ONLINE VÝSLEDKY
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | RAUCHFUSS Marek |
Kellys Bikeranch Team |
CZE | 1:46:40.6 | 0:00:00.0 |
2. | FOJTÍK Ondřej |
CZE | 1:46:56.4 | 0:00:15.7 | |
3. | LAVIČKA Adam |
Velosport Valenta Scott Team |
CZE | 1:48:36.1 | 0:01:55.5 |
4. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:48:37.6 | 0:01:57.0 |
5. | TOMAN Vojtěch |
HR Racing České Budějovice |
CZE | 1:49:16.1 | 0:02:35.5 |
6. | ZÁRYBNICKÝ Jiří |
CK Vinohradské šlapky |
CZE | 1:53:07.1 | 0:06:26.5 |
7. | ZVOLÁNEK Lukáš |
ENDEKA BASSTA team |
CZE | 1:53:32.6 | 0:06:52.0 |
8. | VYTLAČIL Štěpán |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:53:33.6 | 0:06:53.0 |
9. | PARTL Ondřej |
BIG SHOCK TEAM |
CZE | 1:54:55.6 | 0:08:15.0 |
10. | KROTKÝ Rostislav |
AC SPARTA PRAHA |
CZE | 1:54:58.6 | 0:08:18.0 |
11. | MORAVEC Karel |
Velosport Valenta Scott team |
CZE | 1:55:37.9 | 0:08:57.2 |
12. | ŠELIGA Jarda |
JH Cycling |
CZE | 1:55:44.6 | 0:09:04.0 |
13. | HÁJEK Pavel |
ENDEKA BASSTA team |
CZE | 1:55:54.4 | 0:09:13.7 |
14. | TRNKA Dominik |
ENDEKA BASSTA team |
CZE | 1:55:54.4 | 0:09:13.8 |
15. | HORÁČEK Radim |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:56:33.6 | 0:09:53.0 |
16. | KUČERA Vladimír |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:57:15.2 | 0:10:34.5 |
17. | BRABEC David |
CZE | 1:57:17.2 | 0:10:36.5 | |
18. | FOJTÍK Jan |
FORCE KCK Zlín |
CZE | 1:57:19.7 | 0:10:39.0 |
19. | KLÁR Martin |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:58:02.1 | 0:11:21.5 |
20. | ČERNOCKÝ Martin |
ENDEKA BASSTA team |
CZE | 1:58:34.4 | 0:11:53.7 |
21. | VESELOVSKÝ Vlastimil |
REGA team |
CZE | 1:58:34.7 | 0:11:54.0 |
22. | GÖKDEMIR Burhan |
Nevoga |
CZE | 1:58:51.9 | 0:12:11.2 |
23. | ŠTÍPALA Milan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:00:28.4 | 0:13:47.7 |
24. | STRNAD Vaclav |
ENDEKA BASSTA team |
CZE | 2:00:30.7 | 0:13:50.0 |
25. | ŠTROSMAJER Radek |
Velosport Valenta Scott Team |
CZE | 2:01:53.1 | 0:15:12.5 |
26. | KAŠPÁREK Jiří |
TJ Sokol Jinačovice |
CZE | 2:02:09.4 | 0:15:28.7 |
27. | TOMANDL Pavel |
Penguin team |
CZE | 2:02:09.9 | 0:15:29.2 |
28. | BULANT Jiří |
Velosport Valenta Scott Team |
CZE | 2:02:09.9 | 0:15:29.2 |
29. | DOLEŽEL Josef |
REGA team |
CZE | 2:02:11.4 | 0:15:30.7 |
30. | PIVKO David |
CZE | 2:02:14.1 | 0:15:33.5 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | CESNAKOVÁ Milena |
Maloja - Rocky Mountaint team |
CZE | 2:03:10.1 | 0:00:00.0 |
2. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Erste PREMIER PETR ČECH MTB |
CZE | 2:17:14.9 | 0:14:04.7 |
3. | KLIMEŠOVÁ Monika |
ENDEKA BASSTA team |
CZE | 2:18:20.2 | 0:15:10.0 |
4. | STAŇKOVÁ Klára |
CZE | 2:25:11.7 | 0:22:01.5 | |
5. | PEJŠOVÁ Kristýna |
