DĚTSKÝ AUTHOR ŠELA MARATHON

MTB
DATE :5.5.2019 PLACE  :Helfštýn

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
URBAN Miroslav
VRV - Team
CZE 0:33:53.9 0:00:00.0
2.
PIVNIČKA Jakub
Pítrs bikes team
CZE 0:34:39.7 0:00:45.7
3.
ZONYGA David
VRV - Team
CZE 0:34:41.2 0:00:47.2
4.
KEJNAR Daniel
Cykloteam MXM Hulín
CZE 0:34:44.9 0:00:51.0
5.
HYNEČEK Jan
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:35:00.2 0:01:06.2
6.
KRAVÁK Vojtěch
MG Bike Team
CZE 0:36:41.4 0:02:47.5
7.
ZVĚDĚLÍK Ondřej
ACS Drak Vrbno
CZE 0:36:42.7 0:02:48.7
8.
TALA Erik
MG Bike Team
CZE 0:37:15.9 0:03:22.0
9.
FRIEDEL David
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 0:37:53.2 0:03:59.2
10.
MATULA Ondřej
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:38:42.7 0:04:48.7
11.
PLŠEK Vojtěch
Cykloch team
CZE 0:39:12.9 0:05:19.0
12.
KUBA Tomáš
KILPI KIDS RACING TEAM
CZE 0:39:26.9 0:05:33.0
13.
ZOUHAR Tadeáš
CZE 0:40:30.7 0:06:36.7
14.
PROCHÁZKA Ondřej
SK Šela Sport Přerov
CZE 0:40:44.2 0:06:50.2
15.
ŠTELC Karel
Bike Pro Racing
CZE 0:40:54.2 0:07:00.2
16.
ZAPLETAL Jan
CZE 0:41:01.4 0:07:07.5
17.
DOHNAL Martin
Zapro Team
CZE 0:41:18.7 0:07:24.7
18.
FOLDYNA David
KILPI racing team
CZE 0:41:48.9 0:07:55.0
19.
KUČERA Adam
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 0:42:33.7 0:08:39.7
20.
KOUDELKA Matyáš
MORAVEC TEAM
CZE 0:42:56.2 0:09:02.2
21.
HÝŽĎAL Vítek
KOLOKROUŽEK Zlin
CZE 0:42:59.9 0:09:06.0
22.
RAŠKA Lumír
CZE 0:43:02.7 0:09:08.7
23.
LEBEDA Jan
KOLOKROUŽEK Zlín
CZE 0:46:35.2 0:12:41.2
24.
ROZEHNAL Aleš
HC ZUBR Přerov
CZE 0:47:28.7 0:13:34.7
25.
MADĚŘIČ Michal
CZE 0:48:09.7 0:14:15.7
26.
VALERIÁN František
KOLOKROUŽEK Zlin
CZE 0:52:52.7 0:18:58.8
27.
HOLUB Čeněk
PRAHA 8
CZE 0:58:48.7 0:24:54.8
28.
ZAVADIL Jan
HC ZUBR Přerov
CZE 1:05:05.7 0:31:11.8
29.
NOVOTNÝ Matyáš
PRAHA 8
CZE 1:05:47.7 0:31:53.8
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
SOBKOVÁ Sabina
VRV - Team
CZE 0:36:02.2 0:00:00.0
2.
ŠIMOŇUKOVÁ Natálie
Cykloteam MXM Hulín
CZE 0:36:21.9 0:00:19.7
3.
KŘENKOVÁ Nicola
TUFO Pardus Prostějov
CZE 0:38:51.4 0:02:49.2
4.
VINKLÁRKOVÁ Marie
MG Bike Team
CZE 0:39:25.2 0:03:23.0
5.
CHUDÁRKOVÁ Aneta
Cykloch team
CZE 0:39:58.9 0:03:56.7
6.
KRUTÍLKOVÁ Kateřina
Team Forman Cinelli
CZE 0:40:37.2 0:04:35.0
7.
FUSKOVÁ Lada
VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
CZE 0:42:39.2 0:06:37.0
8.
