ONLINE VÝSLEDKY
Oficiálne výsledky
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ADEL Filip |
Superior Velsbike Team |
CZE | 3:13:18.3 | 0:00:00.0 |
2. | ŠKARNITZL Jan |
Cyklostar Trek Mercedes-Benz Praha |
CZE | 3:13:18.4 | 0:00:00.1 |
3. | RAUCHFUSS Marek |
Ethic Sport cycling team |
CZE | 3:14:01.6 | 0:00:43.3 |
4. | KOBES Lukáš |
GAPP System - KOLOFIX MTB racing team |
CZE | 3:16:52.6 | 0:03:34.3 |
5. | KANĚRA Michal |
Ghost Team |
CZE | 3:20:14.0 | 0:06:55.7 |
6. | MORÁVEK Tomáš |
Cyklostar Trek Mercedes-Benz Praha |
CZE | 3:20:54.1 | 0:07:35.8 |
7. | HYNEK Kristian |
Future Cycling Northwave |
CZE | 3:23:17.1 | 0:09:58.8 |
8. | CINK Ondřej |
CZE | 3:25:10.3 | 0:11:52.0 | |
9. | BUKSA Dominik |
Future Cycling Northwave |
CZE | 3:25:12.5 | 0:11:54.2 |
10. | SKÁLA Jaromír |
Rouvy Specialized Cycling Team |
CZE | 3:25:29.1 | 0:12:10.8 |
11. | JELÍNEK Josef |
Cyklostar Trek Mercedes-Benz Praha |
CZE | 3:26:53.4 | 0:13:35.1 |
12. | KONWA Piotr Konwa |
SGR Specialized |
POL | 3:26:53.5 | 0:13:35.2 |
13. | BUBÍLEK Michal |
Kross BikeRanch Team |
CZE | 3:30:48.8 | 0:17:30.5 |
14. | ZELENÝ Ondřej |
Eleven Mercedes Black.ET |
CZE | 3:33:34.8 | 0:20:16.5 |
15. | ŠIMEK Jakub |
Kross BikeRanch Team |
CZE | 3:41:16.0 | 0:27:57.7 |
16. | SCHEJBAL Josef |
Cyklo Bendl |
CZE | 3:41:16.7 | 0:27:58.4 |
17. | JEŽEK Petr |
Superior riders |
CZE | 3:42:07.5 | 0:28:49.2 |
18. | ANDERLE Florian |
Team FujiBikes Rockets |
GER | 3:42:37.2 | 0:29:18.9 |
19. | DAMEK Milan |
Kilpi Racing Team |
CZE | 3:43:45.7 | 0:30:27.4 |
20. | ŠTOLFA Štěpán |
Pítrs bikes team |
CZE | 3:43:51.9 | 0:30:33.6 |
21. | STADLER Alexander |
Intersport Mühl4tlerBikeTeam |
AUT | 3:43:55.9 | 0:30:37.6 |
22. | VLČEK Sebastian |
MONDRAKER Racing team |
CZE | 3:45:33.4 | 0:32:15.1 |
23. | KUBELKA Petr |
MONDRAKER Racing team |
CZE | 3:46:25.2 | 0:33:06.9 |
24. | DZIEWA Mikołaj |
SGR Specialized |
POL | 3:48:13.9 | 0:34:55.6 |
25. | HODYL Kamil Hodyl |
Bike Center Atak Sport Świdnica |
POL | 3:49:31.7 | 0:36:13.4 |
26. | DOBRÝ Petr |
Future Cycling Northwave |
CZE | 3:49:45.0 | 0:36:26.7 |
27. | FABIŠOVSKÝ Ladislav |
CZE | 3:50:55.9 | 0:37:37.6 | |
28. | HLŮŽEK Radim |
MONDRAKER Racing team |
CZE | 3:51:35.2 | 0:38:16.9 |
29. | MILERET Milan |
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM |
CZE | 3:53:17.6 | 0:39:59.3 |
