Search results

powered by google + Custom search

Krušnohorská třicítka 2013 - 33. ročník Mezinárodní Krušnohorské třicítky

cross country skiing
DATE :17.2.2013 PLACE  :Nové Město v Krušných horách

Selected athletes overview

Selected athletes will be displayed here. Currently nothing selected.
EXPORT :   XLS
Results -
Loading...
Rank Bib Fullname Year Club Category Time Gap 1. kolo #
DISPLAY ON PAGE
Rank Bib Fullname Year Club Category Time Gap 1. kolo #
1 221 athlete detail ŠTOCHL Jan 1992 TJ Lokomotiva Teplice 1. /  Muži absolutní pořadí 1:39:26.0 0:00:00.0 0:51:41.4 1
2 220 athlete detail ŽIŽKA Filip 1993 TJ Lokomotiva Teplice 2. /  Muži absolutní pořadí 1:44:25.4 0:04:59.4 0:51:59.8 2
3 271 athlete detail MYŠÍK Kamil 1978 Golf club Teplice 3. /  Muži absolutní pořadí 1:46:01.3 0:06:35.3 0:53:52.9 3
4 100 athlete detail CHARVÁT Tomáš 1973 Kajak Děčín 4. /  Muži absolutní pořadí 1:48:46.8 0:09:20.8 0:55:17.5 5
5 273 athlete detail KAFKA Martin 1980 Spukk 5. /  Muži absolutní pořadí 1:48:56.2 0:09:30.2 0:55:12.6 4
6 116 athlete detail HAVEL Aleš 1991 LOTE 6. /  Muži absolutní pořadí 1:51:18.1 0:11:52.1 0:55:35.6 6
7 215 athlete detail KOUDELKA Petr 1981 Kona Cycling Point 7. /  Muži absolutní pořadí 1:51:42.4 0:12:16.4 0:56:19.2 7
8 253 athlete detail MACAJ Jan 1980 TJ Sokol Ruprechtice 8. /  Muži absolutní pořadí 1:53:07.2 0:13:41.2 0:56:44.5 8
9 236 athlete detail WÜRZ Martin 1963 Swsl Lučany 9. /  Muži absolutní pořadí 1:53:31.1 0:14:05.1 0:57:06.7 9
10 126 athlete detail MRÁZ Antonín 1972 VSK ELEKTRO 10. /  Muži absolutní pořadí 1:54:15.0 0:14:49.0 0:57:41.1 10
11 242 athlete detail TUŽ Jaroslav 1969 Bazén Liberec 11. /  Muži absolutní pořadí 1:55:40.9 0:16:14.9 0:58:47.6 11
12 251 athlete detail JANOUŠEK Josef 1984 SKI Polevsko 12. /  Muži absolutní pořadí 1:56:42.4 0:17:16.4 0:58:54.4 12
13 277 athlete detail BERGL Tomáš 1978 ČZU Praha 13. /  Muži absolutní pořadí 1:57:43.6 0:18:17.6 1:00:04.4 14
14 260 athlete detail VESELÝ Jiří 1957 Vimperk 14. /  Muži absolutní pořadí 1:58:06.9 0:18:40.9 0:59:58.3 13
15 276 athlete detail VESELÝ Jan 1965 Sokol Senohraby 15. /  Muži absolutní pořadí 2:01:56.6 0:22:30.6 1:01:25.7 15
16 278 athlete detail MENŠÍK Jiří 1974 Jasný Sokol 16. /  Muži absolutní pořadí 2:04:09.4 0:24:43.4 1:04:09.5 18
17 255 athlete detail MIZERA Ladislav 1947 --- 17. /  Muži absolutní pořadí 2:05:21.4 0:25:55.4 1:04:39.6 21
18 233 athlete detail STRÁNSKÝ Vojtěch 1990 Czech MTBO Team 18. /  Muži absolutní pořadí 2:05:55.8 0:26:29.8 1:01:40.0 16
