ČSOB zimná séria 2022/2023 - virtuálne preteky - 2. séria „Trojkráľová edícia“

Running
DATE :12.1.2023 PLACE  :Svet

Official results

Official results are not yet available on this websites

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
MATTA Tomáš
SVK 0:17:22 0:00:00
2.
PAVLIK Ivan
Extra sviezi bazanti
SVK 0:17:45 0:00:23
3.
BEBJÁK Ivan
SVK 0:18:55 0:01:33
4.
MAREŠ Miroslav
Parkan Urban Runners
SVK 0:19:18 0:01:56
5.
ADAMOVIČ Ján
SVK 0:19:38 0:02:16
6.
PŘEROVSKY Peter
Calex city
SVK 0:20:31 0:03:09
7.
VESELÝ Ján
SVK 0:20:36 0:03:14
8.
WILLWÉBER Tomáš
Bratislava marathon Team
SVK 0:21:38 0:04:16
9.
JASENKA Ján
ŠPORT.sk, Ringier Media
SVK 0:22:16 0:04:54
10.
PODSTAVEK Robert
WOTAN RUN BRATISLAVA
SVK 0:22:35 0:05:13
11.
OTTINGER Tomáš
SVK 0:23:23 0:06:01
12.
HRUSOVSKY Lubo
DELU run
SVK 0:24:00 0:06:38
13.
BABKA Peter
ROMIRUN
SVK 0:24:09 0:06:47
14.
MARKOVIČ Peter
SVK 0:24:32 0:07:10
15.
GUNDA Jozef
POP-CORN KANIANKA
SVK 0:25:41 0:08:19
16.
ULEHLA Dag
3NT
SVK 0:26:02 0:08:40
17.
HORNIAK Mário
Machulince
SVK 0:26:16 0:08:54
18.
PÚCHY Ján
SVK 0:26:30 0:09:08
19.
PIATRA Vladimír
SVK 0:26:38 0:09:16
20.
REŠETA Filip
SVK 0:26:39 0:09:17
21.
FARBIAK Ján
SVK 0:26:41 0:09:19
22.
TÓTH Ladislav
Hronovce
SVK 0:26:58 0:09:36
23.
HABES Pavol
SVK 0:27:12 0:09:50
24.
ČIGÁŠ Branislav
SVK 0:27:23 0:10:01
25.
TARANOV Aleksandr
SVK 0:27:31 0:10:09
26.
GÁLA Dávid
SVK 0:27:41 0:10:19
27.
VALO Juraj
SVK 0:27:48 0:10:26
28.
ZÁVODNÝ Marek
SVK 0:28:01 0:10:39
29.
JURCO Ľubomír
SVK 0:28:18 0:10:56
30.
KOSARNIK Pavel
Sara2009
SVK 0:29:03 0:11:41
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
SIVOKOVÁ Katarína
ROMIRUN
SVK 0:19:38 0:00:00
2.
BABKOVÁ Karin
ROMIRUN
SVK 0:21:04 0:01:26
3.
HOGHOVÁ Heidi
SVK 0:22:30 0:02:52
4.
VARGOVÁ Ivana
SVK 0:23:30 0:03:52
5.
WILLWÉBEROVÁ Magdaléna
SVK 0:23:50 0:04:12
6.
TOMASCIKOVA Maria
SVK 0:25:32 0:05:54
7.
KUCHTOVÁ Patrícia
SVK 0:25:45 0:06:07
8.
LISÁ Michaela
SVK 0:25:47 0:06:09
9.
ŠESTÁKOVÁ Michaela
Dynasport
SVK 0:26:04 0:06:26
10.
KOŠTRNOVÁ Anita
SVK 0:26:19 0:06:41
11.
BITTEROVA Valéria
Želiezovce
SVK 0:26:20 0:06:42
12.
HRUŠOVSKÁ Simona
SVK 0:26:44 0:07:06
13.
BLATTNER Terézia
AK Maratón Rožňava
SVK 0:26:54 0:07:16
14.
DIOSSYOVÁ Denisa
SHEruns
SVK 0:27:07 0:07:29
15.
VASHER Brittany
SVK 0:27:09 0:07:31
16.
ŠIMOVÁ Paula
BILLA
SVK 0:27:09 0:07:31
17.
MACHÁČ VAŠKOVÁ Jana
Bajkorun
SVK 0:27:31 0:07:53
18.
RÁCZOVÁ Bettina
SVK 0:27:37 0:07:59
19.
HANZLÍKOVÁ Simona
BILLA
SVK 0:27:47 0:08:09
20.
STRIGÁČOVÁ Silvia
Bajkorun
SVK 0:27:50 0:08:12
21.
HOGHOVÁ Karin
SVK 0:28:00 0:08:22
22.
HOGHOVÁ Karin
SVK 0:28:01 0:08:23
23.
ZELINOVÁ Mária
SVK 0:28:09 0:08:31
24.
FUDALYOVÁ SCHOLTZOVÁ Sandra
Lunys team
SVK 0:28:11 0:08:33
25.
LEPÓTOVÁ Amália
SVK 0:28:13 0:08:35
26.
ANTUŠEKOVÁ Martina
SVK 0:28:17 0:08:39
27.
TENGERIOVÁ Lucia
SVK 0:28:28 0:08:50
28.
KOLLÁROVÁ Alena
SVK 0:28:30 0:08:52
29.
JERGUŠOVÁ Tatiana
BILLA
SVK 0:28:30 0:08:52
30.
LOVÁSOVÁ Júlia
SVK 0:28:33 0:08:55
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
