serie : serie logo

Nutrend Enduro Race Kouty

MTB
DATE :25 - 26.7.2020 PLACE  :Kouty nad Desnou

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
SEHNAL Stanislav
Kellys Factory team
CZE 0:22:31.0 0:00:00.0
2.
TEJCHMAN Přemek
Qayron Factory Team
CZE 0:22:50.7 0:00:19.6
3.
PROKOP Michal
Rock Machine
CZE 0:23:02.5 0:00:31.4
4.
KRAL Antonin
Kellys Factory team
CZE 0:23:13.4 0:00:42.3
5.
MYŠÍK Milan
NORCO KUR ENDURO
CZE 0:23:17.0 0:00:45.9
6.
CHARVÁT Matěj
Banshee bikes / charvatBros
CZE 0:23:27.4 0:00:56.3
7.
NEVRKLA Mikuláš
Cycology - North Bike Club
CZE 0:23:44.0 0:01:12.9
8.
RUS Šimon
SVK 0:23:49.4 0:01:18.3
9.
BLÁHA Vojtěch
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:23:54.2 0:01:23.2
10.
MIHALKOVITS Peter
BOLD BRC Pioneers
AUT 0:23:55.3 0:01:24.2
11.
POKŠTEFL Michal
KOLA-BBM.CZ
CZE 0:24:10.5 0:01:39.4
12.
HARTL Štěpán
Snowboard Zezula
CZE 0:24:18.7 0:01:47.6
13.
FRENK Petr
Protocycles
CZE 0:24:22.7 0:01:51.6
14.
MORÁVEK Petr
Shibak
CZE 0:24:23.1 0:01:52.0
15.
ČUNEK ČUŇAS David
Bike Pro Racing
CZE 0:24:25.4 0:01:54.4
16.
VANER Jan
CANNONDALE KUR ENDURO
CZE 0:24:32.8 0:02:01.7
17.
POSPÍŠIL Filip
Expres CZ TUFO Team Kolín
CZE 0:24:41.9 0:02:10.8
18.
ŽILÁK František
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:24:46.3 0:02:15.2
19.
KLOKOČKA Vojtěch
Bikestrike
CZE 0:25:01.3 0:02:30.2
20.
DRABIK Peter
Cube Enduro Team
SVK 0:25:05.2 0:02:34.1
21.
PEŠŤÁK Martin
FRBS-WTB-ARBYD
CZE 0:25:06.8 0:02:35.7
22.
KOLAR Michael
OKO Racing
SVK 0:25:08.0 0:02:36.9
23.
ZEIRINGER Fabian
AUT 0:25:08.3 0:02:37.2
24.
ADAMI Maxim
Norco Bicycles CZ
CZE 0:25:10.5 0:02:39.5
25.
PATÁK Jiří
MONDRAKER racing team
CZE 0:25:14.0 0:02:42.9
26.
FIEDLER Zdeněk
Čistý sport
CZE 0:25:14.6 0:02:43.5
27.
KRAJČOVIECH Peter
SVK 0:25:18.6 0:02:47.5
28.
JAREK Mariusz
___
POL 0:25:22.6 0:02:51.5
29.
HYNČICA Vlastimil
Specialized CZ
CZE 0:25:26.2 0:02:55.1
30.
ŠPALEK Michal
Sportservis Bratislava
SVK 0:25:28.9 0:02:57.8
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
NESTLEROVA Fejola Stepanka
CZE 0:28:23.2 0:00:00.0
2.
KUCHYNKOVÁ Simona
EVIL Bikes Czech
SVK 0:28:54.7 0:00:31.5
3.
HAVLICKÁ Kristýna
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:28:55.6 0:00:32.4
4.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
CZECH REPUBLIC XCO National Team
CZE 0:30:29.9 0:02:06.7
5.
RICHTEROVÁ Jana
COPR TJ Přeštice
CZE 0:30:48.6 0:02:25.4
6.
NÁTROVÁ Tereza
CZE 0:30:57.0 0:02:33.8
7.
HANČÍKOVÁ Barbora
TOP RUN CLUB
CZE 0:31:48.6 0:03:25.4
8.
DURČÁKOVÁ Dominika
Qayron Factory Team
CZE 0:32:17.2 0:03:54.0
9.
SÁSKOVÁ Tereza
CZECH REPUBLIC XCO National Team
CZE 0:32:26.6 0:04:03.4
10.
OBOŘILOVÁ Tereza
CZECH REPUBLIC XCO National Team
CZE 0:33:00.8 0:04:37.6
11.
VOSIČKOVÁ Dana
Koloshop
CZE 0:33:10.0 0:04:46.8
12.
HOLUBOVÁ Adéla
CZECH REPUBLIC XCO National Team
CZE 0:33:21.8 0:04:58.6
13.
RUSŇAKOVÁ Kristýna
CZE 0:33:44.3 0:05:21.1
14.
KADLECOVÁ Zuzana
CZECH REPUBLIC XCO National Team
CZE 0:34:30.1 0:06:06.9
15.
OLIVOVÁ Alexandra
Sportovní Kurzy.cz
CZE 0:34:37.2 0:06:13.9
16.
HAPKOVÁ KLEINWÄCHTEROVÁ Kristina
CZE 0:35:59.4 0:07:36.2
17.
WRONA Monika
POL 0:36:18.2 0:07:55.0
18.
TVARŮŽKOVÁ Tereza
CZE 0:36:59.0 0:08:35.8
19.
KUČEROVÁ Monika
CZECH REPUBLIC XCO National Team
CZE 0:42:07.4 0:13:44.2

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.