19 267 athlete detail JÖRG Hess 1970 KV Spielhaus 19. /  Muži absolutní pořadí 2:06:01.3 0:26:35.3 1:03:34.5 17
20 343 athlete detail KŘIČEK Jan 1946 Uměl.školy Pha 20. /  Muži absolutní pořadí 2:06:05.9 0:26:39.9 1:04:41.7 22
21 256 athlete detail ŠEDIVÝ Miroslav 1974 SK SBM 21. /  Muži absolutní pořadí 2:07:27.0 0:28:01.0 1:04:26.9 19
22 252 athlete detail KUBÍČEK Zdeněk 1972 Silvini Ski Trab team 22. /  Muži absolutní pořadí 2:08:52.7 0:29:26.7 1:05:41.8 24
23 282 athlete detail MÜHLE Thilo 1968 TSV Bärenstein 23. /  Muži absolutní pořadí 2:09:44.9 0:30:18.9 1:05:02.9 23
24 249 athlete detail MINÁŘ Ladislav 1955 SKPO 24. /  Muži absolutní pořadí 2:09:52.8 0:30:26.8 1:06:19.7 26
25 106 athlete detail SEEMAN Pavel 1966 Lékařský Triatlon Klub Praha 25. /  Muži absolutní pořadí 2:10:41.8 0:31:15.8 1:06:35.4 27
26 283 athlete detail STEINHART Michal 1984 ČZU Rolnici 26. /  Muži absolutní pořadí 2:11:33.4 0:32:07.4 1:06:17.3 25
27 264 athlete detail PEISKER Tomáš 1974 Praha 27. /  Muži absolutní pořadí 2:12:32.6 0:33:06.6 1:04:35.1 20
28 265 athlete detail KROUPA Štěpán 1975 HiSport Team 28. /  Muži absolutní pořadí 2:14:17.6 0:34:51.6 1:08:28.6 28
29 108 athlete detail HRON Zdeněk 1953 Osek 29. /  Muži absolutní pořadí 2:18:07.1 0:38:41.1 1:09:29.1 29
30 245 athlete detail PRCHLÍK Josef 1977 CK Sokolo Terezín 30. /  Muži absolutní pořadí 2:19:06.5 0:39:40.5 1:10:01.5 30
31 225 athlete detail PETRÁK Tomáš 1976 Triatlon Fojtka 31. /  Muži absolutní pořadí 2:20:35.5 0:41:09.5 1:11:42.2 32
32 281 athlete detail OLAH Dušan 1948 --- 32. /  Muži absolutní pořadí 2:22:20.6 0:42:54.6 1:13:22.4 37
33 240 athlete detail HRUBEŠ Miroslav 1973 TJ Rudolfova Huť 33. /  Muži absolutní pořadí 2:23:01.7 0:43:35.7 1:11:35.8 31
34 254 athlete detail ŠEDIVÝ Tomáš 1969 SKSBM 34. /  Muži absolutní pořadí 2:24:08.8 0:44:42.8 1:13:12.4 35
35 261 athlete detail LAIBL Aleš 1964 --- 35. /  Muži absolutní pořadí 2:24:21.1 0:44:55.1 1:13:07.4 34
36 110 athlete detail ZIMOLA Petr 1992 Lachalo Team 36. /  Muži absolutní pořadí 2:25:03.7 0:45:37.7 1:12:01.5 33
37 122 athlete detail NEPIVODA Aleš 1975 Žatec 37. /  Muži absolutní pořadí 2:26:25.5 0:46:59.5 1:13:15.9 36
38 123 athlete detail KONVALINA Matěj 1985 Most 38. /  Muži absolutní pořadí 2:26:27.9 0:47:01.9 1:14:54.7 41
39 250 athlete detail ŠPAČEK Rudolf 1950 SKPO 39. /  Muži absolutní pořadí 2:26:50.9 0:47:24.9 1:13:36.6 39
40 102 athlete detail NOVÁK Petr 1977 OOP Trnovany 40. /  Muži absolutní pořadí 2:26:54.8 0:47:28.8 1:13:26.7 38
