Selected athletes will be displayed here. Currently nothing selected.
Publishing or redistribution of content is prohibited without written permission..
By downloading the file you accept these terms of use.
Loading...
Rank | Bib | Fullname | Nat. | Year | Club | Category | Time | Gap | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 126 | NAGY Michal | 2008 | Run For Fun | 1. / Chlapci 12-14 rokov | 0:04:43 | 0:00:00 | ||
2 | diplom | 90 | ČERNÝ Lukáš | 2008 | AK Bojničky | 2. / Chlapci 12-14 rokov | 0:04:46 | 0:00:03 | ||
3 | diplom | 94 | DVORSKÁ Barbora | 2011 | --- | 1. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:05:10 | 0:00:27 | ||
4 | diplom | 80 | BERTÓKOVÁ Barbora | 2008 | Atletika Šamorín | 1. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:05:11 | 0:00:28 | ||
5 | diplom | 101 | HORVATH Theo | 2011 | AK Puma Senec | 1. / Chlapci 10-11 rokov | 0:05:18 | 0:00:35 | ||
6 | diplom | 147 | ŠIŠKA Alexander | 2012 | FK Vajnory | 2. / Chlapci 10-11 rokov | 0:05:21 | 0:00:38 | ||
7 | diplom | 45 | PÁLKOVÁ Veronika | 2009 | AK Puma Senec/ZŠ J.G. Tajovského Senec | 2. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:05:22 | 0:00:39 | ||
8 | diplom | 105 | JAVOROVÁ Paulína | 2010 | AK Puma Senec | 3. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:05:22 | 0:00:39 | ||
9 | diplom | 459 | OVČÍKOVÁ Krostína | 2014 | Lesky´s runners | 1. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:05:28 | 0:00:45 | ||
10 | diplom | 39 | LEHOTSKÁ Laura | 2013 | AK Puma Senec/ZŠ J.G. Tajovského Senec | 2. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:05:29 | 0:00:46 | ||
11 | diplom | 51 | ŠTELLER Samuel | 2012 | AK Puma Senec/ZŠ J.G. Tajovského Senec | 3. / Chlapci 10-11 rokov | 0:05:31 | 0:00:48 | ||
12 | diplom | 70 | HULÍK Marcel | 2014 | AK Puma Senec/ZŠ Mlynská Senec | 1. / Chlapci 8-9 rokov | 0:05:34 | 0:00:51 | ||
13 | diplom | 52 | TONDRA Michal | 2012 | AK Puma Senec/ZŠ J.G. Tajovského Senec | 4. / Chlapci 10-11 rokov | 0:05:37 | 0:00:54 | ||
14 | diplom | 75 | STRAPKO Erik | 2011 | ZŠ Mlynská Senec | 5. / Chlapci 10-11 rokov | 0:05:38 | 0:00:55 | ||
15 | diplom | 457 | MAZÁG Martin | 2011 | --- | 6. / Chlapci 10-11 rokov | 0:05:38 | 0:00:55 | ||
16 | diplom | 139 | SEDILEKOVÁ Eliška | 2013 | AK Puma Senec | 3. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:05:39 | 0:00:56 | ||
17 | diplom | 72 | KORDOŠ Martin | 2013 | AK Puma Senec/ZŠ Mlynská Senec | 2. / Chlapci 8-9 rokov | 0:05:40 | 0:00:57 | ||
18 | diplom | 438 | FAJČÍK Oskar | 2012 | Narnia Pezinok | 7. / Chlapci 10-11 rokov | 0:05:41 | 0:00:58 | ||
19 | diplom | 30 | DILLANE Natalia | 2013 | AK Puma Senec/ZŠ J.G. Tajovského Senec | 4. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:05:43 | 0:01:00 | ||
20 | diplom | 21 | NÉMETH Rastislav | 2011 | AK Puma Senec/SZŠ Kysucká Senec | 8. / Chlapci 10-11 rokov | 0:05:43 | 0:01:00 | ||
21 | diplom | 398 | PALCOVÁ Stella | 2010 | ZŠ Tajovského | 4. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:05:43 | 0:01:00 | ||
22 | diplom | 35 | JURKOVIČ Tomáš | 2009 | AK Puma Senec/ZŠ J.G. Tajovského Senec | 3. / Chlapci 12-14 rokov | 0:05:45 | 0:01:02 | ||