30. | SULZBACHER Petr |
Pítrs bikes team |
CZE | 3:53:30.4 | 0:40:12.1 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠTĚPÁNOVÁ Karla |
Maloja Pushbikers XC Team |
CZE | 3:59:21.9 | 0:00:00.0 |
2. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Kross BikeRanch Team |
CZE | 4:01:34.7 | 0:02:12.8 |
3. | ČÁBELICKÁ Jitka |
GAPP System - KOLOFIX MTB racing team |
CZE | 4:07:58.3 | 0:08:36.4 |
4. | KUBÍNOVÁ Veronika |
MS BIKE ACADEMY racing |
CZE | 4:35:08.7 | 0:35:46.8 |
5. | FRIDRICHOVÁ Lenka |
Ghost Team |
CZE | 4:59:16.0 | 0:59:54.1 |
6. | PEJŠOVÁ Kristýna |
Ghost Team |
CZE | 5:10:21.5 | 1:10:59.6 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ALBRECHT Anton |
Team STEIN-Bikes |
GER | 2:32:45.0 | 0:00:00.0 |
2. | LINET Pavel |
Sport areál Klíny |
CZE | 2:42:08.0 | 0:09:23.0 |
3. | ŠLAJCHRT Filip |
CK Kolokrám |
CZE | 2:43:06.3 | 0:10:21.3 |
4. | DUŠEK Karel |
X-team BaNo z.s. |
CZE | 2:45:38.3 | 0:12:53.3 |
5. | VANĚČEK Lukáš |
Hnizdil team Kadaň |
CZE | 2:50:01.5 | 0:17:16.5 |
6. | HUMMEL Jonas |
SV IKA Chemnitz / Team LoonyTuns |
GER | 2:51:50.0 | 0:19:05.0 |
7. | LICHAN Paul |
2 Rad Henke |
GER | 2:52:22.2 | 0:19:37.2 |
8. | VANĚČEK Adam |
Hnízdil Team |
CZE | 2:52:44.0 | 0:19:59.0 |
9. | KARÁSEK Vladislav |
Lawi Lekce Bajku |
GRE | 2:53:34.0 | 0:20:49.0 |
10. | SCHOLZE Patrick |
GER | 2:53:47.0 | 0:21:02.0 | |
11. | STARK Immanuel |
P&S Metalltechnick |
GER | 2:56:11.7 | 0:23:26.7 |
12. | VLAS Jakub |
MS BIKE ACADEMY racing |
CZE | 2:56:49.5 | 0:24:04.5 |
13. | ŠŤASTNÝ Jan |
bike notoric |
CZE | 2:57:45.7 | 0:25:00.7 |
14. | KLUSÁK Radim |
CYKLO-Ski klub Polička |
CZE | 2:58:14.2 | 0:25:29.2 |
15. | BAUMGÄRTEL Lutz |
Scott Bike24 MTB Team |
GER | 3:00:02.9 | 0:27:17.9 |
16. | TRAUTMANN Tobias |
White Rock e.V. |
GER | 3:00:57.9 | 0:28:12.9 |
17. | SKRBEK Jan |
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM |
CZE | 3:01:07.4 | 0:28:22.4 |
18. | NOSEK Pavel |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 3:01:19.7 | 0:28:34.7 |
19. | WAUSCHKUHN Bastian |
Team Bauer Werner |
GER | 3:01:25.7 | 0:28:40.7 |
20. | BRETSCHNEIDER Jan |
Team ProCycle e.V. |
GER | 3:04:26.4 | 0:31:41.4 |
21. | WOLFRAM Steffen |
RSV Erzgebirge e.V. Team KBC |
GER | 3:05:56.9 | 0:33:11.9 |
22. | STEHLIK Petr |
Future Cycling Northwave |
