STUPAVA MTB TROPHY 2013
DATE : | 27 - 28.7.2013 | PLACE : | Stupava |
---|
RESULTS RESULT
Official results
- 105 km by category
- 76 km by category
- 42 km by category
- 25 km by category
- Jednokolky by category
- Junior Trophy - Okruh 1 - 3.2 km by category
- Junior Trophy - Okruh 2 - 3.2 km by category
- Odrážadlá - 105 m by category
- Detský maratónik - 707 m by category
- 17 km beh by category
- Kombinácia MTB+BEH - výsledková listina
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | GALLIK Ján |
KAKTUS BIKE - team Bratislava |
SVK | 1:37:16.2 | 0:00:00.0 |
2. | FAČKOVEC Matej |
CK AB Sereď |
SVK | 1:41:01.2 | 0:03:45.0 |
3. | MICHALEC Jakub |
P´art of Heart |
SVK | 1:43:40.9 | 0:06:24.7 |
4. | DOUBEK Tomáš |
KAKTUS BIKE - team Bratislava |
SVK | 1:44:06.7 | 0:06:50.5 |
5. | KARAS Juraj |
PROefekt team |
SVK | 1:46:08.9 | 0:08:52.7 |
6. | ONDRUŠ Ľubomír |
HC - VEDORA - VREDESTEIN |
SVK | 1:46:34.0 | 0:09:17.8 |
7. | ČERNÁK Martin |
KAKTUS BIKE - team Bratislava |
SVK | 1:47:29.8 | 0:10:13.6 |
8. | FIALA Radek |
Witzenmann Opava |
CZE | 1:48:10.0 | 0:10:53.8 |
9. | HULKA Roman |
Športservis team Bratislava |
SVK | 1:48:29.1 | 0:11:12.9 |
10. | MÜLLER Matej |
ŠK VAZKA Bratislava |
SVK | 1:50:39.2 | 0:13:23.0 |
11. | KOBERA Matej |
Kobera |
SVK | 1:50:40.0 | 0:13:23.8 |
12. | ŠKOPEK Jakub |
KAKTUS BIKE - team Bratislava |
SVK | 1:50:45.6 | 0:13:29.4 |
13. | UHER Matúš |
TRAX Pezinok |
SVK | 1:52:39.9 | 0:15:23.7 |
14. | MILOTA Miroslav |
DEMA RACING TEAM |
SVK | 1:52:47.3 | 0:15:31.1 |
15. | SLIVANSKÝ Miloš |
IngSteel CarTV Racing Team |
SVK | 1:53:11.0 | 0:15:54.8 |
16. | HAINZL Martin |
SVK | 1:53:11.0 | 0:15:54.8 | |
17. | CIBULA Ondrej |
SVK | 1:54:34.6 | 0:17:18.4 | |
18. | POLEDNA Martin |
maxsport.sk |
SVK | 1:54:36.2 | 0:17:20.0 |
19. | KOBERA Alexander |
SVK | 1:54:58.1 | 0:17:41.9 | |
20. | RYBÁR Vladimír |
CK SKI-BIKE SPORTMED Bratislava |
SVK | 1:55:01.6 | 0:17:45.4 |
21. | BRIJA Adrián |
RUNSHOP running expert |
SVK | 1:55:02.3 | 0:17:46.1 |
22. | TABAČKO Šimon |
JUMP SPORT Klub Košice |
SVK | 1:55:33.8 | 0:18:17.6 |
23. | BULEJKO Roman |
Mibutrans |
CZE | 1:55:33.9 | 0:18:17.7 |
24. | HOLEČEK Jaroslav |
Canyoning |
CZE | 1:56:54.3 | 0:19:38.1 |
25. | ŠTETIAR Rastislav |
SVK | 1:57:18.0 | 0:20:01.8 | |
26. | BINDAS Róbert |
SVK | 1:57:30.1 | 0:20:13.9 | |
27. | TURČEK Martin |
MTrozpocty.sk |
SVK | 1:57:39.9 | 0:20:23.7 |
