seriál : #VYBEHAJ S NAMI POMOC 2020

#VYBEHAJ S NAMI POMOC 1 - 4. dielne charitatívne virtuálne bežecké preteky

Běh
DÁTUM :04 - 10.5.2020 MIESTO :Slovensko

Oficiálne výsledky

Oficiálne výsledky nie sú zatiaľ na týchto stránkach k dispozícii

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ŠVAJDA Gabriel
#ajlavrun
SVK 0:24:09 0:00:00
2.
POLÁK Juraj
3NT Bratislava
SVK 0:24:30 0:00:21
3.
KOVALČÍK Matúš
BMSC
SVK 0:24:53 0:00:44
4.
NEMČEK Filip
BMSC
SVK 0:26:03 0:01:54
5.
BÍLIK Michal
SVK 0:26:18 0:02:09
6.
FARIA Pedro
POR 0:27:06 0:02:57
7.
POTANCOK Peter
Gumidek
SVK 0:27:22 0:03:13
8.
ŽAJDLÍK Robert
SVK 0:27:30 0:03:21
9.
HOLKA Tomáš
VK TATRAN
SVK 0:27:39 0:03:30
10.
WILLWÉBER Tomáš
Bratislava marathon team
SVK 0:27:45 0:03:36
11.
GÖRNER Tomáš
DANUBE RUNNERS
SVK 0:27:54 0:03:45
12.
NÔTA Lukáš
SVK 0:27:55 0:03:46
13.
KRÁL Pavol
VW Running Team
SVK 0:28:01 0:03:52
14.
PÁLENÍK Matej
SVK 0:28:40 0:04:31
15.
MECELE Branislav
Clarios
SVK 0:28:53 0:04:44
16.
TÓDA Mirek
Denník N
SVK 0:29:01 0:04:52
17.
MOHLER Filip
DVD Running Club
SVK 0:29:02 0:04:53
18.
FRINDRICH Juraj
TaylorWessing
SVK 0:29:27 0:05:18
19.
VACLAV Boris
Magazin RADAR
SVK 0:29:31 0:05:22
20.
KONEČNÝ Lubomír
DHZ Moravský Svätý Ján
SVK 0:29:34 0:05:25
21.
HÁJEK Tomáš
#kovalcuk_team
SVK 0:29:36 0:05:27
22.
KRÁLIK Miroslav
Krásno nad Kysucou
SVK 0:30:04 0:05:55
23.
MIKUŠKA Marián
SVK 0:30:13 0:06:04
24.
PENZEŠ Lukáš
SVK 0:30:14 0:06:05
25.
HOLECZY Jergus
BMSC
SVK 0:30:26 0:06:17
26.
BUČÁK Marian
kovalcuk_team
SVK 0:30:48 0:06:39
27.
PILINSKY Michal
SVK 0:31:02 0:06:53
28.
HONEC Martin
KolagenDrink.sk
SVK 0:31:07 0:06:58
29.
LUPTÁK Matúš
SKIALP Ďurková - Jasenie
SVK 0:31:18 0:07:09
30.
CINTULA Juraj
Záhorácký Frišký Tým
SVK 0:31:19 0:07:10
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
KOMARŇANSKÁ Romana
BMSC
SVK 0:26:06 0:00:00
2.
BREZOVSKA Barbora
BMSC
SVK 0:26:12 0:00:06
3.
PUKALOVIČOVÁ Petra
SHEruns
SVK 0:27:08 0:01:02
4.
DURCOVÁ Zuzana
BMSC
SVK 0:27:59 0:01:53
5.
ZRASTÁKOVÁ Veronika
SVK 0:28:41 0:02:35
6.
ADAMEČKOVÁ Mária
DANUBE RUNNERS, Sheruns
SVK 0:29:22 0:03:16
7.
SASVÁRIOVÁ Michaela
Pohodová Streda
SVK 0:29:57 0:03:51
8.
MIKUŠOVÁ Magda
SHEruns
SVK 0:30:18 0:04:12
9.
POMORSKA Katarina
SVK 0:30:56 0:04:50
10.
ZAJÍČKOVÁ Soňa
#kovalcuk_team, sheruns
SVK 0:31:27 0:05:21
11.
ŠIMUNKOVÁ Jana
She runs
SVK 0:31:33 0:05:27
12.
KUTLIKOVA Jana
SHEruns
SVK 0:32:04 0:05:58
13.
KOVÁČOVÁ Mária
SHEruns
SVK 0:32:09 0:06:03
14.
STOLIČNÁ Zuzana
AK Veterán Bratislava
SVK 0:32:14 0:06:08
15.
DURCOVÁ Anna
TJ Spartak Myjava
SVK 0:32:14 0:06:08
16.
SKIRKANIČ Martina
Ladies Thaibox
SVK 0:32:26 0:06:20
17.
SLÁDEČKOVÁ Katarína
Nitra
SVK 0:33:54 0:07:48
18.
DANIŠOVÁ Veronika
SVK 0:34:02 0:07:56
19.
RÁKOCIOVÁ Simona
SHEruns
SVK 0:34:10 0:08:04
20.
SLEZACKOVA Monika
SHEruns
SVK 0:34:30 0:08:24
21.
ČERVEŇOVÁ Daniela
Bystrička
SVK 0:34:38 0:08:32
22.
GALLOVÁ Dušana
SVK 0:34:47 0:08:41
23.
LIŠKOVÁ Martina
Modra v pohybe
SVK 0:35:00 0:08:54
24.
MOLČÁNYOVÁ Jana
SHEruns
SVK 0:35:05 0:08:59
25.
TÓTHOVÁ Gabriela
SVK 0:35:14 0:09:08
26.
LIBIČOVÁ Andrea
SVK 0:35:24 0:09:18
27.
MIKLÓŠOVÁ Ivona
BMSC
SVK 0:35:26 0:09:20
28.
DIVIAKOVÁ Martina
SHEruns
SVK 0:35:43 0:09:37
29.
LOSONSZKÁ Silvia
Bežecký klub Gabčíkovo
SVK 0:35:59 0:09:53
30.
MJARTANOVÁ Anna
Ľadoví bežci
SVK 0:36:02 0:09:56

Kontaktujte časomíru