serie : serie logo

GIRO DI SERA | PEDALITALY Alpe di Mera | EU

Virtual MTB
DATE :28.5.2021 PLACE  :EU
ORGANIZER : ROUVY

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
BIRD Bruce
Draft
CAN 0:59:18.9 0:00:00.0
2.
VAN HINSBERGEN Chris
Team Adam-Chris
NED 1:06:28.7 0:07:09.8
3.
COUFALÍK Tomáš
CZE 1:06:50.2 0:07:31.2
4.
PEL Adam
Team Adam-Chris
NED 1:07:45.4 0:08:26.5
5.
NOVÁK Aleš
Czech Tallboys
CZE 1:08:02.4 0:08:43.5
6.
STANA Olav
CAN 1:08:37.4 0:09:18.4
7.
SNYDER Nelson
USA 1:09:06.0 0:09:47.1
8.
BYRD Eamonn
Dublin Wheelers
IRL 1:09:10.4 0:09:51.5
9.
EILERS Joerg
GER 1:09:29.6 0:10:10.7
10.
TRUHLÁŘ Jan
HSK cycling team
CZE 1:09:45.0 0:10:26.1
11.
ALFIN Verini
Siovann Cycling Team
AND 1:10:44.9 0:11:26.0
12.
BENEDIK Jean-Philippe
FRA 1:11:31.6 0:12:12.7
13.
SOUSEK Karel
CK Vinohradske Slapky
CZE 1:12:12.1 0:12:53.2
14.
VEEN Marcel
NED 1:12:43.4 0:13:24.5
15.
VERGNES JN
Equipe CMI
FRA 1:14:03.6 0:14:44.6
16.
SEGATTO Simone
Rodman
ITA 1:14:44.5 0:15:25.5
17.
HARDY Nigel
GBR 1:14:50.6 0:15:31.7
18.
BOGWALD Kjell Petter
SK Rye
NOR 1:14:58.5 0:15:39.6
19.
CUNHA Leonel
POR 1:15:28.4 0:16:09.5
20.
PAHL Rainer
SV Upsprunge
GER 1:16:23.8 0:17:04.9
21.
ZANGARINI Andrea
NJOY TRIATHLON VARESE
ITA 1:16:54.1 0:17:35.2
22.
ODEKERKEN Christophe
NED 1:17:21.4 0:18:02.4
23.
JANSE VAN RENSBURG Louis
Masters
RSA 1:18:14.8 0:18:55.8
24.
HEIDER Rupert
GER 1:18:26.7 0:19:07.8
25.
ARISKI Ari
FIN 1:18:30.9 0:19:11.9
26.
PRION Jean Maurice
GER 1:18:31.9 0:19:13.0
27.
SCHOLL Patrick
GER 1:18:39.9 0:19:21.0
28.
HEJNIC Jiří
CZE 1:18:44.0 0:19:25.1
29.
PARIN fabrice
FRA 1:19:27.3 0:20:08.4
30.
ŽBOGAR Matjaž
SLO 1:19:47.4 0:20:28.5
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
HARDT Heike
GER 1:20:51.0 0:00:00.0
2.
LORENZON Lara
Aquile Fontane
ITA 1:22:33.7 0:01:42.6
3.
ROGERS Kate
GBR 1:35:54.3 0:15:03.2
4.
DOG a
USA 1:36:22.8 0:15:31.8
5.
RANTA-OJALA Terhi
Tampereen triathlonklubi
FIN 1:38:11.6 0:17:20.6
6.
HABEL Cindy
Woodstock Triathlon Club
CAN 1:46:25.3 0:25:34.2
7.
MONICAISABEL Monica
Trimp
COL 1:47:58.1 0:27:07.1
8.
MIKLA Janne
DEN 1:50:28.2 0:29:37.1
9.
RÖTTER Daniela
BRA 1:51:41.3 0:30:50.2
10.
VICARIO Paola
ITA 1:52:02.2 0:31:11.1
11.
WAMMEN Annette
RowPro
DEN 1:55:13.6 0:34:22.5
12.
PISANI emilia
FRA 1:55:58.4 0:35:07.3

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.