seriál : serie logo
seriál : MARATHON MAN EUROPE 2019
seriál : serie logo
seriál : serie logo

20. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP

MTB
DÁTUM :8.6.2019 MIESTO :Jablonné v Podještědí

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
STOŠEK Martin
Vitalo Future cycling
CZE 3:45:00.5 0:00:00.0
2.
VIŠŇOVSKÝ Tomáš
Česká spořitelna - Accolade
SVK 3:45:40.5 0:00:40.0
3.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade
CZE 3:46:36.8 0:01:36.2
4.
HYNEK Kristian
Vitalo Future cycling
CZE 3:46:39.7 0:01:39.2
5.
RAUCHFUSS Marek
Kross Bikeranch Team
CZE 3:50:12.3 0:05:11.7
6.
NISSEN Sören
Team Stevens - Adventure Freak
LUX 3:50:28.5 0:05:28.0
7.
ROŻEK Karol
CST 7R MTB Team
POL 3:51:41.8 0:06:41.2
8.
HALEJAK Wojciech
JBG-2 CRYOSPACE
POL 3:52:36.8 0:07:36.2
9.
BRZÓZKA Adrian
JBG-2 CRYOSPACE
POL 3:52:55.5 0:07:55.0
10.
BUBÍLEK Michal
Kross Bikeranch Team
CZE 3:53:08.3 0:08:07.7
11.
SMEENGE Tim
KMC
NED 3:53:39.3 0:08:38.7
12.
SCHÖGGL David
KTM Pro Team
AUT 3:55:15.5 0:10:15.0
13.
PLIEM Manuel
KTM Pro Team
AUT 3:55:54.0 0:10:53.5
14.
AAGAARD Erik
Emuge Franken - Trek MTB Team
DEN 3:57:45.3 0:12:44.7
15.
BUKSA Dominik
Vitalo Future cycling
CZE 4:02:44.8 0:17:44.2
16.
KOZAK Mariusz
JBG-2 CRYOSPACE
POL 4:02:47.0 0:17:46.5
17.
BONDER Thom
Mijn-Bad Liv/Giant Offroad team
NED 4:02:56.0 0:17:55.5
18.
ŘEHÁK Vít
MITAS CYKLOHELIOS
CZE 4:03:22.5 0:18:22.0
19.
JELÍNEK Josef
Mitas Mercedes-Benz Praha Trek
CZE 4:03:49.3 0:18:48.7
20.
STROŽ Jan
ETHICSPORT cycling team
CZE 4:05:22.3 0:20:21.7
21.
GONDA Pavel
Duratec Skils Hoteltime
CZE 4:06:34.8 0:21:34.2
22.
REINIGER Lars
Orbea- Serpentine Velosport
GER 4:07:38.8 0:22:38.2
23.
ŠŤASTNÝ Roman
Rock Machine-Cyklomax
CZE 4:08:47.3 0:23:46.7
24.
MÜTZLITZ Torsten
Scott Bike24 Team
GER 4:10:04.8 0:25:04.2
25.
BLATT Robin
Wheelsportsracingteam
GER 4:10:37.0 0:25:36.5
26.
ADAMKIEWICZ Adam
STREFASPORTU.PL. MW Invest
POL 4:11:28.5 0:26:28.0
27.
ANDERLE Florian
RSV Stadtilm / Team FujiBikes Rockets
GER 4:11:33.0 0:26:32.5
28.
LICHAN Paul
2 Rad Henke
GER 4:12:10.0 0:27:09.5
29.
SEIDEL David
WILIER/FORCE Germany
GER 4:12:54.5 0:27:54.0
30.
MAREK Jaroslav
Superior Riders
CZE 4:15:30.8 0:30:30.2
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
PICHLÍKOVÁ Jana
Kross Bikeranch Team
CZE 4:25:23.3 0:00:00.0
2.
PINTARIC Blaza
PINTATIM
SLO 4:34:56.5 0:09:33.2
3.
CESNAKOVÁ Milena
Maloja - Rocky Mountain Team
CZE 4:34:57.0 0:09:33.7
4.
NEUMANOVÁ Tereza
Česká spořitelna - Accolade
CZE 4:37:15.8 0:11:52.5
5.
LÜTHI Ariane
Kross Racing Team
SUI 4:39:35.8 0:14:12.5
6.
MAI Clarissa
SC Hausach/Link Rad Quadrat
GER 4:50:40.3 0:25:17.0
7.
LONGHI Charlotte
Emuge Franken - Trek MTB Team
DEN 5:01:01.3 0:35:38.0
8.
URBAN Anna
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
POL 5:03:14.6 0:37:51.2
9.
OESCHGER Miriam
TEAM Herzlichst Zypern
GER 5:07:24.8 0:42:01.5
10.
DRHOVÁ Kateřina
Česká spořitelna - Accolade
CZE 5:07:35.1 0:42:11.7
11.
WIEDEMANN Imke
RC 1950 Erlangen
GER 5:09:38.3 0:44:15.0
12.
SKRBKOVÁ Denisa
BEKO Bike & Ski Racing Team
CZE 5:12:16.3 0:46:53.0
13.
DÖRING Maria
TSV Großschönau / O-SEE Sports e.V. / Specialized
GER 5:13:31.1 0:48:07.7
14.
SLADKOVSKÁ Dagmar
Česká spořitelna - Accolade
CZE 5:18:18.3 0:52:55.0
15.
VTÍPILOVÁ Jana
GHOST Team
CZE 5:23:08.3 0:57:45.0
16.
NENADÁLOVÁ Hanka
MTB R2 TEAM
CZE 5:23:16.1 0:57:52.7
17.
MÁLKOVÁ Jana
BEKO Bike & Ski Racing Team
CZE 5:26:44.1 1:01:20.7
18.
FORTELNÁ Petra
AuthenticBike
CZE 5:27:38.6 1:02:15.2
19.
MANZKE Nina
Marathon Ibbenbüren
GER 5:29:34.6 1:04:11.2
20.
BOHABOJOVÁ Olga
Lékárna Zásmuky
CZE 5:31:03.1 1:05:39.7
21.
MAŤHOVÁ Tereza
Kola Planá nad Lužnicí
CZE 5:43:59.6 1:18:36.2
22.
WOLF Christiane
RSV Erzgebirge
GER 5:54:47.4 1:29:24.0
23.
KOLÁŘOVÁ Anna
Velosport Valenta Scott Team
CZE 6:06:35.6 1:41:12.2
24.
ČUPOVÁ Jana
NOVATOP GHOST
CZE 6:31:44.1 2:06:20.7
25.
HOINKIS Ulrike
PhD Connection
GER 7:00:49.6 2:35:26.2
26.
ZLESAKOVA Ivana
DamyNaKole
CZE 7:15:51.3 2:50:27.9
27.
BALÍKOVÁ Tereza
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 7:27:36.0 3:02:12.7
28.
BUKÁČKOVÁ Renata
CZE 7:35:04.7 3:09:41.4
29.
HAKLOVÁ Pavla
CZE 8:02:15.6 3:36:52.3

Kontaktujte časomíru