seriál : #VYBEHAJ S NAMI POMOC 2020

#VYBEHAJ S NAMI POMOC 4 - 4. dielne charitatívne virtuálne bežecké preteky

Běh
DÁTUM :25 - 31.5.2020 MIESTO :Slovensko

Oficiálne výsledky

Oficiálne výsledky nie sú zatiaľ na týchto stránkach k dispozícii

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
LENČÉŠ Marek
Go Create Performance Team
SVK 0:15:28 0:00:00
2.
JABLOKOV Alexander
BEHAME.sk
SVK 0:15:53 0:00:25
3.
VALENT René
BEHAME.sk
SVK 0:16:10 0:00:42
4.
ŠVAJDA Gabriel
#ajlavrun
SVK 0:16:27 0:00:59
5.
POLÁK Juraj
3NT Bratislava
SVK 0:16:44 0:01:16
6.
KOVALČÍK Matúš
BMSC
SVK 0:16:44 0:01:16
7.
NEMČEK Filip
BMSC
SVK 0:18:10 0:02:42
8.
PLAČKO Martin
SK IGLOVIA SNV
SVK 0:18:12 0:02:44
9.
NÔTA Lukáš
SVK 0:18:21 0:02:53
10.
KRÁL Pavol
VW Running Team
SVK 0:18:35 0:03:07
11.
BILIK Michal
SVK 0:18:52 0:03:24
12.
GÖRNER Tomáš
DANUBE RUNNERS
SVK 0:18:52 0:03:24
13.
POTANCOK Peter
Gumidek
SVK 0:19:00 0:03:32
14.
HOLKA Tomáš
TATRAN V. Team
SVK 0:19:02 0:03:34
15.
BOBALIK Dominik
SVK 0:19:05 0:03:37
16.
ŽAJDLÍK Robert
SLOVNAFT
SVK 0:19:06 0:03:38
17.
FRINDRICH Juraj
TaylorWessing
SVK 0:19:15 0:03:47
18.
MECELE Branislav
Clarios
SVK 0:19:16 0:03:48
19.
HONEC Martin
KolagenDrink.sk
SVK 0:19:20 0:03:52
20.
WILLWÉBER Tomáš
Bratislava marathon team
SVK 0:19:24 0:03:56
21.
KONEČNÝ Lubomír
DHZ Moravský Svätý Ján
SVK 0:19:26 0:03:58
22.
HÁJEK Tomáš
#kovalcuk_team
SVK 0:19:52 0:04:24
23.
VÁCLAV Boris
Magazin RADAR
SVK 0:20:04 0:04:36
24.
BARBUŠ Róbert
SOITRON
SVK 0:20:13 0:04:45
25.
HOLÉCZY Jerguš
BMSC
SVK 0:20:20 0:04:52
26.
ŘÍMÁNEK Radim
CZE 0:20:21 0:04:53
27.
PENZEŠ Lukáš
SVK 0:20:22 0:04:54
28.
HANDLOVIČ Martin
Pohodova Streda
SVK 0:20:27 0:04:59
29.
CSABA Póda
Bežecký klub Gabčíkovo
SVK 0:20:35 0:05:07
30.
KRÁLIK Miroslav
Krásno nad Kysucou
SVK 0:20:36 0:05:08
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
DURCOVÁ Zuzana
BMSC
SVK 0:17:38 0:00:00
2.
KOMARŇANSKÁ Romana
BMSC
SVK 0:18:00 0:00:22
3.
BREZOVSKA Barbora
BMSC
SVK 0:18:16 0:00:38
4.
PUKALOVIČOVÁ Petra
SHEruns
SVK 0:18:48 0:01:10
5.
ADAMEČKOVÁ Mária
DANUBE RUNNERS, SHEruns
SVK 0:19:57 0:02:19
6.
ŠIMUNKOVÁ Jana
SHEruns
SVK 0:20:34 0:02:56
7.
MIKUŠOVÁ Magda
SHEruns
SVK 0:20:57 0:03:19
8.
POMORSKÁ Katarína
SVK 0:21:31 0:03:53
9.
DURCOVÁ Anna
SVK 0:21:40 0:04:02
10.
KOVÁČOVÁ Mária
SHEruns
SVK 0:21:45 0:04:07
11.
OTOCKOVA Romana
SVK 0:21:49 0:04:11
12.
DANIŠOVÁ Veronika
TATRAN V. Team
SVK 0:22:36 0:04:58
13.
VU Anna
KolagenDrink.sk
SVK 0:22:41 0:05:03
14.
KUNSTÁTOVÁ Marie
Šneci v běhu
CZE 0:22:44 0:05:06
15.
BURZOVA Martina
Lesky's runners
SVK 0:22:49 0:05:11
16.
SKIRKANIČ Martina
Ladies thaibox
SVK 0:22:58 0:05:20
17.
SLEZACKOVA Monika
SHEruns
SVK 0:23:07 0:05:29
18.
DIVIAKOVÁ Martina
SHEruns
SVK 0:23:42 0:06:04
19.
GRANČIČOVÁ Monika
SVK 0:23:43 0:06:05
20.
HAUSNEROVÁ Liliana
BK Méta
SVK 0:23:46 0:06:08
21.
KOVÁČOVÁ Ingrid
IMK Organics
SVK 0:23:54 0:06:16
22.
BÚTOROVÁ Ľudmila
SVK 0:24:01 0:06:23
23.
MOLCANYOVA Katarina
SHEruns
SVK 0:24:04 0:06:26
24.
ČERVEŇOVÁ Daniela
Bystrička
SVK 0:24:08 0:06:30
25.
MOLČÁNYOVÁ Jana
SHEruns
SVK 0:24:11 0:06:33
26.
KERECMANOVÁ Patrícia
SVK 0:24:18 0:06:40
27.
KUBÍKOVÁ Michaela
Fčelly Karpatské
SVK 0:24:18 0:06:40
28.
VÉGHOVÁ Emília
Zeliezovce
SVK 0:24:29 0:06:51
29.
DARÁŠOVÁ Katarína
SVK 0:24:35 0:06:57
30.
LUKÁČOVÁ Miriam
SVK 0:24:37 0:06:59

Kontaktujte časomíru