ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | STOŠEK Martin |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 2:11:32.9 | 0:00:00.0 |
2. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:11:33.1 | 0:00:00.2 |
3. | KAMLER Josef |
MTB Šumava Riders |
CZE | 2:12:38.4 | 0:01:05.5 |
4. | SKÁLA Jaromír |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 2:12:41.1 | 0:01:08.2 |
5. | KOBES Lukáš |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 2:12:54.9 | 0:01:22.0 |
6. | VASTL Jan |
N1 TEAM |
CZE | 2:15:24.6 | 0:03:51.7 |
7. | KADLEC Jakub |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 2:16:03.1 | 0:04:30.2 |
8. | EBERL Filip |
X-Team BaNo K. Vary |
CZE | 2:16:03.4 | 0:04:30.5 |
9. | FABIŠOVSKÝ Ladislav |
Sweep sport |
CZE | 2:16:03.6 | 0:04:30.7 |
10. | MADER Daniel |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 2:16:41.6 | 0:05:08.7 |
11. | ZEITHAMMER Martin |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:16:42.6 | 0:05:09.7 |
12. | TATÍČEK Petr |
Rajec-Allivictus |
CZE | 2:17:02.1 | 0:05:29.2 |
13. | ANDRLE David |
Symbio+BMC |
CZE | 2:17:38.4 | 0:06:05.5 |
14. | KUBELKA Petr |
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 2:17:38.6 | 0:06:05.7 |
15. | VOPAT Milan |
TJ Stadoin louny |
CZE | 2:17:46.9 | 0:06:14.0 |
16. | STOŠEK Viktor |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 2:21:41.4 | 0:10:08.5 |
17. | ZADÁK David |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 2:21:41.6 | 0:10:08.7 |
18. | DOBRÝ Petr |
RAJEC Allivictus |
CZE | 2:22:18.9 | 0:10:46.0 |
19. | PITEL Lukáš |
Křižák Team |
CZE | 2:23:45.7 | 0:12:12.8 |
20. | MORAVEC Karel |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:23:45.9 | 0:12:13.0 |
21. | HANYK Milan |
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 2:23:47.2 | 0:12:14.3 |
22. | BRÁZDIL Jiří |
open cycling academy |
CZE | 2:23:55.9 | 0:12:23.0 |
23. | KOBES Miroslav |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:24:40.4 | 0:13:07.5 |
24. | DOLEŽAL Vladislav |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 2:25:13.4 | 0:13:40.5 |
25. | HORÁČEK Jan |
RAJEC Allivictus |
CZE | 2:25:14.2 | 0:13:41.3 |
26. | HLŮŽEK Radim |
SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM |
CZE | 2:25:21.7 | 0:13:48.8 |
27. | REINER Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:26:43.9 | 0:15:11.0 |
28. | MIKOLÁŠEK Jan |
Velosport Valenta Scott Team |
CZE | 2:26:46.2 | 0:15:13.3 |
29. | ŠÍPAL Ivan |
Alltraining Lawi |
CZE | 2:27:06.4 | 0:15:33.5 |
30. | BEDRNÍK Matěj |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 2:27:27.9 | 0:15:55.0 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | KUČEROVÁ Božena |
KOLA-BBM.CZ |
CZE | 2:51:35.2 | 0:00:00.0 |
2. | LUKEŠOVÁ Denisa |
Author Team Stupno |
CZE | 2:57:13.7 | 0:05:38.5 |
3. | HNÁTKOVÁ Nataša |
CZE | 2:59:13.1 | 0:07:37.9 | |
4. | ŽÍDEKOVÁ Jana |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 3:04:41.5 | 0:13:06.3 |
5. | KLINGOROVÁ Irena |
Future Cycling |
CZE | 3:11:15.5 | 0:19:40.3 |
6. | PODSKALSKÁ Anna |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 3:15:46.7 | 0:24:11.5 |
7. | BUBLÍKOVÁ Petra |
alltraining.cz |
CZE | 3:16:34.3 | 0:24:59.1 |
8. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 3:16:39.5 | 0:25:04.3 |
9. | PIRZKALLOVÁ Zuzana |
RAJEC Allivictus |
CZE | 3:19:06.8 | 0:27:31.6 |
10. | BALÍKOVÁ Tereza |
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 3:28:06.6 | 0:36:31.4 |
11. | BUŠKOVÁ Leona |
GHOST Team |
CZE | 3:28:55.6 | 0:37:20.4 |
12. | MIKOVÁ Michaela |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 3:31:36.6 | 0:40:01.4 |
13. | KAŠPAROVÁ Natálie |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 3:41:10.3 | 0:49:35.1 |
14. | ŠINTÁKOVÁ Irena |
Tukan Biketeam Karlovy Vary |
CZE | 3:49:47.1 | 0:58:11.9 |
15. | SULJAKOVIĆ Sabina |
SK Profisport |
CZE | 3:56:20.6 | 1:04:45.4 |
16. | BRODÍKOVÁ Petra |
Metrostav |
CZE | 4:19:21.2 | 1:27:46.0 |
17. | PETKOVOVÁ Anna |
CZE | 4:21:09.4 | 1:29:34.2 |
Štatistiky
Počet prihlásených | 983 |
---|---|
Přihlášeno - Muži | 788 |
Přihlášeno - Ženy | 195 |
Odštartovalo | 835 |
V cieli | 804 |
Preteky seriálu
- Trans Brdy České spořitelny
- Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
- Mladá Boleslav Tour Škoda AUTO
- Jestřebí hory České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Vrchlabí Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Plzeňská MTB 50 Kooperativy
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny