ADRIM Nemčiansky beh

Running
DATE :1.5.2019 PLACE  :Nemce

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
VAJS Roman
BBtrener.sk / mintal.sk
SVK 0:35:44 0:00:00
2.
POCKĽAN Ján
Šk Hrachovo
SVK 0:38:45 0:03:01
3.
MURGAŠ Miroslav
Run For Fun
SVK 0:38:51 0:03:07
4.
SENTANDRÁŠI Stanislav
Marathon BB Team
SVK 0:40:22 0:04:38
5.
KUBÁLEK Štefan
ŠK Achilles Handlová
SVK 0:40:46 0:05:02
6.
DUDA Martin
Banska Bystrica
SVK 0:40:54 0:05:10
7.
BRUNOVSKÝ Filip
Marathon BB Team
SVK 0:41:07 0:05:23
8.
KUBALIAK Radoslav
KB Valaska – Osrblie
SVK 0:41:16 0:05:32
9.
PAVLÍK Ivan
KBBS Turčianske Teplice
SVK 0:41:23 0:05:39
10.
SOKOL Miroslav
Srdcom Strehovčania
SVK 0:41:26 0:05:42
11.
ŠKURLA Marcel
Zvolen
SVK 0:41:35 0:05:51
12.
BEŇO Dušan
AK Mšk Žiar nad Hronom
SVK 0:41:43 0:05:59
13.
WEISS Michal
CK ROUTE 66
SVK 0:41:48 0:06:04
14.
LAFFÉRS Lukáš
Team TeleDat
SVK 0:41:59 0:06:15
15.
JÁNOŠÍK Brańo
Kalinovo
SVK 0:42:05 0:06:21
16.
KREDATUS Ivan
Marathon BB Team
SVK 0:42:08 0:06:24
17.
HRUŠKA Martin
BB trener
SVK 0:42:11 0:06:27
18.
DOKA Lukáš
AC Malacky
SVK 0:42:14 0:06:30
19.
ALBERT Ján
RÁZTOČNO
SVK 0:42:16 0:06:32
20.
FONIX Trulo
prašivý podpes
VAT 0:42:18 0:06:34
21.
KVIETOK Paťo
GeoSport Team
SVK 0:42:28 0:06:44
22.
WILLWÉBER Tomáš
Bratislava Marathon Team
SVK 0:42:37 0:06:53
23.
KOTHAJ Ján
Roosevelt team
SVK 0:42:46 0:07:02
24.
DANIŠ Dušan
Bežci Lučenec
SVK 0:42:58 0:07:14
25.
MACKO Matúš
BBtrener
SVK 0:43:10 0:07:26
26.
SEDLIAK Miroslav
The machines
SVK 0:43:25 0:07:41
27.
JANOŠTIAK Marek
Jašter team
SVK 0:43:26 0:07:42
28.
VALACH Peter
UNIELEKTRO TEAM
SVK 0:43:31 0:07:47
29.
ZMITKO Július
TTK Rimavská Sobota
SVK 0:43:33 0:07:49
30.
VALACH Martin
Voodoo
SVK 0:43:50 0:08:06
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
FURÁKOVÁ Iveta
Svetielko nádeje
SVK 0:41:34 0:00:00
2.
FAŠUNGOVÁ Petra
RM SPORT RESORT
SVK 0:43:08 0:01:34
3.
ŠIMONOVÁ Barbora
AK zdravie v pohybe Lučatín
SVK 0:43:31 0:01:57
4.
LIPTÁKOVÁ Miroslava
AK Danica Zvolen
SVK 0:44:36 0:03:02
5.
ROHÁČOVÁ Radka
zdravie v pohybe Lučatín
SVK 0:44:49 0:03:15
6.
VARGOVÁ URSÍNYOVÁ Karin
Vínne mušky BB
SVK 0:46:29 0:04:55
7.
CHRANČOKOVÁ Daniela
BB
SVK 0:46:54 0:05:20
8.
LADIKOVA Mirka
ULTIMUV
SVK 0:48:59 0:07:25
9.
KALINOVA Lubomíra
GAMILU
SVK 0:49:26 0:07:52
10.
RUSNÁKOVÁ Beáta
B
SVK 0:50:03 0:08:29
11.
RAPČANOVÁ Zuzana
Detva
SVK 0:50:40 0:09:06
12.
MRÁZOVÁ Jurina
Dyno BB
SVK 0:50:58 0:09:24
13.
GATIALOVA Marta
STG Prievidza
SVK 0:51:00 0:09:26
14.
ČERNEKOVÁ Dominika
Brezno
SVK 0:51:48 0:10:14
15.
ADAMEKOVÁ Daša
Michalová
SVK 0:51:48 0:10:14
16.
SÝKOROVÁ Anna
Anna Sýkorová
SVK 0:51:50 0:10:16
17.
BARCÍKOVÁ Renáta
BK Sliač
SVK 0:51:53 0:10:19
18.
KUCEJOVÁ Jana
Detva
SVK 0:51:56 0:10:22
19.
ŠOÓŠOVÁ Kristína
Brickhouse Gym
SVK 0:51:59 0:10:25
20.
LOUKOTKOVÁ Miroslava
JogovňaBB
SVK 0:52:17 0:10:43
21.
BÉBEROVÁ Angelika
Húrky ZM
SVK 0:52:44 0:11:10
22.
TIMKOVÁ Lucia
---
SVK 0:52:49 0:11:15
23.
RAGANOVÁ Mária
ZHMOTNENÁ TMA
SVK 0:52:55 0:11:21
24.
REGULIOVÁ Vlasta
PriBeh
SVK 0:53:02 0:11:28
25.
BAČÍKOVÁ Jana
Neregistrovaná
SVK 0:53:02 0:11:28
26.
KUPCOVÁ Katarína
Čierny Balog
SVK 0:53:03 0:11:29
27.
BABIAROVÁ Katarína
Nie som členkou
SVK 0:53:06 0:11:32
28.
FIĽOVÁ Martina
ŠPORTKLUB Dobrá Niva
SVK 0:53:16 0:11:42
29.
JUROŠOVÁ Martina
-
SVK 0:53:36 0:12:02
30.
VOKOUNOVÁ Kateřina
Marathon BB Team
CZE 0:53:39 0:12:05

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.

Statistics

Number of registered931
Registered - Men550
Registered - Women381
Started925
Finished924