ONLINE VÝSLEDKY
Oficiálne výsledky
- XCO - Elite muži / U23
- XCO - Muži U23
- XCO - Ženy
- XCO - Ženy U23
- XCO - Junioři
- XCO - Juniorky
- XCO - Kadeti
- XCO - Kadetky
- XCO - Masters
- XCO - Expert
- XCO - Žáci II
- XCO - Žákyně II
- XCO - Žáci I
- XCO - Žákyně I
- XCE - Elite muži
- XCE - Ženy
- XCE - Junioři
- XCE - Juniorky
- XCE - Kadeti
- XCE - Kadetky
- XCE - Žáci
- XCE - Žákyně
- XCE - Masters
- Děti 3-4 roky po kategóriách
- Děti 5-6 let po kategóriách
- Děti 7-8 let po kategóriách
- Děti 9-10 let po kategóriách
- ČP XCO - dětské závody D0
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | NESVADBA Jan |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 1:31:45.9 | 0:00:00.0 |
2. | ŠKARNITZL Jan |
SRAM MITAS TREK |
CZE | 1:31:59.1 | 0:00:13.2 |
3. | VASTL Jan |
N1 TEAM |
CZE | 1:33:48.1 | 0:02:02.2 |
4. | PAPRSTKA Tomáš |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 1:35:03.4 | 0:03:17.5 |
5. | STOŠEK Martin |
Symbio+ BMC |
CZE | 1:36:12.1 | 0:04:26.2 |
6. | KOBES Lukáš |
Symbio+ BMC |
CZE | 1:37:38.6 | 0:05:52.7 |
7. | PRŮDEK Matěj |
SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 1:38:39.8 | 0:06:53.9 |
8. | SKÁLA Jaromír |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:39:28.4 | 0:07:42.5 |
9. | ZEŤÁK Michael |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 1:39:55.1 | 0:08:09.2 |
10. | KUBELKA Petr |
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 1:40:41.5 | 0:08:55.6 |
11. | RAJCHART Jan |
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE |
CZE | 1:41:31.5 | 0:09:45.6 |
12. | ŠULC Jakub |
Bike and Ski Bakajda |
CZE | 1:41:46.5 | 0:10:00.6 |
13. | JELÍNEK Josef |
SRAM MITAS TREK |
CZE | 1:42:15.0 | 0:10:29.1 |
14. | WURSTER Leo |
r2-bike.com MTN CREW |
GER | 1:42:42.5 | 0:10:56.6 |
15. | KADLEC Jakub |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:43:22.7 | 0:11:36.8 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠKARNITZLOVÁ Jitka |
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE |
CZE | 1:36:42.3 | 0:00:00.0 |
2. | ŠAFÁŘOVÁ Adéla |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 1:38:36.3 | 0:01:54.0 |
3. | SADŁECKA Magdalena |
Euro Bike Kaczmarek Electric Team |
POL | 1:38:57.5 | 0:02:15.2 |
4. | KESEG STEVKOVA Janka |
Outsiterz |
SVK | 1:39:32.5 | 0:02:50.2 |
5. | PRŮDKOVÁ Barbora |
SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 1:39:59.3 | 0:03:17.0 |
6. | JEŽKOVÁ Hana |
GT OPPORTUNITY BRNO |
CZE | 1:40:22.6 | 0:03:40.3 |
7. | VESELÁ Lucie |
GT OPPORTUNITY BRNO |
CZE | 1:40:42.5 | 0:04:00.2 |
8. | ERBENOVÁ Helena |
LAWI Sport Team |
CZE | 1:41:04.6 | 0:04:22.3 |
9. | HAVLÍKOVÁ Pavla |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 1:41:30.0 | 0:04:47.7 |
10. | KONVISAROVA Krystyna |
UKR | 1:43:15.7 | 0:06:33.4 | |
11. | KOZELSKÁ Petra |
BIKE 2000 |
CZE | 1:44:06.8 | 0:07:24.5 |
12. | TVARŮŽKOVA Tereza |
CRAFT ROCKY MOUNTAIN Factory Team |
CZE | 1:45:04.5 | 0:08:22.2 |
13. | URBANOVÁ Martina |
HNÍZDIL TEAM |
CZE | 1:47:21.2 | 0:10:38.9 |
