MČR XCO MTB UCI CN - Hlinsko

MTB
DÁTUM :19 - 21.7.2019 MIESTO :Hlinsko

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
CINK Ondrej
KROSS RACING TEAM
CZE 1:31:23.2 0:00:00.0
2.
STOŠEK Martin
VITALO FUTURE CYCLING
CZE 1:31:58.5 0:00:35.2
3.
ŠKARNITZL Jan
Mitas Mercedes-Benz Praha Trek
CZE 1:32:24.2 0:01:00.9
4.
VASTL Jan
Superior XC Team
CZE 1:32:50.5 0:01:27.2
5.
RAUCHFUSS Marek
Kross BikeRanch Team
CZE 1:35:32.2 0:04:08.9
6.
PRŮDEK Matěj
Gapp system-Cabtech MTB Racing Team
CZE 1:37:13.2 0:05:49.9
7.
KULHAVÝ Jaroslav
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:37:33.2 0:06:09.9
8.
ADEL Filip
Superior Velsbike Team
CZE 1:38:15.2 0:06:51.9
9.
VOBECKÝ Zdeněk
FANY CYCLING TEAM
CZE 1:38:46.9 0:07:23.6
10.
JELÍNEK Josef
Mitas Mercedes-Benz Praha Trek
CZE 1:39:06.4 0:07:43.1
11.
KOBES Lukáš
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 1:39:51.7 0:08:28.4
12.
ZADÁK David
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:40:13.2 0:08:49.9
13.
BÁRTEK David
AMENITY EXTREM SPORT TEAM
CZE 1:40:21.9 0:08:58.6
14.
PAPRSTKA Tomáš
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:40:41.4 0:09:18.1
15.
TOMÁŠEK Alvin
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:40:55.4 0:09:32.1
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ČÁBELICKÁ Jitka
Gapp system-Cabtech MTB Racing Team
CZE 1:27:46.5 0:00:00.0
2.
CZECZINKAROVÁ Jana
Mitas Mercedes-Benz Praha Trek
CZE 1:28:16.0 0:00:29.4
3.
SÁSKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:28:25.8 0:00:39.2
4.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
Superior XC Team
CZE 1:30:26.8 0:02:40.2
5.
TVARŮŽKOVÁ Tereza
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:31:06.0 0:03:19.4
6.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou. z.s.
CZE 1:32:18.7 0:04:32.2
7.
JEŽKOVÁ Hana
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:34:19.0 0:06:32.4
8.
KUČEROVÁ Monika
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 1:35:10.2 0:07:23.6
9.
PICHLÍKOVÁ Jana
KROSS Bike Ranch team
CZE 1:35:59.2 0:08:12.6
10.
VESELÁ Lucie
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:38:00.0 0:10:13.4
11.
PRŮDKOVÁ Barbora
CZE 1:40:30.7 0:12:44.1
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
HOLUBOVÁ Adéla
kola-bbm.cz
CZE 0:59:50.4 0:00:00.0
2.
MIŠOŇOVÁ Magdalena
ADASTRA Cycling Team
CZE 1:01:22.1 0:01:31.7
3.
KADLECOVÁ Zuzana
ADASTRA Cycling Team
CZE 1:02:49.6 0:02:59.1
4.
VAVERKOVÁ Kateřina
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 1:05:38.3 0:05:47.9
5.
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:07:18.3 0:07:27.9
6.
OBOŘILOVÁ Tereza
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 1:09:18.0 0:09:27.6
7.
PRCHALOVÁ Libuše
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:10:01.0 0:10:10.6
8.
ŠTEFANOVÁ Kateřina
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:10:05.3 0:10:14.9
9.
BOJKOVÁ Michaela
BIKE 2000
CZE 1:15:21.0 0:15:30.6
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
NOVOTNÁ Aneta
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:28:51.9 0:00:00.0
2.
SPĚŠNÁ Simona
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:29:23.0 0:00:31.0
3.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:30:40.2 0:01:48.3
4.
PLESKAČOVÁ Natálie
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:31:22.7 0:02:30.7
5.
PŮBALOVÁ Nela
TJ AŠ Mladá Boleslav
CZE 0:31:33.5 0:02:41.5
6.
SRNSKÁ Patricie
CYKLO - SKI klub Polička
CZE 0:31:41.0 0:02:49.0
7.
HOJKOVÁ Štěpánka
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:31:47.5 0:02:55.5
8.
VIKTOROVÁ Nela
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:32:12.2 0:03:20.2
9.
FOLTÝNOVÁ Adéla
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:32:51.7 0:03:59.7
10.
SOBKOVÁ Sabina
VRV TEAM
CZE 0:33:06.5 0:04:14.5
11.
HLADÍKOVÁ Kateřina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:33:35.5 0:04:43.5
12.
DRBOHLAVOVÁ Eliška
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou. z.s.
CZE 0:34:06.7 0:05:14.7
13.
BRTNÍČKOVÁ Michaela
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:34:13.7 0:05:21.7
14.
ŠINDELÁŘOVÁ Hana
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:34:14.2 0:05:22.2
15.
MITRYCHOVÁ Michaela
kola-bbm.cz
CZE 0:34:56.7 0:06:04.7
16.
TERŠL Anna
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:34:56.7 0:06:04.7
17.
ZEMANOVÁ Kristýna
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:35:18.2 0:06:26.2
18.
MALOŠÍKOVÁ Julie
Cykloteam MXM Hulín
CZE 0:36:24.4 0:07:32.5
19.
ŠMÍDOVÁ Adéla
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:36:24.9 0:07:32.9
20.
DOSTÁLOVÁ Lucie
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:36:35.4 0:07:43.4
21.
VINKLÁRKOVÁ Marie
MG Bike Team
CZE 0:36:35.9 0:07:43.9
22.
BRAVENCOVÁ Denisa
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:36:37.4 0:07:45.4
23.
ŠEVĆÍKOVÁ Dorka
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:36:39.7 0:07:47.7
24.
KRUTÍLKOVÁ Kateřina
TEAM FORMAN CINELLI
CZE 0:36:52.7 0:08:00.7
25.
SUCHÁ Kateřina
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:36:53.9 0:08:01.9
26.
BINDEROVÁ Petra
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:37:00.4 0:08:08.5
27.
KOLÁŘOVÁ Justýna
TJ AŠ Mladá Boleslav
CZE 0:37:18.2 0:08:26.2
28.
KŘIKAVOVÁ Šárka
kola-bbm.cz
CZE 0:37:19.9 0:08:27.9
29.
JEŘÁBKOVÁ Barbora
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:37:22.4 0:08:30.4
30.
KNIHOVÁ Kateřina
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:37:39.7 0:08:47.7
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ZATLOUKAL Jan
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:00:52.5 0:00:00.0
2.
ŠULC David
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:01:26.7 0:00:34.2
3.
KUČERA Jakub
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:02:06.9 0:01:14.4
4.
ELČKNER Lukáš
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:04:48.2 0:03:55.7
5.
ŽVAK Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:05:09.7 0:04:17.2
6.
MAREK Oskar
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:05:39.2 0:04:46.7
7.
TLAMKA Tomáš
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:05:48.2 0:04:55.7
8.
HANÁK Jakub
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:06:17.7 0:05:25.2
9.
WOHANKA Richard
ADASTRA Cycling Team
CZE 1:06:24.9 0:05:32.4
10.
MACHÁČ Josef
Cyklo Team kolárna
CZE 1:06:27.9 0:05:35.4
11.
COUFAL Tomáš
APACHE LOKO TRUTNOV
CZE 1:06:30.7 0:05:38.2
12.
PECHOUT Matěj
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 1:07:05.9 0:06:13.4
13.
PONÍŽIL Karel
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:07:06.7 0:06:14.1
14.
SÁSKA Jan
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:07:46.1 0:06:53.6
15.
NERADIL Vojtěch
TUFO CYKLOZÁKLADNA OTROKOVICE
CZE 1:07:58.1 0:07:05.6
16.
VÍTEK Tomáš
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 1:08:56.1 0:08:03.6
17.
MATĚJKA Tomáš
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:09:21.1 0:08:28.6
18.
DUŠÁK Martin
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:09:50.6 0:08:58.1
19.
HORÁK Dominik
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:10:11.6 0:09:19.1
20.
HOVORKA Daniel
Gapp system-Cabtech MTB Racing Team
CZE 1:10:27.9 0:09:35.4
21.
KLAUS Matěj
BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
CZE 1:11:57.9 0:11:05.3
22.
LÁVIČKA Adam
KROSS Bike Ranch team
CZE 1:12:36.1 0:11:43.6
23.
BALCÁREK Vít
Cykloteam MXM Hulín
CZE 2:57:47.3 1:56:54.8
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
KONEČNÝ Filip
BIKE team Nové Město na Moravě
CZE 0:37:11.0 0:00:00.0
2.
VOŽENÍLEK Martin
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:37:15.8 0:00:04.7
3.
JECH Filip
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:37:31.5 0:00:20.4
4.
SPORYSCH Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:37:54.3 0:00:43.2
5.
DOSTÁL Václav
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:37:56.1 0:00:45.0
6.
ČÁSLAVSKÝ Matěj
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:37:57.0 0:00:45.9
7.
OBDRŽÁLEK Tomáš
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:38:16.3 0:01:05.2
8.
HLÁVKA Adam
SUPERIOR RIDERS
CZE 0:38:21.5 0:01:10.4
9.
STRÁNSKÝ Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:38:57.0 0:01:45.9
10.
JINDŘICH Pavel
TJ STADION LOUNY
CZE 0:39:25.8 0:02:14.7
11.
