seriál : Seriál pěti závodů Tam i Sem Vimperkem 2012

Běh do vrchu Vodník

Běh
DÁTUM :16.9.2012 MIESTO :Vimperk, Vodník
USPORIADATEĽ : Ski Klub Šumava

Oficiálne výsledky

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
RYPL Miroslav
Dukla Liberec
CZE 0:06:32.8 0:00:00.0
2.
POMEZNÝ Lukáš
ČS
CZE 0:06:43.0 0:00:10.2
3.
ČECH Jan
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:06:48.9 0:00:16.1
4.
FRÜHAUF Petr
Sokol Stachy
CZE 0:06:50.8 0:00:18.0
5.
ŠIMURDA Martin
Ski klub Šumava
CZE 0:07:03.3 0:00:30.5
6.
HERBS Filip
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:07:07.9 0:00:35.1
7.
RYPL Michal
TJ Sokol Stachy
CZE 0:07:09.0 0:00:36.2
8.
JEDLICKA Jan
Ski klub Šumava
CZE 0:07:09.9 0:00:37.1
9.
KORDAČ Jacob
Sokol Stachy
CZE 0:07:17.8 0:00:45.0
10.
HOJDEKR Martin
Ski klub Šumava
CZE 0:07:29.7 0:00:56.9
11.
PAVLÁSEK Zbyněk
Sksv SKI KLUB śumava
CZE 0:07:34.8 0:01:02.0
12.
SLAVÍK Lukáš
Krkonoše Vrchlabí
CZE 0:07:36.9 0:01:04.1
13.
MÁNEK Jiří
Ski klub Šumava
CZE 0:07:43.3 0:01:10.5
14.
HONSA František
SKI KLUB
CZE 0:07:43.4 0:01:10.6
15.
KUDRNÁČ Vojtěch
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:07:48.0 0:01:15.2
16.
ŠVEJDA Jan
SKSV Ski klub Šumava
CZE 0:07:50.0 0:01:17.2
17.
KALIVODA Tomáš
Ski klub Šumava
CZE 0:07:55.0 0:01:22.2
18.
KAIFER Jan
Sokol Stachy
CZE 0:07:58.0 0:01:25.2
19.
SAMEK Petr
Ski klub Šumava - Sportsoft
CZE 0:08:05.8 0:01:33.0
20.
KOBR Filip
Ski klub Šumava
CZE 0:08:09.9 0:01:37.1
21.
JIROUŠ Samuel
SKI ZADOV
CZE 0:08:12.0 0:01:39.2
22.
JIRÁNEK Lukáš
SKSV Ski klub Šumava
CZE 0:08:12.2 0:01:39.4
23.
ČÍŽEK Martin
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:08:12.2 0:01:39.4
24.
ŘEHOŘ František
Ski klub Šumava
CZE 0:08:15.8 0:01:43.0
25.
JÁNSKÝ Matyáš
SKI Klub Strakonice
CZE 0:08:43.3 0:02:10.5
26.
HOLOUBEK Ondřej
Ski klub Šumava
CZE 0:08:46.7 0:02:13.9
27.
HANUŠ Antonín
SKI Klub Strakonice
CZE 0:08:59.4 0:02:26.6
28.
MACEK Tomáš
SK Pedagog
CZE 0:09:05.5 0:02:32.7
29.
ČERVENÝ Ondřej
skiraple
CZE 0:09:26.4 0:02:53.6
30.
ŠVEJDA Jakub
Skiklub Šumava
CZE 0:09:29.7 0:02:56.9
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
GRABMÜLLEROVÁ Šárka
Ski klub Šumava
CZE 0:08:35.7 0:00:00.0
2.
HAVLÍČKOVÁ Barbora
Ski klub Šumava
CZE 0:08:43.3 0:00:07.6
3.
GRABMÜLLEROVÁ Aneta
Ski klub Šumava
CZE 0:08:43.8 0:00:08.1
4.
CHARVÁTOVÁ Lucie
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:08:48.4 0:00:12.7
5.
KREUZIGEROVÁ Tereza
TJ Sokol Stachy
CZE 0:08:49.2 0:00:13.5
6.
JEDLIČKOVÁ Eva
Ski klub Šumava
CZE 0:09:09.9 0:00:34.2
7.
KLEMENTOVÁ Andrea
Ski klub Šumava
CZE 0:09:15.3 0:00:39.6
8.
GRABMÜLLEROVÁ Natalie
Ski klub Šumava
CZE 0:09:16.5 0:00:40.8
9.
PŘEDOTOVÁ Karolína
SKSV Ski klub Šumava
CZE 0:09:19.0 0:00:43.3
10.
JANATOVÁ Kateřina
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:09:22.2 0:00:46.5
11.
MONDLOVÁ Kateřina
Ski klub Šumava
CZE 0:09:31.1 0:00:55.4
12.
PACHOLÍKOVÁ Pavlína
HSK BENECKO
CZE 0:09:31.4 0:00:55.7
13.
DOKULILOVÁ Ludmila
CZE 0:09:32.1 0:00:56.4
14.
VÁCHOVÁ Klára
Ski klub Šumava
CZE 0:09:34.5 0:00:58.8
15.
KOŽNAROVÁ Kristýna
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:09:35.9 0:01:00.2
16.
KOCIÁNOVÁ Barbara
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:09:36.8 0:01:01.1
17.
VOSTRADOVSKÁ Tereza
SKSV
CZE 0:09:45.6 0:01:09.9
18.
VANCLOVÁ Michaela
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:09:49.3 0:01:13.6
19.
NOVÁKOVÁ Adéla
Ski klub Šumava
CZE 0:09:49.9 0:01:14.2
20.
CHVALOVÁ Mirka
Ski klub Šumava
CZE 0:09:52.1 0:01:16.4
21.
MALÍKOVÁ Nikola
Ski klub Šumava
CZE 0:09:59.4 0:01:23.7
22.
NOVÁKOVÁ Pavla
Ski klub Šumava
CZE 0:10:01.1 0:01:25.4
23.
SOUKUPOVÁ Andrea
ČKS SKI Jilemnice
CZE 0:10:02.6 0:01:26.9
24.
NOVÁKOVÁ Denisa
SKIR SKIRAPLÉ SKI Šumava
CZE 0:10:04.4 0:01:28.7
25.
WILLMANNOVÁ Michaela
Ski klub Šumava
CZE 0:10:13.1 0:01:37.4
26.
VACHUTOVÁ Tereza
SOSY
CZE 0:10:13.8 0:01:38.1
27.
NOVOTNÁ Anie
SOSY
CZE 0:10:14.0 0:01:38.3
28.
DAVERNÁ Evelína
Ski klub Šumava
CZE 0:10:17.1 0:01:41.4
29.
HAVLÍČKOVÁ Martina
CZE 0:10:19.0 0:01:43.3
30.
ŘEZNÍKOVÁ Tereza
SKI ZADOV
CZE 0:10:20.5 0:01:44.8