CZE | 3:05:58.9 | 0:33:13.9 |
23. | LÁVIČKA Adam |
Kross BikeRanch Team |
CZE | 3:06:10.6 | 0:33:25.6 |
24. | HVOLKA Petr |
Kilpi Racing Team |
CZE | 3:07:00.4 | 0:34:15.4 |
25. | KOLÁŘ Kryštof |
FRbikes.cz |
CZE | 3:07:09.9 | 0:34:24.9 |
26. | KOPECKÝ Petr |
Rouvy Specialized Cycling Team |
CZE | 3:07:16.9 | 0:34:31.9 |
27. | RUDOLPH Toni |
RSV Adler Arnstadt e.V. |
GER | 3:08:37.1 | 0:35:52.1 |
28. | SEDLÁČEK Pavel |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 3:09:20.9 | 0:36:35.9 |
29. | WEINERT Simon |
Team STEIN-Bikes |
GER | 3:09:38.1 | 0:36:53.1 |
30. | KIRALY Thomas |
RC Dresden / r2-bike.com |
GER | 3:09:51.4 | 0:37:06.4 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | KARÁSKOVÁ ERBENOVÁ Helena |
Lawi Lekce Bajku |
CZE | 3:09:52.1 | 0:00:00.0 |
2. | URBANOVÁ Martina |
Hnízdil Team |
CZE | 3:19:21.6 | 0:09:29.4 |
3. | KADNER Karin |
Team Bauer Werner |
GER | 3:22:11.8 | 0:12:19.6 |
4. | BRETSCHNEIDER Lisa |
GER | 4:16:12.5 | 1:06:20.4 | |
5. | KELBICHOVÁ Vendula |
KL sport Most |
CZE | 4:22:34.5 | 1:12:42.3 |
6. | KÖNIG Lelia |
CIS MTB Racing |
GER | 4:32:16.0 | 1:22:23.8 |
7. | MATUCHOVÁ Šárka |
Cyklo Atom |
CZE | 4:38:57.9 | 1:29:05.7 |
8. | KŘESŤANOVÁ Gabriela |
SupGirls |
CZE | 4:45:25.6 | 1:35:33.4 |
9. | FULKOVÁ Šárka |
Redpoint team |
CZE | 4:53:51.8 | 1:43:59.6 |
10. | WALTERA Michaela |
CZE | 5:17:58.6 | 2:08:06.4 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | RIES Immanuel |
Radunion Halle e.V. |
GER | 1:19:49.4 | 0:00:00.0 |
2. | RŮŽIČKA Zbyněk |
Ski Paudera Staré Splavy |
CZE | 1:20:09.9 | 0:00:20.5 |
3. | DOBRÝ Lukáš |
Future Cycling Northwave |
CZE | 1:22:00.4 | 0:02:10.9 |
4. | LANGER Ben |
RSV Erzgebirge e.V. |
GER | 1:23:19.4 | 0:03:29.9 |
5. | VÍCH Michal |
Head Pro Team Opava |
CZE | 1:24:11.2 | 0:04:21.7 |
6. | SOLDÁTEK Jaroslav |
Krušnoman TT Litvínov |
CZE | 1:26:02.2 | 0:06:12.7 |
7. | SCHNEIDER Paul Morten |
Dresdner SC 1898 e.V. |
GER | 1:26:05.7 | 0:06:16.2 |
8. | MONTI Alberto |
Top ten team Teplice |
CZE | 1:27:16.9 | 0:07:27.4 |
9. | MEIER Lukáš |
Ghost Team |
CZE | 1:27:17.1 | 0:07:27.6 |
10. | KRAUSE Georg |
Dresdner SC 1898 e.V. |
GER | 1:27:37.4 | 0:07:47.9 |
11. | LASSE Bernard |
Dresdner SC 1898 e.V. |
GER | 1:27:44.6 | 0:07:55.1 |
12. | HROUDA Milan |
Multisport Team |
CZE | 1:30:14.1 | 0:10:24.6 |
13. | FUTÓ Michal |
