Vysočina Arena Tour České spořitelny
DÁTUM : | 3.10.2015 | MIESTO : | Nové Město na Moravě, biatlonový areál |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. | STRÁNKY PRETEKOV : | www.kolopro.cz/zav/vysocinaarenatour |
---|
ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiálne výsledky
- B - 50 km absolútne
- B - 50 km po kategóriách
- C - 33 km absolútne
- C - 33 km po kategóriách
- D - 13 km - Rodinné týmy
- Děti 12-13 let po kategóriách
- Děti 10-11 let po kategóriách
- Děti 8-9 let po kategóriách
- Děti 6-7 let po kategóriách
- Děti do 5 let po kategóriách
- Odstrkovadla po kategóriách
- D - 13 km absolútne
- B - 50 km - Koeficient
- C - 33 km - Koeficient
- JTC 10-11let po kategóriách
- JTC 12-13let po kategóriách
- JTC 14-15let po kategóriách
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ZADÁK David |
CYKLOTEAM OSTROV |
CZE | 1:11:38.2 | 0:00:00.0 |
2. | DOLEŽAL Vladislav |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:11:48.2 | 0:00:10.0 |
3. | SEDLÁČEK Vojtěch |
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM |
CZE | 1:11:51.3 | 0:00:13.1 |
4. | BLAŽEK Lukáš |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 1:13:07.9 | 0:01:29.7 |
5. | SWÁROVSKÝ Michal |
ZP cykloservis STEVENS cycling team |
CZE | 1:15:24.1 | 0:03:45.9 |
6. | LUŇÁČEK Jakub |
UNIQA Jihlava |
CZE | 1:15:25.7 | 0:03:47.5 |
7. | STARÝ Dominik |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 1:15:32.0 | 0:03:53.8 |
8. | SUCHÝ Milan |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 1:15:34.6 | 0:03:56.4 |
9. | DŘEVOJÁNEK Jan |
SKP VSETÍN - VALMEZBIKE |
CZE | 1:15:36.2 | 0:03:58.0 |
10. | NETÍK Ivo |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:15:37.1 | 0:03:58.9 |
11. | ŠTĚPANÍK Jiří |
JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM |
CZE | 1:16:22.4 | 0:04:44.2 |
12. | MALÍŘ Jan |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 1:16:22.5 | 0:04:44.3 |
13. | SMRČKA Jan |
Eurofoam Sport Team |
CZE | 1:16:24.1 | 0:04:45.9 |
14. | NĚMEC Patrik |
CYKLO BENDL CLUB 98 |
CZE | 1:16:30.9 | 0:04:52.7 |
15. | SWÁROVSKÝ Pavel |
ZP cykloservis STEVENS cycling team |
CZE | 1:16:50.0 | 0:05:11.8 |
16. | BOČEK Jiří |
Dieselpower |
CZE | 1:17:01.2 | 0:05:23.0 |
17. | FILO Matej |
Finančné centrum Team |
SVK | 1:17:27.9 | 0:05:49.7 |
18. | FILIP Martin |
la degustation chefs team |
CZE | 1:18:16.7 | 0:06:38.5 |
19. | PAPOUŠEK Jan |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 1:18:46.4 | 0:07:08.2 |
20. | SEDLÁČEK Jiří |
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM |
CZE | 1:18:48.6 | 0:07:10.4 |
21. | ČEKAL Pavel |
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM |
CZE | 1:19:00.6 | 0:07:22.4 |
