seriál : serie logo

STRABAG Ve stopě Zlaté lyže 2019

Běžecké lyžování
DÁTUM :19.1.2019 MIESTO :Vysočina Arena v Novém Městě na Moravě

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
KUBRIČAN Lukáš
Rossignol racing team
CZE 2:13:56.1 0:00:00.0
2.
VEBER Tomáš
Kasper-Swix Team
CZE 2:15:36.9 0:01:40.7
3.
VANK Michal
SK Skol Brno
CZE 2:17:27.9 0:03:31.7
4.
JAVŮREK Petr
Kasper-Swix Team
CZE 2:19:09.7 0:05:13.5
5.
EHL Jaroslav
SKI Skuhrov nad Bělou
CZE 2:19:54.2 0:05:58.0
6.
SRNSKÝ Radim
TJ Žďár nad Sázavou
CZE 2:20:47.4 0:06:51.3
7.
TEPLY Robin
Rolnici
CZE 2:21:41.2 0:07:45.0
8.
KAMENICKÝ Jeroným
SK OS Nové Město na Moravě
CZE 2:24:20.9 0:10:24.7
9.
NOVOTNÝ Daniel
Cykloservis Mor. Krumlov
CZE 2:24:48.8 0:10:52.6
10.
FRANZ Jiří
Biatlon Klub Říčany
CZE 2:24:57.9 0:11:01.7
11.
KARLÍK Petr
TriSki klub Márovky - Blansko
CZE 2:25:07.9 0:11:11.7
12.
ŠRŮTEK David
Rossignol racing team
CZE 2:26:02.0 0:12:05.8
13.
DUCHÁČ Michal
BKL Machov
CZE 2:27:09.0 0:13:12.8
14.
SVOBODA Pavel
KKL- Hlinsko
CZE 2:30:21.2 0:16:25.0
15.
LEHNUNG Kai-Uwe
S.V.Grün-Weiß Pirna
GER 2:31:18.2 0:17:22.0
16.
ONDRÁČEK Radim
VŠTJ Ekonom Praha
CZE 2:32:15.4 0:18:19.3
17.
JÖRG Lopold
CZE 2:32:51.7 0:18:55.5
18.
VLČEK Petr
CYKLO-SKI KLUB POLIČKA
CZE 2:34:22.8 0:20:26.6
19.
VEJNAR Josef
jJOVE SKI VYSOKÉ
CZE 2:35:19.0 0:21:22.8
20.
BURIAN Jan
SK Nové Město na Moravě
CZE 2:35:54.2 0:21:58.0
21.
ČADA Tomáš
REDPOiNT Eleven team
CZE 2:36:04.6 0:22:08.4
22.
HARAŠTA Tomáš
HO Tesla Brno
CZE 2:36:30.5 0:22:34.3
23.
ŽÁK Michal
SK Nové Město na Moravě
CZE 2:36:53.2 0:22:57.0
24.
ŠTĚPÁNEK Martin
Univerzita Brno
CZE 2:40:47.2 0:26:51.0
25.
ŘEZNÍČEK Tomáš
Střelka Brno
CZE 2:41:35.2 0:27:39.0
26.
MAJKA Roman
Team nabiegowkach.pl
POL 2:41:51.2 0:27:55.0
27.
ŠIMEK Pavel
PRAHA 3
CZE 2:41:58.0 0:28:01.8
28.
KILIAN Ondřej
TJ Vysočina
CZE 2:43:35.7 0:29:39.6
29.
KINCL Petr
HO Tesla Brno
CZE 2:43:54.7 0:29:58.6
30.
KOVALČÍK Tomáš
Orientační Běh Opava
CZE 2:44:31.0 0:30:34.8
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
NOWOK Beata
Team nabiegowkach.pl
POL 3:00:50.8 0:00:00.0
2.
VOJTKOVÁ Šárka
CZE 3:02:48.3 0:01:57.5
3.
TICHOVSKÁ Martina
SK Praga
CZE 3:10:28.6 0:09:37.7
4.
POSPÍŠKOVÁ Luisa
TJ Tesla Brno
CZE 3:13:12.2 0:12:21.4
5.