DOLEŽAL Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:39:31.0 0:02:19.9
12.
PÁVEK Matyáš
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou. z.s.
CZE 0:39:36.3 0:02:25.2
13.
KRULA Štěpán
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:39:40.0 0:02:28.9
14.
HOLUB Filip
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 0:40:05.0 0:02:53.9
15.
ŠINDELÁŘ Jan
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:40:17.3 0:03:06.2
16.
VENCL Libor
Eleven Mercedes-Benz Mitas
CZE 0:40:26.3 0:03:15.2
17.
ZEMENE Jakub
EthicSport cycling team
CZE 0:40:28.3 0:03:17.2
18.
VEVERKA Václav
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou. z.s.
CZE 0:40:48.3 0:03:37.2
19.
HONSA Antonín
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:40:50.0 0:03:38.9
20.
DUBČÁK Pavel
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:41:08.8 0:03:57.7
21.
VANĚČEK Lukáš
HNÍZDIL TEAM
CZE 0:41:15.0 0:04:03.9
22.
FRÜHAUF Jan
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:41:44.0 0:04:32.9
23.
NEUGEBAUER Michal
SPORTOVNÍ KURZY.CZ
CZE 0:41:47.3 0:04:36.2
24.
BRUDNÝ Karel
BIKE 2000
CZE 0:41:48.5 0:04:37.4
25.
ŠÍSL Bořek
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:42:00.8 0:04:49.7
26.
CHÝLE Filip
BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
CZE 0:42:15.5 0:05:04.4
27.
BLÁHA Vojtěch
SK VELO PRAHA
CZE 0:42:27.3 0:05:16.2
28.
VONDRÁČEK Matyáš
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:42:37.8 0:05:26.7
29.
TERŠL Robin
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:43:09.2 0:05:58.1
30.
KOLLER Šimon
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:43:10.0 0:05:58.9
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
BAŽANT Kryštof
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:20:55.8 0:00:00.0
2.
ZEMAN Petr
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:21:04.0 0:00:08.2
3.
MUŠÁLEK Jakub
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:21:47.5 0:00:51.7
4.
VAŠÍČEK Denis
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:22:15.5 0:01:19.7
5.
HÁJEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:22:27.7 0:01:31.9
6.
SVOBODA David
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:22:35.0 0:01:39.2
7.
MITÁŠ Robert
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:22:40.5 0:01:44.7
8.
RAŠKA Lukáš
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:22:42.5 0:01:46.7
9.
TESAŘÍK Jakub
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:22:49.7 0:01:53.9
10.
BLAŽEK Aleš
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:22:52.0 0:01:56.2
11.
SEVERYN Richard
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:23:26.0 0:02:30.2
12.
PŘENOSIL Marek
BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
CZE 0:23:33.5 0:02:37.7
13.
MELOUN Jakub
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:23:43.5 0:02:47.7
14.
VOREL Lukas
Bikeclinic Junor Team
CZE 0:23:44.0 0:02:48.2
15.
FRENCL Patrik
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:23:48.0 0:02:52.2
16.
ICHA David
CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
CZE 0:23:48.5 0:02:52.7
17.
MANSFELD Tadeáš
PROFI SPORT CHEB
CZE 0:23:51.0 0:02:55.2
18.
NĚMEC Jakub
CYKLOTEAM OSTROV
CZE 0:23:51.0 0:02:55.2
19.
JELÍNEK Vojtěch
BIKE team Nové Město na Moravě
CZE 0:23:55.2 0:02:59.4
20.
JANOVSKÝ Tomáš
AEROTEC SPORT TEAM
CZE 0:24:06.2 0:03:10.4
21.
NECHUTA Marek
Bike Freaks Holice
CZE 0:24:08.7 0:03:12.9
22.
KUBĚNA Daniel
AC SPARTA PRAHA
CZE 0:24:11.2 0:03:15.4
23.
HOFMAN Eliáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:24:19.0 0:03:23.2
24.
KOČVARA Jakub
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:24:27.0 0:03:31.2
25.
LIPENSKÝ Matouš
MORAVEC Team
CZE 0:24:38.7 0:03:42.9
26.
NOVÁK Vojtěch
Bike Freaks Holice
CZE 0:24:52.0 0:03:56.2
27.
ICHA Martin
CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
CZE 0:24:54.5 0:03:58.7
28.
ICHA Aleš
CYKLOTEAM OSTROV
CZE 0:24:56.2 0:04:00.4
29.
REK Patrik
CK LOKO Rakovník
CZE 0:24:56.5 0:04:00.7
30.
URBAN Jakub
VRV TEAM
CZE 0:25:06.5 0:04:10.7
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
HANÁKOVÁ Anna
MORAVEC Team
CZE 0:11:04.4 0:00:00.0
2.
SEIDLOVÁ Kateřina
SK Edie tým Vsetín
CZE 0:11:22.6 0:00:18.2
3.