28. | BALAZOVJECH Martin |
SVK | 1:57:41.6 | 0:20:25.4 | |
29. | STREZENICKÝ Lukáš |
TRAX Pezinok |
SVK | 1:58:03.4 | 0:20:47.2 |
30. | CULLY Ján Andrej |
AONE Team |
SVK | 1:58:23.7 | 0:21:07.5 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | JUHÁSOVÁ Zuzana |
CK Svätý Jur |
SVK | 2:00:15.9 | 0:00:00.0 |
2. | VEGHOVÁ Silvia |
KAKTUS BIKE - team Bratislava |
SVK | 2:13:58.9 | 0:13:43.0 |
3. | MUCHOVÁ Zlatica |
Parada Fly Nitra |
SVK | 2:14:30.9 | 0:14:15.0 |
4. | MILOTOVÁ Pavlína |
DEMA RACING TEAM |
SVK | 2:14:47.7 | 0:14:31.8 |
5. | RABATINOVÁ Michaela |
BMX Košický Šarkaň |
SVK | 2:14:58.9 | 0:14:43.0 |
6. | ŠÁRKÁNYOVÁ Jana |
MARTIN |
SVK | 2:16:40.4 | 0:16:24.5 |
7. | SCHRAMMOVÁ Veronika |
SVK | 2:21:01.0 | 0:20:45.1 | |
8. | PÁLOVÁ Zuzana |
SVK | 2:22:15.8 | 0:21:59.9 | |
9. | BÄUMLOVÁ Karin |
CK Falange Bratislava |
SVK | 2:25:11.0 | 0:24:55.1 |
10. | BELKOVÁ Miroslava |
CK UNICOM ZVOLEN |
SVK | 2:31:10.5 | 0:30:54.6 |
11. | WOLFOVÁ Jana |
PIEŠŤANY |
SVK | 2:31:12.2 | 0:30:56.3 |
12. | ZIMOVÁ Karolína |
CK Svätý Jur |
SVK | 2:35:22.7 | 0:35:06.8 |
13. | MIKLÍKOVÁ Nina |
GENESIS Bike Team |
SVK | 2:36:10.0 | 0:35:54.1 |
14. | GRÄFFINGEROVÁ Mária |
SVK | 2:36:35.3 | 0:36:19.4 | |
15. | FRANCOVÁ Helena |
OD MORAVA |
CZE | 2:38:07.8 | 0:37:51.9 |
16. | RAFANIDESOVÁ Izabela |
JAKI |
SVK | 2:39:15.9 | 0:39:00.0 |
17. | JÁNOŠKOVÁ Taťjana |
RAPID Bratislava |
SVK | 2:43:15.6 | 0:42:59.7 |
18. | KRÁLIKOVÁ Barbora |
BRC |
SVK | 2:50:58.3 | 0:50:42.4 |
19. | DEDINSKÁ Lucia |
Šk Devínska Kobyla |
SVK | 2:53:47.9 | 0:53:32.0 |
20. | TOPERCZEROVÁ Mariana |
SVK | 2:56:15.9 | 0:56:00.0 | |
21. | HUDAKOVA Lucia |
SVK | 2:56:15.9 | 0:56:00.0 | |
22. | BREZOVSKÁ Eva |
SVK | 2:59:21.9 | 0:59:06.0 | |
23. | SIVÁKOVÁ Zuzana |
Penzión&Bar Intenzíva Stupav |
SVK | 3:00:44.0 | 1:00:28.1 |
24. | FERENCZOVÁ Xenia |
SVK | 3:01:34.1 | 1:01:18.2 | |
25. | KINČLOVÁ Ivana |
CZE | 3:04:26.7 | 1:04:10.8 | |
26. | VITOVSKÁ Martina |
CZE | 3:09:51.0 | 1:09:35.1 | |
27. | KUBISTIKOVA Martina |
SVK | 3:12:48.7 | 1:12:32.8 | |
28. | REVAYOVÁ Katarína |
Korytnačka Team |
SVK | 3:17:53.6 | 1:17:37.7 |
29. | PEŠKOVÁ Lucia |
part of heart |
SVK | 3:20:12.6 | 1:19:56.7 |
30. | RAKOVSKA Lucia |
Hrom do piecky |
SVK | 3:22:46.4 | 1:22:30.5 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | SEIDL Daniel |
Gavalieri |
SVK | 3:22:33.5 | 0:00:00.0 |
2. | ROVNÝ Rastislav |
Borinskí diabli |
SVK | 3:29:41.5 | 0:07:08.0 |
3. | ROUBIČEK Lukáš |
CZE | 3:29:58.1 | 0:07:24.6 | |
4. | HUPKA Ondrej |
MEDVEDICA TOUR |
SVK | 3:30:28.1 | 0:07:54.6 |
5. | KAMRLA Tomáš |
RUNSHOP running expert |
SVK | 3:32:13.1 | 0:09:39.6 |
6. | JIDOVU Cristian |
CS Tibiscus |
ROM | 3:34:44.8 | 0:12:11.3 |
7. | IVAN Bronislav |
GO! Galaxy Hranice |
CZE | 3:34:45.4 | 0:12:11.9 |
8. | PILKA Matej |
SVK | 3:36:03.0 | 0:13:29.5 | |
9. | JANÍČEK Ján |
Sportakus Cycling Team |
SVK | 3:36:22.1 | 0:13:48.6 |
10. | LACKNER Wolfgang |
PSV-Wien GIGASPORT |
AUT | 3:39:01.0 | 0:16:27.5 |
11. | BYSTRIANSKY Marián |
SVK | 3:39:57.0 | 0:17:23.5 | |
12. | ŠTEFKO Norbert |
Limbach |
SVK | 3:41:06.3 | 0:18:32.8 |
13. | JOSEFÍK Marián |
GHOST - Moje Kolo |
CZE | 3:42:56.4 | 0:20:22.9 |
14. | HORVÁTH Boris |
DEMA RACING TEAM |
SVK | 3:44:06.0 | 0:21:32.5 |
15. | WIESER Bernhard |
RC-TRI-RUN-ARBÓ-WEINZ |
AUT | 3:46:37.7 | 0:24:04.2 |
16. | BENKO Peter |
CK Energia Svit |
SVK | 3:52:31.0 | 0:29:57.5 |
17. | LAČOK Jakub |
ŠK MIRAGE |
SVK | 3:53:24.4 | 0:30:50.9 |
18. | PFAFFL Stefan |
RC Kreuzer Bad Vöslau |
AUT | 3:53:53.8 | 0:31:20.3 |
19. | TANČIBOK Tomáš |
SVK | 3:55:11.9 | 0:32:38.4 | |
20. | ŠIPOŠ Dušan |
CK Sv. Jur |
SVK | 3:55:28.2 | 0:32:54.7 |
21. | KASAK Zdenko |
SVK | 3:57:44.5 | 0:35:11.0 | |
22. | ÚREK Ján |
MTBiker.sk Hodruša - Hámre |
SVK | 3:59:21.6 | 0:36:48.1 |
23. | NOCAR Zdenko |
US Pressburg |
SVK | 3:59:29.6 | 0:36:56.1 |
24. | PATRNČIAK Peter |
DL Boys |
SVK | 3:59:32.0 | 0:36:58.5 |
25. | BIZOŇ Tomáš |
CK Svätý Jur |
SVK | 4:01:04.9 | 0:38:31.4 |
26. | CHVÍĽA Miloslav |
Limbach MTB |
SVK | 4:01:34.1 | 0:39:00.6 |
27. | PRITULA Andrej |
Tukani Miluju Tombu TEAM |
SVK | 4:02:04.4 | 0:39:30.9 |
28. | HEGLAS Jozef |
SVK | 4:02:35.0 | 0:40:01.5 | |
29. | VESELÝ Peter |
RIVAL |
SVK | 4:04:58.3 | 0:42:24.8 |
30. | KOTOUČ Richard |
Koloseo |
SVK | 4:06:57.2 | 0:44:23.7 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | JUHÁSOVÁ Andrea |
CK Svätý Jur |
SVK | 3:57:55.0 | 0:00:00.0 |
2. | FAJTOVÁ Stanislava |
AONE |
SVK | 4:07:44.9 | 0:09:49.9 |
3. | TŮMOVÁ Michaela |
Neovize |
CZE | 4:13:51.7 | 0:15:56.7 |
4. | CSÉRI Szilvia |
FEMAT-ZKSE |
HUN | 4:45:17.5 | 0:47:22.5 |
5. | BELZÁROVÁ Katarína |
MTB Kolečko |
SVK | 4:57:47.4 | 0:59:52.4 |
6. | RIMANOVÁ Andrea |
VELOSVET cycling team Prievidza |
SVK | 5:02:52.8 | 1:04:57.8 |
7. | MADARÁSZOVÁ Jana |
MTB Kolečko |
SVK | 5:13:16.8 | 1:15:21.8 |
8. | TABATCHEK Andreja |
Kujoni |
SVK | 5:24:04.8 | 1:26:09.8 |
9. | PALEČKOVÁ Monika |
MTB Kolečko |
SVK | 6:55:54.2 | 2:57:59.2 |
10. | OROŠOVÁ Blažena |
BMRC |
SVK | 7:18:44.4 | 3:20:49.4 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | HARTL Karel |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 4:39:35.7 | 0:00:00.0 |
2. | VRTIŠ Peter |
Športservis team Bratislava |
SVK | 4:48:04.5 | 0:08:28.8 |
3. | BUCHTIK Jaroslav |
Športservis team Bratislava |
SVK | 4:54:04.7 | 0:14:29.0 |
4. | SEDLÁŘ Jakub |
Novatop Lapierre |
CZE | 4:57:18.9 | 0:17:43.2 |
5. | DEDINSKÝ Tomáš |
Športový klub Devínska Kobyla |
SVK | 4:58:27.8 | 0:18:52.1 |
6. | LAABER Franz |
Toms Radhaus |
AUT | 5:01:56.0 | 0:22:20.3 |
7. | GAŽÚR Vladimír |
Športservis Team |
SVK | 5:02:08.2 | 0:22:32.5 |
8. | NOVÁK Richard |
Sunsetbike |
CZE | 5:04:35.8 | 0:25:00.1 |
9. | KAWECKI Lech |
POL | 5:06:24.9 | 0:26:49.2 | |
10. | TRUMMER Rudolf |
Toms Radhaus |
AUT | 5:07:52.0 | 0:28:16.3 |
11. | SIVÁK Branislav |
Gavalieri |
SVK | 5:14:13.6 | 0:34:37.9 |
12. | ČAPUCHA Adam |
MTB TEAM LIMBACH |
SVK | 5:24:28.8 | 0:44:53.1 |
13. | BAJANA Oto |
Snemovna Lordov |
SVK | 5:27:50.3 | 0:48:14.6 |
14. | KOBLÍŽIK Petr |
CZE | 5:35:02.1 | 0:55:26.4 | |
15. | FLAJŽÍK Ján |
DEMA RACING TEAM |
SVK | 5:36:06.6 | 0:56:30.9 |
16. | ĎURČENKA Peter |
SVK | 5:36:18.5 | 0:56:42.8 | |
17. | KLOUPAR Karel |
ARCHICO |
CZE | 5:38:20.8 | 0:58:45.1 |
18. | IMRICH Martin |
MTBiker.sk |
SVK | 5:38:44.3 | 0:59:08.6 |
19. | KOVÁČ Miroslav |
Športservis team Bratislava |
SVK | 5:40:20.9 | 1:00:45.2 |
20. | ČEREŠŇÁK Juraj |
CK Dynamax Nitra |
SVK | 5:42:22.6 | 1:02:46.9 |
21. | ŠNOBEL Zdenek |
SVK | 5:42:56.6 | 1:03:20.9 | |
22. | GRÉSER Tomáš |
Športový klub Devínska Kobyla |
SVK | 5:49:05.5 | 1:09:29.8 |
23. | ČEJKA Petr |
cyklo team KOLARNA |
CZE | 5:50:43.7 | 1:11:08.0 |
24. | BÁLENT Michal |
www.spoma.sk |
SVK | 5:53:42.3 | 1:14:06.6 |
25. | ZÁŠKODNÝ Jiří |
Bikesport |
CZE | 5:57:07.7 | 1:17:32.0 |
26. | HALENKOVIČ Štefan |
SVK | 5:58:16.6 | 1:18:40.9 | |
27. | PAVELEC Tomáš |
CZE | 6:00:46.0 | 1:21:10.3 | |
28. | ROSU Daniel |
ROM | 6:04:29.1 | 1:24:53.4 | |
29. | JÁNOŠ Pavol |
BK VP Malacky |
SVK | 6:07:41.4 | 1:28:05.7 |
30. | SKALA Marcel |
SVK | 6:10:41.2 | 1:31:05.5 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | KOSCOVÁ Kristina |
