Lipno Tour České Spořitelny
ORGANIZER : | Kolo pro život | WEBPAGES : | www.kolopro.cz |
---|
RESULTS RESULT + DIPLOMS
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | VASTL Jan |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB Team |
CZE | 0:47:19.9 | 0:00:00.0 |
2. | KUBÍN Filip |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:49:47.3 | 0:02:27.4 |
3. | CÍSAŘ Vojtěch |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:49:52.9 | 0:02:33.0 |
4. | ČEJKA Jiří |
ZLIV |
CZE | 0:50:06.1 | 0:02:46.2 |
5. | JÍLEK Zdeněk |
ČS Specialized junior MTB TEAM |
CZE | 0:51:02.5 | 0:03:42.6 |
6. | BLÁHA Roman |
GO! NUTRIXXION |
CZE | 0:51:08.8 | 0:03:48.9 |
7. | VLNAS Pavel |
CZE | 0:52:32.1 | 0:05:12.2 | |
8. | MIKOLÁŠEK Jan |
CYKLOTEAM SAUNABAR HORNÍ CEREKEV |
CZE | 0:52:37.7 | 0:05:17.8 |
9. | PAPEŽ Filip |
Velosport Valenta Scott team |
CZE | 0:52:46.6 | 0:05:26.7 |
10. | STROPEK Miroslav |
CRT Chlum |
CZE | 0:53:21.0 | 0:06:01.1 |
11. | KOHOUT Michal |
dukla praha |
CZE | 0:53:57.4 | 0:06:37.5 |
12. | DVOŘÁK Petr |
VELO-DVOŘÁK |
CZE | 0:53:59.0 | 0:06:39.1 |
13. | DOLEŽAL Václav |
NISSAN Dolák |
CZE | 0:54:08.9 | 0:06:49.0 |
14. | BUBLA Ladislav |
CZE | 0:54:56.0 | 0:07:36.1 | |
15. | LAYER Tomáš |
CZE | 0:55:05.2 | 0:07:45.3 | |
16. | MACH Jiři |
Dům barev Český Krumlov |
CZE | 0:55:10.8 | 0:07:50.9 |
17. | KŘÍŽ Václav |
CZE | 0:55:32.9 | 0:08:13.0 | |
18. | NOVÁK Vladimír |
Hunap O Hůrka |
CZE | 0:55:41.4 | 0:08:21.5 |
19. | VČELIČKA Josef |
Cyklo Švec Písek |
CZE | 0:55:41.8 | 0:08:21.9 |
20. | ZRŮST Adam |
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou |
CZE | 0:56:03.4 | 0:08:43.5 |
21. | KRUMPHANZL Matyáš |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:56:10.8 | 0:08:50.9 |
22. | KOBR Filip |
CZE | 0:56:23.4 | 0:09:03.5 | |
23. | VONDRÁSEK Jakub |
CZE | 0:56:27.4 | 0:09:07.5 | |
24. | ŠMÍD Jan |
škoda Auto team |
CZE | 0:57:48.0 | 0:10:28.1 |
25. | KAŠPAR Adam |
SP Kolo |
CZE | 0:57:55.1 | 0:10:35.2 |
26. | JANOTA Petr |
CZE | 0:58:24.9 | 0:11:05.0 | |
27. | ŠRŮTKA Jiří |
Cyklo klub Kučera Znojmo |
CZE | 0:58:43.6 | 0:11:23.7 |
28. | KŘÍŽ Radim |
Cyklo Jiřička |
CZE | 0:59:22.3 | 0:12:02.4 |
29. | HANUS Ondřej |
TJ Cykloprag |
CZE | 0:59:45.7 | 0:12:25.8 |
30. | ŠPOLC Martin |
PRAHA 6 |
CZE | 0:59:58.5 | 0:12:38.6 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠRŮTKOVÁ Natálie |
CKK Znojmo |
CZE | 0:57:36.3 | 0:00:00.0 |
2. | VORÁČKOVÁ Dominika |
Giant-Ski klub Šumava |