14. | BAJGEROVÁ Nikola |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 1:53:10.0 | 0:16:27.7 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | VANÍČKOVÁ Tereza |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:09:41.3 | 0:00:00.0 |
2. | JANŮ Kamila |
KH Tour - BH Bikes team |
CZE | 1:10:14.1 | 0:00:32.8 |
3. | TESAŘOVÁ Jana |
MORAVEC Team |
CZE | 1:12:27.0 | 0:02:45.7 |
4. | UNGERMANOVÁ Elizabeth |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 1:12:33.9 | 0:02:52.6 |
5. | KRUPOVÁ Lucie |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 1:15:01.6 | 0:05:20.3 |
6. | SOUČKOVÁ Celestýna |
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR |
CZE | 1:16:58.6 | 0:07:17.3 |
7. | PAVELKOVÁ Klára |
SupGirls |
CZE | 1:17:09.9 | 0:07:28.6 |
8. | MACKOVÁ Pavlína |
Cykloklub Chýnov z.s. |
CZE | 1:18:20.7 | 0:08:39.4 |
9. | PODSKALSKÁ Anna |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:20:56.8 | 0:11:15.5 |
10. | ČEJKOVÁ Šárka |
EUROFOAM SPORT TEAM |
CZE | 1:24:31.4 | 0:14:50.1 |
11. | KAŠPAROVÁ Natalie |
Bike Freaks Holice |
CZE | 1:29:40.7 | 0:19:59.4 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | MIŠOŇOVÁ Magdalena |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:32:46.2 | 0:00:00.0 |
2. | KADLECOVÁ Zuzana |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:33:43.0 | 0:00:56.8 |
3. | ŠTEFANOVÁ Kateřina |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:33:52.9 | 0:01:06.7 |
4. | OBOŘILOVÁ Tereza |
DRAHANSKÝ SPORT TEAM |
CZE | 0:34:55.0 | 0:02:08.8 |
5. | SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:35:26.2 | 0:02:40.0 |
6. | ZEMÁNKOVÁ Anna |
MORAVEC Team |
CZE | 0:35:30.8 | 0:02:44.6 |
7. | ŠAFÁŘOVÁ Zuzana |
Cyklo-Ski klub Polička |
CZE | 0:35:34.8 | 0:02:48.6 |
8. | FRITZOVÁ Aneta |
DRAHANSKÝ SPORT TEAM |
CZE | 0:35:40.4 | 0:02:54.2 |
9. | HOLUBOVÁ Adéla |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:35:53.9 | 0:03:07.7 |
10. | VERNEROVÁ Klára |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:36:20.6 | 0:03:34.4 |
11. | SEIDLOVÁ Monika |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:36:44.4 | 0:03:58.2 |
12. | KLÍMOVÁ Natálie |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:37:13.5 | 0:04:27.3 |
13. | ČERNOHORSKÁ Jitka |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:37:28.6 | 0:04:42.4 |
14. | HARTYCHOVA Nicole |
VELO CLUB MONTE TAMARO |
CZE | 0:37:44.9 | 0:04:58.7 |
15. | RICHTEROVÁ Jana |
COPR TJ PŘEŠTICE |
CZE | 0:38:17.9 | 0:05:31.7 |
16. | PRCHALOVÁ Libuše |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:38:32.3 | 0:05:46.1 |
17. | NAVRKALOVÁ Michaela |
ETHIC SPORT |
CZE | 0:39:18.3 | 0:06:32.1 |
18. | JANOVSKÁ Lenka |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 0:40:11.3 | 0:07:25.1 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | SAMEC Filip |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:09:50.5 | 0:00:00.0 |
2. | NOVOTNÝ Ondřej |
Dukla Praha |
CZE | 0:09:52.4 | 0:00:01.9 |
3. | ŠILHAVÝ Ondřej |
SP KOLO LOAP SPECIALIZED |
CZE | 0:10:13.4 | 0:00:22.9 |