HOLÁŠKOVÁ Justýna
Team Forman Cinelli
CZE 0:43:52.9 0:07:50.7
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
OLIVOVÁ Denisa
HEAD BIKE Opava
CZE 0:38:53.7 0:00:00.0
2.
DINGOVÁ Anna
BSK Racing Juniors
CZE 0:38:56.2 0:00:02.5
3.
JANÍČEK Adriana
CZE 0:40:08.7 0:01:15.0
4.
DRHOVÁ Denisa
Nordica ski zlín
CZE 0:40:24.9 0:01:31.2
5.
DRHOVÁ Bianka
Nordica ski zlín
CZE 0:41:57.2 0:03:03.5
6.
LAJCHOVÁ Ema
Team Forman Cinelli
CZE 0:44:58.2 0:06:04.5
7.
HOLÁŠKOVÁ Amálie
Team Forman Cinelli
CZE 0:45:50.7 0:06:57.0
8.
HRABALOVÁ Zuzana
PBV MTB Brno
CZE 0:48:10.0 0:09:16.2
9.
MALIŇÁKOVÁ Karolína
Vrv pro sport
CZE 0:52:02.5 0:13:08.7
10.
JANČÍKOVÁ Adéla
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 0:53:14.7 0:14:21.0
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
RAŠKA Lukáš
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:29:22.8 0:00:00.0
2.
FRIEDL Kryštof
ACT leraK Blansko
CZE 0:30:56.6 0:01:33.7
3.
BRTNÍČEK Filip
4 EVER CYKLOBULIS
CZE 0:32:02.1 0:02:39.2
4.
CHUCHMA Patrik
Kolo-běžky Brumov-Bylnice
CZE 0:33:18.6 0:03:55.7
5.
ŠKUBAL Jan
TUFO cyklozákladna otrokovice
CZE 0:33:23.1 0:04:00.2
6.
KOMÁREK Jakub
ACT leraK Blansko
CZE 0:34:32.8 0:05:10.0
7.
KONEČNÝ Šimon
Tufo cyklozakladna Otrokovice
CZE 0:34:44.8 0:05:22.0
8.
ŠAFRÁNEK Jáchym
CZE 0:35:57.3 0:06:34.5
9.
ZVĚDĚLÍK Vojtěch
ACS Drak Vrbno
CZE 0:36:09.1 0:06:46.2
10.
RAFAJ Tomáš
Sádlík židle pro život
CZE 0:38:05.8 0:08:43.0
11.
MOZR Marek
CZE 0:38:39.3 0:09:16.5
12.
VÁLA Ondřej
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 0:40:24.1 0:11:01.2
13.
ADAMEC Vojtěch
CZE 0:49:56.6 0:20:33.8
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
SVOBODA David
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:29:13.6 0:00:00.0
2.
TESARIK Jakub
cyklo team KOLARNA
CZE 0:29:19.6 0:00:06.0
3.
URBAN Jakub
VRV - Team
CZE 0:31:44.8 0:02:31.2
4.
HEGAR Matyáš
Život na Kolech
CZE 0:33:15.3 0:04:01.7
5.
MACH Václav
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:33:19.1 0:04:05.5
6.
ORSAVA Jakub
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:33:22.8 0:04:09.2
7.
FRÝDEK Lukáš
ACT leraK Blansko
CZE 0:35:11.1 0:05:57.5
8.
RAŠKA Filip
CZE 0:39:32.9 0:10:19.2
9.
DVOŘÁK Tomáš
Nordica ski zlín
CZE 0:40:06.4 0:10:52.7
10.
DOHNAL Filip
CZE 0:40:55.6 0:11:42.0
11.
CHUDÝ Vojta
TEAM FORMAN CINELLI Kids
CZE 0:41:10.1 0:11:56.5
12.
KROUPA Jiří
SK EDIE TEAM Vsetín
CZE 0:43:02.1 0:13:48.5
13.
JAKEŠ Max
Vrv pro sport
CZE 0:47:17.1 0:18:03.5
14.
PAŠEK Tomáš
SK Šela Sport Přerov
CZE 0:50:41.1 0:21:27.5
15.