DEMA RACING TEAM |
CZE | 6:59:20.1 | 0:00:00.0 |
2. | STANOVIČOVÁ Mária |
Honeywell Partizánske |
SVK | 7:59:03.4 | 0:59:43.3 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | LABAJ Ivan |
EPIC DPHŇANSKY |
SVK | 1:08:33.7 | 0:00:00.0 |
2. | HRONČEK Michal |
Aries Nitra |
SVK | 1:08:56.4 | 0:00:22.7 |
3. | MAZOUREK František |
Orel Bořitov |
CZE | 1:09:03.3 | 0:00:29.6 |
4. | SZABÓ MiklóŠ |
KAKTUS BIKE - team Bratislava |
SVK | 1:10:05.7 | 0:01:32.0 |
5. | SOLDÁN Martin |
Novatop Lapierre |
CZE | 1:10:59.9 | 0:02:26.2 |
6. | ŠČASNÝ Tomáš |
BIRELL Bike Team |
SVK | 1:11:29.4 | 0:02:55.7 |
7. | KUNA Patrik |
VG BIKE TEAM |
SVK | 1:11:40.6 | 0:03:06.9 |
8. | RANDA Stanislav |
SVK | 1:12:52.3 | 0:04:18.6 | |
9. | BENČURA Juraj |
KAKTUS BIKE - team Bratislava |
SVK | 1:13:20.8 | 0:04:47.1 |
10. | PREŤO Martin |
Bratislava |
SVK | 1:15:15.4 | 0:06:41.7 |
11. | GRAŇÁK Ján |
SVK | 1:15:47.6 | 0:07:13.9 | |
12. | KREHEĽ Jaroslav |
Jery Biker |
SVK | 1:17:53.1 | 0:09:19.4 |
13. | HLINIČAN Ľuboš |
CK Bike Sport Nová Dubnica |
SVK | 1:19:18.4 | 0:10:44.7 |
14. | KAROVIČ Stanislav |
Motokros Klub - Karovič |
SVK | 1:19:50.1 | 0:11:16.4 |
15. | SEEWALD Maroš |
CK Stupava |
SVK | 1:20:18.6 | 0:11:44.9 |
16. | GERSTBERGER Radim |
CZE | 1:20:47.3 | 0:12:13.6 | |
17. | PANÁK Dušan |
ZSE cycling team |
SVK | 1:20:52.7 | 0:12:19.0 |
18. | ONDROVIC Peter |
Orange Slovensko |
SVK | 1:21:03.6 | 0:12:29.9 |
19. | PADYŠÁK Matúš |
SVK | 1:21:14.5 | 0:12:40.8 | |
20. | BENČURA Peter |
KAKTUS BIKE - team Bratislava |
SVK | 1:21:43.8 | 0:13:10.1 |
21. | ŠČASNÝ Michal |
CK Stupava |
SVK | 1:22:12.8 | 0:13:39.1 |
22. | BELAN Juraj |
MTV tím |
SVK | 1:22:43.4 | 0:14:09.7 |
23. | BLANÁR Juraj |
Žilinská župa |
SVK | 1:22:59.3 | 0:14:25.6 |
24. | HOLEŠTIAK Pavol |
Žilinský samosprávny kraj |
SVK | 1:23:19.8 | 0:14:46.1 |
25. | BLAHÁČEK Luděk |
SVK | 1:23:37.0 | 0:15:03.3 | |
26. | KOREŇ Matúš Jakub |
KAKTUS BIKE - team Bratislava |
SVK | 1:24:34.3 | 0:16:00.6 |
27. | GLEICH Heimo |
AUT | 1:24:56.4 | 0:16:22.7 | |
28. | BLANÁR Jakub |
Žilinská župa |
SVK | 1:25:32.4 | 0:16:58.7 |
29. | GREGUŠ Michal |
Autotrend Bike Team |
SVK | 1:25:41.1 | 0:17:07.4 |
30. | VÁVRA Michal |
SVK | 1:26:39.6 | 0:18:05.9 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | RABATINOVÁ Radka |
ZP Šport Podbrezová a.s |
SVK | 1:14:59.7 | 0:00:00.0 |
2. | ŠTVRTECKÁ Alena |
