AUTHOR ŠELA CROSS RUN

Running
DATE :5.5.2019 PLACE  :Helfštýn

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KLEMENT Jiří
DRESSME.CZ
CZE 0:43:46.6 0:00:00.0
2.
JANDA Jakub
ROHÁLOV bike team
CZE 0:44:27.4 0:00:40.7
3.
KONÍČEK Jakub
Finančné centrum Team
SVK 0:45:37.6 0:01:51.0
4.
DEDEK Aleš
AD TEAM
CZE 0:46:42.1 0:02:55.5
5.
FRANC Pavel
NATIVESPORT
CZE 0:47:00.2 0:03:13.5
6.
MINAŘÍK Tomáš
Valach Bike Team
CZE 0:48:06.1 0:04:19.5
7.
SOJKA Josef
Zapro AD Team
CZE 0:48:37.4 0:04:50.7
8.
JUKL Karel
CYKLODRAK STŘÍBRO
CZE 0:49:39.7 0:05:53.0
9.
ŠAFRÁNEK Tomáš
Hlinsko
CZE 0:50:05.4 0:06:18.7
10.
LAVIČKA David
GHOST Team
CZE 0:50:43.2 0:06:56.5
11.
DOLEŽEL Jan
Dobříš
CZE 0:50:43.9 0:06:57.2
12.
ŘEDINA Milan
MK Prostějov
CZE 0:51:51.7 0:08:05.0
13.
RYBA Lukáš
BB Cyklosport
CZE 0:52:58.7 0:09:12.0
14.
OMELKA Tomáš
Bystřice pod Hostýnem
CZE 0:53:36.2 0:09:49.5
15.
UHLÍŘ Vojtěch
SK Šela Sport
CZE 0:55:07.7 0:11:21.0
16.
BEZDĚK Pavel
BADMINTON TOVAČOV
CZE 0:55:24.7 0:11:38.0
17.
DOHNAL Zdeněk
CZE 0:55:51.4 0:12:04.7
18.
NAVARA Karel
CZE 0:56:12.7 0:12:26.0
19.
NEBESKÝ Tomáš
VARTA - Sokol Králův Dvůr
CZE 0:56:42.4 0:12:55.7
20.
SUCHÁNEK Zdeněk
CZE 0:57:35.9 0:13:49.2
21.
CHALOUPKA Prokop
Model Bike Team
CZE 0:57:48.9 0:14:02.2
22.
ŠEVČÍK Petr
HZS OLK
CZE 0:57:55.4 0:14:08.7
23.
ČECH Aleš
MODEL BIKE TEAM Opava
CZE 0:58:15.9 0:14:29.2
24.
PEŠKA Jan
Hlinsko
CZE 0:58:57.4 0:15:10.7
25.
DRMOLA Filip
MK Prostějov
CZE 0:59:33.4 0:15:46.7
26.
SERAFINOWSKI Piotr
POL 1:00:42.9 0:16:56.2
27.
JURČÍK Pavel
Zapro AD Team
CZE 1:00:56.9 0:17:10.2
28.
PAVELKA Jan
www.lonelyrider.cz
CZE 1:01:21.2 0:17:34.5
29.
KREJČÍK Ondřej
Beespee.cz
CZE 1:01:57.4 0:18:10.8
30.
JANKTO Petr
AD TEAM
CZE 1:02:39.4 0:18:52.8
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
MITÁČKOVÁ Kateřina
M-Sport ZlÍn
CZE 0:58:50.2 0:00:00.0
2.
URBÁŠKOVÁ Petra
Želatovice
CZE 0:59:45.7 0:00:55.5
3.
KRISTKOVÁ Helena
CZE 1:00:02.2 0:01:12.0
4.
ZOBANÍKOVÁ Kristina
PŘEROV
CZE 1:04:08.2 0:05:18.0
5.
MACHOVÁ Erika
CZE 1:07:06.5 0:08:16.2
6.
SERAFINOWSKA Dorota
CZE 1:12:32.5 0:13:42.2
7.
ŠEBKOVÁ Klára
MK Prostějov
CZE 1:12:49.5 0:13:59.2
8.
WOLNY Ewa
POL 1:15:12.0 0:16:21.8
9.
DOBIÁŠOVÁ Šárka
CZE 1:16:44.2 0:17:54.0
10.
ŠNEJDRLOVÁ Jitka
CZE 1:19:41.7 0:20:51.5
11.
ŠKOPOVÁ Martina
CZE 1:22:25.8 0:23:35.5
12.
SVOBODOVÁ Kamila
CZE 1:22:59.5 0:24:09.3
13.
LARYSZOVÁ Pavlína
CZE 1:30:46.1 0:31:55.8
14.
JAKUBCOVÁ Vendula
Frog´s MTB Bikes Kroměříž
CZE 1:44:37.1 0:45:46.8

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.