KAČOR Jonáš
Vrv pro sport
CZE 0:52:38.1 0:23:24.5
16.
ŠEDRLA Tomáš
CZE 0:55:44.6 0:26:31.0
17.
SMETANA Šimon
CZE 0:57:06.9 0:27:53.3
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
HUDEČKOVÁ Anna
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:31:49.6 0:00:00.0
2.
BRADÁČOVÁ Nikola
ACT leraK Blansko
CZE 0:32:02.8 0:00:13.2
3.
ZAVŘELOVÁ Adéla
Elite sport Boskovice
CZE 0:32:47.3 0:00:57.7
4.
LEBEDOVÁ Anna
KOLOKROUŽEK Zlín
CZE 0:32:49.1 0:00:59.5
5.
MACHOVÁ Veronika
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:35:17.6 0:03:28.0
6.
NESVATBOVÁ Tereza
Vrv pro sport
CZE 0:37:14.3 0:05:24.7
7.
ŠAMOŘILOVÁ Amálie
TBS Přerov
CZE 0:37:30.1 0:05:40.5
8.
JUŘENOVÁ Petra
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:37:47.1 0:05:57.5
9.
POLÁŠKOVÁ Ema
TEAM FORMAN CINELLI Kids
CZE 0:38:30.1 0:06:40.5
10.
HRABALOVÁ Tereza
PBV MTB Team Brno
CZE 0:47:34.6 0:15:45.0
11.
VESELÁ Nela
KILPI KIDS RACING TEAM
CZE 0:52:13.9 0:20:24.3
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KOUDELKOVÁ Lucie
MORAVEC TEAM
CZE 0:36:39.6 0:00:00.0
2.
ŠIRUČKOVÁ Eliška
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:36:51.6 0:00:12.0
3.
DOBIÁŠOVÁ Rebeka
CSG TRI TEAM
CZE 0:39:01.6 0:02:22.0
4.
HUSÁKOVÁ Jolana
ACT leraK Blansko
CZE 0:39:13.6 0:02:34.0
5.
GALUŠKOVÁ Adéla
KOLOKROUŽEK Zlín
CZE 0:40:26.6 0:03:47.0
6.
CHYTILOVÁ Kateřina
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:40:32.9 0:03:53.2
7.
JAKLOVÁ Ema Magdalena
SK EDIE TEAM Vsetín
CZE 0:41:16.9 0:04:37.2
8.
HOLOUBKOVÁ Eliška
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:53:33.6 0:16:54.0
9.
KOŽUŠNÍKOVÁ Julie
KILPI KIDS RACING TEAM
CZE 0:58:50.9 0:22:11.3
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
RAŠKA Tomáš
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:15:15.9 0:00:00.0
2.
LEBEDA Štěpán
CZE 0:15:43.4 0:00:27.5
3.
KŘUPALA Jakub
KOLOKROUŽEK Zlin
CZE 0:15:53.4 0:00:37.5
4.
HŐHN Martin
Vrv pro sport
CZE 0:15:56.2 0:00:40.2
5.
MARIAK Samuel
ACT leraK Blansko
CZE 0:16:03.9 0:00:48.0
6.
DEDEK Matěj
AD TEAM
CZE 0:16:05.2 0:00:49.2
7.
ZAVŘEL Jiří
Elite sport Boskovice
CZE 0:16:23.7 0:01:07.7
8.
MACHAČ Tomáš
MXM Hulín
CZE 0:16:27.4 0:01:11.5
9.
MALIŇÁK Adam
Vrv pro sport
CZE 0:16:43.2 0:01:27.2
10.
PETŘEK Marek
BTO Zašová
CZE 0:16:51.2 0:01:35.2
11.
KUCHAŘ Jáchym
ACT leraK Blansko
CZE 0:16:57.2 0:01:41.2
12.
KLUČKA Vašek
KILPI KIDS RACING TEAM
CZE 0:17:31.9 0:02:16.0
13.
KULIHA Michal
KILPI KIDS RACING TEAM
CZE 0:17:32.7 0:02:16.7
14.