CK Dema Senica |
SVK | 1:19:46.6 | 0:04:46.9 |
3. | KOVÁROVÁ Nikola |
KHC TJ Spartak Myjava |
SVK | 1:24:57.8 | 0:09:58.1 |
4. | JANOŠIKOVÁ Nina |
ŽP Šport Podbrezová |
SVK | 1:26:32.6 | 0:11:32.9 |
5. | KACZOROVÁ Karin |
SVK | 1:28:21.7 | 0:13:22.0 | |
6. | HORVÁTHOVÁ Hana |
Hospitality triathlon team |
SVK | 1:29:53.0 | 0:14:53.3 |
7. | HRONČEKOVÁ Martina |
Aries Nitra |
SVK | 1:31:36.3 | 0:16:36.6 |
8. | KOREŇOVÁ Tereza Rebeka |
KAKTUS BIKE - team Bratislava |
SVK | 1:31:50.1 | 0:16:50.4 |
9. | BILAČIČOVÁ Katarína |
Chilli´s bike |
SVK | 1:32:31.3 | 0:17:31.6 |
10. | PORVAZNÍKOVÁ Zuzana |
UniCredit Bank Team |
SVK | 1:33:30.5 | 0:18:30.8 |
11. | WALTEROVÁ Janka |
Janči Roziak Team Realiz |
SVK | 1:33:49.6 | 0:18:49.9 |
12. | VICENOVÁ Jaroslava |
SVK | 1:38:48.3 | 0:23:48.6 | |
13. | GEREKOVÁ Petra |
SVK | 1:40:02.4 | 0:25:02.7 | |
14. | BELZÁROVÁ Natália |
MTB Kolečko |
SVK | 1:40:38.7 | 0:25:39.0 |
15. | KAMENISTÁ Zuzana |
Spedos |
SVK | 1:43:12.6 | 0:28:12.9 |
16. | HOVORKOVÁ Marie Tereza |
CZE | 1:43:28.9 | 0:28:29.2 | |
17. | JURINOVÁ Monika |
Autotrend Bike Team |
SVK | 1:46:10.9 | 0:31:11.2 |
18. | GREGUŠOVÁ Zuzana |
Autotrend Bike Team |
SVK | 1:46:43.7 | 0:31:44.0 |
19. | SVETKOVIČOVÁ Michaela |
Spinning klub DNV |
SVK | 1:46:47.4 | 0:31:47.7 |
20. | HUPKOVÁ Darina |
CK Svätý Jur |
SVK | 1:51:25.5 | 0:36:25.8 |
21. | ONDUŠKOVÁ Iveta |
SVK | 1:51:38.3 | 0:36:38.6 | |
22. | KRÁLOVÁ Eva |
SVK | 1:55:27.6 | 0:40:27.9 | |
23. | ZACHAROVÁ Miroslava |
SVK | 1:57:12.0 | 0:42:12.3 | |
24. | POLCOVÁ Natália |
SVK | 2:01:30.0 | 0:46:30.3 | |
25. | KOLPASKÁ Zuzana |
Autotrend Bike Team |
SVK | 2:07:26.0 | 0:52:26.3 |
26. | MYSLOVIČOVÁ Zuzana |
Bike Club Neštich |
SVK | 2:14:15.9 | 0:59:16.2 |
27. | HASONOVÁ Katarína |
SVK | 2:29:44.9 | 1:14:45.2 | |
28. | ROČKÁROVÁ Zita |
SVK | 2:32:04.5 | 1:17:04.8 | |
29. | HOLEŠTIAKOVÁ Natália |
Žilinský samosprávny kraj |
SVK | 2:39:13.9 | 1:24:14.2 |
30. | VINKOVIČOVÁ Zuzana |
SVK | 2:50:23.8 | 1:35:24.1 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠTEFANKA Jozef |
SVK | 1:57:12.1 | 0:00:00.0 | |
2. | ŠVIDER Milan |
SVK | 2:30:30.6 | 0:33:18.5 | |
3. | AFANASJEW Martin |
GER | 2:42:48.3 | 0:45:36.2 | |
4. | ŠTEFANKOVÁ Frida Mária |
SVK | 3:15:17.0 | 1:18:04.9 |
Statistics
Number of registered | 1106 |
---|---|
Registered - Men | 903 |
Registered - Women | 203 |
Started | 1072 |
Finished | 1035 |