23 | diplom | 71 | JANČÍK Timothy | 2013 | SportClubDS/ZŠ Mlynská Senec | 3. / Chlapci 8-9 rokov | 0:05:51 | 0:01:08 | ||
24 | diplom | 115 | KUČAROVÁ Iva | 2012 | AK Puma Senec | 2. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:05:54 | 0:01:11 | ||
25 | diplom | 68 | DOBRAKOV Gregor | 2013 | ZŠ Mlynská Senec | 4. / Chlapci 8-9 rokov | 0:05:54 | 0:01:11 | ||
26 | diplom | 471 | BORDÁCSOVÁ Alexandra | 2010 | --- | 5. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:05:55 | 0:01:12 | ||
27 | diplom | 439 | AUGUSTIN šimon | 2012 | ZŠ Mlynská Senec | 9. / Chlapci 10-11 rokov | 0:05:55 | 0:01:12 | ||
28 | diplom | 76 | STRAPKOVÁ Eliška | 2011 | ZŠ Mlynská Senec | 3. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:05:56 | 0:01:13 | ||
29 | diplom | 53 | TONDROVÁ Hanka | 2012 | AK Puma Senec/ZŠ J.G. Tajovského Senec | 4. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:05:57 | 0:01:14 | ||
30 | diplom | 100 | HÓBOR Dominik | 2010 | Smelá žabka Senec | 4. / Chlapci 12-14 rokov | 0:05:57 | 0:01:14 | ||
31 | diplom | 399 | PALCOVÁ Sára | 2012 | ZŠ Tajovského | 5. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:05:57 | 0:01:14 | ||
32 | diplom | 409 | PETERKA Liliana | 2011 | PUMA Senec | 6. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:05:59 | 0:01:16 | ||
33 | diplom | 144 | SLIMÁKOVÁ Nikol | 2010 | --- | 6. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:06:02 | 0:01:19 | ||
34 | diplom | 103 | HRADÍLKOVÁ Linda | 2013 | Tehelné Pole | 5. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:06:03 | 0:01:20 | ||
35 | diplom | 394 | MOCKOVÁ Diana Miriam | 2008 | ZŠ Tajovského | 7. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:06:03 | 0:01:20 | ||
36 | diplom | 422 | RYBÁROVÁ Lujza | 2009 | ZŠ Mlynská Senec | 8. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:06:04 | 0:01:21 | ||
37 | diplom | 86 | BOZIK Tobias | 2011 | Smelá žabka Senec | 10. / Chlapci 10-11 rokov | 0:06:09 | 0:01:26 | ||
38 | diplom | 69 | GAJDOŠ Roland | 2011 | ZŠ Mlynská Senec | 11. / Chlapci 10-11 rokov | 0:06:10 | 0:01:27 | ||
39 | diplom | 107 | KAMAS Michal | 2014 | --- | 5. / Chlapci 8-9 rokov | 0:06:11 | 0:01:28 | ||
40 | diplom | 102 | HRADÍLKOVÁ Barbora | 2011 | Tehelné Pole | 7. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:06:11 | 0:01:28 | ||
41 | diplom | 148 | ŠIŠKA Milan | 2014 | FK Vajnory | 6. / Chlapci 8-9 rokov | 0:06:11 | 0:01:28 | ||
42 | diplom | 118 | MALIARIK Andrej | 2008 | Smelá Žabka SenecZŠ /J.G. Tajovského Senec | 5. / Chlapci 12-14 rokov | 0:06:14 | 0:01:31 | ||
43 | diplom | 152 | VANČO Vivien | 2011 | Smelá žabka Senec | 8. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:06:15 | 0:01:32 | ||
44 | diplom | 43 | MOJŽIŠOVÁ Magdaléna | 2014 | AK Puma Senec/ZŠ J.G. Tajovského Senec | 6. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:06:17 | 0:01:34 | ||
45 | diplom | 448 | HÓBOR Kristián | 2012 | Sfa Footbal Academy | 12. / Chlapci 10-11 rokov | 0:06:17 | 0:01:34 | ||
46 | diplom | 22 | NÉMETHOVÁ Eliška | 2008 | AK Puma Senec/SZŠ Kysucká Senec | 9. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:06:18 | 0:01:35 | ||
47 | diplom | 142 | SISKOVA Adela | 2013 | Run For Fun | 7. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:06:18 | 0:01:35 | ||