KARAFIAT Ondrej
Ski klub Koprivnice
CZE 0:17:49.4 0:02:33.5
15.
VALERIÁN Antonín
KOLOKROUŽEK Zlin
CZE 0:18:26.4 0:03:10.5
16.
VESELY Tobiáš
KILPI KIDS RACING TEAM
CZE 0:19:11.9 0:03:56.0
17.
PILMAJER Jiří
CZE 0:19:12.9 0:03:57.0
18.
HRUBÝ Jakub
ST tým Cola Koblížek
CZE 0:19:36.2 0:04:20.2
19.
DOLEŽEL Jakub
CZE 0:21:12.2 0:05:56.2
20.
DOBIÁŠ David
Horní Moštěnice
CZE 0:21:26.7 0:06:10.7
21.
CHRAMOSTA Patrik
ÚAMK AMK Biketrial klub Olomouc
CZE 0:23:59.5 0:08:43.5
22.
FRYDRYCH Vojtěch
TJ Sokol Loučka
CZE 0:30:02.7 0:14:46.7
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
MUCHA Samuel
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 0:15:26.2 0:00:00.0
2.
FOJTÍK Filip
Slavičín
CZE 0:15:47.4 0:00:21.2
3.
TRNKA Sebastián
Cyklistická tour
SVK 0:15:50.1 0:00:23.9
4.
DINGA Jan
BSK Racing Juniors
CZE 0:15:54.4 0:00:28.2
5.
ŠALANDA Adam
PATRY CYCLING TEAM Třešť
CZE 0:16:04.5 0:00:38.2
6.
HÝŽĎAL Vojtěch
KOLOKROUŽEK Zlin
CZE 0:17:36.7 0:02:10.5
7.
ŠIRUČEK Ondřej
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:17:55.7 0:02:29.5
8.
RASOCHA Adam
EDIE TEAM
CZE 0:18:06.7 0:02:40.5
9.
CHUCHMA Kryštof
Kolo-běžky Brumov-Bylnice
CZE 0:18:16.9 0:02:50.7
10.
KAČOR Štěpán
Vrv pro sport
CZE 0:18:23.4 0:02:57.2
11.
SEDLÁČEK Alexandr
CZE 0:19:36.7 0:04:10.5
12.
JANOŠ Filip
SK EDIE TEAM Vsetín
CZE 0:19:55.2 0:04:29.0
13.
DOHNAL Patrik
Zapro Team
CZE 0:19:58.4 0:04:32.2
14.
MAŘÁK Adam
CZE 0:20:12.7 0:04:46.5
15.
KNAP Lukáš
CZE 0:20:49.0 0:05:22.7
16.
POLÍVKA Lukáš
Crazy bike team
CZE 0:23:55.0 0:08:28.7
17.
HLAVAČKA Tomáš
HC ZUBR Přerov
CZE 0:26:16.2 0:10:50.0
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KOLÁŘOVÁ Babeta
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
CZE 0:15:50.7 0:00:00.0
2.
HRADÍLKOVÁ Zuzana
MG Bike Team
CZE 0:17:30.7 0:01:40.0
3.
PANTŮČKOVÁ Anna
ACT leraK Blansko
CZE 0:19:09.4 0:03:18.7
4.
ČERNÁ Lucie
HBT Zlín
CZE 0:19:42.0 0:03:51.2
5.
VÁLOVÁ Eliška
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 0:20:58.7 0:05:08.0
6.
JAHODOVÁ Tereza
FORMAN CINELLI Kids
CZE 0:21:41.7 0:05:51.0
7.
VÁCLAVÍKOVÁ Kateřina
CZE 0:22:01.0 0:06:10.2
8.
ZAPLETALOVÁ Anna
CZE 0:23:12.0 0:07:21.2
9.
BRÁZDOVÁ Natálka
N1NO ŠUTR TEAM
CZE 0:24:56.5 0:09:05.7
10.
BRÁZDOVÁ Nikolka
N1NO ŠUTR TEAM
CZE 0:24:58.7 0:09:08.0
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
SVOBODOVÁ Laura
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:17:11.4 0:00:00.0
2.