MELOUNOVÁ Anežka
CZE 3:20:29.5 0:19:38.6
6.
POLÍVKOVÁ Kateřina
CZE 3:28:58.6 0:28:07.8
7.
KUBICKÁ Ivana
k3sport
CZE 3:35:15.4 0:34:24.6
8.
MALIŠOVÁ Karla
SABZO
CZE 3:37:49.4 0:36:58.6
9.
SEEMANOVÁ Jana
TJ Sokol Strašnice
CZE 4:03:43.5 1:02:52.7
10.
ČERNÁ Petra
3D Fitness Race Team
CZE 4:20:19.3 1:19:28.5
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
NOVOTNÝ Viktor
Rossignol racing team
CZE 1:08:54.3 0:00:00.0
2.
BOŘIL Martin
Žďárští sokoli
CZE 1:09:45.3 0:00:51.0
3.
KRISTEJN Lukáš
Rossignol racing team
CZE 1:10:47.8 0:01:53.5
4.
MICHALEK Pietr
POL 1:11:12.0 0:02:17.7
5.
KUČERA Josef
CZE 1:14:34.0 0:05:39.7
6.
ZAJÍC Václav
Rossignol racing team
CZE 1:15:39.3 0:06:45.0
7.
ŠKRABAL Hynek
CZE 1:16:17.0 0:07:22.7
8.
KRZYWICKI Kamil
Team nabiegowkach.pl
POL 1:18:08.1 0:09:13.7
9.
KORYCINSKI Rafal
Team nabiegowkach.pl
POL 1:18:10.8 0:09:16.5
10.
VESELSKÝ Martin
ZZN HP Žďár nad Sázavou
CZE 1:18:54.6 0:10:00.2
11.
BUCHTA Pavel
Ski Vysočina 64
CZE 1:19:20.3 0:10:26.0
12.
FORMAN David
Žižkovský tygři
CZE 1:19:46.3 0:10:52.0
13.
PŮČEK Michal
CZE 1:20:09.3 0:11:15.0
14.
BURIÁNEK Tomáš
Žižkovský tygři
CZE 1:22:20.1 0:13:25.7
15.
VESELÝ Jan
CZE 1:22:54.1 0:13:59.8
16.
KRATOCHVÍL Jaroslav
CZE 1:24:34.3 0:15:40.0
17.
FIJAŁKOWSKI Grzegorz Fijałkowski
Team nabiegowkach.pl
POL 1:24:41.1 0:15:46.8
18.
KŘIVÁNEK Tomáš
CZE 1:25:05.2 0:16:10.8
19.
KAPLAN Jáchym
SK Nové Město na Moravě
CZE 1:26:09.2 0:17:14.8
20.
KAUFMANN Johannes
VfL Reumtengrün
GER 1:26:54.8 0:18:00.5
21.
MARTTUNEN Pentti
GER 1:28:07.2 0:19:12.8
22.
MARŠÁLEK Ondřej
CYKLO - SKI klub Polička
CZE 1:28:27.3 0:19:33.0
23.
HYRNIK Jacek
POL 1:28:48.1 0:19:53.8
24.
ZOUREK Pavel
PBV MTB Brno
CZE 1:29:16.1 0:20:21.8
25.
BAUMSCHLAGER Oliver
AUT 1:31:20.4 0:22:26.1
26.
DYKAST Robert
KKL Hlinsko
CZE 1:31:48.4 0:22:54.1
27.
OTRUSINA Jiří
XCSPORT.cz Nordic Racing Team
CZE 1:32:53.6 0:23:59.3
28.
TAPEREK Robert
Team nabiegowkach.pl
POL 1:34:15.6 0:25:21.3
29.
VÁCLAVÍK Jiří
SK Nové Město na Moravě
CZE 1:35:08.2 0:26:13.9
30.
ŠINDELÁŘ Miroslav
CZE 1:35:51.5 0:26:57.1
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
POKORNÁ Monika
TJ Žďár nad Sázavou
CZE 1:22:59.6 0:00:00.0
2.