4. | BÁRTA Martin |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:10:30.3 | 0:00:39.8 |
5. | JEŽEK Václav |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:10:43.3 | 0:00:52.8 |
6. | SVATUŠKA Jakub |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:10:58.5 | 0:01:08.0 |
7. | PIVNIČKA Jakub |
GIANT PÍTRS BIKES |
CZE | 0:10:58.7 | 0:01:08.2 |
8. | BERNÁT Adam |
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA |
CZE | 0:11:02.3 | 0:01:11.8 |
9. | PURNOCH Matyáš |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:11:02.4 | 0:01:11.9 |
10. | KUBA Jakub |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:11:03.9 | 0:01:13.4 |
11. | BRADÁČ Adam |
Dukla Praha |
CZE | 0:11:04.0 | 0:01:13.5 |
12. | SOUČEK Jakub |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:11:06.3 | 0:01:15.8 |
13. | ZONYGA David |
VRV TEAM |
CZE | 0:11:06.5 | 0:01:16.0 |
14. | TUHÁČEK Pavel |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:11:21.3 | 0:01:30.8 |
15. | GRYGAR Matyáš |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:11:23.1 | 0:01:32.6 |
16. | HOJKA František |
Bike Freaks Holice |
CZE | 0:11:25.3 | 0:01:34.8 |
17. | TABARA Šimon |
BIKE 2000 |
CZE | 0:11:28.5 | 0:01:38.0 |
18. | RUBEŠ Daniel |
BIKE 2000 |
CZE | 0:11:30.2 | 0:01:39.7 |
19. | ŽENÍŠEK Martin |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:11:30.8 | 0:01:40.3 |
20. | GROH Daniel |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:11:32.5 | 0:01:42.0 |
21. | ELBADRI Jakub |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:11:34.4 | 0:01:43.9 |
22. | DRAGOUN Václav |
COPR TJ PŘEŠTICE |
CZE | 0:11:35.9 | 0:01:45.4 |
23. | KRÁL Kryštof |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:11:38.3 | 0:01:47.8 |
24. | NĚMEC Erik |
Cyklo Bendl |
CZE | 0:11:39.3 | 0:01:48.8 |
25. | DOBRÝ Lukáš |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:11:42.1 | 0:01:51.6 |
26. | ŠINDELÁŘ Roman |
MORAVEC Team |
CZE | 0:11:45.6 | 0:01:55.1 |
27. | SUCHÝ Vojtěch |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:11:59.2 | 0:02:08.7 |
28. | BRUCKNER Filip |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:11:59.7 | 0:02:09.2 |
29. | MIŇOVSKÝ Prokop |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:12:03.5 | 0:02:13.0 |
30. | URBAN Miroslav |
VRV TEAM |
CZE | 0:12:03.7 | 0:02:13.2 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | PERNICKÁ Adéla |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:11:15.3 | 0:00:00.0 |
2. | NAROVCOVÁ Monika |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:11:16.0 | 0:00:00.7 |
3. | HANÁKOVÁ Eliška |
MORAVEC Team |
CZE | 0:11:34.9 | 0:00:19.6 |
4. | DLASKOVÁ Vanda |
TOPFOREX LAPIERRE PRO Cycling Team |
CZE | 0:11:43.3 | 0:00:28.0 |
5. | ČERNÁ Karolína |
Dukla Praha |
CZE | 0:11:49.9 | 0:00:34.6 |
6. | KOTLÍKOVÁ Adéla |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:11:52.0 | 0:00:36.7 |
7. | RADOVÁ Daniela |
CYKLOKLUB BENEŠOV |
CZE | 0:11:53.3 | 0:00:38.0 |
8. | DOSTÁLOVÁ Anna |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:11:55.5 | 0:00:40.2 |