ŠAFRÁNKOVÁ Anna
CZE 0:18:44.5 0:01:33.0
3.
DRONGOVÁ Eliška
CZE 0:18:47.0 0:01:35.5
4.
BRADÁČOVÁ Aneta
ACT leraK Blansko
CZE 0:19:56.0 0:02:44.5
5.
KLUČKOVÁ Hanka
KILPI KIDS RACING TEAM
CZE 0:20:57.2 0:03:45.7
6.
ERBANOVÁ Viktorie
4TATTOO
CZE 0:21:40.2 0:04:28.7
7.
VÁCLAVÍKOVÁ Dominika
CZE 0:22:04.2 0:04:52.7
8.
NAVRÁTILOVÁ Kateřina
CZE 0:22:44.5 0:05:33.0
9.
KROUPOVÁ Eliška
SK EDIE TEAM Vsetín
CZE 0:22:51.7 0:05:40.2
10.
ČECHOVÁ Eliška
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:23:26.5 0:06:15.0
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ĎUREC Kristián
Cyklistická tour
SVK 0:16:57.8 0:00:00.0
2.
ORSAVA Matyáš
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:17:26.1 0:00:28.2
3.
KARAFIAT Jan
Ski klub Koprivnice
CZE 0:17:30.6 0:00:32.7
4.
RICHTER Lukáš
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:17:50.3 0:00:52.5
5.
ŽÁČEK Tobias
CZE 0:19:18.8 0:02:21.0
6.
ČECHMÁNEK Eduard
AD TEAM
CZE 0:20:20.8 0:03:23.0
7.
ZVĚDĚLÍK Jakub
ACS Drak Vrbno
CZE 0:20:59.8 0:04:02.0
8.
KOT Jan
CZE 0:21:34.3 0:04:36.5
9.
PEŠÁK Tadeáš
CZE 0:22:23.8 0:05:26.0
10.
KOZÁK David
HC ZUBR Přerov
CZE 0:22:59.8 0:06:02.0
11.
MELICHAR Tomáš
Cyklokramo Suchdol nad Odrou
CZE 0:23:50.8 0:06:53.0
12.
MOŘKOVSKÝ Tomáš
Lipník n. B.
CZE 0:24:28.1 0:07:30.2
13.
JANČÍK Matyáš
TÝn Nad Bečvou
CZE 0:24:43.6 0:07:45.7
14.
PAŠEK Matyáš
SK Šela Sport Přerov
CZE 0:25:05.3 0:08:07.5
15.
PECHÁČEK Václav
Březce
CZE 0:26:24.8 0:09:27.0
16.
ZAPLETAL David
CZE 0:26:37.6 0:09:39.7
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ŠKUBALOVÁ Sára
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:19:34.3 0:00:00.0
2.
SUROVCOVÁ Ella
SK EDIE TEAM Vsetín
CZE 0:20:12.3 0:00:37.9
3.
KUČOVÁ Marie
DR.A.CY
CZE 0:20:13.8 0:00:39.4
4.
JAKLOVÁ Nella Gabriela
SK EDIE TEAM Vsetín
CZE 0:21:33.3 0:01:59.0
5.
ŽÍDEK Sofie Mia
Kilpi Kids racing team Ostrava
CZE 0:21:51.3 0:02:16.9
6.
KULIHOVÁ Adéla
KILPI KIDS RACING TEAM
CZE 0:22:08.1 0:02:33.7
7.
PANTŮČKOVÁ Tereza
ACT leraK Blansko
CZE 0:22:41.3 0:03:07.0
8.
ŠILBERSKÁ Linda
CZE 0:23:36.3 0:04:02.0
9.
FIALOVÁ Elen
MG Bike Team
CZE 0:23:50.3 0:04:16.0
10.
JAHODA Veronika
FORMAN CINELLI Kids
CZE 0:24:47.8 0:05:13.5
11.
LAJCHOVÁ Markéta
Team Forman Cinelli
CZE 0:24:50.3 0:05:16.0
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
LODR Oliver
TJ AUTO ŠKODA
CZE 0:17:02.3 0:00:00.0
2.