CZE | 1:00:09.1 | 0:02:32.8 |
3. | KŘÍŽOVÁ Klára |
SK VELO PRAHA |
CZE | 1:02:01.1 | 0:04:24.8 |
4. | HONSOVÁ Olga |
Ski klubŠumava |
CZE | 1:05:25.3 | 0:07:49.0 |
5. | NOVÁKOVÁ Pavla |
skisumava |
CZE | 1:05:47.5 | 0:08:11.2 |
6. | VÁCHOVÁ Klára |
Ski klub Šumava |
CZE | 1:07:21.1 | 0:09:44.8 |
7. | HUDEČKOVÁ Veronika |
Ski klub Šumava |
CZE | 1:10:53.1 | 0:13:16.8 |
8. | SEDLÁČKOVÁ Monika |
AUTHOR BIKE CENTRUM SEDLÁČEK PŘÍBRAM |
CZE | 1:10:59.9 | 0:13:23.6 |
9. | KLUZÁKOVÁ Olga |
CZE | 1:11:47.8 | 0:14:11.5 | |
10. | ZBOŘILOVÁ Eliška |
LYKO Prachatice |
CZE | 1:13:40.6 | 0:16:04.3 |
11. | NEUMANNOVÁ Kateřina |
CZE | 1:14:14.0 | 0:16:37.7 | |
12. | MAŠKOVÁ Ilona |
CZE | 1:20:46.9 | 0:23:10.6 | |
13. | SCHEJBALOVÁ Jana |
Příbram |
CZE | 1:21:39.2 | 0:24:02.9 |
14. | KOBROVÁ Marcela |
Ski klub Šumava |
CZE | 1:23:07.6 | 0:25:31.3 |
15. | HOLUBOVÁ Jitka |
Alpine Pro |
CZE | 1:24:22.0 | 0:26:45.7 |
16. | ŠPOLCOVÁ Zuzana |
PRAHA 6 |
CZE | 1:25:10.2 | 0:27:33.9 |
17. | BUMBÁLKOVÁ Klára |
CZE | 1:29:00.2 | 0:31:23.9 | |
18. | ŘEHÁKOVÁ Milena |
CZE | 1:31:53.1 | 0:34:16.8 | |
19. | KAČÍRKOVÁ Jiřina |
Mont Blanc MTB team |
CZE | 1:32:34.9 | 0:34:58.6 |
20. | BRŮŽOVÁ Markéta |
CZE | 1:33:18.1 | 0:35:41.8 | |
21. | SEDLÁČKOVÁ Eliška |
CZE | 1:33:44.4 | 0:36:08.1 | |
22. | FURCHOVÁ Bohumila |
MTB FURCH TEAM |
CZE | 1:34:52.7 | 0:37:16.4 |
23. | KLUZÁKOVÁ Věra |
CZE | 1:35:15.6 | 0:37:39.3 | |
24. | DAŇKOVÁ Anna |
CZE | 1:36:38.8 | 0:39:02.5 | |
25. | STIBALOVÁ Markéta |
CZE | 1:36:55.8 | 0:39:19.5 | |
26. | KOFROŇOVÁ Karolína |
CT SAUNABAR HORNÍ CEREKEV |
CZE | 1:49:15.6 | 0:51:39.3 |
27. | HAVLÍKOVÁ Martina |
CZE | 1:50:22.2 | 0:52:45.9 | |
28. | BUZKOVÁ Kateřina |
CZE | 1:50:59.3 | 0:53:23.0 | |
29. | SAIDLOVÁ Lucie |
CZE | 1:51:14.6 | 0:53:38.3 | |
30. | LENCOVÁ Lenka |
ŠkodaAuto team |
CZE | 2:05:55.4 | 1:08:19.1 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | HYNEK Kristián |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:43:53.6 | 0:00:00.0 |
2. | JEŽEK Václav |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:45:20.9 | 0:01:27.3 |
3. | FOJTÍK Jan |
Nissan Dolak |
CZE | 1:45:59.1 | 0:02:05.5 |
4. | KAMLER Josef |
ČS Specialized junior MTB TEAM |
CZE | 1:50:52.2 | 0:06:58.6 |
5. | ŠŤASTNÝ Petr |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:51:47.1 | 0:07:53.5 |
6. | ŠUSTEK Milan |
NISSAN Dolák |
CZE | 1:51:57.0 | 0:08:03.4 |
7. | JAKEŠ Tomáš |
Dům barev Č.Krumlov |
CZE | 1:54:13.7 | 0:10:20.1 |
