seriál : serie logo

Orlík Tour Kooperativy

MTB
DÁTUM :1.6.2019 MIESTO :Orlík - Vystrkov
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, s.r.o. STRÁNKY PRETEKOV :www.kolopro.cz

Rýchly prehľad

#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
VIŠŇOVSKÝ Tomáš
Česká spořitelna - Accolade
SVK 2:01:24.9 0:00:00.0
2.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:01:25.2 0:00:00.2
3.
RYDVAL Filip
Česká spořitelna Accolade
CZE 2:01:26.4 0:00:01.4
4.
BOUDNÝ Pavel
EthicSport Cycling team
CZE 2:07:07.9 0:05:43.0
5.
STROŽ Jan
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 2:09:33.4 0:08:08.5
6.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:09:40.2 0:08:15.2
7.
REEH Jiří
Fitsport Jiří Trampota REKR
CZE 2:09:40.9 0:08:16.0
8.
MADER Daniel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:11:40.7 0:10:15.7
9.
PÍSAŘ Jan
RAJEC 100% TREK
CZE 2:12:00.9 0:10:36.0
10.
HOFMAN Lukáš
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:13:05.7 0:11:40.7
11.
BARTŮNĚK Marek
EthicSport Cycling team
CZE 2:13:07.9 0:11:43.0
12.
SPILKA Tomáš
Redfrog Bikeinvest
CZE 2:13:27.4 0:12:02.5
13.
FIALA Tomáš
GAPP System - Cabtech
CZE 2:13:58.9 0:12:34.0
14.
TOMAN Vojtěch
HR Racing Team České Budějovice
CZE 2:14:08.4 0:12:43.5
15.
KOZÁK Matouš
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 2:14:45.7 0:13:20.7
16.
HLŮŽEK Radim
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:16:48.7 0:15:23.7
17.
BLAŽEK Jan
RAJEC 100% TREK
CZE 2:17:22.7 0:15:57.7
18.
MILERET Milan
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
CZE 2:17:22.9 0:15:58.0
19.
ČAPEK Jan
AUTHOR MASTERS
CZE 2:17:28.2 0:16:03.2
20.
KUČERA Vladimír
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:20:24.2 0:18:59.2
21.
MATOCHA Pavel
GAPP System - Cabtech
CZE 2:20:36.9 0:19:12.0
22.
JENŠÍK Jan
BIG SHOCK TEAM
CZE 2:20:44.2 0:19:19.2
23.
JIŘENA Pavel
AUTHOR MASTERS
CZE 2:21:24.9 0:20:00.0
24.
KOPEC Jiří
Veřejná Sportovní Akademie zs
CZE 2:22:34.2 0:21:09.2
25.
STEHLÍK Petr
RAJEC 100 % TREK
CZE 2:22:36.7 0:21:11.7
26.
BOUDA Tomáš
Kross Bike Ranch team
CZE 2:22:38.7 0:21:13.7
27.
POLÁK Kamil
AUTHOR MASTERS
CZE 2:22:39.2 0:21:14.2
28.
VLČEK Jiří
Redfrog Bikeinvest
CZE 2:23:06.7 0:21:41.7
29.
RŮTA Josef
AXON Sport team
CZE 2:23:14.4 0:21:49.5
30.
FLEIŠMAN Miroslav
Česká Spořitelna MTB Hobby A
CZE 2:23:26.2 0:22:01.2
#MenoKlubŠtátČasStrata
1.
PICHLÍKOVÁ Jana
Kross Bike Ranch team
CZE 2:22:57.5 0:00:00.0
2.
NEUMANOVÁ Tereza
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:32:53.5 0:09:56.0
3.
KRISTKOVÁ Helena
CZE 2:53:24.0 0:30:26.5
4.
MAŤHOVÁ Andrea
GHOST Team
CZE 2:56:21.7 0:33:24.2
5.
KUČEROVÁ Božena
KOLA-BBM.CZ
CZE 3:00:30.2 0:37:32.7
6.
HRUBÁ Gabriela
BSK Cyklo-Market
CZE 3:01:43.2 0:38:45.7
7.
CHURAŇOVÁ Radka
Bfl
CZE 3:03:13.0 0:40:15.5
8.
KLÍCHOVÁ Radka
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 3:11:06.0 0:48:08.5
9.
FUKSOVÁ Adéla
BIGSHOCK team
CZE 3:12:00.7 0:49:03.2
10.
BLAŽKOVÁ Michaela
RAJEC 100% TREK
CZE 3:18:05.8 0:55:08.3
11.
PEJCHOVÁ Eva
CZE 3:19:54.0 0:56:56.5
12.
ČERNÁ Klára
CZE 3:24:26.8 1:01:29.3
13.
MÜLLEROVÁ iVANA
LAWI Stars
CZE 3:27:37.8 1:04:40.3
14.
ODEHNALOVÁ Klára
CZE 3:34:01.3 1:11:03.8
15.
OSTRČILOVÁ Dája
copr přeštice
CZE 3:34:09.5 1:11:12.0
16.
KUBÍKOVÁ Jana
CZE 4:05:50.6 1:42:53.1
17.
BASTLOVÁ Dagmar
CZE 4:22:10.1 1:59:12.6

Kontaktujte časomíru