ONLINE VÝSLEDKY
Oficiálne výsledky
Rýchly prehľad
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | KOŘÍNEK Tomáš |
Vysoké Mýto |
CZE | 0:55:48.6 | 0:00:00.0 |
2. | CAPOUŠEK Mirek |
3D Fitness Race Team |
CZE | 0:56:54.3 | 0:01:05.7 |
3. | HAVRAN Jan |
Litomyšl |
CZE | 0:57:41.7 | 0:01:53.1 |
4. | GLASER Václav |
Fort SMC Ústí nad Orlicí |
CZE | 0:58:28.0 | 0:02:39.4 |
5. | ŠTĚPAŘ Petr |
Čerti Kunčina |
CZE | 0:58:55.0 | 0:03:06.4 |
6. | PROCHÁZKA Michal |
CC Choceň |
CZE | 0:59:14.9 | 0:03:26.3 |
7. | VLČEK Štěpán |
CZE | 0:59:32.0 | 0:03:43.4 | |
8. | VLČEK Petr |
SK PRIMA POLIČKA |
CZE | 0:59:32.2 | 0:03:43.6 |
9. | HURYCH Antonín |
DS Stratílek |
CZE | 0:59:54.2 | 0:04:05.6 |
10. | RŮŽIČKA Martin |
CTB Brandýs |
CZE | 0:59:58.2 | 0:04:09.6 |
11. | FAJFR František |
3D Fitness Race Team |
CZE | 0:59:59.1 | 0:04:10.5 |
12. | LIPENSKÝ Martin |
Fort SMC Ústí nad Orlicí |
CZE | 1:00:07.0 | 0:04:18.4 |
13. | ŠTUMPF Eduard |
3D Fitness Race Team |
CZE | 1:00:40.4 | 0:04:51.8 |
14. | HARTMAN Karel |
SK OMT Pardubice |
CZE | 1:00:46.7 | 0:04:58.1 |
15. | HANUŠ Petr |
Chládek a Tintěra Pardubice |
CZE | 1:01:10.2 | 0:05:21.6 |
16. | NEMČÍK Martin |
Moravská Třebová |
CZE | 1:01:17.3 | 0:05:28.7 |
17. | STRNAD Tomáš |
3D Fitness Race Team |
CZE | 1:01:52.0 | 0:06:03.4 |
18. | KRATOCHVÍL Miloš |
HVĚZDA SKP PARDUBICE |
CZE | 1:02:02.6 | 0:06:14.0 |
19. | POSPÍŠIL Josef |
Moravská Třebová |
CZE | 1:02:06.3 | 0:06:17.7 |
20. | KRÁL Petr |
Sázava, CK GRUPETO Lanškroun |
CZE | 1:02:55.4 | 0:07:06.8 |
21. | NOVOTNÝ Luděk |
3D Fitness Race Team |
CZE | 1:03:05.3 | 0:07:16.7 |
22. | MELŠA Martin |
Litomyšl |
CZE | 1:03:17.5 | 0:07:28.9 |
23. | PEŠEK Pavel |
Litomyšl |
CZE | 1:03:22.0 | 0:07:33.4 |
24. | JISKRA Jaroslav |
Dolní Újezd |
CZE | 1:03:35.7 | 0:07:47.1 |
25. | MORAVEC Filip |
3D Fitness Race Team |
CZE | 1:03:37.6 | 0:07:49.0 |
26. | TMEJ Patrik |
Lubná |
CZE | 1:03:49.4 | 0:08:00.8 |
27. | PROCHÁZKA Michal |
Cyklo Bendl |
CZE | 1:03:50.8 | 0:08:02.2 |
28. | HÁJEK Miroslav |
SK P.Bezruč |
CZE | 1:03:54.8 | 0:08:06.2 |
29. | LIŠKA Pavel |
Fort SMC Ústí nad Orlicí |
CZE | 1:04:03.7 | 0:08:15.1 |
30. | LUX Martin |
CZE | 1:04:04.2 | 0:08:15.6 |
# | Meno | Klub | Štát | Čas | Strata |
---|---|---|---|---|---|
1. | JIROUŠKOVÁ Jana |
RCR BIKE TEAM |
CZE | 0:59:15.1 | 0:00:00.0 |
2. | HRONOVÁ Markéta |
Czech Tri K. Team |
CZE | 1:08:20.3 | 0:09:05.2 |
3. | VALENTOVÁ Klára |
Benátky u Litomyšle |
CZE | 1:10:07.7 | 0:10:52.6 |
4. | HURYCHOVÁ Jaroslava |
DS Stratílek |
CZE | 1:13:39.5 | 0:14:24.4 |
5. | REMTOVÁ Eva |
Jablonné nad Orlicí |
CZE | 1:15:32.8 | 0:16:17.7 |
6. | FLÍDROVÁ Lenka |
CZE | 1:17:27.5 | 0:18:12.4 | |
7. | KUBÍČKOVÁ Marcela |
CZE | 1:18:21.5 | 0:19:06.4 | |
8. | FOJTÍKOVÁ Hana |
Pasivity Žamberk |
CZE | 1:18:32.5 | 0:19:17.4 |
9. | ŠŤOVÍČKOVÁ Zdislava |
Litomyšl |
CZE | 1:19:41.4 | 0:20:26.3 |
10. | VRASPÍROVÁ Kamila |
Brno |
CZE | 1:20:16.6 | 0:21:01.5 |
11. | RALIKOVÁ Lucie |
SDH Česká Rybná |
CZE | 1:20:26.0 | 0:21:10.9 |
12. | ŠTEFLOVÁ Jitka |
Litomyšl |
CZE | 1:24:24.3 | 0:25:09.2 |
13. | PÁCHOVÁ Karolína |
Vysoké Mýto |
CZE | 1:26:54.3 | 0:27:39.2 |
14. | HAVRANOVÁ Božena |
Sebranice |
CZE | 1:31:52.6 | 0:32:37.5 |
15. | JISKROVÁ Dagmar |
CZE | 1:35:10.5 | 0:35:55.4 | |
16. | ŠTĚPÁNKOVÁ Alena |
Brno |
CZE | 1:42:18.0 | 0:43:02.9 |