8. | KNÍŽE David |
NISSAN DOLÁK |
CZE | 1:54:41.9 | 0:10:48.3 |
9. | STOŠEK Martin |
ČESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:55:26.8 | 0:11:33.2 |
10. | HOLUB Josef |
Alltraining.cz |
CZE | 1:55:40.5 | 0:11:46.9 |
11. | KOBLIHA Ondřej |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:55:42.5 | 0:11:48.9 |
12. | STOŠEK Viktor |
ČS Specialized junior MTB TEAM |
CZE | 1:55:45.0 | 0:11:51.4 |
13. | NEHONSKÝ Zdenek |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 1:55:49.0 | 0:11:55.4 |
14. | STROŽ Jan |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:57:07.6 | 0:13:14.0 |
15. | JAKŠ Martin |
NISSAN Dolák |
CZE | 1:57:14.6 | 0:13:21.0 |
16. | RYDVAL Jakub |
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou |
CZE | 1:57:16.9 | 0:13:23.3 |
17. | NESVADBA Jan |
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou |
CZE | 1:57:17.6 | 0:13:24.0 |
18. | SÝKORA Jan |
NISSAN Dolák |
CZE | 1:57:18.2 | 0:13:24.6 |
19. | ŠIMERLE Michal |
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou |
CZE | 1:57:33.3 | 0:13:39.7 |
20. | KLOUČEK František |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:57:48.3 | 0:13:54.7 |
21. | JIRÁNEK Tomáš |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:58:13.2 | 0:14:19.6 |
22. | ŠINDELÁŘ Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 1:58:28.4 | 0:14:34.8 |
23. | KOCIAN Václav |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 1:58:30.1 | 0:14:36.5 |
24. | KOPÁČ Dalibor |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:58:31.0 | 0:14:37.4 |
25. | KUNČICKÝ Radim |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 1:58:48.9 | 0:14:55.3 |
26. | MATĚJKA Jan |
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:59:13.5 | 0:15:19.9 |
27. | SOUKUP Petr |
NISSAN DOLAK B |
CZE | 1:59:19.2 | 0:15:25.6 |
28. | TOMÁŠEK Martin |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:00:01.7 | 0:16:08.1 |
29. | POMEZNÝ Lukáš |
ČS Specialized SG Vimperk |
CZE | 2:00:40.5 | 0:16:46.9 |
30. | GOLD Zdeněk |
Gold´s gym - Cyklopoint Brno |
CZE | 2:00:42.7 | 0:16:49.1 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠKARNITZLOVÁ Jitka |
GIANT cycling team |
CZE | 2:12:11.9 | 0:00:00.0 |
2. | VALEŠOVÁ Jana |
SUPERIOR RIDERS |
CZE | 2:16:58.3 | 0:04:46.4 |
3. | MÜLLEROVÁ Lucie |
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou |
CZE | 2:20:31.7 | 0:08:19.8 |
4. | KOTTOVÁ Petra |
NISSAN Dolák |
CZE | 2:22:06.3 | 0:09:54.4 |
