seriál : Cyklomaratónska MTB séria 2012
seriál : Župný pohár Na bicykli deťom 2012

Kaktus Bike Svätojurský maratón

MTB
DÁTUM :28.4.2012 MIESTO :Svätý Jur

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
BARÉNYI Milan
Trek KCK Oslany
SVK 3:02:00.8 0:00:00.0
2.
FAJT Milan
Eurofoam Sport Team
CZE 3:02:03.0 0:00:02.2
3.
JEŽ Peter
Climberg T-Šport
SVK 3:02:10.9 0:00:10.1
4.
KATUŠA Michal
Kaktus Bike Team Bratislava
SVK 3:07:31.9 0:05:31.1
5.
VRTIŠ Peter
Športservis Team BA
SVK 3:14:22.5 0:12:21.7
6.
BELÁS Martin
Bike Team Bratislava
SVK 3:17:04.7 0:15:03.9
7.
GRÉSER Tomáš
Merida Biking Team 2
SVK 3:17:08.2 0:15:07.4
8.
MACKOVIČ Roman
ProCycling Team Bratislava
SVK 3:20:29.2 0:18:28.4
9.
KOVÁČIK Miroslav
CK UNICOM ZVOLEN
SVK 3:22:37.4 0:20:36.6
10.
HARCEG Peter
TJ Sokol Topoľčany
SVK 3:23:07.2 0:21:06.4
11.
TERIFAJ Radek
Vokolek cycling team
SVK 3:23:38.2 0:21:37.4
12.
MALČICKÝ Vlastimil
lizards KPPZ
SVK 3:24:26.0 0:22:25.2
13.
BAJANA Otto
Bratislava
SVK 3:24:26.4 0:22:25.6
14.
JÁNOŠÍK Milan
KNAC Ružomberok
SVK 3:25:39.8 0:23:39.0
15.
HAUSER Tomáš
SK CAPRICORN - SCOTT Powerbar
SVK 3:26:00.1 0:23:59.3
16.
HALENKOVIČ Štefan
Svätý Jur
SVK 3:27:03.6 0:25:02.8
17.
RUSKO Igor
LIGR bike team BB
SVK 3:27:38.5 0:25:37.7
18.
BEREC Patrik
www.cykloshopa.sk
SVK 3:28:17.4 0:26:16.6
19.
HARCEG Ivan
TJ Sokol Topoľčany
SVK 3:28:32.7 0:26:31.9
20.
MACHYNIAK Pavel
CK Falange Bratislava
SVK 3:28:40.1 0:26:39.3
21.
ŠUKALA Branislav
Financne centrum team
SVK 3:29:36.3 0:27:35.5
22.
DEDINSKÝ Tomáš
Bratislava
SVK 3:30:10.0 0:28:09.2
23.
ŠČASNÁR Martin
Bratislava
SVK 3:30:33.9 0:28:33.1
24.
VAVRO Tomas
ani obuvakom..
SVK 3:32:12.4 0:30:11.6
25.
ČEJKA Petr
Mapei Cyklo Kaňkovský
CZE 3:33:49.6 0:31:48.8
26.
ŠIPOŠ Dušan
CK Svätý Jur
SVK 3:33:50.8 0:31:50.0
27.
KOVÁČIK Martin
ProCycling Team Bratislava
SVK 3:34:13.1 0:32:12.3
28.
KANDERA Ladislav
KNAC RUŹOMBEROK
SVK 3:34:39.4 0:32:38.6
29.
HULEJ Miroslav
KNAC Ružomberok
SVK 3:34:39.4 0:32:38.6
30.
SÝKORA Michal
CK UNICOM ZVOLEN
SVK 3:35:32.8 0:33:32.0
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
JUHÁSOVÁ Andrea
CK Svätý Jur
SVK 3:56:34.7 0:00:00.0
2.
JENČEKOVÁ Veronika
Eurofoam Sport Team
CZE 4:02:09.8 0:05:35.1
3.
ONDÁŠOVÁ Elena
Outsitzer NOVATEC
SVK 4:12:36.1 0:16:01.4
4.
KRÁLOVÁ - FAJTOVÁ Megi
ŠK Fit Style
SVK 4:30:29.3 0:33:54.6
5.
MADARÁSZOVÁ Jana
MTB Kolečko
SVK 4:34:48.7 0:38:14.0
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
MOSNÝ Peter ml.
Kaktus Bike Team Bratislava
SVK 1:40:28.8 0:00:00.0
2.
