Trhosvinecký BMW triatlon
DATE : | 16.6.2012 | PLACE : | Koupalište Velký rybník, Trhové Sviny |
---|
RESULTS RESULT
Official results
Zdroj dat: czechtriseries.cz
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠURDA Pavol |
Tri Club Vajgar Jindřichův Hradec |
SVK | 1:04:52.9 | 0:00:00.0 |
2. | PEJSAR Jaroslav |
E-On triatlon team |
CZE | 1:05:01.5 | 0:00:08.6 |
3. | PICKA Matěj |
TTK SLAVIA VŠ PLZEŇ |
CZE | 1:05:30.6 | 0:00:37.7 |
4. | HRADECKÝ Jan |
E-On triatlon team |
CZE | 1:05:45.2 | 0:00:52.3 |
5. | VALTR Matěj |
TRIVA PRAHA |
CZE | 1:06:22.6 | 0:01:29.7 |
6. | KORANDA David |
TriSK ČB |
CZE | 1:07:18.5 | 0:02:25.6 |
7. | HÁŠA Michal |
E-On triatlon team |
CZE | 1:07:21.1 | 0:02:28.2 |
8. | HRON Jan |
ŠUMAVSKÝ TRIATLON |
CZE | 1:07:38.5 | 0:02:45.6 |
9. | ČULÍK Tomáš |
E-On triatlon team |
CZE | 1:07:52.0 | 0:02:59.1 |
10. | UHLÍŘ Radek |
TriSK ČB |
CZE | 1:07:53.1 | 0:03:00.2 |
11. | ZEMAN Zbyšek |
TTK SLAVIA VŠ PLZEŇ |
CZE | 1:08:01.6 | 0:03:08.7 |
12. | LEBEDA Václav |
ŠUMAVSKÝ TRIATLON |
CZE | 1:08:38.5 | 0:03:45.6 |
13. | TOUP Filip |
ŠUMAVSKÝ TRIATLON |
CZE | 1:08:56.2 | 0:04:03.3 |
14. | VÍTŮ Martin |
E-On triatlon team |
CZE | 1:09:05.1 | 0:04:12.2 |
15. | PECHEK Pavel |
TriSK ČB |
CZE | 1:09:09.3 | 0:04:16.4 |
16. | HRDLIČKA Josef |
CZE | 1:09:47.9 | 0:04:55.0 | |
17. | KOHEL Petr |
SCV Blatná |
CZE | 1:11:53.3 | 0:07:00.4 |
18. | SAMEC Pavel |
SK ŘEPICE |
CZE | 1:12:50.0 | 0:07:57.1 |
19. | SEDLÁČEK Ondřej |
TriSK ČB |
CZE | 1:12:55.1 | 0:08:02.2 |
20. | GRABMÜLLER Ivo |
B a H TRIATLON Č. BUDĚJOVICE |
CZE | 1:12:59.3 | 0:08:06.4 |
21. | ŘEŽÁB Martin |
B a H TRIATLON Č. BUDĚJOVICE |
CZE | 1:13:16.9 | 0:08:24.0 |
22. | ALTMAN Petr |
TriSK ČB |
CZE | 1:13:20.7 | 0:08:27.8 |
23. | LÁCHA Pavel |
B a H TRIATLON Č. BUDĚJOVICE |
CZE | 1:14:22.7 | 0:09:29.8 |
24. | PECH Roman |
ŠUMAVSKÝ TRIATLON |
CZE | 1:14:47.6 | 0:09:54.7 |
25. | MIKOLÁŠ Jan |
TriSK ČB |
CZE | 1:15:17.9 | 0:10:25.0 |
26. | LÁCHA Radek |
CZE | 1:15:31.4 | 0:10:38.5 | |
27. | VOPAT Jan |
TK ČESKÝ KRUMLOV |
CZE | 1:16:43.0 | 0:11:50.1 |
28. | MATOUŠ Petr |
TT TÁLÍN |
CZE | 1:17:11.5 | 0:12:18.6 |
29. | TANCER Stanislav |
Junior Team 2008 |
CZE | 1:17:40.5 | 0:12:47.6 |
30. | BORČIN Vladimír |
Tri Club Vajgar Jindřichův Hradec |
CZE | 1:18:10.6 | 0:13:17.7 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | KREJČOVÁ Petra |
TriSK ČB |
CZE | 1:08:25.2 | 0:00:00.0 |
2. | HLAVÁČOVÁ Barbora |
ŠUMAVSKÝ TRIATLON |
CZE | 1:08:36.3 | 0:00:11.1 |
3. | CANDROVÁ Jana |
B a H TRIATLON Č. BUDĚJOVICE |
CZE | 1:09:11.8 | 0:00:46.6 |
4. | HOŘEJŠÍ Kamila |
Tri Club Vajgar Jindřichův Hradec |
CZE | 1:12:36.6 | 0:04:11.4 |
5. | GRABMÜLLEROVÁ Šárka |
B a H TRIATLON Č. BUDĚJOVICE |
CZE | 1:13:52.8 | 0:05:27.6 |
6. | PROCHÁZKOVÁ Milena |
TriSK ČB |
CZE | 1:14:24.9 | 0:05:59.7 |
7. | LANDSMANNOVÁ Šárka |
CZE | 1:21:34.9 | 0:13:09.7 | |
8. | TŘEBICKÁ Alena |
E-On triatlon team |
CZE | 1:22:33.7 | 0:14:08.5 |
9. | PODLAHOVÁ Aneta |
Tri Club Vajgar Jindřichův Hradec |
CZE | 1:29:28.5 | 0:21:03.3 |
10. | FLÍČKOVÁ Alice |
CZE | 1:29:53.5 | 0:21:28.3 | |
11. | ŠVECOVÁ Simona |
Soběslav |
CZE | 1:34:35.8 | 0:26:10.6 |
12. | BENEŠOVÁ Václava |
TriSK ČB |
CZE | 1:47:52.3 | 0:39:27.1 |
Statistics
Number of registered | 114 |
---|---|
Registered - Men | 81 |
Registered - Women | 33 |
Started | 114 |
Finished | 113 |