MATIS David
ŠKP Trstená
SVK 0:41:42 0:00:00
2.
SEDLÁČEK Samuel
SVK 0:43:24 0:01:42
3.
MÁTEL Juraj
Horňany
SVK 0:44:09 0:02:27
4.
HANZEL Štefan
Maratónclub Jablonové
SVK 0:45:06 0:03:24
5.
KUBO Ondrej
3NT Bratislava/BMSC
SVK 0:45:38 0:03:56
6.
BALÁŽ Róbert
ŠK Taekwon-do ITF Fox Prešov
SVK 0:45:43 0:04:01
7.
KOPILEC Lukáš
AVE POPOL
SVK 0:45:58 0:04:16
8.
KRUŠINSKÝ Martin
SVK 0:47:23 0:05:41
9.
PILEK Martin
IBM
SVK 0:47:28 0:05:46
10.
JURENKA Peter
GFI Running Team
SVK 0:47:32 0:05:50
11.
HAVLIK Vladimir
SVK 0:47:48 0:06:06
12.
BABIŠ Branislav
ŠRB-Šrobárová
SVK 0:48:03 0:06:21
13.
ONDRUŠ Milan
Žilina
SVK 0:48:27 0:06:45
14.
MOLNÁR Tibor
SVK 0:48:33 0:06:51
15.
FLIEGA Tomáš
Lucky
SVK 0:48:40 0:06:58
16.
CVIČELA Miroslav
GFI Running Team
SVK 0:50:24 0:08:42
17.
BARACKA Jakub
Deravé topánky
SVK 0:51:54 0:10:12
18.
MUČKA Patrik
SVK 0:52:04 0:10:22
19.
ŠEVCECH Jakub
SVK 0:54:27 0:12:45
20.
KRIŠANDA Igor
SVK 0:54:27 0:12:45
21.
KREPOP Branislav
SVK 0:54:34 0:12:52
22.
SEDLAK Vlado
BILLA
SVK 0:54:47 0:13:05
23.
ŠRÁMEK Pavel
SVK 0:55:09 0:13:27
24.
LUKÁČ Vladimír
SVK 0:55:16 0:13:34
25.
REMENÁR Mário
SVK 0:55:19 0:13:37
26.
MACHÁČ Erik
Bajkorun
SVK 0:56:00 0:14:18
27.
ANDRÁŠI Branislav
Bajkorun
SVK 0:56:09 0:14:27
28.
ŠKOLNÍK Peter
SVK 0:56:17 0:14:35
29.
VRBA Michal
BILLA
SVK 0:56:18 0:14:36
30.
HRUŠA Radovan
CliniX
SVK 0:56:41 0:14:59
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
DOBIÁŠOVÁ ELIÁŠOVÁ Mária
SVK 0:44:37 0:00:00
2.
PŠENÁKOVÁ Monika
STABA - Slovak Triathlon Academy
SVK 0:47:15 0:02:38
3.
BOHÁČOVÁ Andrea
Keď dobehnem som dobrá
SVK 0:47:36 0:02:59
4.
HOSMAJOVÁ Jana
ROMIRUN
SVK 0:49:40 0:05:03
5.
TABAČÁKOVÁ Eva
SVK 0:51:57 0:07:20
6.
HOLÍČKOVÁ Eva
Súčani
SVK 0:51:58 0:07:21
7.
TÓTHOVÁ Janka
SVK 0:52:37 0:08:00
8.
FINĎOVÁ Andrea
SVK 0:52:58 0:08:21
9.
STEFULA FANCOVIC Simirik
IBP running team
SVK 0:54:03 0:09:26
10.
ŠTEFANIČKA Daniela
SVK 0:55:08 0:10:31
11.
CHLEBKOVÁ Judita
SVK 0:55:25 0:10:48
12.
JOMOVÁ Mariana
Bajkorun
SVK 0:56:05 0:11:28
13.
ŠNÍDEROVÁ Natália
SVK 0:56:25 0:11:48
14.
BELÁKOVÁ Jana
SVK 0:56:39 0:12:02
15.
OZANIAKOVÁ Veronika
GFI Running Team
SVK 0:56:43 0:12:06
16.
HRICKOVÁ Michaela
SVK 0:57:18 0:12:41
17.
PEKAROVIČOVÁ Monika
SVK 0:58:25 0:13:48
18.
PETROVIČOVÁ Tamara
SVK 0:59:33 0:14:56
19.
JARABKOVA Silvia
SVK 1:00:47 0:16:10
20.
TRSTENSKÁ Lucia
SVK 1:01:13 0:16:36
21.
POĽAKOVÁ Denisa
SVK 1:01:37 0:17:00
22.
BOJNANSKÁ Natália
SVK 1:02:00 0:17:23
23.
POPOVIČOVÁ Martina
SVK 1:02:12 0:17:35
24.
MIERNA Barbora
Košeca
SVK 1:02:26 0:17:49
25.
FŰRSTOVÁ Jana
SVK 1:02:43 0:18:06
26.
SEKEREŠOVÁ Michaela
SVK 1:03:36 0:18:59
27.
BARANČÍKOVÁ Monika
toRun Stará Turá
SVK 1:04:12 0:19:35
28.
COLNÍKOVÁ Lucia
SVK 1:04:13 0:19:36
29.
JELENCIKOVA Anna
Topoľčianska bežecká liga
SVK 1:04:23 0:19:46
30.
KENYERESOVÁ Andrea
SVK 1:04:29 0:19:52

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.

Statistics

Number of registered321
Registered - Men114
Registered - Women207
Started321
Finished297