GALLIK Ján
KHC Kaktus Bike Bratislava
SVK 1:41:08.2 0:00:39.4
3.
ŠKOPEK Martin
Kaktus Bike Team Bratislava
SVK 1:43:47.0 0:03:18.2
4.
KOZEL Dusan
SK LOKAN
SVK 1:43:53.3 0:03:24.5
5.
ONDRUŠ Ľubomír
HC - VEDORA - VREDESTEIN
SVK 1:43:57.4 0:03:28.6
6.
ZEMAK Zdeno
CK-Dubnica
SVK 1:44:13.9 0:03:45.1
7.
KACINA Branislav
Financne centrum team
SVK 1:45:42.8 0:05:14.0
8.
BÍROŠ Radovan
CYKLOPOZITÍV Klub Žilina
SVK 1:47:32.3 0:07:03.5
9.
SZABO Adam
Kaktus Bike Team Bratislava
SVK 1:48:24.1 0:07:55.3
10.
MICHÁLEK Miroslav
CK Bikesport Nová Dubnica
SVK 1:48:31.3 0:08:02.5
11.
HERTL ML. Peter
Kompava H-triathlon team
SVK 1:48:35.5 0:08:06.7
12.
MALEK Martin
CK Bradlobike
SVK 1:48:39.4 0:08:10.6
13.
VIŠŇOVSKÝ Tomaš
Ck Epic Dohňany
SVK 1:49:54.7 0:09:25.9
14.
BAĎURA Karol
Dohňany
SVK 1:50:12.4 0:09:43.6
15.
ĎURIŠKA Ivan
Športservis Team BA
SVK 1:50:23.4 0:09:54.6
16.
DOUBEK Tomáš
KAKTUS BIKE - team Bratislava
SVK 1:50:29.1 0:10:00.3
17.
HULKA Roman
Športservis Team BA
SVK 1:51:00.9 0:10:32.1
18.
ŠMÝKAL Igor
Bratislava
SVK 1:53:08.5 0:12:39.7
19.
OTEPKA Igor
CK Dolný Kubín
SVK 1:54:10.2 0:13:41.4
20.
VANČO Jakub
CK aluplast team
SVK 1:54:15.2 0:13:46.4
21.
KRUŽIC Ján
Rudník
SVK 1:54:25.1 0:13:56.3
22.
KAMRLA Tomáš
Bratislava
SVK 1:55:04.9 0:14:36.1
23.
MALEK Ján
CK Bradlobike
SVK 1:55:13.0 0:14:44.2
24.
HUPIAN Marian
TIKO šport Zvolen
SVK 1:55:39.6 0:15:10.8
25.
KADLEČÍK Pavol
LAMA Bike Team
SVK 1:55:47.6 0:15:18.8
26.
TROCHTA Daniel
Pezinok
SVK 1:55:55.9 0:15:27.1
27.
KOBERA Alexander
Bratislava
SVK 1:56:14.6 0:15:45.8
28.
BALCIAR Filip
CK UNICOM ZVOLEN
SVK 1:57:00.9 0:16:32.1
29.
VONDRÁČEK Martin
CK Bánovce nad Bebravou
SVK 1:57:03.0 0:16:34.2
30.
VANKO Michal
VG Bike Team
SVK 1:57:07.1 0:16:38.3
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
JUHÁSOVÁ Zuzana
CK Svätý Jur
SVK 2:11:13.5 0:00:00.0
2.
KÁTLOVSKÁ Zora
TJ Rapid Bratislava
SVK 2:24:25.9 0:13:12.4
3.
SCHRAMMOVÁ Veronika
Sväty Jur
SVK 2:30:07.0 0:18:53.5
4.
ŠARKANYOVÁ Jana
Martin
SVK 2:31:24.0 0:20:10.5
5.
STANOVIČOVÁ Mária
Partizánske
SVK 2:32:48.2 0:21:34.7
6.
MILOTOVÁ Pavlína
Dema Racing Team
SVK 2:34:03.6 0:22:50.1
7.
DÍREROVÁ Andrea
Martin
SVK 2:36:09.0 0:24:55.5
8.
BELZÁROVÁ Katarína
MTB KOLECKO
SVK 2:38:29.0 0:27:15.5
9.
TEŠOVIČOVÁ Diana
Triaxx
SVK 2:38:48.9 0:27:35.4
10.
PETKOVÁ Adriana
Kanianka
SVK 2:39:57.1 0:28:43.6
11.
MILOTOVA Adriana
Dema Racing Team
SVK 2:40:49.2 0:29:35.7
12.
