seriál : serie logo

Predator RACE Master weekend Neukirchen

Běh
DÁTUM :08 - 9.6.2019 MIESTO :Neukirchen

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
INNERHOFER Manuel
AUT 1:20:34.7 0:00:00.0
2.
TEUFNER Stefan
Team Celtic Warrior
AUT 1:27:23.2 0:06:48.5
3.
SETTELE Stefan
MIT OCR Germany
GER 1:34:47.9 0:14:13.2
4.
JÖRG Eißmann
GER 1:35:32.9 0:14:58.2
5.
KAREL Štěpán
Z.L.O.
CZE 1:36:21.0 0:15:46.3
6.
HANDLER Christian
AUT 1:36:23.9 0:15:49.2
7.
MATTERSBERGER Stephan
AUT 1:37:09.1 0:16:34.4
8.
SCHUH Martin
union dirtrun.company
AUT 1:37:16.5 0:16:41.8
9.
BABÁK Josef
CZECH Mix Team
CZE 1:38:03.8 0:17:29.1
10.
HRABÁK Petr
AF team
CZE 1:38:27.2 0:17:52.5
11.
KOČVARA Luboš
Z.L.O.
CZE 1:38:34.5 0:17:59.8
12.
PEŠEK Petr
AF team
CZE 1:39:03.9 0:18:29.2
13.
KRUPKA Michal
Barbarian Extreme Team
CZE 1:42:10.2 0:21:35.5
14.
JEVTIČ Saša
SRB 1:43:10.3 0:22:35.6
15.
BUCHEGGER Daniel
AUT 1:43:24.3 0:22:49.6
16.
KRÁLÍK Petr
Z.L.O.
CZE 1:43:44.1 0:23:09.4
17.
KRETTL Daniel
AUT 1:43:45.6 0:23:10.9
18.
BIEDERMANN Stefan
MIT OCR Germany
GER 1:44:16.9 0:23:42.2
19.
RYŠAVÝ Šimon
Barbarian Extreme Team
CZE 1:44:24.9 0:23:50.2
20.
KRÁSA David
Z.L.O.
CZE 1:45:20.4 0:24:45.7
21.
ARENDT Christian
GER 1:45:26.4 0:24:51.7
22.
PILAT Marco
Steeltown Spartans
AUT 1:45:39.9 0:25:05.2
23.
WALDHANS Patrik
Barbarian Extreme Team
CZE 1:46:40.8 0:26:06.1
24.
MIKEL Marek
CZE 1:46:59.5 0:26:24.8
25.
WIXLER Andreas
GER 1:48:42.2 0:28:07.5
26.
BILEK Roland
Team Celtic Warrior
AUT 1:48:49.8 0:28:15.1
27.
VOPASEK Miroslav
CZECH Mix Team
CZE 1:48:56.6 0:28:21.9
28.
BIELIK Marek
Barbarian Extreme Team
SVK 1:49:01.3 0:28:26.6
29.
CHMELAR Filip
CZE 1:49:14.2 0:28:39.5
30.
GEWEHR Jens
OCR-Pacemakers
GER 1:49:58.1 0:29:23.4
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
BABUŠKOVÁ Stanislava
CZECH Mix Team
CZE 1:52:47.6 0:00:00.0
2.
GRADL Michaela
Steeltown Spartans
AUT 1:53:24.8 0:00:37.2
3.
LOKAJÍČKOVÁ Klára
AF team
CZE 1:56:10.8 0:03:23.2
4.
FIALOVÁ Lenka
Predator Gym Team
CZE 2:10:01.1 0:17:13.5
5.
RANGMAN Olga
GER 2:12:47.1 0:19:59.5
6.
PICHLBAUER Anna
AUT 2:13:31.5 0:20:43.9
7.
SUŠÁNKOVÁ Klára
AF team
CZE 2:14:40.2 0:21:52.6
8.
DOLEŽELOVÁ Lenka
Predator Gym Team
CZE 2:14:41.0 0:21:53.4
9.
LAURA Schadow
GER 2:14:58.7 0:22:11.1
10.
NĚMCOVÁ Sandra
AF team
CZE 2:15:51.9 0:23:04.3
11.
ALBRECHT Christina
union dirtrun.company
AUT 2:26:46.2 0:33:58.6
12.
HUTTER Valerie
AUT 2:27:47.8 0:35:00.2
13.
WAGNER Johanna
union dirtrun.company
AUT 2:31:20.1 0:38:32.5
14.
LINDENTHAL Franziska
GER 2:32:22.8 0:39:35.2
15.
LOMNICKÁ Tereza
CZE 2:32:35.8 0:39:48.2
16.
APPEL-HEINDLMEIER Daniela
GER 2:33:05.8 0:40:18.2
17.
DEMMEL Birgit
GER 2:33:24.6 0:40:37.0
18.
MIZON Ruby
CZE 2:37:54.3 0:45:06.7
19.
SCHABL Amelie
Team Celtic Warrior
AUT 2:38:36.5 0:45:48.9
20.
LANGEROVA Kristyna
CZE 2:39:39.8 0:46:52.2
21.
NORZ Tamara
AUT 2:44:01.1 0:51:13.5
22.
KOLLEROVÁ Eliška
AF team
CZE 2:45:36.6 0:52:49.0
23.
HOLZER Sonja
AUT 2:50:42.3 0:57:54.7
24.
PINTAR Chiara
PR WOT Pinzgau
AUT 2:56:44.3 1:03:56.7
25.
MORGANE Vanbersy
BEL 2:56:57.7 1:04:10.1
26.
EMELINE Legrand
BEL 2:57:20.5 1:04:32.9
27.
PANJA Schmidberger
AUT 2:58:19.7 1:05:32.1
28.
PROKOPOVÁ Denisa
Predator Gym Team
CZE 3:01:59.6 1:09:12.0
29.
NINA Pauschert
GER 3:06:28.0 1:13:40.4
30.
PETRÁŠOVÁ Kristína
CZE 3:11:21.3 1:18:33.7

Kontaktujte časomíru