9. | NAVRKALOVÁ Nikola |
ETHIC SPORT |
CZE | 0:12:14.0 | 0:00:58.7 |
10. | HODLOVÁ Nikola |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 0:12:15.2 | 0:00:59.9 |
11. | KROUPOVÁ Zuzana |
AC SPARTA Cycling junior |
CZE | 0:12:35.0 | 0:01:19.7 |
12. | OLIVOVÁ Denisa |
BIKE 2000 |
CZE | 0:12:48.2 | 0:01:32.9 |
13. | KOVAŘÍKOVÁ Iva |
Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem |
CZE | 0:13:10.6 | 0:01:55.3 |
14. | JURÁŠKOVÁ Simona |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:13:24.3 | 0:02:09.0 |
15. | UHMANOVÁ Kateřina |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:13:26.3 | 0:02:11.0 |
16. | MARKOVÁ Adéla |
Dukla Praha |
CZE | 0:13:26.5 | 0:02:11.2 |
17. | ROZSYPALOVÁ Adéla |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:13:29.9 | 0:02:14.6 |
18. | ČERNÁ Hana |
DRAHANSKÝ SPORT TEAM |
CZE | 0:13:31.3 | 0:02:16.0 |
19. | BEYEROVÁ Kateřina |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:13:42.3 | 0:02:27.0 |
20. | DRHOVÁ Berenika |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:14:14.5 | 0:02:59.2 |
21. | CIBULKOVÁ Tereza |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:14:40.8 | 0:03:25.5 |
22. | RYŠAVÁ Emílie |
DRAHANSKÝ SPORT TEAM |
CZE | 0:14:50.4 | 0:03:35.1 |
23. | KUBÍKOVÁ Nikola |
CK SPORT BERAN CHRÁST |
CZE | 0:15:20.5 | 0:04:05.2 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | STOČEK Bruno |
BIKE 2000 |
CZE | 0:42:01.2 | 0:00:00.0 |
2. | DUDEK Tomáš |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 0:42:17.0 | 0:00:15.8 |
3. | JEŽEK Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:42:34.9 | 0:00:33.7 |
4. | PONÍŽIL Karel |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:42:40.4 | 0:00:39.2 |
5. | ŠULC David |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:42:59.6 | 0:00:58.4 |
6. | ELČKNER Lukáš |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:43:18.4 | 0:01:17.2 |
7. | ZATLOUKAL Jan |
Cyklo team Kolárna |
CZE | 0:43:28.2 | 0:01:27.0 |
8. | KUČERA Jakub |
CK MTB MARATON HLINSKO |
CZE | 0:43:39.3 | 0:01:38.1 |
9. | NĚMEC Patrik |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:43:51.1 | 0:01:49.9 |
10. | SÁSKA Jan |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:44:12.6 | 0:02:11.4 |
11. | WOHANKA Richard |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:44:41.2 | 0:02:40.0 |
12. | MAREK Oskar |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:45:29.9 | 0:03:28.7 |
13. | ŽVAK Daniel |
BIKE PRO RACING |
CZE | 0:45:56.9 | 0:03:55.7 |
14. | HLADÍK Josef |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:46:16.5 | 0:04:15.3 |
15. | HAŠEK Max |
SK BAGBIKE |
CZE | 0:46:26.2 | 0:04:25.0 |
16. | BREDLER Matyáš Jiří |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 0:46:35.4 | 0:04:34.2 |
17. | BŘEZNA Vojtěch |
KC KOOPERATIVA JBC |
CZE | 0:46:37.1 | 0:04:35.9 |
18. | FIEDLER Zdeněk |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:47:14.2 | 0:05:13.0 |
19. | HORÁK Dominik |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:47:21.3 | 0:05:20.1 |