JANICOVA Mariana
Banska Bystrica
SVK 2:41:17.1 0:30:03.6
13.
VANČOVÁ Tatiana
CK Vlkanová Witzenmann
SVK 2:46:51.5 0:35:38.0
14.
VANČOVÁ Tatiana
CK Vlkanová Witzenmann
SVK 2:46:52.1 0:35:38.6
15.
BEŇOVÁ Helen
Vino Beňo :)
SVK 2:48:01.5 0:36:48.0
16.
CABUKOVA Martina
CYKLOPOZITIV KLUB ŽILINA
SVK 2:49:16.3 0:38:02.8
17.
TABATCHEK Andreja
Kujóni
SVK 2:49:16.3 0:38:02.8
18.
REPKOVÁ Andrea
05 BK Furča- Košice
SVK 2:49:19.4 0:38:05.9
19.
KOLEČÁROVÁ Evka
OŠK MTB Team Uhorské
SVK 2:52:00.4 0:40:46.9
20.
DEDINSKÁ Lucia
Bike Team Bratislava
SVK 2:53:25.8 0:42:12.3
21.
ČERNAYOVÁ Martina
CK AB Sereď
SVK 2:53:26.5 0:42:13.0
22.
RAFANIDESOVÁ Izabela
Banská Bystrica
SVK 2:55:17.2 0:44:03.7
23.
BUDAJOVÁ Ivana
Športservis Team BA
SVK 2:55:23.4 0:44:09.9
24.
LAČOKOVÁ Terézia
Pezinok
SVK 2:59:35.0 0:48:21.5
25.
POLÁČIKOVÁ Jana
IRONMAN TEAM LEVICE
SVK 2:59:38.3 0:48:24.8
26.
ŠKORVÁNKOVÁ Petra
DL Girls
SVK 3:01:27.0 0:50:13.5
27.
PÁLOVÁ Zuzana
Bratislava
SVK 3:01:52.7 0:50:39.2
28.
ZIMOVÁ Karolína
CK Svätý Jur
SVK 3:04:23.6 0:53:10.1
29.
DUJČÁKOVÁ Zuzana
CK Witzenmann Vlkanová
SVK 3:06:17.7 0:55:04.2
30.
PEŠKOVÁ Lucia
Part of Heart
SVK 3:06:55.8 0:55:42.3
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
KLÚČIK Daniel
Modra
SVK 0:49:13.2 0:00:00.0
2.
ŠMÝKAL Martin
GREENBIKE REALIZ racing team
SVK 0:52:08.4 0:02:55.2
3.
MIKLOVIČ Luboš
Horná Streda
SVK 0:52:52.1 0:03:38.9
4.
KOČIK Miroslav
Cykloklub Jaklovce
SVK 0:53:07.5 0:03:54.3
5.
JANÍK Radomír
Klub športových nadšencov Košecké Podhra
SVK 0:53:43.4 0:04:30.2
6.
ŠRAMKO Michal
Zvolen
SVK 0:54:05.9 0:04:52.7
7.
DRHA Tomáš
CK Bikesport Nova Dubnica
SVK 0:58:49.5 0:09:36.3
8.
DRHA Ivan
CK Bikesport Nova Dubnica
SVK 0:58:51.1 0:09:37.9
9.
FEKETE Michal
Bratislava
SVK 0:59:46.0 0:10:32.8
10.
VYHONSKÝ Martin
Cykloklub IRIS Prešov
SVK 1:00:04.9 0:10:51.7
11.
ČERNÝ Jiří
Brno
CZE 1:01:48.9 0:12:35.7
12.
ORAVEC Dušan
Nitra
SVK 1:03:00.3 0:13:47.1
13.
CENTÁR Majki
VinCent Dubnica
SVK 1:03:07.4 0:13:54.2
14.
DAUBNER Milan
Dami Sport Donovaly
SVK 1:03:09.9 0:13:56.7
15.
SEEWALD Maroš
stupava
SVK 1:04:35.9 0:15:22.7
16.
RIMAN Peter
Pezinok
SVK 1:05:58.9 0:16:45.7
17.
ALLINA Jan
YarekBike Team Brezova
SVK 1:06:31.4 0:17:18.2
18.
KIRDAJ Karol
www.haTRIck.sk
SVK 1:06:51.0 0:17:37.8
19.
PAUER Marco
Košice
SVK 1:08:08.4 0:18:55.2
20.
MELIŠ Peter
Hlohovec
SVK 1:08:11.5 0:18:58.3
21.