41 229 athlete detail BRADÁČ Jan 1969 Hrob 41. /  Muži absolutní pořadí 2:27:33.6 0:48:07.6 1:15:28.5 42
42 268 athlete detail LATTNER Tobias 1975 --- 42. /  Muži absolutní pořadí 2:29:03.4 0:49:37.4 1:13:51.8 40
43 124 athlete detail HENDRYCH Karel 1975 Eden Litomerice 43. /  Muži absolutní pořadí 2:31:42.4 0:52:16.4 1:16:07.8 43
44 269 athlete detail KUŽELA Petr 1970 Jiskra HIRO 44. /  Muži absolutní pořadí 2:33:39.8 0:54:13.8 1:17:19.1 45
45 118 athlete detail ŘEHÁK Tomáš 1958 Zeleneč 45. /  Muži absolutní pořadí 2:33:55.6 0:54:29.6 1:16:51.6 44
46 218 athlete detail DOLANSKÝ Pavel 1965 Most 46. /  Muži absolutní pořadí 2:34:12.2 0:54:46.2 1:17:28.0 46
47 121 athlete detail VOPAT Petr 1971 Litvínov 47. /  Muži absolutní pořadí 2:36:55.8 0:57:29.8 1:18:11.2 47
48 119 athlete detail VESELÝ Milan 1960 Sokol Senohraby 48. /  Muži absolutní pořadí 2:41:21.6 1:01:55.6 1:22:29.0 51
49 247 athlete detail POHL Bořivoj 1950 Klub J50 49. /  Muži absolutní pořadí 2:43:00.5 1:03:34.5 1:21:36.3 49
50 258 athlete detail VLK Josef 1958 ASK Děčín 50. /  Muži absolutní pořadí 2:43:23.0 1:03:57.0 1:22:29.8 52
51 206 athlete detail LERCH Aleš 1970 Louny 51. /  Muži absolutní pořadí 2:43:36.4 1:04:10.4 1:21:58.8 50
52 120 athlete detail BARTOŠ Petr 1968 Teplice 52. /  Muži absolutní pořadí 2:44:37.8 1:05:11.8 1:21:12.0 48
53 246 athlete detail VACEK Václav 1948 Dubí u Teplic 2 53. /  Muži absolutní pořadí 2:49:44.6 1:10:18.6 1:22:47.8 53
54 248 athlete detail VOSECKÝ František 1960 SKPO 54. /  Muži absolutní pořadí 2:50:54.9 1:11:28.9 1:27:58.9 56
55 279 athlete detail HAVLÁTKA Jan 1950 Spoha Teplice 55. /  Muži absolutní pořadí 2:51:44.9 1:12:18.9 1:25:57.4 55
56 270 athlete detail LANDA Tomáš 1968 Jiskra HIRO 56. /  Muži absolutní pořadí 2:55:35.3 1:16:09.3 1:24:49.7 54
57 237 athlete detail KOŠŤÁL Jindřich 1945 Elna Počerady 57. /  Muži absolutní pořadí 3:02:50.8 1:23:24.8 1:29:48.2 57
58 300 athlete detail MOTL Martin 1969 --- 58. /  Muži absolutní pořadí 3:47:52.3 2:08:26.3 1:44:51.4 58
--- 109 athlete detail HAMR Jan 1986 DULI . /  Muži absolutní pořadí DNS --- --- ---
--- 111 athlete detail ZIMOLA Michal 1961 Lachalo Team . /  Muži absolutní pořadí DNS --- --- ---
--- 1002 athlete detail BOBE Lars 1974 TSV Bärenstein . /  Muži absolutní pořadí DNS --- --- ---
--- 1003 athlete detail BOBE Reiner 1951 TSV Bärenstein . /  Muži absolutní pořadí DNS --- --- ---
--- 1004 athlete detail BOBE Werner 1947 TSV Bärenstein . /  Muži absolutní pořadí DNS --- --- ---