20. | VYTLAČIL Štěpán |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:47:37.3 | 0:05:36.1 |
21. | KITTL Daniel |
Bicykl Kříž Team |
CZE | 0:47:48.5 | 0:05:47.3 |
22. | MALÝ Jakub |
VRV TEAM |
CZE | 0:47:54.1 | 0:05:52.9 |
23. | NOVÁK Ondřej |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 0:48:12.3 | 0:06:11.1 |
24. | DUŠÁK Martin |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:48:29.0 | 0:06:27.8 |
25. | DANĚK Jakub |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:48:45.5 | 0:06:44.3 |
26. | ČEKAL Josef |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 0:49:11.4 | 0:07:10.2 |
27. | ŠMÍDA Michal |
DRAHANSKÝ SPORT TEAM |
CZE | 0:49:31.8 | 0:07:30.6 |
28. | KLAUS Matěj |
Bicykl Kříž Team |
CZE | 0:49:39.6 | 0:07:38.4 |
29. | ŠINDELÁŘ Jan |
MORAVEC Team |
CZE | 0:49:45.0 | 0:07:43.8 |
30. | KAMIEN David |
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV |
CZE | 0:50:37.1 | 0:08:35.9 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | KAVALÍR Jakub |
KC KUTNÁ HORA |
CZE | 0:41:12.4 | 0:00:00.0 |
2. | STOŠEK Viktor |
Symbio+ BMC |
CZE | 0:42:22.5 | 0:01:10.1 |
3. | FLÁMA Tomáš |
T.S. Bohemia Kross Racing Team |
CZE | 0:42:52.5 | 0:01:40.1 |
4. | KODL Pavel |
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ |
CZE | 0:43:37.9 | 0:02:25.5 |
5. | KOUDELKA Petr |
CZE | 0:43:57.5 | 0:02:45.1 | |
6. | KOZEL Michal |
SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 0:44:17.5 | 0:03:05.1 |
7. | RYDVAL Jakub |
postavkolo.cz |
CZE | 0:45:10.1 | 0:03:57.7 |
8. | RÁDL Jakub |
LK Slovan K. Vary |
CZE | 0:45:58.7 | 0:04:46.3 |
9. | HLADIŠ David |
CYKLO TEAM KOLARNA |
CZE | 0:48:06.6 | 0:06:54.2 |
10. | KRESTA Jan |
KH Tour - BH Bikes team |
CZE | 0:49:11.5 | 0:07:59.1 |
11. | KEC Jan |
SUPERIOR RIDERS |
CZE | 0:49:36.7 | 0:08:24.3 |
12. | SLÁMA Michal |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:49:52.9 | 0:08:40.5 |
13. | LUTOVSKÝ Ondřej |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:51:42.6 | 0:10:30.2 |
14. | MIŠOŇ Matěj |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:53:23.1 | 0:12:10.7 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ZELENÝ Ondřej |
Eleven Mercedes Mitas |
CZE | 0:41:40.6 | 0:00:00.0 |
2. | CHYBA Jiří |
NUTREND SPECIALIZED RACING |
CZE | 0:44:24.4 | 0:02:43.8 |
3. | ARNOLD Zdeněk |
HAVEN TEAM |
CZE | 0:47:04.9 | 0:05:24.3 |
4. | MAREK Patrik |
SUPERIOR RIDERS |
CZE | 0:48:00.3 | 0:06:19.7 |
5. | KUBÍK Lukáš |
CK SPORT BERAN CHRÁST |
CZE | 0:50:24.8 | 0:08:44.2 |
6. | FALTÝNEK Jan |
Cyklo Faltýnek |
CZE | 0:51:10.3 | 0:09:29.7 |
7. | PITHART Jan |
KH Tour-BH Bikes |
CZE | 0:51:55.4 | 0:10:14.8 |
8. | OPLT Libor |
OPLT CYCLING |
CZE | 0:54:38.2 | 0:12:57.6 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | STRÁNSKÝ Matěj |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:19:13.6 | 0:00:00.0 |
2. | OBDRŽÁLEK Tomáš |
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
CZE | 0:19:19.9 | 0:00:06.3 |
