CST Singletrack MTB Maratón Košice - UCI C2
DATE : | 11.9.2021 | PLACE : | Jahodná |
---|
RESULTS RESULT
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | PALUMBY Zsombor |
SVS Pro Team |
HUN | 3:20:19.8 | 0:00:00.0 |
2. | SZATMÁRY András |
Cube-Csömör |
HUN | 3:20:20.8 | 0:00:01.0 |
3. | BORSOS Benedek |
SVS Pro Team |
HUN | 3:23:58.6 | 0:03:38.7 |
4. | SYLVESTER Balázs |
Cube-Csömör |
HUN | 3:25:54.3 | 0:05:34.4 |
5. | KOSTELNIČÁK Martin |
GREENBIKE ALOHA TEAM |
SVK | 3:28:38.5 | 0:08:18.7 |
6. | JENČUŠ Jakub |
PROefekt CST team |
SVK | 3:29:07.8 | 0:08:47.9 |
7. | HOBSON Robert |
Valley Electrical Titan Racing |
RSA | 3:34:04.2 | 0:13:44.4 |
8. | DRGA Daniel |
Finančné centrum team |
SVK | 3:38:23.0 | 0:18:03.1 |
9. | ŽIVČÁK Peter |
ProSport Team Košice |
SVK | 3:40:55.9 | 0:20:36.1 |
10. | BODA Péter |
Budapest |
HUN | 3:50:28.2 | 0:30:08.3 |
11. | ILAVSKÝ Miroslav |
Cyklistický klub Energia Svit |
SVK | 3:50:49.9 | 0:30:30.0 |
12. | BADIAR Julian |
Kralovske Bajkobranie |
SVK | 3:50:59.9 | 0:30:40.0 |
13. | IMRICH Martin |
MTBiker |
SVK | 3:53:14.9 | 0:32:55.0 |
14. | MARTIŠKA Jozef |
Klub nadšencov amatérskej cyklistiky |
SVK | 3:53:27.4 | 0:33:07.5 |
15. | DZUREŇ Rudolf |
pro-body sport team |
SVK | 3:56:31.4 | 0:36:11.5 |
16. | BUCHTÍK Jaroslav |
Športservis Team |
SVK | 3:56:32.6 | 0:36:12.8 |
17. | ŠMELKO František |
ProSport Team Košice |
SVK | 3:57:01.8 | 0:36:42.0 |
18. | ČAN Jozef |
PROefekt team |
SVK | 3:57:36.8 | 0:37:17.0 |
19. | KIS József |
Merida Maraton Team CST |
HUN | 3:57:41.2 | 0:37:21.3 |
20. | HALŽA Pavol |
pro-body sport team |
SVK | 4:00:18.9 | 0:39:59.0 |
21. | KARAS Juraj |
PROefekt CST team |
SVK | 4:01:48.6 | 0:41:28.8 |
22. | DARÁNYI Bence |
Buruczki Training System BTS |
HUN | 4:01:53.3 | 0:41:33.5 |
23. | STOLIČNÝ Rasto |
Štrba |
SVK | 4:03:09.6 | 0:42:49.7 |
24. | BOHÚŇ Andrej |
Malinô SkiAlp Team |
SVK | 4:04:24.1 | 0:44:04.2 |
25. | GRIBANIČ Tomáš |
pro-body sport team |
SVK | 4:05:44.6 | 0:45:24.7 |
26. | ŇACHAJ Tomáš |
BIGBIKE.sk |
SVK | 4:07:56.3 | 0:47:36.5 |
27. | JANOČKO Ján |
Košice |
SVK | 4:08:37.8 | 0:48:18.0 |
28. | ZIBRÍN Martin |
MTBiker |
SVK | 4:09:18.0 | 0:48:58.2 |
29. | LACÚCH Alex |
Martin |
SVK | 4:10:42.3 | 0:50:22.4 |
30. | TYRPÁK Maroš |
Visma |
SVK | 4:12:44.8 | 0:52:25.0 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | BENKO Barbara |
Maloja Pushbikers MTB |
HUN | 3:53:29.1 | 0:00:00.0 |
2. | KRAHULCOVA Martina |
Cyklistický klub Rimavská Sobota |
SVK | 4:18:25.5 | 0:24:56.3 |
3. | BALAZS Beata |
Bringabanda SC |
HUN | 5:08:30.8 | 1:15:01.6 |
Statistics
Number of registered | 442 |
---|---|
Registered - Men | 403 |
Registered - Women | 39 |
Started | 432 |
Finished | 421 |