Sport team Hrádek |
CZE | 1:30:39.1 | 0:10:49.6 |
14. | BŘÍZA Vojtěch |
CK MTB Maraton |
CZE | 1:32:38.6 | 0:12:49.1 |
15. | KYSELA Patrik |
ZPcyklo PROOFY Corratec team |
CZE | 1:33:32.6 | 0:13:43.1 |
16. | ŠVÁCHA Pavel |
SG Jablonec |
CZE | 1:34:15.9 | 0:14:26.4 |
17. | ZVOLSKÝ Roman |
Kross BikeRanch Team |
CZE | 1:34:25.9 | 0:14:36.4 |
18. | VÁŽANSKÝ Jan |
Parker Chomutov |
CZE | 1:34:43.6 | 0:14:54.1 |
19. | TROJAN Tomáš |
Krušnohorský dvůr #cocotibulitroni |
CZE | 1:35:24.6 | 0:15:35.1 |
20. | ŠLAJER Roman |
CZE | 1:35:33.6 | 0:15:44.1 | |
21. | VÁGNER Daniel |
CykloVAPE Racing Team |
CZE | 1:35:37.8 | 0:15:48.4 |
22. | FOLTIN Jakub |
KL sport Most |
CZE | 1:36:49.8 | 0:17:00.4 |
23. | KREJČÍ Karel |
TJ Klášterec nad Ohří |
CZE | 1:38:08.6 | 0:18:19.1 |
24. | MOLCAR Jan |
CZE | 1:38:13.3 | 0:18:23.9 | |
25. | HEŘMAN Lukáš |
Top ten team Teplice |
CZE | 1:38:34.3 | 0:18:44.9 |
26. | HUJA Oleg |
Klášterec n Ohří |
CZE | 1:39:01.3 | 0:19:11.8 |
27. | NEDVĚD Radek |
KL sport Most |
CZE | 1:39:06.6 | 0:19:17.1 |
28. | HENDRYCH Vojta |
Bike freaks Holice |
CZE | 1:39:12.9 | 0:19:23.4 |
29. | MRÁZEK Pavel |
Sport team Hrádek |
CZE | 1:39:21.1 | 0:19:31.6 |
30. | HUJER Ondřej |
Sport team Hrádek |
CZE | 1:39:25.1 | 0:19:35.6 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | RADOVÁ Daniela |
STEVENS Cykloklub Benešov |
CZE | 1:35:05.9 | 0:00:00.0 |
2. | WOLF Christiane |
Team STEIN-Bikes |
GER | 1:38:37.1 | 0:03:31.2 |
3. | KVASNICKOVA Eliška |
Hnizdil team Kadan |
CZE | 1:39:26.1 | 0:04:20.2 |
4. | HENDRYCHOVÁ Lucie |
Bike freaks Holice |
CZE | 1:42:02.3 | 0:06:56.4 |
5. | HOVORKOVÁ Aneta |
CZE | 1:42:03.8 | 0:06:57.9 | |
6. | ŠEDIVÁ Evelína |
Bicykl Team Ústí nad Labem |
CZE | 1:47:54.0 | 0:12:48.1 |
7. | CHUDÁRKOVÁ Aneta |
Cykloch team z.s. |
CZE | 1:48:57.0 | 0:13:51.1 |
8. | REJMANNOVÁ Eva |
Team Bike Perštejn |
CZE | 1:49:27.5 | 0:14:21.6 |
9. | LICHAN Katrin |
GER | 1:51:50.5 | 0:16:44.6 | |
10. | PRASKÁ Vendulka |
WeTriDa |
CZE | 1:52:43.0 | 0:17:37.1 |
11. | SULZBACHEROVÁ Martina |
Pítrs bikes team |
CZE | 1:54:35.2 | 0:19:29.3 |
12. | LICHAN Sophia |
GER | 1:57:12.0 | 0:22:06.1 | |
13. | PŘENOSILOVÁ Alena |
Tj Stadion Louny |
CZE | 2:00:15.2 | 0:25:09.3 |
14. | LEHNUNG Johanna |
S.V. Grün-Weis-Pirna |
CZE | 2:00:19.0 | 0:25:13.1 |
15. | IPPOLDTOVÁ Zdeňka |
