seriál :
1. závod ŠKODA CUP 2022 | Velká Bíteš - Brno - Velká Bíteš
DÁTUM : | 27.3.2022 | MIESTO : | Velká Bíteš |
---|
USPORIADATEĽ : | Český svaz cyklistiky |
---|
ONLINE VÝSLEDKY
Oficiálne výsledky
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | VACEK Mathias |
Silniční reprezentace ČR |
CZE | 3:49:33.6 | 0:00:00.0 |
2. | KAŠPAR Jan |
ATT Investments |
CZE | 3:49:33.7 | 0:00:00.1 |
3. | ŤOUPALÍK Jakub |
ELKOV KASPER Czech Cycling Team |
CZE | 3:49:33.8 | 0:00:00.2 |
4. | BÁRTA Tomáš |
ATT Investments |
CZE | 3:49:40.8 | 0:00:07.2 |
5. | STRÁNSKÝ Matěj |
ATT Investments |
CZE | 3:49:41.0 | 0:00:07.4 |
6. | MIERZYNSKI Piotr |
TC CHROBRY SCOTT GLOGOW |
POL | 3:49:41.1 | 0:00:07.5 |
7. | BOROŠ Michael |
ELKOV KASPER Czech Cycling Team |
CZE | 3:49:41.4 | 0:00:07.8 |
8. | KADLEC Milan |
Silniční reprezentace ČR |
CZE | 3:49:41.5 | 0:00:07.9 |
9. | SPORYSCH Daniel |
ATT Investments |
CZE | 3:49:41.5 | 0:00:07.9 |
10. | VONEŠ Jan |
TEAM DUKLA PRAHA |
CZE | 3:49:41.8 | 0:00:08.1 |
11. | KELEMEN Pavel |
AC SPARTA PRAHA |
CZE | 3:49:41.9 | 0:00:08.3 |
12. | VANÍČEK Šimon |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 3:49:41.9 | 0:00:08.3 |
13. | RYBA Jan |
AC SPARTA PRAHA |
CZE | 3:49:42.1 | 0:00:08.4 |
14. | KMÍNEK Vojtěch |
TJ FAVORIT BRNO |
CZE | 3:49:42.2 | 0:00:08.5 |
15. | KŘENEK Adam |
TJ FAVORIT BRNO |
CZE | 3:49:42.4 | 0:00:08.7 |
16. | KOSTANSKI Mateusz |
Voster ATS Team |
POL | 3:49:42.4 | 0:00:08.7 |
17. | SOKOLÍK Lukáš |
CAT Trenčín |
SVK | 3:49:42.5 | 0:00:08.9 |
18. | KULHAVÝ Jaroslav |
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE |
CZE | 3:49:42.5 | 0:00:08.9 |
19. | STOSZ Patryk |
Voster ATS Team |
POL | 3:49:42.8 | 0:00:09.2 |
20. | OBDRŽÁLEK Tomáš |
ELKOV KASPER Czech Cycling Team |
CZE | 3:49:43.5 | 0:00:09.9 |
21. | PROCHÁZKA Michal |
Cyklo Bendl |
CZE | 3:49:43.6 | 0:00:10.0 |
22. | FIALA Petr |
TEAM DUKLA PRAHA |
CZE | 3:49:43.8 | 0:00:10.2 |
23. | HABERMANN Richard |
AC SPARTA PRAHA |
CZE | 3:49:43.9 | 0:00:10.2 |
24. | VLČEK Radek |
TUFO PARDUS Prostějov |
CZE | 3:49:44.0 | 0:00:10.4 |
25. | LÍŠKA Andrej |
BRS - Kaktus bike |
SVK | 3:49:44.6 | 0:00:10.9 |
26. | KOTULSKI Przemyslaw |
CYKLO TYM HAVÍŘOV TEAM SPORTzs |
POL | 3:49:45.1 | 0:00:11.4 |
27. | GIERACKI Patryk |
TC CHROBRY SCOTT GLOGOW |
POL | 3:49:45.2 | 0:00:11.6 |
28. | PIETRULA Nicolas |
TEAM DUKLA PRAHA |
CZE | 3:49:45.4 | 0:00:11.8 |
29. | MACÁN Karel |
SportRaces Cycling Team |
CZE | 3:49:45.6 | 0:00:11.9 |
30. | STRNKA Tomáš |
PSG Mechanix |
CZE | 3:49:45.7 | 0:00:12.1 |