Superior Suninvent Team |
CZE | 2:26:03.9 | 0:22:53.7 |
6. | NÁBĚLKOVÁ Kateřina |
CYKLOSPORT CROPYNĚ |
CZE | 2:26:21.2 | 0:23:11.0 |
7. | OLBERTOVÁ Jana |
ENDEKA BASSTA team |
CZE | 2:29:06.2 | 0:25:56.0 |
8. | PAVLÍKOVÁ Ivana |
Bike-Life Brno |
CZE | 2:32:48.7 | 0:29:38.5 |
9. | DOLEŽELOVÁ Monika |
REGA team |
CZE | 2:37:24.5 | 0:34:14.3 |
10. | FOSUMOVA Michaela |
CBC TEAM |
CZE | 2:39:12.5 | 0:36:02.3 |
11. | TOMANDLOVÁ Jitka |
Penguin team |
CZE | 2:40:25.7 | 0:37:15.5 |
12. | NÁBĚLKOVÁ Adéla |
CYKLOSPORT CROPYNĚ |
CZE | 2:40:31.0 | 0:37:20.8 |
13. | SOMMEROVÁ Jana |
Sportovní klub Kola Koblížek |
CZE | 2:41:07.7 | 0:37:57.5 |
14. | ČÁSTKOVÁ Veronika |
Lucky Cow Motorcycles |
CZE | 2:44:50.0 | 0:41:39.8 |
15. | SCHIFFER Andrea |
AUT | 2:51:30.5 | 0:48:20.3 | |
16. | SVOBODOVÁ Jarmila |
CZE | 2:59:45.3 | 0:56:35.1 | |
17. | FROŇKOVÁ Adéla |
CZE | 3:01:07.5 | 0:57:57.3 | |
18. | GEMBALOVÁ Karolína |
GHOST Team |
CZE | 3:05:13.5 | 1:02:03.3 |
19. | VOJÁČKOVÁ Jana |
CZE | 3:07:19.5 | 1:04:09.3 | |
20. | HLÁDKOVÁ Eva Isabela |
EURYBIA YACHT CLUB |
CZE | 3:08:34.8 | 1:05:24.6 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠAROUN Libor |
PREMIUM HOTEL Znojmo |
CZE | 1:08:50.3 | 0:00:00.0 |
2. | JELÍNEK Marek |
PREMIUM HOTEL |
CZE | 1:09:43.8 | 0:00:53.5 |
3. | BERÁNEK Jan |
VERGILIO-ROTORAMA |
CZE | 1:09:44.6 | 0:00:54.2 |
4. | PÍSAŘ Vojtěch |
JH Cycling |
CZE | 1:10:14.1 | 0:01:23.7 |
5. | HEŘMÁNEK Jan |
JH Cycling |
CZE | 1:10:16.6 | 0:01:26.2 |
6. | HRDLIČKA Radek |
CZE | 1:11:49.1 | 0:02:58.7 | |
7. | MALÁČ Radek |
Coolo Cycling Team |
CZE | 1:12:23.3 | 0:03:33.0 |
8. | ŠTULA Daniel |
PSK Znojmo - 1 |
CZE | 1:12:37.3 | 0:03:47.0 |
9. | HAVRÁNEK Jan |
CZE | 1:12:59.6 | 0:04:09.2 | |
10. | ROUPEC Pavel |
AUTHENTIC BIKE |
CZE | 1:15:02.8 | 0:06:12.5 |
11. | CHOVANEC Tomáš |
4EVER Cyklo Bulis |
CZE | 1:17:24.4 | 0:08:34.0 |
12. | BAČÁK Miroslav |
Dolní Němčice |
CZE | 1:18:02.1 | 0:09:11.7 |
13. | ZÁSTĚRA Ondřej |
CZE | 1:18:19.8 | 0:09:29.5 | |
14. | FLORIÁN Antonín |
Laufen Fit Tábor |
CZE | 1:18:49.6 | 0:09:59.2 |
15. | SZELMA Ferdinand |
Decathlon Btwin Czech team |
CZE | 1:19:58.8 | 0:11:08.5 |
16. | TESAŘ Jakub |
Autodružstvo Znojmo |
CZE | 1:20:31.8 | 0:11:41.5 |
17. | KADLEC Vojtech |
CZE | 1:20:38.8 | 0:11:48.5 | |
18. | MAREŠ Radek |
Party cycling team |
CZE | 1:20:46.1 | 0:11:55.7 |
19. | SCHMELZ Manfred |
Nevoga |
CZE | 1:20:49.6 | 0:11:59.2 |
20. | TROJAN Leoš |
Huntamaki Bike Team |
CZE | 1:20:50.6 | 0:12:00.2 |
21. | KATOLICKÝ Libor |
CZE | 1:20:56.6 | 0:12:06.2 | |
22. | FLORIÁN Petr |
Laufen Fit Tábor |
CZE | 1:21:23.6 | 0:12:33.2 |
23. | NÁJEMNÍK Martin |
CZE | 1:21:25.8 | 0:12:35.5 | |
24. | RECHTIK Marek |
IPA - Znojmo 1 |
CZE | 1:21:39.3 | 0:12:49.0 |
25. | KRUŽÍK Petr |