Velké Březno |
CZE | 2:03:00.2 | 0:27:54.3 |
16. | HAINZELOVÁ Lucie |
Pítrs bikes team |
CZE | 2:03:36.2 | 0:28:30.3 |
17. | BEZSTAROSTI Nicol |
Bakako Nová Paka |
CZE | 2:05:02.4 | 0:29:56.5 |
18. | FUTÓ Tereza |
Sport team Hrádek |
CZE | 2:06:26.9 | 0:31:21.0 |
19. | KANTOVÁ Olga |
Spona Teplice |
CZE | 2:07:03.5 | 0:31:57.6 |
20. | HUMLOVA Miroslava |
Stanley Black&Decker |
CZE | 2:07:18.2 | 0:32:12.3 |
21. | HASNEDLOVÁ Iva |
Děčín |
CZE | 2:07:43.4 | 0:32:37.5 |
22. | ZEZULKOVÁ Simona |
SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT |
CZE | 2:10:05.9 | 0:35:00.0 |
23. | STAŇOVÁ Šarlota |
Force team Jeseník |
CZE | 2:10:06.2 | 0:35:00.3 |
24. | HAMPEJSOVÁ Martina |
Autoopravna Peleška |
CZE | 2:10:49.9 | 0:35:44.0 |
25. | TOMSOVÁ Klára |
Bike freaks Holice |
CZE | 2:13:54.1 | 0:38:48.2 |
26. | LEITERMANNOVA Ellen Elisabeth |
Leitermann Team |
CZE | 2:14:43.9 | 0:39:38.0 |
27. | SIROTKOVÁ Eliška |
Krušnoman TT Litvínov |
CZE | 2:14:44.9 | 0:39:39.0 |
28. | MATÚŠOVÁ Tereza |
BAOS OSEK |
CZE | 2:21:26.4 | 0:46:20.5 |
29. | VACKOVÁ Pavla |
Koloshop Team |
CZE | 2:23:13.9 | 0:48:08.0 |
30. | BUGANSKÁ Petra |
CZE | 2:24:07.6 | 0:49:01.7 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | FRITZSCHE Noah |
RSV Erzgebirge e.V. |
GER | 0:17:42.1 | 0:00:00.0 |
2. | VEDRAL Max |
SkiAndBike Tým Kunratice |
CZE | 0:18:48.3 | 0:01:06.2 |
3. | JANŮ Tomáš |
Bike puzzle team |
CZE | 0:18:54.3 | 0:01:12.2 |
4. | SULZBACHER Vojtěch |
Pítrs bikes team |
CZE | 0:19:34.3 | 0:01:52.2 |
5. | PŘENOSIL Adam |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 0:19:38.1 | 0:01:55.9 |
6. | TOMEŠ Roman |
Cycology North Bike Club |
CZE | 0:20:25.1 | 0:02:42.9 |
7. | SCHIWEK Eddy |
RSV Erzgebirge |
GER | 0:20:39.1 | 0:02:56.9 |
8. | ŠTOLBA Matěj |
HC Litvínov |
CZE | 0:20:43.4 | 0:03:01.2 |
9. | STRAŇÁNEK Denis |
CZE | 0:21:07.3 | 0:03:25.2 | |
10. | PŘÍHODA Lenny |
CZE | 0:21:22.8 | 0:03:40.7 | |
11. | NAVOLY Jamie |
RSV Erzgebirge e.V. |
GER | 0:21:44.3 | 0:04:02.1 |
12. | MALINA Matyáš |
Dresdner SC 1898 e.V. |
CZE | 0:23:07.6 | 0:05:25.4 |
13. | JANŠTA Jakub |
CZE | 0:23:38.3 | 0:05:56.1 | |
14. | MATES Martin |
Top Ten Teplice |
CZE | 0:23:49.6 | 0:06:07.4 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | JIRÁSKOVÁ Ema |
Cyklostar Trek Mercedes-Benz Praha |