GOTTWALDOVÁ Amálie
MORAVEC Team
CZE 0:11:23.7 0:00:19.2
4.
DLOUHÁ Aneta
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:11:37.9 0:00:33.4
5.
VIKOVÁ Hanka
DUKLA PRAHA
CZE 0:11:41.1 0:00:36.7
6.
GROHOVÁ Lucie
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:11:48.4 0:00:43.9
7.
RAJNOCHOVÁ Barbora
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:11:57.1 0:00:52.7
8.
HUDEČKOVÁ Anna
TUFO CYKLOZÁKLADNA OTROKOVICE
CZE 0:12:14.4 0:01:09.9
9.
SRNSKÁ Veronika
BIKE team Nové Město na Moravě
CZE 0:12:18.4 0:01:13.9
10.
VÁCLAVŮ Martina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:12:21.4 0:01:16.9
11.
MÁNKOVÁ Emma
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:12:24.9 0:01:20.4
12.
JEDLIČKOVÁ Nela
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:12:55.6 0:01:51.2
13.
KUNČÍKOVÁ Ella
BIKE TEAM ŠPINDLERŮV MLYN
CZE 0:13:00.9 0:01:56.4
14.
LHOTÁKOVÁ Adéla
Bike Freaks Holice
CZE 0:13:07.4 0:02:02.9
15.
BRADÁČOVÁ Nikola
ACT LERAK Blansko
CZE 0:13:09.6 0:02:05.2
16.
VÍTKOVÁ Sára
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:13:34.9 0:02:30.4
17.
ŠÍSLOVÁ Barbora
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:13:35.1 0:02:30.7
18.
VOŽENÍLKOVÁ Nikola
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:13:40.4 0:02:35.9
19.
MACHOVÁ Veronika
TUFO CYKLOZÁKLADNA OTROKOVICE
CZE 0:13:44.1 0:02:39.7
20.
NOVÁKOVÁ Daniela
TJ AŠ Mladá Boleslav
CZE 0:13:45.1 0:02:40.7
21.
SYSLOVÁ Barbara
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:13:46.1 0:02:41.7
22.
LIENERTOVÁ Monika
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:13:57.1 0:02:52.7
23.
JANOVSKÁ Barbora
MORAVEC Team
CZE 0:14:00.6 0:02:56.2
24.
HORKÁ Veronika
SK BIKETIME BULLS PÍSEK
CZE 0:14:12.9 0:03:08.4
25.
KRÁTKÁ Zuzka
Bike Freaks Holice
CZE 0:14:14.6 0:03:10.2
26.
NEUMANOVÁ Kristýna
BIKE team Nové Město na Moravě
CZE 0:14:22.1 0:03:17.7
27.
HAVELKOVÁ Anna
Hiero racing team
CZE 0:14:44.4 0:03:39.9
28.
KOUDELKOVÁ Lucie
MORAVEC Team
CZE 0:14:55.1 0:03:50.7
29.
FALTYSOVÁ Nela
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:14:58.6 0:03:54.2
30.
SMUTNÁ Dorota
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:15:30.6 0:04:26.2
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
KOZEL Michal
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:53:37.8 0:00:00.0
2.
ADÁMEK Petr
APACHE LOKO TRUTNOV
CZE 0:54:22.3 0:00:44.4
3.
ŠICH Petr
MORAVEC Team
CZE 0:54:48.1 0:01:10.2
4.
VONDRÁČEK Jaroslav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:54:59.8 0:01:21.9
5.
HUDEČEK Dalibor
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:55:48.6 0:02:10.7
6.
FIKEJZ Jiří
Befisport
CZE 0:55:58.3 0:02:20.4
7.
LETTOVSKÝ Tomáš
SUPERIOR RIDERS
CZE 0:56:26.6 0:02:48.7
8.
SLÁDEK Tomáš
Kolopravna Svídnice
CZE 0:56:47.8 0:03:09.9
9.
STRNAD Vaclav
ENDEKA BASSTA team
CZE 0:56:58.1 0:03:20.2
10.
TRNKA Dominik
ENDEKA BASSTA team
CZE 0:58:30.0 0:04:52.1
11.
RŮŽIČKA Jakub
Cyklo Bendl
CZE 0:59:03.0 0:05:25.1
12.
DOUŠEK Tomáš
Force Fojtik head team
CZE 0:59:38.0 0:06:00.1
13.
ČEJKA Daniel
CK MTB Hlinsko
CZE 1:00:14.0 0:06:36.1
14.
MATĚJKA Radim
Cyklo Bendl
CZE 1:00:32.0 0:06:54.1
15.
ŠTĚPANÍK Jiří
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:01:26.0 0:07:48.1
16.
ČERNOCKÝ Martin
ENDEKA BASSTA team
CZE 1:01:37.0 0:07:59.1
17.
