seriál : serie logo

Bikemaraton Drásal České spořitelny

MTB
DÁTUM :29.6.2019 MIESTO :Holešov
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, s.r.o.

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
VIŠŇOVSKÝ Tomáš
Česká spořitelna - Accolade
SVK 4:56:40.7 0:00:00.0
2.
RYDVAL Filip
Česká spořitelna Accolade
CZE 5:01:13.2 0:04:32.5
3.
KANĚRA Michal
GHOST Team
CZE 5:01:13.9 0:04:33.2
4.
KOBES Lukáš
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 5:04:33.9 0:07:53.2
5.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 5:05:58.4 0:09:17.7
6.
BOUDNÝ Pavel
EthicSport Cycling team
CZE 5:14:59.9 0:18:19.2
7.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 5:16:37.4 0:19:56.7
8.
STRNKA Tomáš
Bike Team Sazovice
CZE 5:18:02.9 0:21:22.2
9.
STARKER Sascha
Sternger-Bike-Team
GER 5:24:57.6 0:28:16.9
10.
PAUR Ondřej
SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 5:28:35.6 0:31:54.9
11.
KUNT Lukáš
GHOST Team
CZE 5:29:45.9 0:33:05.1
12.
ŠÍBL Radoslav
CZE 5:30:00.9 0:33:20.1
13.
HORSTMANN Christian
Eighty-Aid Racing Team
GER 5:30:29.6 0:33:48.9
14.
SEIDEL David
WILIER/FORCE Germany
GER 5:30:57.9 0:34:17.1
15.
NIELSEN Simon
Emuge Franken - Trek MTB Team
DEN 5:34:11.6 0:37:30.9
16.
SCHERMANN Peter
GER 5:36:17.8 0:39:37.1
17.
DVOŘÁK David
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 5:37:51.8 0:41:11.1
18.
FEICHTEGGER Martin
zweirad janger simplon
AUT 5:37:58.1 0:41:17.4
19.
NISHIYAMA Yasuaki
Racing team Sanchou
JPN 5:38:00.6 0:41:19.9
20.
BLATT Robin
Wheelsportsracingteam
GER 5:38:05.3 0:41:24.6
21.
HLŮŽEK Radim
CZE 5:40:13.6 0:43:32.9
22.
HORCHLER Adrian
RadWerk Upland e.V. / Focus RAPIRO Racing
GER 5:40:15.6 0:43:34.9
23.
RANKER Niclas
GER 5:40:22.6 0:43:41.9
24.
KOLB Constantin
Stenger-Bike-Team
GER 5:40:37.3 0:43:56.6
25.
HOLÍK Radovan
cyklogat
CZE 5:42:14.1 0:45:33.4
26.
ROTHE Phillipp
NRT PROTECTIVE
GER 5:42:21.3 0:45:40.6
27.
SWÁROVSKÝ Michal
ZPcyklo PROOFY Corratec team
CZE 5:42:45.3 0:46:04.6
28.
SCHUHMANN Jens
GER 5:45:24.6 0:48:43.8
29.
HOLUB Josef
CZE 5:45:45.3 0:49:04.6
30.
CHOVANEC Filip
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 5:45:57.3 0:49:16.6
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
DRHOVÁ Kateřina
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 6:33:24.6 0:00:00.0
2.
FORTELNÁ Petra
AUTHENTICBIKE
CZE 7:08:57.2 0:35:32.5
3.
BOHABOJOVÁ Olga
Lékárna Zásmuky
CZE 7:14:31.4 0:41:06.7
4.
ZEMÁNKOVÁ Kateřina
CZE 7:51:05.7 1:17:41.0
5.
DOLEŽELOVÁ Martina
Bike Team Sazovice
CZE 8:12:08.1 1:38:43.4
6.
SLANÁ Michaela
Kolokrám
CZE 8:24:57.0 1:51:32.3
7.
ČUPOVÁ Jana
NOVATOP GHOST
CZE 8:40:52.7 2:07:28.0
8.
BOŽKOVÁ Soňa
CZE 8:54:08.8 2:20:44.2
9.
SUCHÁNKOVÁ Lenka
CZE 9:19:50.5 2:46:25.8
10.
SICHÁLKOVÁ Jana
Příště už nepojedu Kolotým
CZE 9:34:32.2 3:01:07.5
11.
MLČÁKOVÁ Eva
PŘÍŠTĚ UŽ NEPOJEDU KOLO TÝM
CZE 9:34:57.2 3:01:32.5
12.
BACÍLKOVÁ Lenka
OCELOVí LETCI
CZE 9:45:14.7 3:11:50.0
13.
ČERNÁ Lenka
Sotesport
CZE 9:55:21.1 3:21:56.5

Kontaktujte časomíru