22. | JIRÁNEK Lukáš |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:19:23.2 | 0:07:45.0 |
23. | VYTLAČIL Štěpán |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:19:55.1 | 0:08:16.9 |
24. | NEUGEBAUER Jiří |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 1:20:08.7 | 0:08:30.5 |
25. | VOPAŘIL Josef |
CZE | 1:20:31.6 | 0:08:53.4 | |
26. | BENEŠ Radek |
Cyklo VAPE |
CZE | 1:20:34.5 | 0:08:56.3 |
27. | HONĚK Šimon |
Cyklocentrum Košárek Bílovec |
CZE | 1:20:43.2 | 0:09:05.0 |
28. | LUTOVSKÝ Ondřej |
Česká spořitelna Specialized SG Vimperk |
CZE | 1:21:37.4 | 0:09:59.2 |
29. | HAMÁK Petr |
Ski team Herálec |
CZE | 1:21:38.9 | 0:10:00.7 |
30. | BLAŽEK Jakub |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 1:22:16.7 | 0:10:38.5 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | PODSKALSKÁ Anna |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:34:02.0 | 0:00:00.0 |
2. | MATULKOVÁ Jana |
CT Weber |
CZE | 1:36:37.0 | 0:02:35.0 |
3. | PAVELKOVÁ Klára |
BIKE SPORT SERVIS OPAVA |
CZE | 1:38:12.0 | 0:04:10.0 |
4. | CHVÁTALOVÁ Markéta |
SDH Dolní Jircany |
CZE | 1:38:19.9 | 0:04:17.9 |
5. | HAASOVÁ Kristýna |
ACT leraK Blansko |
CZE | 1:38:32.0 | 0:04:30.0 |
6. | MACHÁČOVÁ Martina |
Bikecentrum Olomouc |
CZE | 1:38:56.4 | 0:04:54.4 |
7. | PŮLPÁNOVÁ Bohdana |
www.scottmtb.cz |
CZE | 1:38:58.4 | 0:04:56.4 |
8. | VOSIČKOVÁ Dana |
Koloshop |
CZE | 1:39:00.7 | 0:04:58.7 |
9. | KAŠPAROVÁ Natálie |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 1:40:03.9 | 0:06:01.9 |
10. | BUBLÍKOVÁ Petra |
CZE | 1:42:10.7 | 0:08:08.7 | |
11. | TRÁVNÍČKOVÁ Aneta |
SK Nové Město na Moravě |
CZE | 1:42:29.4 | 0:08:27.4 |
12. | VAŇOVÁ Gabriela |
MM AUTO - MTB Team |
CZE | 1:42:34.5 | 0:08:32.5 |
13. | KŘIŽOVIČOVÁ Iva |
CZE | 1:43:07.8 | 0:09:05.8 | |
14. | PODANÁ Jana |
AC Sparta Praha Cycling |
CZE | 1:43:33.4 | 0:09:31.4 |
15. | ŘÍHOVÁ Lucie |
Sazička a Žemlička Rosice |
CZE | 1:43:49.5 | 0:09:47.5 |
16. | ŠTEFANOVÁ Kateřina |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 1:43:53.5 | 0:09:51.5 |
17. | KRYŠTOFOVÁ Jana |
ZZN HP Žďár nad Sázavou |
CZE | 1:44:19.4 | 0:10:17.4 |
18. | HUŘÍKOVÁ Tereza |
ČESKÁ SPOŘITELNA MTB |
CZE | 1:44:38.9 | 0:10:36.9 |
19. | BUZKOVÁ Kateřina |
SURVIVAL |
CZE | 1:44:58.4 | 0:10:56.4 |
20. | KOHUTOVÁ Andrea |
CZE | 1:45:41.8 | 0:11:39.8 | |
21. | HARTLOVÁ Ivana |
Sokol Římov |
CZE | 1:46:08.2 | 0:12:06.2 |
22. | ALTMANOVÁ Dana |
TAXI PRAHA |
CZE | 1:46:58.4 | 0:12:56.4 |
23. | PEJŠOVÁ Kristýna |
Superior Rubena Team |
CZE | 1:47:25.0 | 0:13:23.0 |
24. | HVORECKÁ Dominika |
Zhor Team |
CZE | 1:47:40.2 | 0:13:38.2 |
25. | LORENC Linda |
VELOCENTRUM SPECIALIZED |
CZE | 1:49:08.0 | 0:15:06.0 |
26. | KOUTNÁ Kateřina |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:49:26.6 | 0:15:24.6 |
