Pražské inline maratony Stomovka
DÁTUM : | 16.6.2012 | MIESTO : | Praha Stromovka |
---|
ONLINE VÝSLEDKY
Oficiálne výsledky
- 1x 1 750 m po kategóriách
- 2 x 1750 m tj. 3 500 m po kategóriách
- 3 x 1750 m tj. 5 250 m po kategóriách
- 4 x 1750 m tj. 7 000 m po kategóriách
- 1 okruh rodiče malý 1 750 m po kategóriách
- 1 km jízda v prostoru startu a cíle po kategóriách
- Půlmaratón 21 km po kategóriách
- Půlmaratón 21 km absolútne
- Maratón 42 km po kategóriách
- Maratón 42 km absolútne
- Výsledková listina tímov a štafiet
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | KUCHAŘ Martin |
Winjay ISC Praha |
CZE | 0:38:56.7 | 0:00:00.0 |
2. | ZAJPT Pavel |
INLINETALENT Praha |
CZE | 0:39:13.3 | 0:00:16.5 |
3. | JIRSA Martin |
WIN JAAY ISC Praha |
CZE | 0:40:58.0 | 0:02:01.3 |
4. | KRAUS Evžen |
DOKSY |
CZE | 0:41:04.3 | 0:02:07.5 |
5. | TŘÍSKA Jaroslav |
PRAHA |
CZE | 0:42:56.4 | 0:03:59.6 |
6. | STODOLA Jan |
KSBM Praha |
CZE | 0:43:48.2 | 0:04:51.5 |
7. | HOLÍK Michal |
Praha 4 |
CZE | 0:45:05.0 | 0:06:08.2 |
8. | MAŘÍK Lukáš |
PRAHA |
CZE | 0:45:18.7 | 0:06:21.9 |
9. | ŠTICHA Rostislav |
Winjay ISC-Praha |
CZE | 0:45:18.7 | 0:06:22.0 |
10. | ŠVEJDA Miroslav |
Kladno |
CZE | 0:48:52.6 | 0:09:55.8 |
11. | VOLF Michal |
PRAHA |
CZE | 0:50:04.7 | 0:11:08.0 |
12. | INLINETALENT PRAHA |
INLINETALENT Praha |
CZE | 0:51:01.1 | 0:12:04.4 |
13. | STRNIŠA Samo |
Praha 10 |
SLO | 0:51:30.1 | 0:12:33.4 |
14. | HANZLÍČEK Jaroslav |
Inlajn.cz |
CZE | 0:53:07.4 | 0:14:10.6 |
15. | GRANÁT Petr |
Praha 4 |
CZE | 0:53:25.2 | 0:14:28.4 |
16. | URBÁNEK Stanislav |
PRAHA |
CZE | 0:53:34.2 | 0:14:37.5 |
17. | LEIN David |
PRAHA |
CZE | 0:56:11.3 | 0:17:14.5 |
18. | VOLEK Otakar |
Praha 4 - Podolí |
CZE | 0:59:24.2 | 0:20:27.4 |
19. | KŘEMEN Jaroslav |
PRAHA |
CZE | 0:59:24.9 | 0:20:28.1 |
20. | CHOVANEC Petr |
PRAHA |
CZE | 1:00:34.0 | 0:21:37.3 |
21. | HOLEČEK Pavel |
Čelákovice-Sedlčánky |
CZE | 1:01:34.0 | 0:22:37.2 |
22. | NEUMAN Jiří |
PRAHA |
CZE | 1:03:17.3 | 0:24:20.6 |
23. | VOLEK Milan |
Praha 4 - Podolí |
CZE | 1:04:59.7 | 0:26:02.9 |
24. | KUKLOVSKÝ Alexander |
Psáry |
CZE | 1:07:53.3 | 0:28:56.5 |
25. | KUČERA Jan |
JUMPO |
CZE | 1:08:59.0 | 0:30:02.3 |
26. | ULLRICH Daniel |
JUMPO |
CZE | 1:12:14.9 | 0:33:18.1 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | PRAIBIŠOVÁ Eva |
INLINETALENT Praha |
CZE | 0:46:21.8 | 0:00:00.0 |
2. | PLOTZEROVÁ Adriana |
Fila Black Ice |
CZE | 0:47:50.5 | 0:01:28.7 |
3. | FREIMANOVÁ Eva |
PRAHA |
CZE | 0:48:10.1 | 0:01:48.2 |
4. | VEVEROVÁ Daniela |
WIN JAAY ISC Praha |
CZE | 0:50:35.3 | 0:04:13.5 |
5. | VÁVROVÁ LENKA |
Praha 6 |
CZE | 1:01:18.9 | 0:14:57.0 |
6. | CARROLLOVÁ Pavlína |
Praha 6 |
CZE | 1:08:59.0 | 0:22:37.1 |
7. | HRABĚTOVÁ Anita |
JUMPO |
CZE | 1:11:44.0 | 0:25:22.2 |
8. | DOBROVODSKÁ Helena |
PRAHA |
CZE | 1:18:54.7 | 0:32:32.8 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | KUCHAŘ Martin |
Winjay ISC Praha |
CZE | 1:15:43.0 | 0:00:00.0 |
2. | PRAŽMA Miroslav |
INLINETALENT Praha |
CZE | 1:16:55.0 | 0:01:12.0 |
3. | ZAJPT Pavel |
ISC inlinetalent |
CZE | 1:19:00.0 | 0:03:17.0 |
4. | JIRSA Martin |
Winjay ISC Praha |
CZE | 1:20:31.8 | 0:04:48.7 |
5. | KRAUS Evžen |
DOKSY |
CZE | 1:20:36.2 | 0:04:53.1 |
6. | STODOLA Jan |
KSBM Praha |
CZE | 1:24:30.4 | 0:08:47.3 |
7. | VAŠEK Petr |
Inlajn.cz |
CZE | 1:25:40.7 | 0:09:57.7 |
8. | POSEKANÝ Radko |
Kladno |
CZE | 1:30:28.7 | 0:14:45.6 |
9. | ERBEN Karel |
Praha 4 |
CZE | 1:35:50.9 | 0:20:07.9 |
10. | THOŘ Ondřej |
INLINESKATING.CZ |
CZE | 1:37:07.6 | 0:21:24.6 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | PRAIBIŠOVÁ Eva |
INLINETALENT Praha |
CZE | 1:29:35.7 | 0:00:00.0 |
2. | PLOTZEROVÁ Adriana |
Fila Black Ice |
CZE | 1:29:36.0 | 0:00:00.2 |
3. | VEVELOVÁ Daniela |
WIN JAAY ISC Praha |
CZE | 1:30:28.9 | 0:00:53.2 |
4. | FREIMANOVÁ Eva |
PRAHA |
CZE | 1:38:59.4 | 0:09:23.6 |