Symbio |
CZE | 1:21:54.1 | 0:13:03.8 |
26. | MEISTER Jiří |
IPA - Znojmo 1 |
CZE | 1:21:56.1 | 0:13:05.7 |
27. | FRECER Leoš |
BikePart.cz |
CZE | 1:22:37.6 | 0:13:47.2 |
28. | NEKVASIL Petr |
Tom's Radhaus |
CZE | 1:23:13.6 | 0:14:23.2 |
29. | PREKOP Jindřich |
CZE | 1:25:08.3 | 0:16:18.0 | |
30. | KUCHAŘ Pavel |
CZE | 1:26:55.6 | 0:18:05.2 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | MARTINCOVÁ Andrea |
Decathlon Btwin Czech team |
CZE | 1:20:54.6 | 0:00:00.0 |
2. | TESAŘOVÁ Jana |
Autodružstvo Znojmo |
CZE | 1:25:27.6 | 0:04:33.0 |
3. | KUCHAŘOVÁ Jana |
TJ Spartak Třebíč |
CZE | 1:27:10.3 | 0:06:15.7 |
4. | DVOŘÁKOVÁ Šárka |
CZE | 1:27:22.3 | 0:06:27.7 | |
5. | MACHÁČOVÁ Martina |
GAPP System - Cabtech |
CZE | 1:28:32.8 | 0:07:38.2 |
6. | MEDKOVÁ Michaela |
ROCK MACHINE CYKLOMAX |
CZE | 1:31:01.1 | 0:10:06.5 |
7. | FORMANOVÁ Veronika |
CK Znojmo |
CZE | 1:32:27.4 | 0:11:32.7 |
8. | HOŘEJŠÍ Jana |
Laufen Fit Tábor |
CZE | 1:32:53.9 | 0:11:59.2 |
9. | SLÁMOVÁ Jitka |
CZE | 1:33:42.9 | 0:12:48.2 | |
10. | HRUBÁ Hana |
BSK racing |
CZE | 1:33:59.4 | 0:13:04.7 |
11. | ŠTÍPALOVÁ Hana |
TJ SOKOL MAXIČKY |
CZE | 1:34:25.1 | 0:13:30.5 |
12. | FOXOVÁ Simona |
Fox Racing |
CZE | 1:37:07.1 | 0:16:12.5 |
13. | IPPOLDTOVÁ Zdeňka |
CZE | 1:41:45.4 | 0:20:50.8 | |
14. | SMOLKOVÁ Romana |
Autodružstvo Znojmo |
CZE | 1:43:47.6 | 0:22:53.0 |
15. | FRANCÁLKOVÁ Petra |
Velosport Valenta Scott Team |
CZE | 1:45:18.6 | 0:24:24.0 |
16. | ŠVECOVÁ Zuzana |
CZE | 1:48:05.4 | 0:27:10.8 | |
17. | IVIČIČOVÁ Petra |
Elektro Ivičič Mikulov |
CZE | 1:48:09.4 | 0:27:14.8 |
18. | BABULOVÁ Lucie |
CZE | 1:48:43.9 | 0:27:49.3 | |
19. | PITTNEROVÁ Simona |
Pohoda bike team |
CZE | 1:49:30.6 | 0:28:36.0 |
20. | HAUBERTOVÁ Daniela |
CZE | 1:50:23.4 | 0:29:28.8 | |
21. | MALČOVÁ Michaela |
KLUDI ELITA 2 |
CZE | 1:51:00.7 | 0:30:06.0 |
22. | VANTUCHOVÁ Dita |
CZE | 2:03:48.9 | 0:42:54.3 | |
23. | GABLEROVÁ Pavlína |
CZE | 2:04:11.4 | 0:43:16.8 | |
24. | NOHOVÁ Viktorie |
CZE | 2:09:32.7 | 0:48:38.1 | |
25. | JURICOVA Alena |
CZE | 2:10:32.9 | 0:49:38.3 | |
26. | GROISOVÁ Simona |
KLUDI ELITA 2 |
CZE | 2:11:39.9 | 0:50:45.3 |
27. | ZELENKOVÁ Tereza |
m2000 |
CZE | 2:19:37.7 | 0:58:43.1 |
28. | KUNDRATOVÁ Simona |
Vinařský ráj |
CZE | 2:23:07.0 | 1:02:12.3 |
29. | MRÁZKOVÁ Jana |
m2000 |
CZE | 2:41:35.7 | 1:20:41.1 |
30. | STEHLÍKOVÁ Lucie |
m2000 |
CZE | 2:49:01.0 | 1:28:06.4 |
Preteky seriálu
- Author 50 Český ráj
- Dětský AUTHOR ŠELA MARATHON
- Author 50 Bezděz
- AUTHOR Král Šumavy MTB 2018 - memoriál Františka Šraita / MČR XCM
- International MTB marathon Malevil Cup by Author 2018
- Aimtec Open Race
- Vinařská 50 Author Znovín Cup
- Author Šela Maraton
- Author Pražská 50
- Author Valtické Cyklobraní
- ČT Author Cup