FORMÁNEK Adam
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:01:54.0 0:08:16.1
18.
LIDMILA Martin
CYKLO-SKI klub Polička
CZE 1:03:53.0 0:10:15.1
19.
DOBŠOVIČ Vojtěch
Kross BikeRanch Team
CZE 1:04:42.0 0:11:04.1
20.
SKŘIČKA David
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 1:05:03.0 0:11:25.1
21.
SEMERÁD Ondřej
SK Prima Polička
CZE 1:07:30.0 0:13:52.1
22.
KLUSÁK Radim
CYKLO - SKI klub Polička
CZE 1:08:00.0 0:14:22.1
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
SCHEJBAL Josef
CYKLOPROFI HOLICE
CZE 0:52:28.3 0:00:00.0
2.
ZELENÝ Ondřej
Eleven Mercedes Mitas
CZE 0:52:41.0 0:00:12.7
3.
NĚMEC Luboš
Vokolek-Cycling-Team
CZE 0:53:41.0 0:01:12.7
4.
HOLEC Pavel
NATIVESPORT
CZE 0:54:34.5 0:02:06.2
5.
CHYBA Jiří
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:55:09.7 0:02:41.4
6.
ŠŤASTNÝ Roman
Rock Machine Cyklomax
CZE 0:55:44.2 0:03:15.9
7.
ADEL Pavel
KC HLINSKO
CZE 0:55:55.0 0:03:26.7
8.
ŠLAJCHRT Filip
Koloshop team
CZE 0:56:35.2 0:04:06.9
9.
DOBRÝ Petr
RAJEC 100% TREK
CZE 0:57:13.2 0:04:44.9
10.
JEDLIČKA Luboš
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:57:21.2 0:04:52.9
11.
KOPECKÝ Lukáš
PRESTIGE CYCLING TEAM
CZE 0:57:27.5 0:04:59.2
12.
RADA Jan
KC KUTNÁ HORA
CZE 0:57:59.0 0:05:30.6
13.
HÁJEK Pavel
ENDEKA BASSTA team
CZE 0:58:19.7 0:05:51.4
14.
EGERMAIER Daniel
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:58:45.7 0:06:17.4
15.
SVOBODA Pavel
Vokolek-Cycling-Team
CZE 1:00:14.8 0:07:46.4
16.
FALTYS Pavel
ADASTRA Cycling Team
CZE 1:02:52.0 0:10:23.6
17.
PITHART Jan
HAVEN TEAM
CZE 1:03:57.0 0:11:28.6
18.
BALAJKA Ondřej
Gapp system-Cabtech MTB Racing Team
CZE 1:05:12.0 0:12:43.6
19.
KUBÍK Lukáš
CK SPORT BERAN CHRÁST
CZE 1:05:43.0 0:13:14.6
20.
OPLT Libor
OPLT CYCLING
CZE 1:09:41.4 0:17:13.0
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
BERNÁT Adam
DUKLA PRAHA
CZE 0:29:35.5 0:00:00.0
2.
SAMEC Filip
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:30:09.0 0:00:33.4
3.
ŠILHAVÝ Daniel
KOVO PRAHA
CZE 0:30:31.0 0:00:55.4
4.
NOVOTNÝ Ondřej
DUKLA PRAHA
CZE 0:30:38.5 0:01:03.0
5.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:31:01.5 0:01:26.0
6.
ŠILHAVÝ Ondřej
KOVO PRAHA
CZE 0:31:02.0 0:01:26.4
7.
ELBADRI Jakub
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:31:07.2 0:01:31.7
8.
KRÁL Kryštof
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:31:37.7 0:02:02.2
9.
DOBRÝ Lukáš
CK LOKO Rakovník
CZE 0:31:45.0 0:02:09.4
10.
HORÁK Ondřej
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:31:47.2 0:02:11.7
11.
HOJKA František
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:31:52.2 0:02:16.7
12.
BRADÁČ Adam
DUKLA PRAHA
CZE 0:32:01.2 0:02:25.7
13.
LIENERT Patrik
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:32:09.7 0:02:34.2
14.
KUBA Jakub
TJ AŠ Mladá Boleslav
CZE 0:32:24.4 0:02:48.9
15.
RUBEŠ Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:32:41.7 0:03:06.2
16.
ŽENÍŠEK Martin
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:32:46.7 0:03:11.2
17.
JOHÁNEK Dalibor
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:32:52.2 0:03:16.7
18.
PIVNIČKA Jakub
Pítrs Bikes Team
CZE 0:32:52.9 0:03:17.4
19.
URBAN Miroslav
VRV TEAM
CZE 0:32:58.4 0:03:22.9
20.
KRÝSL Lukáš
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:33:03.4 0:03:27.9
21.
SOUČEK Jakub
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:33:11.4 0:03:35.9
22.
VAŠUT David
BIKE PRO RACING
CZE 0:33:20.9 0:03:45.4
23.
