZE 1973 Silvini Madshus team 1:32:12.2 0:12:01.0 0:24:05.8 13 1:19:49.5 13
14 3018 detail pretekára SKLEPNÍK Jiří CZE 1969 Nehvizdy 1:32:30.1 0:12:18.9 0:24:53.6 14 1:20:39.3 14
15 3159 detail pretekára BITTNER Miroslav CZE 1973 AČR 1:35:20.5 0:15:09.3 0:25:27.6 16 1:23:12.7 16
16 3002 detail pretekára GLADIŠ Daniel CZE 1968 SKG Brno 1:35:30.3 0:15:19.1 0:24:55.1 15 1:22:54.2 15
17 3066 detail pretekára ELIÁŠ Radek CZE 1971 Tri klub Příbram 1:38:57.6 0:18:46.4 0:26:10.7 20 1:25:42.6 20
18 3143 detail pretekára SÝKORA Honza CZE 1975 USK CS Plzeň 1:39:21.7 0:19:10.5 0:25:55.5 19 1:25:15.4 17
19 3016 detail pretekára ČIHÁK Pavel CZE 1972 Pepsicola Praha 1:39:34.4 0:19:23.2 0:25:42.4 18 1:25:36.3 18
20 3230 detail pretekára KASBERGER Josef GER 1967 Wasv Rabenstein 1:39:36.9 0:19:25.7 0:27:04.4 23 1:26:05.2 21
21 3231 detail pretekára PAVEL Lukáš CZE 1969 HLÁSNÁ TŘEBÁŇ 1:39:37.6 0:19:26.4 0:25:39.1 17 1:25:38.8 19
22 3192 detail pretekára MORAWETZ Paul GER 1967 --- 1:39:39.3 0:19:28.1 0:26:23.6 21 1:26:18.4 22
23 3134 detail pretekára FEKETE František SVK 1968 Poprad 1:43:30.6 0:23:19.4 0:26:48.3 22 1:29:09.8 23
24 3020 detail pretekára LUKEŠ Tomáš CZE 1967 Sokol Senohraby 1:45:06.2 0:24:55.0 0:28:00.2 24 1:30:58.2 24
25 3120 detail pretekára ŘEHOŘ Vladimír CZE 1975 ASTANDA Team 1:50:15.2 0:30:04.0 0:30:30.4 27 1:35:46.3 25
26 3072 detail pretekára KROUPA Štěpán CZE 1975 HISPORT Team 1:53:06.7 0:32:55.5 0:31:42.6 32 1:38:46.9 26
27 3170 detail pretekára KEUER Gerd GER 1967 ODLO Store Köln 1:56:08.5 0:35:57.3 0:30:28.7 26 1:40:42.4 27
28 3059 detail pretekára VLČEK Jiří CZE 1969 Vacov 1:58:34.1 0:38:22.9 0:31:38.9 29 1:43:08.3 29
29 3121 detail pretekára DIETZEL Alexander GER 1969 VfB Lengelfeld 1:58:42.1 0:38:30.9 0:31:39.0 31 1:43:06.4 28
30 3122 detail pretekára LEUCHT Markus GER 1969 Tirpersdorf 1:58:58.9 0:38:47.7 0:32:17.2 34 1:43:29.3 30
31 3065 detail pretekára RAJNIAK Roman CZE 1967 Vimperk 2:02:21.0 0:42:09.8 0:32:57.5 35 1:47:20.0 31
32 3077 detail pretekára TOMAN Jan CZE 1971 Brunka club 2:05:10.9 0:44:59.7 0:33:30.8 37 1:48:34.4 32
33 3095 detail pretekára NEPIVODA Aleš CZE 1975 ŽATEC 2:05:19.1 0:45:07.9 0:31:38.9 29 1:48:44.3 33
34 3153 detail pretekára DVOŘÁK Roman CZE 1972 STRAKONICE 2:05:25.5 0:45:14.3 0:29:47.2 25 1:49:37.2 35
35 3189 detail pretekára LANG Christian GER 1966 --- 2:05:41.0 0:45:29.8 0:34:26.7 38 1:48:45.2 34
36 3160 detail pretekára POSPÍŠIL Jiří CZE 1969 AČR 2:07:28.8 0:47:17.6 0:30:57.0 28 1:50:58.3 38
37 3090 detail pretekára LÍZNER Martin CZE 1975 ŘÍČANY 2:08:20.6 0:48:09.4 0:33:28.1 36 1:50:13.5 37
38 3057 detail pretekára WAGNER Petr CZE 1970 Biatlon Vyškov 2:08:33.3 0:48:22.1 0:32:13.1 33 1:50:11.0 36
39 3119 detail pretekára ŠRÁMEK Jiří CZE 1973 Sokol Maxičky 2:11:04.4 0:50:53.2 0:35:17.4 41 1:54:05.3 39
40 3150 detail pretekára BATĚK Pavel CZE 1974 AK BATĚK 2:16:13.9 0:56:02.7 0:34:30.3 39 1:56:28.5 40
41 3070 detail pretekára VACEK Karel CZE 1971 Slavoj Teplice nad Metují 2:18:21.4 0:58:10.2 0:39:11.8 42 2:01:09.0 41
42 3073 detail pretekára JUNA Radomír CZE 1971 TJ Krnov plavání 2:22:44.4 1:02:33.2 0:35:09.9 40 2:03:53.8 42
43 3055 detail pretekára MRŮZEK Michael CZE 1967 TJ Krnov plavání 2:53:38.9 1:33:27.7 0:42:02.0 43 2:29:06.1 43
44 3136 detail pretekára JÍLEK Tomáš CZE 1969 --- 3:30:38.8 2:10:27.6 1:04:24.2 44 3:08:03.0 44
45 3183 detail pretekára VOSKA Filip CZE 1975 --- 4:59:37.5 3:39:26.3 1:24:22.6 46 4:18:26.9 46
46 3110 detail pretekára KUBÍN Tomáš CZE 1969 PRAHA 4 5:04:09.2 3:43:58.0 1:04:27.8 45 4:11:12.7 45
--- 3011 detail pretekára TUČEK Martin CZE 1975 Silvini Madshus DNS --- --- --- --- ---
--- 3017 detail pretekára MÜLLER Martin CZE 1968 LK Pernink DNS --- --- --- --- ---
--- 3079 detail pretekára HUCL Tomáš CZE 1975 TriSki DNS --- --- --- --- ---
--- 3142 detail pretekára BÁTORFI Béla HUN 1968 Dr.Bátorfi-Agria KTK. DNS --- --- --- --- ---