48 | diplom | 79 | BAŠISTOVÁ Nikolka | 2014 | --- | 8. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:06:18 | 0:01:35 | ||
49 | diplom | 458 | MAJO Matej | 2012 | ZŠ Tajovského | 13. / Chlapci 10-11 rokov | 0:06:18 | 0:01:35 | ||
50 | diplom | 149 | ŠUTKA Alex Luis | 2009 | Smelá žabka Senec | 6. / Chlapci 12-14 rokov | 0:06:19 | 0:01:36 | ||
51 | diplom | 1 | HARGAŠOVÁ Lilien | 2011 | Gymnázium A.Bernoláka | 9. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:06:21 | 0:01:38 | ||
52 | diplom | 129 | NOGA Vincent | 2011 | N-team | 14. / Chlapci 10-11 rokov | 0:06:22 | 0:01:39 | ||
53 | diplom | 37 | KLINČOKOVÁ Simona | 2012 | AK Puma Senec/ZŠ J.G. Tajovského Senec | 10. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:06:22 | 0:01:39 | ||
54 | diplom | 49 | ŠEBOKOVÁ Simona | 2012 | AK Puma Senec/ZŠ J.G. Tajovského Senec | 11. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:06:23 | 0:01:40 | ||
55 | diplom | 24 | SLAVKOVSKA Sofia | 2011 | SZŠ Kysucká Senec | 12. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:06:28 | 0:01:45 | ||
56 | diplom | 28 | BOLDIŠOVÁ Ema | 2014 | AK Puma Senec/ZŠ J.G. Tajovského Senec | 9. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:06:30 | 0:01:47 | ||
57 | diplom | 404 | MÓKOŠ Tomáš | 2013 | --- | 7. / Chlapci 8-9 rokov | 0:06:31 | 0:01:48 | ||
58 | diplom | 108 | KÁN Lukáš | 2014 | --- | 8. / Chlapci 8-9 rokov | 0:06:35 | 0:01:52 | ||
59 | diplom | 63 | PÁLKOVÁ Anna | 2012 | AK Puma Senec/ZŠ Kysucká Senec | 13. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:06:37 | 0:01:54 | ||
60 | diplom | 135 | POLOHOVA Danielka | 2014 | PUMA Senec | 10. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:06:37 | 0:01:54 | ||
61 | diplom | 150 | TICHÝ Daniel | 2010 | Smelá žabka Senec | 7. / Chlapci 12-14 rokov | 0:06:38 | 0:01:55 | ||
62 | diplom | 48 | SAVOVOVÁ Tereza | 2010 | ZŠ J.G. Tajovského Senec | 10. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:06:53 | 0:02:10 | ||
63 | diplom | 38 | KVÁL Pavol | 2014 | MŠK Senec/ZŠ J.G. Tajovského Senec | 9. / Chlapci 8-9 rokov | 0:06:55 | 0:02:12 | ||
64 | diplom | 19 | MEGOVÁ Hana | 2012 | SZŠ Kysucká Senec | 14. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:06:55 | 0:02:12 | ||
65 | diplom | 128 | NÉMETH Michal | 2014 | --- | 10. / Chlapci 8-9 rokov | 0:06:56 | 0:02:13 | ||
66 | diplom | 451 | PAULER Oliver | 2012 | ZŠ Tajovského | 15. / Chlapci 10-11 rokov | 0:06:58 | 0:02:15 | ||
67 | diplom | 465 | ŠIMIGOVÁ Viktória | 2014 | Smelá žabka Senec | 11. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:07:16 | 0:02:33 | ||
68 | diplom | 125 | MUCHA Matúš | 2014 | --- | 11. / Chlapci 8-9 rokov | 0:07:18 | 0:02:35 | ||
69 | diplom | 390 | POZSÁROVÁ Adela | 2013 | ZŠ Kysucká Senec | 12. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:07:19 | 0:02:36 | ||
70 | diplom | 456 | MAZÁG Šimon | 2014 | --- | 12. / Chlapci 8-9 rokov | 0:07:22 | 0:02:39 | ||
71 | diplom | 56 | VRABCOVA Tamara | 2013 | ZŠ J.G. Tajovského Senec | 13. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:07:22 | 0:02:39 | ||
72 | diplom | 36 | KAUSITZ Adam | 2013 | ZŠ J.G. Tajovského Senec | 13. / Chlapci 8-9 rokov | 0:07:22 | 0:02:39 | ||