3. | DOSTÁL Václav |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:19:30.3 | 0:00:16.7 |
4. | ŠINDELÁŘ Jan |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:19:53.2 | 0:00:39.6 |
5. | VEVERKA Václav |
KC KOOPERATIVA JBC |
CZE | 0:20:16.2 | 0:01:02.6 |
6. | PÁVEK Matyáš |
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N |
CZE | 0:20:25.2 | 0:01:11.6 |
7. | HONSA Antonín |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:20:33.8 | 0:01:20.2 |
8. | SPORYSCH Daniel |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:20:34.8 | 0:01:21.2 |
9. | JINDŘICH Pavel |
TJ STADION LOUNY |
CZE | 0:20:41.4 | 0:01:27.8 |
10. | KRULA Štěpán |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:20:47.1 | 0:01:33.5 |
11. | FRÜHAUF Jan |
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ |
CZE | 0:21:02.2 | 0:01:48.6 |
12. | DUBČÁK Pavel |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:21:09.6 | 0:01:56.0 |
13. | KUNČÍK Matěj |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:21:12.1 | 0:01:58.5 |
14. | ČÁSLAVSKÝ Matěj |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:21:15.3 | 0:02:01.7 |
15. | DOLEŽAL Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:21:18.7 | 0:02:05.1 |
16. | KOPECKÝ Petr |
Nevix Team Kadaň |
CZE | 0:21:27.5 | 0:02:13.9 |
17. | HÁK Jakub |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:21:30.1 | 0:02:16.5 |
18. | ROZSYPAL Štěpán |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:21:31.7 | 0:02:18.1 |
19. | VENCL Libor |
Eleven Mercedes Benz Mitas |
CZE | 0:21:32.7 | 0:02:19.1 |
20. | RŮŽIČKA Ondřej |
VRV TEAM |
CZE | 0:22:11.1 | 0:02:57.5 |
21. | HARTL Štěpán |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:22:12.9 | 0:02:59.3 |
22. | VIK Matěj |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:22:26.5 | 0:03:12.9 |
23. | KULHA Filip |
AC SPARTA Cycling junior |
CZE | 0:22:29.7 | 0:03:16.1 |
24. | CHOVANEC Tomáš |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:22:39.9 | 0:03:26.3 |
25. | KERL Maximilian |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:22:49.1 | 0:03:35.5 |
26. | ŠÍSL Bořek |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:22:53.7 | 0:03:40.1 |
27. | POLÁŠEK Ondřej |
BIKE 2000 |
CZE | 0:22:54.7 | 0:03:41.1 |
28. | HUDEČEK Jan |
TUFO CykloZákladna Otrokovice |
CZE | 0:22:56.5 | 0:03:42.9 |
29. | MACH Lukáš |
TUFO CykloZákladna Otrokovice |
CZE | 0:23:09.4 | 0:03:55.8 |
30. | JECH Filip |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:23:27.7 | 0:04:14.1 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | HLADÍKOVÁ Kateřina |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:21:01.8 | 0:00:00.0 |
2. | ZEMANOVÁ Kristýna |
TOPFOREX LAPIERRE PRO Cycling Team |
CZE | 0:21:06.3 | 0:00:04.5 |
3. | VIKTOROVÁ Nela |
LYKO KLUB PRACHATICE z.s. |
CZE | 0:21:14.7 | 0:00:12.9 |
4. | BEDRNÍKOVÁ Karolína |
Dukla Praha |
CZE | 0:21:24.7 | 0:00:22.9 |
5. | SPĚŠNÁ Simona |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:21:48.0 | 0:00:46.2 |
6. | NOVOTNÁ Aneta |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:22:04.0 | 0:01:02.2 |
