seriál : serie logo

Apache Jestřebí hory

MTB
DÁTUM :18.5.2019 MIESTO :Úpice
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, s.r.o.

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ADEL Filip
Superior Velsbike Team
CZE 3:58:12.4 0:00:00.0
2.
KANĚRA Michal
GHOST Team
CZE 3:59:12.4 0:01:00.0
3.
RYDVAL Filip
Česká spořitelna Accolade
CZE 4:01:46.6 0:03:34.2
4.
ŘEHÁK Vít
MITAS CYKLOHELIOS
CZE 4:05:20.4 0:07:08.0
5.
ŠŤASTNÝ Roman
Rock Machine-Cyklomax
CZE 4:09:03.6 0:10:51.2
6.
KUBELKA Petr
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 4:09:03.9 0:10:51.5
7.
REEH Jiří
Fitsport Jiří Trampota REKR
CZE 4:09:06.0 0:10:53.5
8.
TATÍČEK Petr
RAJEC 100% TREK
CZE 4:11:41.2 0:13:28.7
9.
ČÁP Lukáš
HSK cycling team
CZE 4:17:42.2 0:19:29.8
10.
HOFMAN Lukáš
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 4:18:38.2 0:20:25.8
11.
HRUŠKA Jan
GHOST Team
CZE 4:21:38.6 0:23:26.1
12.
SWÁROVSKÝ Michal
ZPcyklo PROOFY Corratec team
CZE 4:22:20.8 0:24:08.4
13.
HAVEL Josef
Tepelná čerpadla IVT
CZE 4:22:32.6 0:24:20.1
14.
HODR Antonín
GHOST Pro Bike Trutnov
CZE 4:22:39.3 0:24:26.9
15.
HOLAN Pavel
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 4:29:41.6 0:31:29.2
16.
HOLUB Josef
CZE 4:30:01.9 0:31:49.4
17.
KOSTELECKÝ Filip
Bikehome
CZE 4:33:18.4 0:35:05.9
18.
VÁLEK Václav
CZE 4:33:22.4 0:35:09.9
19.
IZDNÝ Zdeněk
UNIQA Jihlava
CZE 4:35:06.6 0:36:54.2
20.
STLOUKAL Štěpán
ACT leraK Blansko
CZE 4:38:56.4 0:40:44.0
21.
DOLEŽEL Jan
CK Obory
CZE 4:39:02.6 0:40:50.2
22.
GUNTHER Petr
RAJEC 100% TREK
CZE 4:39:03.6 0:40:51.2
23.
HONS Michal
CZE 4:39:04.1 0:40:51.7
24.
MARKES Jiří
Trimet Dobříš
CZE 4:39:04.9 0:40:52.4
25.
KLIMEŠ Ondřej
Redfrog Bikeinvest
CZE 4:39:15.1 0:41:02.7
26.
SAKAŘ Radek
CZE 4:41:47.4 0:43:35.0
27.
BAKO Josef
kupkolo.cz
CZE 4:42:40.9 0:44:28.5
28.
NEBESKÝ Tomáš
Varta - Sokol Králův Dvůr
CZE 4:42:56.4 0:44:44.0
29.
PROKOP Michal
BIG SHOCK TEAM
CZE 4:47:10.9 0:48:58.5
30.
VITVAR Martin
beMANIAX BIKESALON
CZE 4:48:44.2 0:50:31.8
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
CESNAKOVÁ Milena
Maloja - Rocky Mountain Team
CZE 4:43:38.6 0:00:00.0
2.
DRHOVÁ Kateřina
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 4:57:07.2 0:13:28.5
3.
FRIDRICHOVÁ Lenka
GHOST Team
CZE 5:24:31.2 0:40:52.6
4.
KUČEROVÁ Božena
KOLA-BBM.CZ
CZE 5:29:17.3 0:45:38.6
5.
NAVRÁTILOVÁ Vendula
GHOST Team
CZE 5:36:06.8 0:52:28.1
6.
KOTTOVÁ Petra
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 5:37:51.5 0:54:12.9
7.
NENADÁLOVÁ Hana
MTB R2 Team
CZE 5:42:00.3 0:58:21.6
8.
BUŠKOVÁ Leona
GHOST Team
CZE 6:33:22.2 1:49:43.5

Kontaktujte časomíru