ABB MTB CUP

MTB
DÁTUM :25.5.2019 MIESTO :Jablonec nad Nisou

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
NESVADBA Jan
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 2:03:27.4 0:00:00.0
2.
MORAVEK Tomáš
ZPcyklo PROOFY Corratec team
CZE 2:07:02.6 0:03:35.1
3.
RŮŽIČKA Zbyněk
SKI PAUDERA Staré Splavy
CZE 2:07:17.4 0:03:49.9
4.
KOZÁK Matouš
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 2:10:01.3 0:06:33.9
5.
STRNAD Jiří
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
CZE 2:10:03.1 0:06:35.6
6.
SWÁROVSKÝ Michal
ZPcyklo PROOFY Corratec team
CZE 2:12:53.6 0:09:26.1
7.
PECHOUT Matěj
TJ Sokol Plavy Cyklo Benda
CZE 2:13:51.4 0:10:23.9
8.
PLAŠIL Jiří
TREK Bontrager by KURsport
CZE 2:14:22.9 0:10:55.4
9.
STRNAD Aleš
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
CZE 2:15:23.3 0:11:55.9
10.
BENDA Michal
TJ Sokol Plavy Cyklo Benda
CZE 2:16:30.1 0:13:02.6
11.
SCHOLZE Patrick
Bad-Bikers Mtb-sport E.v.
GER 2:16:30.6 0:13:03.1
12.
HEINZE Thomas
BohemianCoffeeHouse
CZE 2:16:46.4 0:13:18.9
13.
JIŘENA Pavel
AMULET ROHOZEC Team
CZE 2:17:07.5 0:13:40.0
14.
STRAKOŠ Jan
BEKO BIKE TEAM
CZE 2:17:42.6 0:14:15.1
15.
ŠULC David
Dexter Cycling
CZE 2:17:50.3 0:14:22.9
16.
ZEMAN David
BEKO BIKE TEAM
CZE 2:18:58.0 0:15:30.5
17.
BREDLER Matyáš Jiří
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 2:19:24.2 0:15:56.8
18.
TRUHLÁŘ Jakub
BEKO BIKE TEAM
CZE 2:20:41.6 0:17:14.1
19.
KOPKA Jan
Wide Bike
CZE 2:21:04.1 0:17:36.6
20.
SCHMIER Petr
CZE 2:21:16.2 0:17:48.7
21.
KUČERA Radek
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
CZE 2:21:17.0 0:17:49.5
22.
BAKO Josef
KUPKOLO.CZ
CZE 2:22:12.4 0:18:45.0
23.
STRÁNSKÝ Jiří
SK UNITHERM
CZE 2:24:56.7 0:21:29.2
24.
KAFKA Jiří
HS ČIMIČI
CZE 2:27:10.3 0:23:42.8
25.
MIKULÁŠ Martin
Eleven Mercedes Mitas
CZE 2:27:24.2 0:23:56.7
26.
LES Martin
KOS Plzeň
CZE 2:29:50.3 0:26:22.8
27.
KYSELA Patrik
ZPcyklo PROOFY Corratec team
CZE 2:30:20.7 0:26:53.3
28.
PODRAZIL Tomáš
TJ SOKOL HOLÉ VRCHY
CZE 2:30:33.5 0:27:06.0
29.
SKRBEK Jan
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
CZE 2:31:44.7 0:28:17.3
30.
SVATOŠ Václav
TJ SOKOL HOLÉ VRCHY
CZE 2:32:31.4 0:29:03.9
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC KOOPERATIVA Jablonec n. N.
CZE 2:32:42.4 0:00:00.0
2.
MÁLKOVÁ Jana
BEKO BIKE TEAM
CZE 2:43:03.2 0:10:20.7
3.
MATOUŠKOVÁ Michaela
BTK EURO BIKE Praha
CZE 2:49:28.0 0:16:45.5
4.
TUČKOVÁ Monika
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:50:26.4 0:17:43.9
5.
PODOUBSKÁ Veronika
CZE 3:21:09.9 0:48:27.4
6.
BROŽOVÁ Michaela
CZE 3:26:01.9 0:53:19.4
7.
BARTOŠOVÁ Barbora
Bez Formy
CZE 4:01:43.5 1:29:01.0
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
MATOUŠEK Jan
Česká Lípa
CZE 1:14:15.0 0:00:00.0
2.
VEVERKA Václav
KC Kooperativa
CZE 1:16:58.4 0:02:43.4
3.
PÁVEK Matyáš
CZE 1:16:59.1 0:02:44.1
4.
BERKA Jan
Team CykloTrener
CZE 1:17:07.4 0:02:52.4
5.
PUŠMAN Petr
ZPcyklo PROOFY Corratec team
CZE 1:19:18.6 0:05:03.6
6.
JIRÁK Karel
Tri club Česká Lípa
CZE 1:19:50.6 0:05:35.6
7.
KOČÍ Štěpán
Jaroslav Kulhavý cycling team
CZE 1:19:51.9 0:05:36.8
8.
TULACH Lukáš
CZE 1:19:52.9 0:05:37.8
9.
ŠTĚDRÝ Daniel
Trans Brdy
CZE 1:20:00.9 0:05:45.8
10.
LISIČAN Petr
GAPP System - Cabtech