27. | SMETANOVÁ Lucie |
CZE | 1:49:46.5 | 0:15:44.5 | |
28. | OSTŘEJŠOVÁ Vendula |
SK Nové Město na Moravě |
CZE | 1:49:46.9 | 0:15:44.9 |
29. | NÁBĚLKOVÁ Adéla |
KMOTR - CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:51:01.5 | 0:16:59.5 |
30. | LUKEŠKOVÁ Tereza |
SK Nové Město na Moravě |
CZE | 1:51:02.6 | 0:17:00.6 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:40:08.7 | 0:00:00.0 |
2. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:40:09.5 | 0:00:00.8 |
3. | HUDEČEK Jiří |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 1:40:45.7 | 0:00:37.0 |
4. | ADEL Filip |
superior mtb team |
CZE | 1:42:34.6 | 0:02:25.9 |
5. | BUBÍLEK Michal |
Kellys BIKE RANCH |
CZE | 1:42:35.3 | 0:02:26.6 |
6. | RAJCHART Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:42:35.5 | 0:02:26.8 |
7. | JOBÁNEK Jan |
superior mtb team |
CZE | 1:42:38.6 | 0:02:29.9 |
8. | STROŽ Jan |
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM |
CZE | 1:42:39.5 | 0:02:30.8 |
9. | CINK Ondřej |
Multivan Merida Biking Team |
CZE | 1:42:45.3 | 0:02:36.6 |
10. | HRADIL Jiří |
FORCE KCK Zlín |
CZE | 1:42:47.7 | 0:02:39.0 |
11. | ŽÁK Pavel |
BIKE TRIATLON MORKOVICE |
CZE | 1:42:55.3 | 0:02:46.6 |
12. | MINKA Jakub |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 1:43:24.7 | 0:03:16.0 |
13. | DOLEŽAL Václav |
Petr Čech SPORT MTB TEAM |
CZE | 1:44:32.7 | 0:04:24.0 |
14. | SPLÍTEK Martin |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 1:44:34.5 | 0:04:25.8 |
15. | PAUR Ondřej |
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM |
CZE | 1:45:03.7 | 0:04:55.0 |
16. | VALÁŠEK Daniel |
VO2max-cyklotrenink |
CZE | 1:45:04.2 | 0:04:55.5 |
17. | SKÁLA Jaromír |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:45:28.8 | 0:05:20.1 |
18. | PIRUCH Martin |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:45:38.6 | 0:05:29.9 |
19. | ANDRLE David |
SYMBIO+CANNONDALE |
CZE | 1:45:47.3 | 0:05:38.6 |
20. | KOSTELNIČÁK Martin |
Greenbike Team |
SVK | 1:46:07.9 | 0:05:59.2 |
21. | ŠŤASTNÝ Petr |
Petr Čech SPORT MTB TEAM |
CZE | 1:46:40.0 | 0:06:31.3 |
22. | NOVÁK Michal |
VELOCENTRUM SPECIALIZED |
CZE | 1:46:40.2 | 0:06:31.5 |
23. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:47:22.1 | 0:07:13.4 |
24. | MOKRÝ Jakub |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 1:47:39.7 | 0:07:31.0 |
25. | PITEL Lukáš |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 1:47:40.8 | 0:07:32.1 |
26. | REINER Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:47:41.1 | 0:07:32.4 |
27. | BERAN Vojtěch |
alltraining.cz |
CZE | 1:47:41.3 | 0:07:32.6 |
28. | NOVOTA Jan |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 1:47:41.5 | 0:07:32.8 |
29. | HRUŠKA Jan |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 1:48:27.3 | 0:08:18.6 |
