seriál :
Jihočesko-bavorský pohár MTB 2013
Jihočesko-bavorský pohár MTB Řepice
DÁTUM : | 16.6.2013 | MIESTO : | Řepice |
---|
ONLINE VÝSLEDKY
Oficiálne výsledky
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠKRLOVÁ Veronika |
OutdoorKids |
CZE | 0:02:13.6 | 0:00:00.0 |
2. | BLOUDKOVÁ Veronika |
Štěchovice |
CZE | 0:02:42.6 | 0:00:28.9 |
3. | MÁNKOVÁ Emma |
Outdoor kids Čkyně |
CZE | 0:02:49.3 | 0:00:35.6 |
4. | HUDEČKOVÁ Lucie |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:02:59.3 | 0:00:45.6 |
5. | VITOULOVÁ Veronika |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:03:02.1 | 0:00:48.4 |
6. | LÁCHOVÁ Dita |
Prachatice |
CZE | 0:03:04.6 | 0:00:50.9 |
7. | BÍZKOVÁ Barbora |
Outdoor kids Čkyně |
CZE | 0:03:09.3 | 0:00:55.6 |
8. | KLACKOVÁ Kamila |
Prachatice |
CZE | 0:03:11.1 | 0:00:57.4 |
9. | PILAŘOVÁ Elen |
Netolice |
CZE | 0:03:46.6 | 0:01:32.9 |
10. | PŮBALOVÁ Silvie |
BIKEFACTORY Strakonice |
CZE | 0:03:56.6 | 0:01:42.9 |
11. | BARBORKOVÁ Denisa |
Strakonice |
CZE | 0:04:02.1 | 0:01:48.4 |
12. | VLČKOVÁ Lucie |
Strakonice |
CZE | 0:05:50.6 | 0:03:36.9 |
13. | BRAČOKOVÁ Lucie |
SK Řepice |
CZE | 0:06:11.3 | 0:03:57.6 |
14. | SAMCOVÁ Viktorka |
řepice |
CZE | 0:06:21.3 | 0:04:07.6 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | KERL Sebastian |
Author Team Stupno |
CZE | 0:01:49.1 | 0:00:00.0 |
2. | SRP Daniel |
Cyklosport pit stop Klatovy |
CZE | 0:01:58.6 | 0:00:09.4 |
3. | TESAŘ Tomáš |
SK Řepice |
CZE | 0:02:12.3 | 0:00:23.2 |
4. | MALINA David |
řepice |
CZE | 0:02:18.1 | 0:00:29.0 |
5. | REZEK Michael |
řepice |
CZE | 0:02:18.6 | 0:00:29.5 |
6. | GRYGERA Jiří |
Strakonice |
CZE | 0:02:35.3 | 0:00:46.2 |
7. | VELÍŠEK Tomáš |
Cykloextra Cannondale team |
CZE | 0:02:36.6 | 0:00:47.5 |
8. | MIKEŠ Vítek |
Remišveha Bike team |
CZE | 0:02:56.1 | 0:01:07.0 |
9. | DRUSKA Štěpán |
České Budějovice |
CZE | 0:02:56.8 | 0:01:07.7 |
10. | DOSTÁL Martin |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:02:59.3 | 0:01:10.2 |
11. | KŘÍŽ Luděk |
BIKEFACTORY Strakonice |
CZE | 0:03:40.3 | 0:01:51.2 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | DOSTÁLOVÁ Anna |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:05:39.1 | 0:00:00.0 |
2. | NÁROVCOVÁ Monika |
Outdoor kids Čkyně |
CZE | 0:06:00.8 | 0:00:21.7 |
3. | KORYTAROVÁ Anna |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:06:04.8 | 0:00:25.7 |
4. | HODLOVÁ Nikola |
Ramala Klatovy |
CZE | 0:06:17.1 | 0:00:38.0 |
5. | BEYEROVÁ Kateřina |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:06:17.6 | 0:00:38.5 |
6. | ŽENÍŠKOVÁ Petra |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:07:14.1 | 0:01:35.0 |
7. | BURLOVÁ Tereza |
TJ COPR Přeštice |
CZE | 0:07:15.3 | 0:01:36.2 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | GRYGERA Kryštof Jaromír |
Strakonice |
CZE | 0:07:09.9 | 0:00:00.0 |
2. | TUHÁČEK Pavel |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:07:41.1 | 0:00:31.2 |
