Beh oslobodenia Topoľčianok

Running
DATE :24.7.2021 PLACE  :Topoľčianky

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
LENČÉŠ Marek
ŠKP Bratislava
SVK 0:36:53 0:00:00
2.
STANÍK Michal
BK Lysá pod Makytou
SVK 0:37:34 0:00:41
3.
DOŠEK Ivan
AK Tlmače
SVK 0:37:49 0:00:56
4.
MÉSZÁROS Jakub
#behamelevice
SVK 0:37:59 0:01:06
5.
KLBIK Adam
BK Duslo
SVK 0:39:16 0:02:23
6.
OKENKA Peter
SVK 0:40:03 0:03:10
7.
PÁLENÍK Matej
SVK 0:40:29 0:03:36
8.
ĎURTA Tomáš
TRI
SVK 0:41:18 0:04:25
9.
TOKÁR Pavol
ŠK ŠOG NITRA
SVK 0:41:20 0:04:27
10.
LIŠTJAK Martin
SVK 0:41:49 0:04:56
11.
FURÁR Milan
BK Duslo
SVK 0:41:53 0:05:00
12.
MOROZ Peter
PREGO RUNNING TEAM
SVK 0:42:03 0:05:10
13.
ZVARA Ján
Svetielko Nadeje
SVK 0:42:23 0:05:30
14.
RYZEK Jozef
JTauto Nové Zámky
SVK 0:42:38 0:05:45
15.
MACHÁČ Marcel
Bernohy.sk
SVK 0:42:56 0:06:03
16.
GEMMEL Marian
Cabaj-Čápor
SVK 0:43:03 0:06:10
17.
ŠKOLNÍK Šimon
SVK 0:43:38 0:06:45
18.
SYKORA Vincent
SVK 0:43:55 0:07:02
19.
MÔCIK Ján
Bystričan
SVK 0:44:31 0:07:38
20.
MIKO Peter
Bežíme čo to dá
SVK 0:44:37 0:07:44
21.
HULINI Roman
SVK 0:44:41 0:07:48
22.
GIBALA Štefan
SVK 0:44:42 0:07:49
23.
ČEJTEI Roman
SVK 0:45:44 0:08:51
24.
GÁL Jozef
Jelenec
SVK 0:46:06 0:09:13
25.
TOMAŠOVIČ Vít
Bernohy.sk
SVK 0:46:11 0:09:18
26.
HUDEČEK Karol
Klub biatlonu Levice
SVK 0:46:21 0:09:28
27.
MENHART Vincent
SVK 0:46:59 0:10:06
28.
KLBIK Anton
BK Duslo
SVK 0:47:06 0:10:13
29.
ŠUHAJDA Zdenko
Lazany pri Prievidza
SVK 0:47:12 0:10:19
30.
HASPRA Ivan
SVK 0:47:29 0:10:36
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
FURÁKOVÁ Iveta
Svetielko nadeje Zvolen
SVK 0:41:24 0:00:00
2.
SZEKERES Anna
Pannonhalma
HUN 0:42:18 0:00:54
3.
DOŠEK Katarína
AK Tlmače
SVK 0:43:32 0:02:08
4.
ROHÁČOVÁ Radka
Zdravie v pohybe Lučatín
SVK 0:44:18 0:02:54
5.
FRÓLOVÁ Zuzana
SVK 0:51:44 0:10:20
6.
KOZAROVA Dana
SVK 0:52:06 0:10:42
7.
PAVELKOVA Berni
SVK 0:52:41 0:11:17
8.
BARCÍKOVÁ Renáta
BK Sliač
SVK 0:53:07 0:11:43
9.
POMAJBOVA Maria
SVK 0:54:54 0:13:30
10.
KATOŠOVÁ Miroslava
Sedita Team
SVK 0:55:57 0:14:33
11.
IVANOVÁ Ivana
Spartans Zvolen
SVK 0:56:19 0:14:55
12.
URBANOVÁ Lenka
SVK 0:56:49 0:15:25
13.
VADOCKÁ Gabriela
SVK 0:56:49 0:15:25
14.
TISAJOVÁ Katarína
SVK 0:57:25 0:16:01
15.
UKROPCOVÁ Dominika
Malokarpaťáci
SVK 1:00:29 0:19:05
16.
FEHÉROVÁ Tereza
ŠK ŠOG NITRA
SVK 1:01:09 0:19:45
17.
ĎURTOVÁ Petra
SVK 1:01:16 0:19:52

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.

Statistics

Number of registered253
Registered - Men172
Registered - Women81
Started205
Finished204