CZE | 0:19:23.3 | 0:00:00.0 |
2. | FAMFULÍKOVÁ Barbora |
Bakako Nová Paka |
CZE | 0:20:33.6 | 0:01:10.2 |
3. | DAJČOVÁ Amálie |
Cycology North Bike Club |
CZE | 0:21:08.8 | 0:01:45.4 |
4. | ZELENÁ Lucie |
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM |
CZE | 0:21:45.1 | 0:02:21.7 |
5. | KUSSMANNOVÁ Nelly |
Bicykl Team Ústí nad Labem |
CZE | 0:22:46.1 | 0:03:22.7 |
6. | LHOTÁKOVÁ Kristýna |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 0:23:37.8 | 0:04:14.4 |
7. | VORÁČKOVÁ Ema |
CZE | 0:24:29.3 | 0:05:05.9 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | LODR Oliver |
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav |
CZE | 0:05:00.3 | 0:00:00.0 |
2. | ŠORF Jakub |
Sk Svojkov |
CZE | 0:05:45.3 | 0:00:44.9 |
3. | MÜLLER Moritz |
RSV Erzgebirge e.V. |
GER | 0:06:24.8 | 0:01:24.4 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | LHOTÁKOVÁ Sofie |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 0:06:22.8 | 0:00:00.0 |
2. | FAMFULÍKOVÁ Elena |
Bakako Nová Paka |
CZE | 0:06:36.5 | 0:00:13.7 |
3. | KEJŘOVÁ Markéta |
Baník Osek běžecké lyžování |
CZE | 0:06:49.3 | 0:00:26.4 |
4. | LINETOVÁ Kateřina |
Sport areáp Klíny |
CZE | 0:06:49.5 | 0:00:26.7 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | KOVÁŘ Daniel |
EXPRES CZ TUFO TEAM Kolín |
CZE | 0:02:24.8 | 0:00:00.0 |
2. | MAREČEK Oliver |
KOVO Praha |
CZE | 0:03:06.6 | 0:00:41.7 |
3. | UHLIG Erwin |
RSV Erzgebirge e.V. |
GER | 0:03:24.6 | 0:00:59.7 |
4. | DOBRÝ Andreas |
Rozbehame Rakovnik |
CZE | 0:03:40.1 | 0:01:15.2 |
5. | KEDRŠT Petr |
KEDA TEAM Kolín |
CZE | 0:04:11.6 | 0:01:46.7 |
6. | HAŠLAR Oldřich |
KL sport Most |
CZE | 0:04:15.6 | 0:01:50.7 |
7. | KUNCA David |
CZE | 0:04:18.8 | 0:01:54.0 | |
8. | MORCH Lukáš |
CZE | 0:04:39.3 | 0:02:14.5 | |
9. | ŠTĚPÁN Ondřej |
HC Slovan Louny |
CZE | 0:04:50.1 | 0:02:25.2 |
10. | KUBÍN Ondřej |
Cyklo Point Most Hobby Team |
CZE | 0:05:11.6 | 0:02:46.7 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | SCHUSOVÁ Eliška |
CK Bítovska |
CZE | 0:03:07.1 | 0:00:00.0 |
2. | LODROVÁ Amelie |
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav |
CZE | 0:03:48.1 | 0:00:40.9 |
3. | BARTÍKOVÁ Hanna |
CZE | 0:03:49.3 | 0:00:42.2 | |
4. | SCHIWEK Leni |
RSV Erzgebirge |
GER | 0:03:50.3 | 0:00:43.2 |
5. | JAKUBCOVÁ Veronika |
CZE | 0:05:23.3 | 0:02:16.2 |