3. | TONCAR Pavel |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:07:43.4 | 0:00:33.5 |
4. | FIEDLER David |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:07:43.6 | 0:00:33.7 |
5. | NOVÁK Kryštof |
Strelske Hostice |
CZE | 0:08:06.4 | 0:00:56.5 |
6. | DANIEL Šimon |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:08:31.6 | 0:01:21.7 |
7. | LÁCHA Adam |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:08:37.4 | 0:01:27.5 |
8. | KUNC Filip |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:08:51.1 | 0:01:41.2 |
9. | DRUSKA Vojtěch |
České Budějovice |
CZE | 0:09:09.4 | 0:01:59.5 |
10. | SLÁMA Jan |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:09:20.9 | 0:02:11.0 |
11. | PILAŘ Patrik |
Netolice |
CZE | 0:09:23.1 | 0:02:13.2 |
12. | MIKEŠ Matěj |
Remišveha Bike team |
CZE | 0:09:24.1 | 0:02:14.2 |
13. | MRÁZ Jaroslav |
OutdoorKids Čkyně |
CZE | 0:10:33.4 | 0:03:23.5 |
14. | BARBORKA Dominik |
Strakonice |
CZE | 0:10:54.6 | 0:03:44.7 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | VIKTOROVÁ Nela |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:11:00.1 | 0:00:00.0 |
2. | DOSTÁLOVÁ Lucie |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:11:20.6 | 0:00:20.5 |
3. | ŠTĚPKOVÁ Kristýna |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:11:21.4 | 0:00:21.2 |
4. | ŠKRLOVÁ Michaela |
OutdoorKids |
CZE | 0:12:06.7 | 0:01:06.5 |
5. | BAJČÍKOVÁ Amélie |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:12:51.7 | 0:01:51.5 |
6. | VITOULOVÁ Markéta |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:13:12.2 | 0:02:12.0 |
7. | BLOUDKOVÁ Lucie |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:13:36.7 | 0:02:36.5 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | DOSTÁL Václav |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:10:02.2 | 0:00:00.0 |
2. | KRULA Štěpán |
Author Team Stupno |
CZE | 0:10:03.2 | 0:00:01.0 |
3. | KERL Maximilian |
Author Team Stupno |
CZE | 0:10:10.2 | 0:00:07.9 |
4. | ŘEZNÍK Jan |
Česká spořitelna Specialized junior MTB team |
CZE | 0:10:38.9 | 0:00:36.7 |
5. | TUREK Vojtěch |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:10:52.4 | 0:00:50.2 |
6. | VONDRÁČEK Matyáš |
Česká spořitelna Specialized junior MTB team |
CZE | 0:10:59.9 | 0:00:57.7 |
7. | ŠÍSL Bořek |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:11:53.4 | 0:01:51.2 |
8. | PASÁK Jan |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:11:55.4 | 0:01:53.2 |
9. | FABIÁN David |
OutdoorKids |
CZE | 0:12:29.9 | 0:02:27.7 |
10. | TÍKAL Michal |
SK Řepice |
CZE | 0:13:27.7 | 0:03:25.5 |
11. | JIROUŠ Artur |
Česká spořitelna Specialized junior MTB team |
CZE | 0:13:30.9 | 0:03:28.7 |
12. | VLASATÝ Jakub |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:13:39.4 | 0:03:37.2 |
13. | ŽILÁK Filip |
řepice |
CZE | 0:15:11.4 | 0:05:09.2 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | BURLOVÁ Kristýna |
Author Team Stupno |
CZE | 0:18:07.7 | 0:00:00.0 |