FRANZOVÁ Hana
SK Nové Město na Moravě
CZE 1:28:11.2 0:05:11.5
3.
HANUŠOVÁ Štěpánka
SK Nové Město na Moravě
CZE 1:30:21.3 0:07:21.7
4.
FRANZOVÁ Emma
SK Nové Město na Moravě
CZE 1:31:02.2 0:08:02.6
5.
SVRČKOVÁ Julie
SK Nové Město na Moravě
CZE 1:34:34.6 0:11:35.0
6.
KNOPOVÁ Kamila
Rossignol racing team
CZE 1:37:10.1 0:14:10.5
7.
SVOBODOVÁ Kateřina
ČKS SKI Jilemnice
CZE 1:51:44.0 0:28:44.4
8.
FERENČÁKOVÁ Pavla
CZE 1:52:31.9 0:29:32.3
9.
FILGASOVÁ Petra
CZE 1:58:50.4 0:35:50.8
10.
KROPÁČKOVÁ Marta
CZE 2:00:12.4 0:37:12.8
11.
CINKOVÁ Jitka
AC Pardubice
CZE 2:14:32.5 0:51:32.9
12.
LÁVNÍČKOVÁ Martina
CZE 2:16:37.2 0:53:37.6
13.
REBMANN Daniela
CZE 2:28:32.5 1:05:32.9
14.
DVORSKÁ Katarína
SVK 2:32:48.6 1:09:48.9
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
MAREČEK Jonáš
SK Nové Město na Moravě
CZE 0:42:22.7 0:00:00.0
2.
ŽVÁČEK Vladimír
SK Nové Město na Moravě
CZE 0:44:50.1 0:02:27.3
3.
ZAORAL Michal
SK Nové Město na Moravě
CZE 0:47:41.8 0:05:19.0
4.
LACEK Jaw
CZE 0:49:34.0 0:07:11.2
5.
MERERSKI Jasek
POL 0:50:01.0 0:07:38.2
6.
SVOBODA Pavel
KKL- Hlinsko
CZE 0:50:30.5 0:08:07.7
7.
SOTONA Jan
KKL- Hlinsko
CZE 0:51:13.3 0:08:50.5
8.
VYTLAČIL Jiří
Rossignol racing team
CZE 0:51:57.3 0:09:34.5
9.
KACZYŃSKI Kamil
Team nabiegowkach.pl
POL 0:54:08.8 0:11:46.0
10.
NAVRÁTIL Daniel
Rossignol racing team
CZE 0:56:56.5 0:14:33.7
11.
MRÁZ Václav
CZE 0:57:15.5 0:14:52.8
12.
ŠTANTEJSKÝ Radek
CZE 0:59:12.3 0:16:49.5
13.
LAMAČ Jakub
CZE 1:00:33.8 0:18:11.0
14.
KRÁLÍK David
CZE 1:00:45.1 0:18:22.3
15.
PLÁT Petr
CZE 1:02:39.8 0:20:17.0
16.
KOŁODZIEJCZYK Tomasz
Team nabiegowkach.pl
POL 1:03:29.8 0:21:07.0
17.
KLIMEŠ Michal
SK Meteor Brno
CZE 1:03:38.1 0:21:15.3
18.
KILJAN Hubert
POL 1:04:35.3 0:22:12.5
19.
GAWIN Piotr
Team nabiegowkach.pl
POL 1:06:01.6 0:23:38.8
20.
KOPŘIVA Jan
SK Šediviny
CZE 1:06:18.3 0:23:55.5
21.
KALETKA Stanislaw
Gryfino
POL 1:07:52.1 0:25:29.3
22.
KOPŘIVA Miloslav
SK Šediviny
CZE 1:13:28.9 0:31:06.1
23.
MADRY Lukáš
Pustopolomská Dvacítka z.s.
CZE 1:14:46.1 0:32:23.3
24.
KOMANOV Alexey
CZE 1:27:13.6 0:44:50.9
25.
TICHÝ Josef
OptoBikes
CZE 1:31:45.8 0:49:23.0
26.
BREBURDA Jan
SK Šediviny
CZE 1:31:48.4 0:49:25.6
27.