73 | diplom | 8 | GOJDIČ Sophia | 2014 | Boxerňa Senec/MŠ Kysucká Senec | 14. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:07:32 | 0:02:49 | ||
74 | diplom | 114 | KRIŽAN Tomáš | 2012 | --- | 16. / Chlapci 10-11 rokov | 0:07:34 | 0:02:51 | ||
75 | diplom | 81 | BITTEROVÁ Izabela | 2011 | --- | 15. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:07:37 | 0:02:54 | ||
76 | diplom | 133 | PELECH Napocska | 2012 | Rajka | 16. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:07:45 | 0:03:02 | ||
77 | diplom | 127 | NÉMETH Adam | 2011 | --- | 17. / Chlapci 10-11 rokov | 0:07:46 | 0:03:03 | ||
78 | diplom | 91 | ĎURIČ Matúš | 2014 | --- | 14. / Chlapci 8-9 rokov | 0:07:50 | 0:03:07 | ||
79 | diplom | 16 | GABRIŠOVÁ Adriana | 2013 | SZŠ Kysucká Senec | 15. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:07:52 | 0:03:09 | ||
80 | diplom | 450 | PAULEROVÁ Nela | 2015 | ZŠ Tajovského | 16. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:07:53 | 0:03:10 | ||
81 | diplom | 85 | BOGNÁR Máté | 2011 | Smelá žabka Senec | 18. / Chlapci 10-11 rokov | 0:07:54 | 0:03:11 | ||
82 | diplom | 408 | PETERKA Lujza | 2013 | ZŠ Tajovského | 17. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:07:56 | 0:03:13 | ||
83 | diplom | 405 | MÓKOŠOVÁ Veronika | 2010 | --- | 11. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:07:57 | 0:03:14 | ||
84 | diplom | 130 | NOGOVA Stella | 2013 | N-team | 18. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:08:03 | 0:03:20 | ||
85 | diplom | 61 | NAVARA Vivien | 2012 | N-team/ZŠ Kysucká Senec | 17. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:08:03 | 0:03:20 | ||
86 | diplom | 151 | VALENTÍK Dominik | 2014 | Smelá žabka Senec | 15. / Chlapci 8-9 rokov | 0:08:06 | 0:03:23 | ||
87 | diplom | 98 | HANÁKOVÁ Dominika | 2008 | --- | 12. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:08:10 | 0:03:27 | ||
88 | diplom | 99 | HANÁKOVÁ Nikola | 2010 | --- | 13. / Dievčatá 12-14 rokov | 0:08:10 | 0:03:27 | ||
89 | diplom | 62 | PÁLKA Matej | 2014 | ZŠ Kysucká Senec | 16. / Chlapci 8-9 rokov | 0:08:16 | 0:03:33 | ||
90 | diplom | 137 | RAPCEAN Diana | 2013 | --- | 19. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:08:16 | 0:03:33 | ||
91 | diplom | 58 | JURKOVIČOVÁ Michaela | 2012 | ZŠ Kysucká Senec | 18. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:08:16 | 0:03:33 | ||
92 | diplom | 31 | FERANČÍKOVÁ Hanka | 2013 | ZŠ J.G. Tajovského Senec | 20. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:08:26 | 0:03:43 | ||
93 | diplom | 417 | MESZÁROS Adam | 2013 | Szma | 17. / Chlapci 8-9 rokov | 0:08:26 | 0:03:43 | ||
94 | diplom | 67 | BRITVÍKOVÁ Lilianna | 2013 | ZŠ Mlynská Senec | 21. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:08:40 | 0:03:57 | ||
95 | diplom | 143 | SISKOVA Livia | 2011 | Run For Fun | 19. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:08:52 | 0:04:09 | ||
96 | diplom | 26 | BADÍNOVÁ Lucia | 2014 | ZŠ J.G. Tajovského Senec | 22. / Dievčatá 8-9 rokov | 0:09:02 | 0:04:19 | ||
97 | diplom | 462 | KOŠÁLKOVÁ Elenka | 2011 | --- | 20. / Dievčatá 10-11 rokov | 0:09:34 | 0:04:51 | ||
--- | 92 | ĎURIČOVÁ Natália | 2011 | --- | . / Dievčatá 10-11 rokov | DNS | --- |