CHLUBNA Šimon
CZE 0:18:52.8 0:01:50.5
3.
DEDEK Jakub
AD TEAM
CZE 0:20:01.3 0:02:59.0
4.
KULAJTA Jan
Bike Pro Racing
CZE 0:20:37.6 0:03:35.2
5.
HALUZÍK Matouš
Dracy
CZE 0:20:50.1 0:03:47.7
6.
VALERIÁN Ondřej
KOLOKROUŽEK Zlin
CZE 0:20:55.3 0:03:53.0
7.
KUČA Petr
DR.A.CY
CZE 0:23:03.8 0:06:01.5
8.
POLÍVKA Tomáš
Crazy bike team
CZE 0:27:27.1 0:10:24.7
9.
PROKOP Vojtěch
CZE 0:28:27.8 0:11:25.5
10.
OBRTEL Matěj
CZE 0:34:27.1 0:17:24.7
11.
DVOŘÁK Patrik
CZE 0:35:13.9 0:18:11.5
12.
GREBENÍČEK Matěj
CZE 0:38:42.6 0:21:40.3
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
MUCHA Max
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 0:04:50.4 0:00:00.0
2.
GRYGAR Tomáš
SK EDIE team
CZE 0:04:51.9 0:00:01.5
3.
HUŤKA Tomáš
Napajedla
CZE 0:05:03.9 0:00:13.5
4.
ČECHMÁNEK Oliver
AD TEAM
CZE 0:05:04.6 0:00:14.2
5.
HEINZ Vojtěch
bikesport servis Opava
CZE 0:05:13.6 0:00:23.2
6.
RICKA David
KILPI KIDS RACING TEAM
CZE 0:05:26.1 0:00:35.7
7.
STOJAN Vojta
Zlín
CZE 0:05:56.1 0:01:05.7
8.
LAJCHA Radim
Team Forman Cinelli
CZE 0:06:14.6 0:01:24.2
9.
CHUDÝ Jindra
CZE 0:06:43.6 0:01:53.2
10.
HLAVIČKA Matyáš
Sádlík židle pro život
CZE 0:08:00.1 0:03:09.7
11.
VLČEK Ondřej
CZE 0:09:42.1 0:04:51.7
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ČERNÁ Karolína
HBT Zlín
CZE 0:23:38.6 0:00:00.0
2.
PAVLÍKOVÁ Agáta
MG Bike Team
CZE 0:23:39.3 0:00:00.7
3.
ŠKÚCIOVÁ Dominka
OSA SPORT TEAM
SVK 0:26:04.8 0:02:26.2
4.
DRHOVÁ Nela
Nordica ski zlín
CZE 0:31:17.4 0:07:38.7
5.
DOHNALOVÁ Elena
CZE 0:31:29.6 0:07:51.0
6.
ŠPALKOVÁ Adéla
KOLOKROUŽEK Zlín
CZE 0:34:14.9 0:10:36.2
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
DRONGOVÁ Sofie
CZE 0:05:31.6 0:00:00.0
2.
DOHNALOVÁ Markéta
Zapro Team
CZE 0:05:48.1 0:00:16.5
3.
ŠPILEROVÁ Anna
CK Pemap Přerov
CZE 0:05:52.4 0:00:20.7
4.
HOLOUBKOVÁ Lucie
TUFO CykloZákladna Otrokovice
CZE 0:05:53.4 0:00:21.7
5.
HOLUBOVÁ Eliška
PRAHA 8
CZE 0:05:55.6 0:00:24.0
6.
MACHOVÁ Aneta
Tufo cyklozakladna Otrokovice
CZE 0:06:23.1 0:00:51.5
7.
KLAKURKOVÁ Anna
MG Bike Team
CZE 0:06:23.4 0:00:51.7
8.
PAVLÍKOVÁ Sabina
MG Bike Team
CZE 0:06:26.1 0:00:54.5
9.
MARVANOVÁ Rozálie
CZE 0:06:36.1 0:01:04.5
10.
ANDĚLOVÁ Kateřina
CZE 0:07:40.6 0:02:09.0
11.