CZE 1:20:37.6 0:06:22.6
11.
KOVÁŘ Petr
Eleven Mercedes Mitas
CZE 1:21:09.6 0:06:54.6
12.
BRADNA Václav
KCL Kooperativa – Svijany
CZE 1:21:33.8 0:07:18.8
13.
MÁLEK Tomáš
BEKO BIKE TEAM
CZE 1:22:54.9 0:08:39.8
14.
ŠUTA Jiří
CZE 1:25:28.8 0:11:13.8
15.
TUŽ Jiří
Ski klub Jablonec n.N.
CZE 1:26:01.6 0:11:46.6
16.
SLAVÍK Vojtěch
Všelibice
CZE 1:26:04.3 0:11:49.3
17.
OSWALD Jan
Mimoň
CZE 1:26:55.8 0:12:40.8
18.
BĚLECKÝ Petr
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
CZE 1:26:56.5 0:12:41.5
19.
KOČÍ Martin
ZPcyklo PROOFY Corratec team
CZE 1:27:26.7 0:13:11.7
20.
HÁJEK Matěj
SKP JBC
CZE 1:28:46.3 0:14:31.3
21.
NAGY Josef
Glede Team
CZE 1:28:47.3 0:14:32.3
22.
ŽIVNÝ Pavel
KCL Kooperativa-Svijany
CZE 1:29:18.5 0:15:03.5
23.
PIŽL Jan
CZE 1:29:19.3 0:15:04.3
24.
OSWALD Jan
KC Kooperativa
CZE 1:29:27.0 0:15:12.0
25.
KUŘE Matěj
Trutnov trails
CZE 1:29:37.8 0:15:22.7
26.
MARTAN Matyáš
SKP Kornspitz Jablonec n/N
CZE 1:29:49.0 0:15:34.0
27.
MIKOVEC Lukáš
LML-CYCLING.com
CZE 1:30:52.8 0:16:37.8
28.
POLÁK Matyáš
Kc Kooperativa Jablonec N.n.
CZE 1:31:22.0 0:17:07.0
29.
ČUMPELÍK Marek
HAVEN TEAM
CZE 1:31:25.1 0:17:10.1
30.
KOPAL Robert
BEKO BIKE TEAM
CZE 1:32:13.5 0:17:58.5
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
SIXTOVÁ Anna
ELEVEN TEAM PŘÍCHOVICE
CZE 1:32:45.0 0:00:00.0
2.
SLANCOVÁ Anna
ZP Cyklo Profi Corratec Team
CZE 1:34:42.0 0:01:56.9
3.
PINDÍKOVÁ Gabriela
CZE 1:36:55.6 0:04:10.5
4.
PRŮCHOVÁ Petra
ALFEX ČECHY CYKLOBENDA
CZE 1:40:56.4 0:08:11.4
5.
VEIDLOVÁ Lucie
Eleven Mercedes Mitas
CZE 1:44:05.4 0:11:20.4
6.
JANOVSKÁ Lenka
EXPRES CZ-TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:44:24.4 0:11:39.3
7.
PUŠOVÁ Michaela
CZE 1:45:41.1 0:12:56.1
8.
BARTŮŇKOVÁ Andrea
SKP Kornspitz Jablonec n/N
CZE 1:46:00.7 0:13:15.6
9.
HENDRYCHOVÁ Anežka
SKP Kornspitz Jablonec n/N
CZE 1:47:19.3 0:14:34.3
10.
MATOUŠKOVÁ Markéta
BTK EURO BIKE Praha
CZE 1:48:58.3 0:16:13.3
11.
SMETANOVÁ Barbora
SKP Kornspitz Jablonec n/N
CZE 1:50:56.3 0:18:11.3
12.
ŠUBRTOVÁ Gabriela
H.O.P.
CZE 1:51:18.6 0:18:33.6
13.
MASAŘÍKOVÁ Gabriela
SKP Kornspitz Jablonec n/N
CZE 1:52:22.6 0:19:37.6
14.
KURFIŘTOVÁ Natálie
ZPcyklo PROOFY Corratec team
CZE 1:52:25.1 0:19:40.1
15.
KOVÁŘOVÁ Jana
Herby Serv6
CZE 1:52:47.3 0:20:02.3
16.
SVOBODOVÁ Agáta
SKP Kornspitz Jablonec n/N
CZE 1:54:15.9 0:21:30.8
17.
PAVLŮ Kateřina
SKP Kornspitz Jablonec n/N
CZE 1:54:42.0 0:21:57.0
18.
HARTYCHOVÁ Klára
CZE 1:55:20.1 0:22:35.1
19.
OKLAMČÁKOVÁ Anna
SKP Kornspitz Jablonec n/N
CZE 1:56:42.9 0:23:57.8
20.
WOLFOVÁ Sylva
CZE 1:58:09.6 0:25:24.6
21.
WEBEROVÁ Ivana
CZE 1:58:50.7 0:26:05.7
22.
CENDELÍNOVÁ Jana
CZE 2:00:28.5 0:27:43.4
23.
BURGERMEISTEROVÁ Lucie
TJ Sokol Plavy Cyklo Benda
CZE 2:01:17.1 0:28:32.0
24.
DUŠKOVÁ Anna
SKP Kornspitz Jablonec n/N
CZE 2:02:14.6 0:29:29.5
25.
VALENTOVÁ Ivanka
Freeba racing team
CZE 2:02:15.3 0:29:30.3
26.
KYSELOVÁ Denisa
ZPcyklo PROOFY Corratec team
CZE 2:03:17.6 0:30:32.5
27.
JARŮŠKOVÁ Lenka
CZE 2:04:37.2 0:31:52.2
28.
PESNIČÁKOVÁ Kristýna
Česká mincovna
CZE 2:06:19.4 0:33:34.3
29.
KAŠPAROVÁ Michaela
SKP Kornspitz Jablonec n/N
CZE 2:06:32.9 0:33:47.9
30.
FIEDLEROVÁ Eliška
SKP Kornspitz Jablonec n/N
CZE 2:06:40.2 0:33:55.1

Kontaktujte časomíru