ZONYGA David
VRV TEAM
CZE 0:33:56.9 0:04:21.4
24.
DRAGOUN Václav
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 0:34:11.4 0:04:35.9
25.
BRABEC Adam
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:34:23.2 0:04:47.7
26.
ŠUMPÍK Pavel
Bike Freaks Holice
CZE 0:34:23.9 0:04:48.4
27.
SEDLÁK Lukáš
MORAVEC Team
CZE 0:34:40.4 0:05:04.9
28.
TABARA Šimon
Expres CZ- Tufo team Kolin
CZE 0:34:44.2 0:05:08.7
29.
TUHÁČEK Pavel
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:34:47.7 0:05:12.1
30.
BRUCKNER Filip
RAJEC 100% TREK
CZE 0:34:49.2 0:05:13.7
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
HANÁKOVÁ Eliška
MORAVEC Team
CZE 0:21:37.7 0:00:00.0
2.
DLASKOVÁ Vanda
TJ AŠ Mladá Boleslav
CZE 0:22:33.5 0:00:55.7
3.
PERNICKÁ Adéla
BIKE PRO RACING
CZE 0:22:52.0 0:01:14.2
4.
HODLOVÁ Nikola
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:23:20.7 0:01:42.9
5.
NAROVCOVÁ Monika
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:23:54.2 0:02:16.4
6.
KOTLÍKOVÁ Adéla
CK LOKO Rakovník
CZE 0:24:04.2 0:02:26.4
7.
KOVAŘÍKOVÁ Iva
BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
CZE 0:24:16.7 0:02:38.9
8.
DOSTÁLOVÁ Anna
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:24:44.9 0:03:07.2
9.
UHMANOVÁ Kateřina
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:24:55.9 0:03:18.2
10.
NOVÁKOVÁ Karla
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:25:18.4 0:03:40.7
11.
DUŠKOVÁ Kateřina
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:25:26.7 0:03:48.9
12.
BEYEROVÁ Kateřina
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:25:38.9 0:04:01.2
13.
DOUDĚROVÁ Kateřina
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:25:46.7 0:04:08.9
14.
DOLEŽALOVÁ Markéta
Bike Freaks Holice
CZE 0:25:55.9 0:04:18.2
15.
DUBCOVÁ Štěpánka
TEAM FORMAN CINELLI
CZE 0:25:59.9 0:04:22.2
16.
RADOVÁ Daniela
STEVENS Cykloklub Benešov
CZE 0:26:21.9 0:04:44.2
17.
CIBULKOVÁ Tereza
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:26:37.9 0:05:00.2
18.
PULKRABOVÁ Marika
BSK Cyklo-market
CZE 0:26:50.9 0:05:13.2
19.
JUROVÁ Hana
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:27:14.2 0:05:36.4
20.
DRHOVÁ Berenika
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:27:31.9 0:05:54.1
21.
OLIVOVÁ Denisa
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:27:35.7 0:05:57.9
22.
VOLEJNÍKOVÁ Natálie
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:27:35.9 0:05:58.1
23.
KRÁLOVÁ Julie
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:28:06.7 0:06:28.9
24.
NEUGEBAUEROVÁ Karolína
SPORTOVNÍ KURZY.CZ
CZE 0:28:45.2 0:07:07.4
25.
VAŇKOVÁ Valentýna
Cykloklub Jičín
CZE 0:29:23.9 0:07:46.1
26.
PANUŠOVÁ Anna
Bike Freaks Holice
CZE 0:30:05.6 0:08:27.9
27.
DAŇKOVÁ Adina
SPORTOVNÍ KURZY.CZ
CZE 0:30:18.9 0:08:41.1
28.
KUBÍKOVÁ Nikola
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:30:25.4 0:08:47.6
29.
VOLEJNÍKOVÁ Nikola
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:30:42.6 0:09:04.9
30.
BERANOVÁ Jana
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:32:38.1 0:11:00.3
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
VAJSEJTL Jan
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:07:01.2 0:00:00.0
2.
DOUDĚRA Petr
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:07:34.4 0:00:33.2
3.
SIMBARTL Richard
KOVO PRAHA
CZE 0:07:41.2 0:00:39.9
4.
KUČVA Tomáš
AC SPARTA PRAHA
CZE 0:07:45.9 0:00:44.7
5.
BEČVÁŘ Oliver
OVLADEJKOLO - TREK Bikes
CZE 0:07:52.5 0:00:51.2
6.
ŠIMÍK Jakub
Cykloteam MXM Hulín
CZE 0:07:52.7 0:00:51.4
7.
JOGL Denis
CK LOKO Rakovník
CZE 0:07:52.7 0:00:51.5
8.
RAŠKA Tomáš
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:07:54.4 0:00:53.2
9.
VAŠINA Timotej
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:07:55.7 0:00:54.4
10.