DVOŘÁKOVÁ Zuzanka
CZE 0:07:42.4 0:02:10.7
12.
FIALOVÁ Zuzana
MG Bike Team
CZE 0:07:45.1 0:02:13.5
13.
ŠTĚPÁNKOVÁ Veronika
CZE 0:08:27.1 0:02:55.5
14.
DOBIÁŠOVÁ Denisa
CZE 0:08:38.1 0:03:06.5
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ĎUREC Matias
SVK 0:02:23.2 0:00:00.0
2.
HUŤKA Martin
Marťa JEDE!!!
CZE 0:02:39.7 0:00:16.5
3.
ŠPALEK Matěj
KOLOKROUŽEK Zlin
CZE 0:02:45.2 0:00:22.0
4.
PANTŮČEK Jiří
ACT leraK Blansko
CZE 0:03:44.7 0:01:21.5
5.
BENDA Matěj
CZE 0:05:01.7 0:02:38.5
6.
HRDINA Eda
Havlíčkův Brod
CZE 0:05:35.2 0:03:12.0
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ROLINC Dominik
PŘEROV
CZE 0:03:26.2 0:00:00.0
2.
KÖHLER Jaroslav
Bikesport team mohelnice
CZE 0:04:21.7 0:00:55.5
3.
ZEMÁNEK Richard
CZE 0:04:28.2 0:01:02.0
4.
TRÁVNÍK Martin
CZE 0:05:39.2 0:02:13.0
5.
MARVAN Matyas
CZE 0:05:55.2 0:02:29.0
6.
DOHNALÍK Robin
CZE 0:05:56.2 0:02:30.0
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ŽÁČKOVÁ Thea
CZE 0:02:37.7 0:00:00.0
2.
VODICOVÁ Adéla
CZE 0:02:38.7 0:00:00.9
3.
VEČEŘOVÁ Ellen
CZE 0:03:38.0 0:01:00.2
4.
SCHWARZOVÁ Eliška
CZE 0:04:39.0 0:02:01.2
5.
KOPEČNÁ Viktorie
CZE 0:04:54.0 0:02:16.2
6.
SMETANOVÁ Šarlota
CZE 0:05:00.7 0:02:23.0
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
LODROVÁ Amelie
TJ AUTO ŠKODA
CZE 0:03:20.5 0:00:00.0
2.
HEINZOVÁ Elena
bikesport servis Opava
CZE 0:03:28.5 0:00:07.9
3.
CHLUBNOVÁ Ella
Rouchovany
CZE 0:03:42.5 0:00:21.9
4.
DVOŘÁKOVÁ Jitka
PŘEROV
CZE 0:03:47.5 0:00:26.9
5.
TALLOVÁ Anna
Želátovice
CZE 0:04:45.5 0:01:24.9
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
DOHNAL Darek
Zapro Team
CZE 0:00:39.5 0:00:00.0
2.
TALLA Jakub
Želátovice
CZE 0:00:49.5 0:00:10.0
3.
KLAKURKA Václav Jr.
MG Bike Team
CZE 0:00:52.5 0:00:13.0
4.
CHUCHMA Radovan
Kolo-běžky Brumov-Bylnice
CZE 0:00:55.0 0:00:15.5
5.
VODICA Dominik
CZE 0:00:56.3 0:00:16.7
6.
VÁŇA Josef
CZE 0:00:56.8 0:00:17.2
7.
SCHWARZ Adam
OSTRAVA PORUBA
CZE 0:01:33.3 0:00:53.7
8.
ŽÍDEK Matěj
OSTRAVA
CZE 0:02:23.1 0:01:43.5
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
MUCHOVÁ Sarah
FLY cycling team Ostrava
CZE 0:00:36.1 0:00:00.0
2.
PÁTKOVÁ Leontýna
Pavlovice u Přerova
CZE 0:00:49.5 0:00:13.4
3.
KŘUPKOVÁ Johana
CZE 0:02:57.8 0:02:21.7
4.
SUCHÁNKOVÁ Jolanda
Jezernice
CZE 0:03:33.8 0:02:57.7

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.