7. | MIŠOŇOVÁ Veronika |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:22:42.4 | 0:01:40.6 |
8. | HOJKOVÁ Štěpánka |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:23:02.4 | 0:02:00.6 |
9. | PLESKAČOVÁ Natálie |
Expres CZ Scott Team Kolín |
CZE | 0:23:17.3 | 0:02:15.5 |
10. | FOLTÝNOVÁ Adéla |
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV |
CZE | 0:23:28.8 | 0:02:27.0 |
11. | KYSELOVÁ Adéla |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:23:32.1 | 0:02:30.3 |
12. | SOBKOVÁ Sabina |
VRV TEAM |
CZE | 0:23:56.9 | 0:02:55.1 |
13. | RŮŽIČKOVÁ Anna |
Dukla Praha |
CZE | 0:24:18.5 | 0:03:16.7 |
14. | ŠINDELÁŘOVÁ Hana |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:24:33.9 | 0:03:32.1 |
15. | BRTNÍČKOVÁ Michaela |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:24:34.3 | 0:03:32.5 |
16. | KŘIKAVOVÁ Šárka |
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV |
CZE | 0:24:45.8 | 0:03:44.0 |
17. | SMUTNÁ Anna |
DRAHANSKÝ SPORT TEAM |
CZE | 0:24:58.7 | 0:03:56.9 |
18. | BRAVENCOVÁ Denisa |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:25:26.5 | 0:04:24.7 |
19. | MITRYCHOVÁ Michaela |
MS BIKE ACADEMY RACING |
CZE | 0:25:54.1 | 0:04:52.3 |
20. | DRBOHLAVOVÁ Eliška |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:25:54.2 | 0:04:52.4 |
21. | SUCHÁ Kateřina |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:26:25.0 | 0:05:23.2 |
22. | ŠKRLOVÁ Michaela |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:26:27.0 | 0:05:25.2 |
23. | KOVAŘÍKOVÁ Anna |
BEESPEE.CZ |
CZE | 0:27:55.2 | 0:06:53.4 |
24. | KOVAŘÍKOVÁ Kateřina |
BEESPEE.CZ |
CZE | 0:28:15.7 | 0:07:13.9 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | VAJSEJTL Jan |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:07:00.8 | 0:00:00.0 |
2. | VALENTA Věnek |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:07:17.9 | 0:00:17.1 |
3. | NOVÁK Matěj |
Rychlý šípy Strakonice |
CZE | 0:07:26.4 | 0:00:25.6 |
4. | RAŠKA Tomáš |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:07:32.7 | 0:00:31.9 |
5. | ŠPERL Václav |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:07:56.1 | 0:00:55.3 |
6. | BRADÁČ Michal |
Dukla Praha |
CZE | 0:08:53.9 | 0:01:53.1 |
7. | NOVOTNÝ Lukáš |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:10:01.6 | 0:03:00.8 |
8. | JELÍNEK Lukáš |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:10:05.1 | 0:03:04.3 |
9. | MATĚJKA Jakub |
SP KOLO LOAP SPECIALIZED |
CZE | 0:10:41.6 | 0:03:40.8 |
10. | UŠEL Ondřej |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:11:09.8 | 0:04:09.0 |
11. | MAREK Miki |
Dukla Praha |
CZE | 0:11:30.5 | 0:04:29.7 |
12. | IGLER Jan |
CZE | 0:11:44.8 | 0:04:44.0 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | KOLÁŘOVÁ Babeta |
Dukla Praha |
CZE | 0:08:00.7 | 0:00:00.0 |
2. | ROTHBAUEROVÁ Karolína |
Biketime Bulls Písek |
CZE | 0:09:27.6 | 0:01:26.9 |
3. | SLUKOVÁ Klotylda |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:09:34.0 | 0:01:33.3 |