KOTLÍK Jan
Čuperovi
CZE 1:32:09.4 0:49:46.6
28.
VOMELA Jakub
CZE 1:32:29.6 0:50:06.9
29.
PILC Daniel
SK Ski-sport Praděd
CZE 1:32:47.2 0:50:24.4
30.
ŠTYNDL Miroslav
TJ Šediviny
CZE 1:35:43.9 0:53:21.1
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
ŠPINAROVÁ Karolína
SK Nové Město na Moravě
CZE 0:53:13.3 0:00:00.0
2.
BÁRTOVÁ Lenka
SK Nové Město na Moravě
CZE 0:53:44.8 0:00:31.5
3.
SRNSKÁ Patricie
SK NMNM
CZE 0:55:29.0 0:02:15.7
4.
TOMÁŠKOVÁ Veronika
SK Nové Město na Moravě
CZE 0:55:46.8 0:02:33.5
5.
ORÁLKOVÁ Kamila
SK Nové Město na Moravě
CZE 0:56:58.4 0:03:45.0
6.
BÁRTOVÁ Valérie
SK Nové Město na Moravě
CZE 0:57:34.0 0:04:20.7
7.
SRNSKÁ Eliška
TJ Žďár nad Sázavou
CZE 0:57:58.5 0:04:45.2
8.
BENEŠOVÁ Tereza
SK Nové Město na Moravě
CZE 1:00:33.3 0:07:20.0
9.
SZLACHETKA Agata
Team nabiegowkach.pl
POL 1:00:34.3 0:07:21.0
10.
ČERMÁKOVÁ Jana
SK Skol Brno
CZE 1:02:08.8 0:08:55.5
11.
NISNIOWSKA Martyna
POL 1:02:58.6 0:09:45.2
12.
KUJAWSKA Joanna
Team nabiegowkach.pl
POL 1:03:40.3 0:10:27.0
13.
ŽŮRKOVÁ Anna
SK Nové Město na Moravě
CZE 1:05:05.1 0:11:51.7
14.
NAVRÁTILOVÁ Simona
SK Nové Město na Moravě
CZE 1:09:17.4 0:16:04.1
15.
CEMPÍRKOVÁ Veronika
SK Nové Město na Moravě
CZE 1:09:26.1 0:16:12.8
16.
HARAŠTOVÁ Lenka
HO Tesla Brno
CZE 1:11:46.6 0:18:33.3
17.
VOMÁČKOVÁ Jitka
SK Šediviny
CZE 1:12:11.8 0:18:58.5
18.
ČERMÁKOVÁ Jitka
CZE 1:12:55.8 0:19:42.5
19.
MORAVČÍKOVÁ Zdena
SK Šediviny
CZE 1:13:43.3 0:20:30.0
20.
ČERMÁKOVÁ Veronika
SK Skol Brno
CZE 1:19:45.7 0:26:32.4
21.
HRANICKÁ Kateřina
CZE 1:21:08.9 0:27:55.5
22.
NEVĚŘILOVÁ Johana
SK Meteor Brno
CZE 1:23:58.9 0:30:45.6
23.
PAVLÍKOVÁ Petra
SK Šediviny
CZE 1:25:24.4 0:32:11.1
24.
KOVALČÍKOVÁ Anna
CZE 1:27:51.1 0:34:37.8
25.
JENČOVÁ Barbora
Čuperovi
CZE 1:29:37.1 0:36:23.8
26.
PRALAT Weronika
Team nabiegowkach.pl
POL 1:34:45.7 0:41:32.3
27.
VAŇKOVÁ Petra
Pustopolomská Dvacítka z.s.
CZE 1:42:20.2 0:49:06.9
28.
KRÁLOVÁ Renata
CZE 2:10:54.5 1:17:41.2
29.
KANTOROVÁ Eva
CYKLO KUČERA ZNOJMO
CZE 3:32:48.0 2:39:34.7
30.
ŠKORPÍKOVÁ Marta
CYKLO KUČERA ZNOJMO
CZE 3:34:18.6 2:41:05.2

Kontaktujte časomíru