seriál : serie logo

Ralsko MTB Tour České spořitelny

MTB
DÁTUM :28.9.2019 MIESTO :letiště Hradčany
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, s.r.o.

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
VIŠŇOVSKÝ Tomáš
Česká spořitelna - Accolade
SVK 1:45:08.7 0:00:00.0
2.
ŠKARNITZL Jan
MITAS Mercedes Benz Praha Trek
CZE 1:45:11.7 0:00:02.9
3.
BOUDNÝ Pavel
EthicSport Cycling team
CZE 1:49:56.5 0:04:47.7
4.
BUKSA Dominik
Vitalo Future Cycling
CZE 1:49:57.2 0:04:48.5
5.
KOBES Lukáš
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 1:49:58.2 0:04:49.5
6.
HYNEK Kristián
Vitalo Future Cycling
CZE 1:49:59.0 0:04:50.2
7.
RAJCHART Jan
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 1:50:02.7 0:04:54.0
8.
STROŽ Jan
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 1:50:07.5 0:04:58.7
9.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:50:10.2 0:05:01.5
10.
NERADIL Vojtěch
Kolovna KM-BT Morkovice
CZE 1:50:38.2 0:05:29.5
11.
BUBÍLEK Michal
Kross Bikeranch team
CZE 1:50:38.7 0:05:30.0
12.
HOVORKA Daniel
GAPP System-Cabtech
CZE 1:50:38.8 0:05:30.1
13.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:53:16.2 0:08:07.5
14.
SWÁROVSKÝ Michal
ZPcyklo PROOFY Corratec team
CZE 1:54:07.2 0:08:58.5
15.
KOZÁK Matouš
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 1:54:07.3 0:08:58.5
16.
PÍSAŘ Jan
RAJEC 100% TREK
CZE 1:54:07.4 0:08:58.6
17.
REINER Jan
EthicSport Cycling team
CZE 1:54:07.5 0:08:58.8
18.
PITEL Lukáš
BIG SHOCK TEAM
CZE 1:54:07.5 0:08:58.8
19.
MADER Daniel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:54:07.5 0:08:58.8
20.
ČAPEK Jan
AUTHOR MASTERS
CZE 1:54:07.6 0:08:58.9
21.
RYDVAL Filip
Česká spořitelna Accolade
CZE 1:54:31.5 0:09:22.7
22.
VOPAT Milan
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 1:55:45.5 0:10:36.7
23.
PRUDEK Dominik
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 1:57:08.5 0:11:59.7
24.
RAUCHFUSS Marek
KROSS Bikeranch Team
CZE 1:57:10.9 0:12:02.1
25.
TOMAN Vojtěch
HR Racing Team České Budějovice
CZE 1:57:45.7 0:12:37.0
26.
TRTEK František
GAPP System - Cabtech
CZE 1:57:50.3 0:12:41.5
27.
KOBES Miroslav
Velosport Domažlice
CZE 1:57:51.3 0:12:42.5
28.
HLŮŽEK Radim
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 1:57:51.5 0:12:42.7
29.
TOMAN Petr
Velosport Domažlice
CZE 1:57:52.0 0:12:43.2
30.
HORÁČEK Radim
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:57:52.5 0:12:43.7
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
PICHLÍKOVÁ Jana
Kross Bike Ranch team
CZE 2:03:51.4 0:00:00.0
2.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 2:08:56.3 0:05:04.8
3.
ŽÍDEKOVÁ Jana
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:12:18.3 0:08:26.8
4.
LOUBKOVÁ Ivana
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 2:13:37.3 0:09:45.9
5.
KUČEROVÁ Božena
KOLA-BBM.CZ
CZE 2:19:00.1 0:15:08.6
6.
KRISTKOVÁ Helena
CZE 2:21:08.8 0:17:17.4
7.
MAŤHOVÁ Andrea
GHOST Team
CZE 2:24:50.3 0:20:58.9
8.
HASELBERGEROVÁ Eva
Born In Šumava
CZE 2:27:08.6 0:23:17.1
9.
PODRACKÁ Hana
CZE 2:28:52.1 0:25:00.6
10.
FUKSOVÁ Adéla
BIGSHOCK team
CZE 2:30:57.0 0:27:05.6
11.
JAKUBIČKOVÁ Hana
CZE 2:32:21.1 0:28:29.6
12.
HLACHOVÁ Radka
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:34:09.1 0:30:17.6
13.
ELIŠKOVÁ Kristýna
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 2:34:15.3 0:30:23.9
14.
VESELÁ Kateřina
Křižák Team
CZE 2:37:29.1 0:33:37.6
15.
OSTRČILOVÁ Dája
copr přeštice
CZE 2:37:57.6 0:34:06.1
16.
MÜLLEROVÁ iVANA
LAWI Stars
CZE 2:40:56.7 0:37:05.2
17.
ZDEŇKOVÁ Zuzana
CZE 2:41:29.1 0:37:37.7
18.
TRTÍKOVÁ Kateřina
KTMK
CZE 2:41:38.9 0:37:47.4
19.
POKORNÁ Veronika
CZE 2:44:07.6 0:40:16.2
20.
ODLOVÁ Hana
KOME klub Kraslice
CZE 2:48:37.1 0:44:45.7
21.
TOMANDLOVÁ Jitka
Penguin team
CZE 2:48:40.4 0:44:48.9
22.
PEJCHOVÁ Eva
CZE 2:49:46.9 0:45:55.4
23.
DURAJOVÁ Zuzana
Poprvé na kole
CZE 2:59:20.9 0:55:29.5
24.
ZAJÍCOVÁ Lucie
STS Chvojkovice - Brod
CZE 3:01:48.2 0:57:56.7
25.
KRÁLOVÁ Iveta
CZE 3:04:30.7 1:00:39.2
26.
BUREŠOVÁ Lenka
CZE 3:07:29.7 1:03:38.2
27.
HRABAŇOVÁ Hana
bajker.eu
CZE 3:09:39.4 1:05:48.0
28.
SZENÁSIOVÁ Renata
CZE 3:10:45.9 1:06:54.5
29.
HUMMELOVA Eva
CZE 3:12:04.5 1:08:13.0
30.
KUBÍKOVÁ Jana
CZE 3:12:36.2 1:08:44.7

Kontaktujte časomíru