THE DIGITAL SWISS 5 | Fan-Race 4 | OBERLAGENEGG - LANGNAU
DÁTUM : | 25.4.2020 | MIESTO : | Oberlagenegg - Langnau |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiálne výsledky
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | HENNESSY Jacob |
Canyon DHB |
GBR | 0:49:30.2 | 0:00:00.0 |
2. | LLOYD Jean-Pierre |
officegururacing u23 |
RSA | 0:51:09.1 | 0:01:38.9 |
3. | MATUTE Willy |
Delta |
HON | 0:51:24.4 | 0:01:54.2 |
4. | GROEN Bernard |
Durham University |
GBR | 0:52:12.4 | 0:02:42.1 |
5. | RIGET Dario |
Active Sport Management Gommiswald |
SUI | 0:52:15.9 | 0:02:45.7 |
6. | METELKA Jozef |
SVK | 0:52:21.9 | 0:02:51.6 | |
7. | HANLON Thomas |
Team Chronomaster |
GBR | 0:52:26.3 | 0:02:56.0 |
8. | SMITH Matt |
TMC Race Team |
GBR | 0:52:29.2 | 0:02:59.0 |
9. | WEISS Dominik |
RV Sulz Fixträger AG / Bauer Sport Cycling Team |
SUI | 0:52:35.5 | 0:03:05.3 |
10. | BARRETT Travis |
officegururacing u23s |
RSA | 0:52:36.9 | 0:03:06.7 |
11. | -GILLING -Rory |
Re vo ltn |
GBR | 0:53:44.8 | 0:04:14.5 |
12. | FRONTERA Anthony |
ROUVY AMBASSADOR |
FRA | 0:54:07.9 | 0:04:37.7 |
13. | CARRASCO Josean |
Arrueda team track |
ESP | 0:54:15.9 | 0:04:45.6 |
14. | PASQUALINI Frederic |
deniflcycling.com |
AUT | 0:54:29.4 | 0:04:59.1 |
15. | PARRELLO Aldo |
Pane e fantasia |
ITA | 0:55:16.0 | 0:05:45.8 |
16. | KAISER Urban |
Ok TDS Frauenfeld |
SUI | 0:55:19.2 | 0:05:48.9 |
17. | BELL- Mitchell |
GBR | 0:55:22.2 | 0:05:52.0 | |
18. | DURAND Jean-Christophe |
ETOILE CYCLISTE FONTENAYSIENNE |
FRA | 0:56:08.3 | 0:06:38.1 |
19. | EUGSTER Lukas |
SUI | 0:56:15.8 | 0:06:45.6 | |
20. | BORDEAUX Fabrice |
FRA | 0:56:36.5 | 0:07:06.2 | |
21. | CHASE Kindler |
Tulsa Wheelmen |
USA | 0:56:46.4 | 0:07:16.2 |
22. | JORGENSEN Michael |
HCC |
DEN | 0:57:09.7 | 0:07:39.5 |
23. | DEBONS Nicolas |
Triathlon Club Valais - TEMPO SPORT Be The Change |
SUI | 0:57:32.2 | 0:08:01.9 |
24. | SEBZDA Wojciech |
BORA-hansgrohe Fanclub Poland |
POL | 0:57:35.6 | 0:08:05.4 |
25. | WEEKS Tony |
COREtriathlon |
GBR | 0:57:36.9 | 0:08:06.7 |
26. | REIHS Yannick |
GER | 0:57:55.5 | 0:08:25.2 | |
27. | RHÖLING Bernt |
SUI | 0:57:59.2 | 0:08:28.9 | |
28. | WOSSINK Mark |
NED | 0:58:10.4 | 0:08:40.1 | |
29. | PAWŁOWSKI Maciej |
Sportevolution |
POL | 0:58:16.9 | 0:08:46.6 |
30. | HUNTER Chris |
Glasgow Nightingale |
GBR | 0:58:22.1 | 0:08:51.9 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOROS Evelin |
FRA | 1:00:38.5 | 0:00:00.0 | |
2. | BRUDERMANN Karin |
SUI | 1:07:13.1 | 0:06:34.6 | |
3. | LÜDIN Dennis |
SUI | 1:10:42.3 | 0:10:03.8 | |
4. | -OYLER -chrissy |
Needle Nose Ned Racing |
USA | 1:11:29.3 | 0:10:50.7 |
5. | SOLORZANO Mariana |
Triathlon Club Valais - TEMPO SPORT Be The Change |
SUI | 1:16:15.0 | 0:15:36.4 |
6. | HILL -Megan |
USA | 1:17:06.0 | 0:16:27.5 | |
7. | LIEUTAUD Marion |
SUI | 1:19:15.2 | 0:18:36.6 | |
8. | BUOB Priska |
Crespo Sport |
SUI | 1:24:53.0 | 0:24:14.5 |