4. | VÝBORNÁ Marianna |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:09:35.3 | 0:01:34.6 |
5. | HRADÍLKOVÁ Zuzana |
MG Bike Team |
CZE | 0:09:38.7 | 0:01:38.0 |
6. | SOUČKOVÁ Amelie |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:09:45.5 | 0:01:44.8 |
7. | KLACKOVÁ Simona |
LYKOKLUB PRACHATICE |
CZE | 0:09:46.8 | 0:01:46.1 |
8. | SPORYSCHOVÁ Nela |
TJ SPARTAK Vrchlabí |
CZE | 0:10:42.9 | 0:02:42.2 |
9. | PŮBALOVÁ Silvie |
Bike factory Strakonice |
CZE | 0:12:42.6 | 0:04:41.9 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | BLAŽEK Aleš |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:09:25.5 | 0:00:00.0 |
2. | RAŠKA Lukáš |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:09:57.9 | 0:00:32.4 |
3. | KUBĚNA Daniel |
AC SPARTA Cycling junior |
CZE | 0:10:07.3 | 0:00:41.8 |
4. | NĚMEC Jakub |
CYKLOTEAM OSTROV |
CZE | 0:10:12.0 | 0:00:46.5 |
5. | MANSFELD Tadeáš |
PROFISPORT Cheb |
CZE | 0:10:12.6 | 0:00:47.1 |
6. | HLADEČEK Martin |
Short Bike Academy Opletal |
CZE | 0:10:29.2 | 0:01:03.7 |
7. | ICHA Martin |
CZE | 0:10:31.8 | 0:01:06.3 | |
8. | KERL Sebastian |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:10:52.0 | 0:01:26.5 |
9. | BURSA Filip |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:10:56.9 | 0:01:31.4 |
10. | VÝBORNÝ Kryštof |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:11:02.3 | 0:01:36.8 |
11. | ZÁHOREC Michal |
AC SPARTA PRAHA CYCLING |
CZE | 0:11:19.8 | 0:01:54.3 |
12. | PŮBAL Matouš |
CZE | 0:11:27.6 | 0:02:02.1 | |
13. | ICHA Aleš |
CYKLOTEAM OSTROV |
CZE | 0:11:36.7 | 0:02:11.2 |
14. | MIŇOVSKÝ Petr |
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:12:28.5 | 0:03:03.0 |
15. | LETEV Radim |
MG Bike Team |
CZE | 0:12:36.9 | 0:03:11.4 |
16. | SMETÁNKA Mikuláš |
KH Tour - BH Bikes team |
CZE | 0:12:55.3 | 0:03:29.8 |
17. | ŠAFRÁNEK Martin |
Sparta Praha Cycling |
CZE | 0:13:44.4 | 0:04:18.9 |
18. | DOSTÁL Martin |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:14:00.9 | 0:04:35.4 |
19. | PURNOCH Jan |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:14:31.0 | 0:05:05.5 |
20. | PÁVEK Lukáš |
CZE | 0:15:05.4 | 0:05:39.9 | |
21. | POLÁŠEK Richard |
BIKE 2000 |
CZE | 0:16:41.9 | 0:07:16.4 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | GROHOVÁ Lucie |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:10:36.9 | 0:00:00.0 |
2. | HUDEČKOVÁ Anna |
TUFO CykloZákladna Otrokovice |
CZE | 0:11:05.4 | 0:00:28.5 |
3. | VIKOVÁ Hanka |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:11:15.1 | 0:00:38.2 |
4. | DLOUHÁ Aneta |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:11:40.8 | 0:01:03.9 |
5. | KUNČÍKOVÁ Ella |
Bike Team Špindlerův Mlýn |
CZE | 0:12:43.9 | 0:02:07.0 |
6. | KLACKOVÁ Kamila |
LYKOKLUB PRACHATICE |
CZE | 0:13:10.6 | 0:02:33.7 |
7. | ŠÍSLOVÁ Barbora |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:13:41.4 | 0:03:04.5 |
8. | JEŘÁBKOVÁ Martina |
SP KOLO LOAP SPECIALIZED |
CZE | 0:14:43.0 | 0:04:06.1 |
9. | BAUEROVA Anetka |
Ski klub Karlovy Vary |
CZE | 0:16:28.8 | 0:05:51.9 |