MUCHA Samuel
SK Jiří Team Ostrava
CZE 0:07:55.7 0:00:54.4
11.
BRADÁČ Michal
DUKLA PRAHA
CZE 0:07:59.2 0:00:57.9
12.
MAKOVEC Dominik
Klatovy
CZE 0:07:59.7 0:00:58.5
13.
PANUŠ Jakub
Bike Freaks Holice
CZE 0:08:07.9 0:01:06.7
14.
CICHÁK Mikuláš
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
CZE 0:08:10.9 0:01:09.7
15.
CIBOCH Ondřej
CK BÍTOVSKÁ
CZE 0:08:12.7 0:01:11.4
16.
MEIER Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:08:14.2 0:01:12.9
17.
BOHUŇOVSKÝ Jáchym
Cykloklub Jičín
CZE 0:08:22.2 0:01:20.9
18.
HORN Josef
AC SPARTA PRAHA
CZE 0:08:34.0 0:01:32.7
19.
ZÁHOREC Jonáš
FENIX SKI TEAM Jesnik
CZE 0:08:34.0 0:01:32.7
20.
MATĚJKA Lukáš
SK VELO PRAHA
CZE 0:08:36.7 0:01:35.4
21.
DINGA Jan
BSK Racing Juniors
CZE 0:08:38.2 0:01:36.9
22.
TVRZ Jan
BSK Cyklo-Market juniors
CZE 0:08:41.7 0:01:40.4
23.
TROUSIL Jakub
Bicykl team Ústí nad Labem
CZE 0:08:47.4 0:01:46.2
24.
BŘEZINA Adam
aspire Brno
CZE 0:08:49.7 0:01:48.4
25.
PRAŽAN Adam
Kamenec u Poličky
CZE 0:08:54.2 0:01:52.9
26.
HAVLÍČEK Adam
DUKLA PRAHA
CZE 0:08:55.4 0:01:54.2
27.
KALAŠ Štěpán
Bicykl team Ústí nad Labem
CZE 0:08:57.2 0:01:55.9
28.
POSPÍŠIL Tomáš
BIKE PRO RACING
CZE 0:08:59.7 0:01:58.4
29.
JIROUT Filip
KILPI KIDS RACING TEAM
CZE 0:08:59.9 0:01:58.7
30.
STANKE Matěj
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:09:00.7 0:01:59.4
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
FRYDRYCHOVÁ Karolína
TJ AŠ Mladá Boleslav
CZE 0:07:30.7 0:00:00.0
2.
KOLÁŘOVÁ Babeta
TJ AŠ Mladá Boleslav
CZE 0:07:31.2 0:00:00.4
3.
SLUKOVÁ Klotylda
SK VELO PRAHA
CZE 0:07:52.2 0:00:21.5
4.
JIRÁSKOVÁ Ema
Mitas Mercedes-Benz Praha Trek
CZE 0:08:08.9 0:00:38.2
5.
NOVOTNA Justyna
Moravecteam
CZE 0:08:22.7 0:00:51.9
6.
VÝBORNÁ Marianna
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:08:27.4 0:00:56.7
7.
KROUPOVÁ Jolana
AC SPARTA PRAHA
CZE 0:08:28.9 0:00:58.2
8.
SVOBODOVA Laura
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:08:39.9 0:01:09.2
9.
ROTHBAUEROVÁ Karolína
SK BIKETIME BULLS PÍSEK
CZE 0:08:43.7 0:01:12.9
10.
KRALOVA Eliska
AC SPARTA PRAHA
CZE 0:08:48.9 0:01:18.2
11.
GOTTWALDOVÁ Lucie
CZE 0:08:56.7 0:01:25.9
12.
JAROŠOVÁ Emílie
ČISTÝ SPORT KIDS RACING TEAM
CZE 0:08:57.9 0:01:27.2
13.
PAŘÍKOVÁ Adéla
Kosmosbikes Mladá Boleslav
CZE 0:08:59.4 0:01:28.7
14.
REKOVÁ Anna
CK LOKO Rakovník
CZE 0:09:04.4 0:01:33.7
15.
SRNSKÁ Amálie
BIKE team Nové Město na Moravě
CZE 0:09:17.2 0:01:46.4
16.
LAŠKOVÁ Anežka
TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ
CZE 0:09:23.2 0:01:52.4
17.
BAŽANTOVÁ Anežka
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:09:25.4 0:01:54.7
18.
MITRYCHOVÁ Lucie
kola-bbm.cz
CZE 0:09:33.4 0:02:02.7
19.
ZEMANOVÁ Linda
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:09:34.4 0:02:03.7
20.
KUPSKÁ žaneta
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:09:36.7 0:02:05.9
21.
HIKLOVÁ Kateřina
Kosmosbikes Mladá Boleslav
CZE 0:09:37.4 0:02:06.7
22.
STANLEY Anna
BB Racing Čerčany
CZE 0:09:56.7 0:02:25.9
23.