BEDNÁR Marian
CK Svätý Jur
SVK 1:09:33.1 0:20:19.9
22.
ONDRIAŠ Peter
Bratislava
SVK 1:09:43.1 0:20:29.9
23.
JURČÍK Cyril
MK Svätý Jur
SVK 1:09:49.6 0:20:36.4
24.
BLAHÁČEK Luděk
Šumperk
SVK 1:10:15.7 0:21:02.5
25.
BENDA Andrej
HNTN
SVK 1:11:03.4 0:21:50.2
26.
VOLF Vladimír
Ladomerská Vieska
SVK 1:11:57.9 0:22:44.7
27.
KOREŇ Matúš jakub
Kaktus Bike team
SVK 1:12:22.8 0:23:09.6
28.
VAVRINEC Milan
OFIR
SVK 1:12:50.5 0:23:37.3
29.
ZÁVODNÝ Viliam
Bratislava
SVK 1:13:01.4 0:23:48.2
30.
PETRÁŇ Rastislav
Koválov
SVK 1:13:02.6 0:23:49.4
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
KOVÁROVÁ Nikola
KHC TJ Spartak Myjava
SVK 1:06:13.4 0:00:00.0
2.
INDROVÁ Vladimíra
Hliník nad Hronom
SVK 1:07:33.9 0:01:20.5
3.
SIVÁKOVÁ Lucia
Púchov
SVK 1:10:02.8 0:03:49.4
4.
KOLOZSVÁRYOVÁ Jana
HNTN
SVK 1:11:24.9 0:05:11.5
5.
LETNICKÁ Alena
Pezinok
SVK 1:14:13.8 0:08:00.4
6.
VÉGHOVÁ Silvia
Bratislava
SVK 1:15:42.0 0:09:28.6
7.
KARABOVÁ Martina
Brezno
SVK 1:15:43.8 0:09:30.4
8.
NAGYOVA Vlaďka
Bratislava
SVK 1:19:12.9 0:12:59.5
9.
KOREŇOVÁ Tereza rebeka
Bratislava 48
SVK 1:19:41.8 0:13:28.4
10.
ŠMOTLÁKOVÁ Jana
Bratislava
SVK 1:20:19.2 0:14:05.8
11.
RÁCZOVÁ Milana
Brno
CZE 1:21:40.2 0:15:26.8
12.
SOKOLOVA Andrea
TJ Dynamo
SVK 1:21:55.1 0:15:41.7
13.
OLLÉOVÁ Marta
CK Svätý Jur
SVK 1:24:24.2 0:18:10.8
14.
KOPČÁKOVÁ Barbara
Bratislava
SVK 1:24:24.7 0:18:11.3
15.
KACIKOVA Barbora
Puchov
SVK 1:27:20.0 0:21:06.6
16.
SÁGHYOVÁ Mária
Svätý Jur
SVK 1:27:29.8 0:21:16.4
17.
MALKOVA Zuzana
BradloBike Brezova
SVK 1:29:40.1 0:23:26.7
18.
FIAMOVÁ Mariana
Svätý Jur
SVK 1:29:58.5 0:23:45.1
19.
SAMEKOVA Simona
YarekBike Team Brezova
SVK 1:31:39.1 0:25:25.7
20.
ĎUGELOVÁ Natália
poprad
SVK 1:32:16.1 0:26:02.7
21.
PROKOPOVÁ Nikola
Kuchyňa
SVK 1:33:09.3 0:26:55.9
22.
MASARYKOVÁ Simona
VinCent Dubnica
SVK 1:33:15.1 0:27:01.7
23.
BALÁŽOVÁ Jana
Lazany
SVK 1:33:16.0 0:27:02.6
24.
HÁLKOVÁ Júlia
Brezno
SVK 1:33:26.9 0:27:13.5
25.
DOJČANOVÁ Monika
Mojzesovo
SVK 1:34:35.6 0:28:22.2
26.
MICHALÍKOVÁ Dana
Kupelnasnov.sk Bike Team
SVK 1:41:00.9 0:34:47.5
27.
JANČÍKOVÁ Ivana
CK Bradlo Bike
SVK 1:41:58.9 0:35:45.5
28.
HABALOVÁ Paulína
Lehota pod Vtáčnikom
SVK 1:42:07.1 0:35:53.7
29.
HRIVNÁKOVÁ Petra
Pezinok
SVK 1:54:40.9 0:48:27.5
30.
REMENÁROVÁ Ivana
Senec
SVK 2:33:57.2 1:27:43.8