2. | ČERNOHORSKÁ Jitka |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:18:51.1 | 0:00:43.4 |
3. | ŽENÍŠKOVÁ Pavla |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:19:23.7 | 0:01:16.0 |
4. | SOUMAROVÁ Adéla |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:19:24.2 | 0:01:16.5 |
5. | MACHÁČKOVÁ Barbora |
DA-BA Olbramovice |
CZE | 0:20:15.2 | 0:02:07.5 |
6. | TOMANOVÁ Lenka |
Outdoor kids Čkyně |
CZE | 0:24:42.5 | 0:06:34.7 |
7. | BENEŠOVÁ Johanka |
Čkyně |
CZE | 0:24:54.5 | 0:06:46.7 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | MAREK Oskar |
Česká spořitelna Specialized junior MTB team |
CZE | 0:15:50.7 | 0:00:00.0 |
2. | VACEK Mathias |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:16:25.2 | 0:00:34.5 |
3. | ŠTYCH Jan |
Cyklosport Pit-stop.cz |
CZE | 0:16:26.1 | 0:00:35.3 |
4. | SÁSKA Jan |
Česká spořitelna Specialized junior MTB team |
CZE | 0:16:47.2 | 0:00:56.4 |
5. | NOVY Jakub |
řepice |
CZE | 0:16:58.5 | 0:01:07.7 |
6. | FIEDLER Zdenek |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:17:00.2 | 0:01:09.5 |
7. | NOVOTNÝ Filip |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:17:53.1 | 0:02:02.3 |
8. | DRHA Tadeáš |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:18:44.1 | 0:02:53.3 |
9. | VEJVODA Jiří |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:18:51.1 | 0:03:00.4 |
10. | ŽIPEK Radek |
Strakonice |
CZE | 0:19:23.2 | 0:03:32.4 |
11. | PAVLÁSEK šimon |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:19:43.7 | 0:03:53.0 |
12. | KOČÍ Václav |
Strakonice |
CZE | 0:22:44.5 | 0:06:53.7 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŘEZNÍKOVÁ Tereza |
Česká spořitelna Specialized junior MTB team |
CZE | 0:30:20.5 | 0:00:00.0 |
2. | SÁSKOVÁ Tereza |
Česká spořitelna Specialized junior MTB team |
CZE | 0:30:22.8 | 0:00:02.3 |
3. | SOUČKOVÁ Celestýna |
CEZ cyklo Tábor |
CZE | 0:30:39.8 | 0:00:19.2 |
4. | SANDANYOVÁ Saša |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:32:00.8 | 0:01:40.2 |
5. | HAUPTOVÁ Karolina |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:33:18.9 | 0:02:58.3 |
6. | SLÁMOVÁ Michaela |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:34:10.8 | 0:03:50.2 |
7. | NOVÁKOVÁ Adéla |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:35:36.6 | 0:05:16.0 |
8. | KORYTAROVÁ Eliška |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:37:15.8 | 0:06:55.2 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | HONSA František |
Česká spořitelna Specialized junior MTB team |
CZE | 0:27:42.8 | 0:00:00.0 |
2. | ČERNOHORSKÝ Zdeněk |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:28:51.5 | 0:01:08.7 |
3. | VONDRÁČEK Jaroslav |
ČS Specialized Junior MTB team |
CZE | 0:29:41.3 | 0:01:58.5 |
4. | NEUŽIL Jan |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:34:58.3 | 0:07:15.5 |
5. | BEŠTA Tadeáš |
Horšovský Týn |
CZE | 0:35:46.9 | 0:08:04.1 |