ZEMANOVÁ Laura
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:09:59.4 0:02:28.7
24.
JANÍKOVÁ Monika
KOVO PRAHA
CZE 0:10:02.4 0:02:31.7
25.
BARTOŠOVÁ Magdaléna
MORAVEC Team
CZE 0:10:08.4 0:02:37.7
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ŠKUBALOVÁ Sára
TUFO CYKLOZÁKLADNA OTROKOVICE
CZE 0:05:53.0 0:00:00.0
2.
VÍTKOVÁ Nela
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:06:06.0 0:00:12.9
3.
DRÁBKOVÁ Nela
ČISTÝ SPORT KIDS RACING TEAM
CZE 0:06:15.8 0:00:22.7
4.
BRABCOVÁ Andrea
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:06:43.3 0:00:50.2
5.
SUROVCOVÁ Ella
SK EDIE TEAM VSETÍN
CZE 0:06:47.5 0:00:54.4
6.
SLUKOVÁ Babeta
SK VELO PRAHA
CZE 0:06:48.3 0:00:55.2
7.
HORNOVÁ Františka
AC SPARTA PRAHA
CZE 0:06:56.3 0:01:03.2
8.
LHOTÁKOVÁ Kristýna
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 0:07:05.5 0:01:12.4
9.
FOUSKOVÁ Veronika
BIKE team Nové Město na Moravě
CZE 0:07:08.0 0:01:14.9
10.
BÁRTOVÁ Ema
KKL Hlinsko
CZE 0:07:49.0 0:01:55.9
11.
VAINEROVÁ Nikola
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:07:57.0 0:02:03.9
12.
VAŠUTOVÁ Barbora
BIKE PRO RACING
CZE 0:08:01.0 0:02:07.9
13.
LIENERTOVÁ Ema
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:08:10.3 0:02:17.2
14.
LAŠKOVÁ Eliška
TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ
CZE 0:08:10.3 0:02:17.2
15.
BLECHOVÁ Barbora
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:08:37.0 0:02:43.9
16.
JEDLIČKOVÁ Adéla
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:08:50.8 0:02:57.7
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
PŇOVSKÝ Sebastian
Silvini team
CZE 0:05:14.1 0:00:00.0
2.
ZÍTKA Samuel
BIKE team Nové Město na Moravě
CZE 0:05:48.6 0:00:34.4
3.
LODR Oliver
TJ AŠ Mladá Boleslav
CZE 0:06:05.1 0:00:50.9
4.
BONDY Štěpán
TJ AŠ Mladá Boleslav
CZE 0:06:05.4 0:00:51.2
5.
SEMERAD Marek
Mitas Mercedes-Benz Praha Trek
CZE 0:06:09.6 0:00:55.4
6.
ŠKOPEK Patrik
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:06:11.4 0:00:57.2
7.
ORSAVA Matyáš
TUFO CYKLOZÁKLADNA OTROKOVICE
CZE 0:06:11.4 0:00:57.2
8.
VAŠÍČEK Robin
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:06:23.9 0:01:09.7
9.
HAVLÍK Jan
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:06:28.4 0:01:14.2
10.
PŘENOSIL Adam
Bicykl team Ústí nad Labem
CZE 0:06:28.6 0:01:14.4
11.
BENDA Stanislav
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:06:49.6 0:01:35.4
12.
ŠORF Jakub
SK Svojkov
CZE 0:06:50.4 0:01:36.2
13.
CHLUBNA šimon
CZE 0:06:57.6 0:01:43.4
14.
FOUS Vit
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:07:06.6 0:01:52.4
15.
DRESLER Richard
BIKE PRO RACING
CZE 0:07:11.1 0:01:56.9
16.
TOMEŠ Roman
Klub horských kol Lučany
CZE 0:07:16.1 0:02:01.9
17.
NEVRLÝ Jakub
SK Kohouti Pržno
CZE 0:07:16.6 0:02:02.4
18.
BASETLÍK Petr
Team Bike Březová
CZE 0:07:17.1 0:02:02.9
19.
ICHA Mikoláš
CYKLOTEAM OSTROV
CZE 0:07:44.9 0:02:30.7
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ČESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED JUNIOR TEAM
CZE 0:36:20.6 0:00:00.0
2.
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 1
CZE 0:36:59.3 0:00:38.7
3.
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 2
CZE 0:37:55.8 0:01:35.2
4.
ADASTRA CYCLING TEAM
CZE 0:38:30.3 0:02:09.7
5.
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:38:42.5 0:02:21.9
6.
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:39:39.0 0:03:18.4
7.
KOOPERATIVA
CZE 0:39:40.8 0:03:20.2
8.
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:44:20.2 0:07:59.6
9.
BIKETIME BULLS PÍSEK
CZE 0:49:14.2 0:12:53.6

Kontaktujte časomíru