5. | PROCHÁZKOVÁ Michaela |
Merrell |
CZE | 2:22:30.3 | 0:10:18.4 |
6. | KYPTOVÁ Jana |
CZE | 2:24:48.8 | 0:12:36.9 | |
7. | POLÍVKOVÁ Kája |
TREK -SALOMON |
CZE | 2:26:01.5 | 0:13:49.6 |
8. | LORENCOVÁ Judita |
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou |
CZE | 2:27:13.6 | 0:15:01.7 |
9. | HANŽLOVÁ Mirka |
čs mtb specialized |
CZE | 2:27:26.3 | 0:15:14.4 |
10. | MATLAŠKOVÁ Jana |
GALAXY CYKLOŠVEC PÍSEK |
CZE | 2:31:51.6 | 0:19:39.7 |
11. | BUŠKOVÁ Leona |
NISSAN DOLÁK |
CZE | 2:32:53.8 | 0:20:41.9 |
12. | BÁRTOVÁ Růžena |
Merrell |
CZE | 2:35:39.9 | 0:23:28.0 |
13. | SOLIZ RUDON Veronika |
OCELOVí LETCI |
CZE | 2:37:26.4 | 0:25:14.5 |
14. | JEZLOVÁ Andrea |
Česká spořitelna MTB |
CZE | 2:40:40.1 | 0:28:28.2 |
15. | DRENGUBÁKOVÁ Andrea |
TJ Cykloprag |
CZE | 2:40:52.5 | 0:28:40.6 |
16. | DOLÁKOVÁ Táňa |
Nissan Dolak |
CZE | 2:41:23.1 | 0:29:11.2 |
17. | VOZÁKOVÁ Vladimíra |
Centrum Babylon Liberec |
CZE | 2:45:02.7 | 0:32:50.8 |
18. | FALCOVÁ Hana |
CZE | 2:49:49.6 | 0:37:37.7 | |
19. | NÁBĚLKOVÁ Kateřina |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ KTM |
CZE | 2:53:10.5 | 0:40:58.6 |
20. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 2:53:18.3 | 0:41:06.4 |
21. | GRACÍKOVÁ Gabriela |
CZE | 2:55:46.8 | 0:43:34.9 | |
22. | KOVÁŘOVÁ Petra |
CZE | 2:57:16.1 | 0:45:04.2 | |
23. | DACHMANOVÁ Iveta |
CZE | 2:59:15.2 | 0:47:03.3 | |
24. | KOLINGEROVÁ Zuzana |
Nissan Dolák MTB team |
CZE | 2:59:38.6 | 0:47:26.7 |
25. | KOŽMÍNOVÁ Šárka |
Nissan Dolak Ladies |
CZE | 3:00:50.0 | 0:48:38.1 |
26. | VIDROVÁ Kristýna |
Česká spořitelna Specialized MTB Hobby 1 |
CZE | 3:00:55.1 | 0:48:43.2 |
27. | VÁCHALOVÁ Marie |
Starý Plzenec |
CZE | 3:03:00.8 | 0:50:48.9 |
28. | ISTENČÍNOVÁ Zuzana |
CZE | 3:05:13.9 | 0:53:02.0 | |
29. | VOLFOVÁ Hana |
CZE | 3:13:48.4 | 1:01:36.5 | |
30. | SAMKOVÁ Barbora |
Skiklub Šumava |
CZE | 3:18:04.4 | 1:05:52.5 |
Races in series
- Trans Brdy České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour Škoda Auto
- Olomoucká padesátka České spořitelny
- Jestřebí hory Škoda auto
- Orlík Tour Kooperativy
- Bikemaraton Drásal ČS
- Vrchlabí - Špindl Tour
- Praha-Karlštejn Tour ČS
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Ještěd Tour Kooperativy
- Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto
- Manitou Železné hory ČS
- Priessnitzova padesátka ČS
- Valtické cyklobranní Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny
- Finálová hra Kola pro život