6. | WEBER Lukáš |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:40:43.1 | 0:13:00.2 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | NOVÁKOVÁ Pavla |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:38:32.8 | 0:00:00.0 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | SKÁLA Jaromír |
Česká spořitelna Specialized junior MTB team |
CZE | 0:54:43.5 | 0:00:00.0 |
2. | NOVÁK Radek |
GS Technik cyklo team Jistebnice |
CZE | 0:56:19.1 | 0:01:35.6 |
3. | MATĚJKA Petr |
ČS Specialized Junior MTB team |
CZE | 0:58:53.9 | 0:04:10.4 |
4. | SANDANY David |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 1:00:15.2 | 0:05:31.6 |
5. | KADLEC Jakub |
Velosport Valenta SCOTT team |
CZE | 1:01:52.1 | 0:07:08.6 |
6. | LUTOVSKÝ Ondřej |
Česká spořitelna Specialized junior MTB team |
CZE | 1:05:07.2 | 0:10:23.6 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ZBOŘILOVÁ Eliška |
Ly:Ko klub Prachatice |
CZE | 1:05:37.9 | 0:00:00.0 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | KŘÍŽ Václav |
CK RBB invest Jindřichův Hradec |
CZE | 1:15:29.5 | 0:00:00.0 |
2. | VONDRÁŠEK Jakub |
CK RBB invest Jindřichův Hradec |
CZE | 1:15:43.5 | 0:00:14.0 |
3. | CHUM Martin |
Sport bike Strakonice |
CZE | 1:16:37.2 | 0:01:07.7 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | CESNAKOVÁ Milena |
Apex-Bike |
CZE | 1:07:04.4 | 0:00:00.0 |
2. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Galaxy-CykloŠvec |
CZE | 1:19:31.5 | 0:12:27.0 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | JAKEŠ Tomáš |
Český Krumlov |
CZE | 0:51:18.1 | 0:00:00.0 |
2. | MALÝ Lukáš |
RSV Grafenou/Radsport de Graaf |
CZE | 0:53:58.1 | 0:02:40.0 |
3. | JEDLIČKA Jan |
BIKE klub Vimperk |
CZE | 0:55:16.6 | 0:03:58.5 |
4. | KADLEC Josef |
Velosport Valenta SCOTT team |
CZE | 0:56:45.2 | 0:05:27.0 |
5. | FUNDA Jiří |
SK Řepice |
CZE | 0:57:02.4 | 0:05:44.2 |
6. | HUBR Jan |
Cyklo Macner |
CZE | 0:57:02.4 | 0:05:44.2 |
7. | VLČEK Tomáš |
SK Řepice |
CZE | 0:57:37.4 | 0:06:19.2 |
8. | KAŠÁK Véna |
Hoštice u Volyně |
CZE | 0:59:15.2 | 0:07:57.0 |
9. | BEŠTA Martin |
Velosport Domažlice |
CZE | 0:59:41.7 | 0:08:23.5 |
10. | ČADEK Jan |
Strakonice |
CZE | 1:00:35.7 | 0:09:17.5 |
11. | MATĚJKA Jan |
BIKE Strakonice |
CZE | 1:00:50.2 | 0:09:32.0 |
12. | HOLÝ Tomáš |
Strakonice |
CZE | 1:00:57.2 | 0:09:39.0 |
13. | LÍZNER Martin |
Říćany |
CZE | 1:01:36.7 | 0:10:18.5 |
14. | JIROUŠ Vilém |
Strakonice |
CZE | 1:03:08.9 | 0:11:50.7 |
15. | PEXA Martin |
CYKLO JIŘIČKA |
CZE | 1:04:40.4 | 0:13:22.2 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | SKÁLA Pavel |
Sportbike |
CZE | 0:57:29.4 | 0:00:00.0 |
2. | NĚMEC Pavel |
BIKE Strakonice |
CZE | 1:05:59.5 | 0:08:30.0 |
3. | STOŠEK Viktor |
Blatná |
CZE | 1:07:45.5 | 0:10:16.0 |
4. | RAJNOCH Daniel |
Nitroteam |
CZE | 1:15:18.7 | 0:17:49.2 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | KEC Jan |
Superior Riders |
CZE | 1:32:18.2 | 0:00:00.0 |
2. | STOŠEK Viktor |
ČS Specialized junior |
CZE | 1:35:03.4 | 0:02:45.1 |