30. | HOLUB Josef |
CZE | 1:48:57.1 | 0:08:48.4 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠMÍDOVÁ Anna |
Nilfisk ALTO pro cycling team |
CZE | 1:59:52.4 | 0:00:00.0 |
2. | PICHLÍKOVÁ Jana |
Sport bike Strakonice |
CZE | 2:02:36.8 | 0:02:44.4 |
3. | PRSKAVCOVÁ Marcela |
Six Monkeys |
CZE | 2:10:49.2 | 0:10:56.8 |
4. | NENADÁLOVÁ Hana |
Cyklo extra Cannondale |
CZE | 2:12:11.0 | 0:12:18.6 |
5. | FRIDRICHOVÁ Lenka |
Superior Cyklofit Highfive |
CZE | 2:15:19.4 | 0:15:27.0 |
6. | FALCOVÁ Hana |
alltraining.cz |
CZE | 2:15:50.6 | 0:15:58.2 |
7. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:17:14.9 | 0:17:22.5 |
8. | KARAFIÁTOVÁ Svatava |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 2:18:07.2 | 0:18:14.8 |
9. | VOKATÁ Martina |
TJ SOKOL NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ |
CZE | 2:23:40.8 | 0:23:48.4 |
10. | BLAŽKOVÁ Vendula |
SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 |
CZE | 2:23:47.2 | 0:23:54.8 |
11. | SYROVÁTKOVÁ Irena |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:25:48.4 | 0:25:56.0 |
12. | KOUŘIMSKÁ Zdeňka |
CZE | 2:26:05.8 | 0:26:13.4 | |
13. | POUROVÁ Alžběta |
Česká Spořitelna MTB Hobby A |
CZE | 2:28:10.9 | 0:28:18.5 |
14. | BUŠKOVÁ Leona |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 2:30:30.5 | 0:30:38.1 |
15. | ČUPOVÁ Jana |
NOVATOP GHOST |
CZE | 2:31:19.9 | 0:31:27.5 |
16. | KADLECOVÁ Hana |
Metrostav |
CZE | 2:33:20.8 | 0:33:28.4 |
17. | NÁBĚLKOVÁ Kateřina |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:35:28.4 | 0:35:36.0 |
18. | ŠIMKOVÁ Šárka |
Synerga Bike Team |
CZE | 2:35:31.1 | 0:35:38.7 |
19. | KLÍCHOVÁ Radka |
CZE | 2:36:47.7 | 0:36:55.3 | |
20. | CHROUSTOVSKÁ Veronika |
CZE | 2:36:51.6 | 0:36:59.2 | |
21. | MIKOVÁ Michaela |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:39:27.1 | 0:39:34.7 |
22. | ŽIŽKOVÁ Hana |
CZE | 2:39:31.2 | 0:39:38.8 | |
23. | SCHIFFER Andrea |
bike-horner.at |
AUT | 2:44:04.5 | 0:44:12.1 |
24. | SMOLKOVÁ Ivona |
CZE | 2:44:47.1 | 0:44:54.7 | |
25. | BRODÍKOVÁ Petra |
Metrostav |
CZE | 2:45:25.4 | 0:45:33.0 |
26. | ČERVENÁ Petra |
KLATOVY |
CZE | 2:53:26.8 | 0:53:34.4 |
27. | MAŤHOVÁ Tereza |
CZE | 2:53:33.5 | 0:53:41.1 | |
28. | BUREŠOVÁ Lenka |
CZE | 3:02:06.5 | 1:02:14.1 | |
29. | RADKOVSKÁ Monika |
CZE | 3:07:11.4 | 1:07:19.0 | |
30. | VOLNÁ Vladimíra |
PBV MTB Brno |
CZE | 3:10:12.4 | 1:10:20.0 |
Preteky seriálu
- Trans Brdy České spořitelny
- Hustopeče Agro Tour ŠKODA AUTO
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Jestřebí hory České spořitelny
- Ještěd Tour Kooperativy
- Orlík Tour Kooperativy
- Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Plzeňská padesátka
- Oderská mlýnice České spořitelny