RESULTS RESULT
Official results
- Master Weekend Elite
- Master Weekend Open
- MASAKR Elite Men / Women
- MASAKR Elite by category
- MASAKR Elite Teams
- MASAKR Open Men / Women
- MASAKR Open by category
- MASAKR Open Teams
- DRIL Elite Men / Women
- DRIL Elite by category
- DRIL Elite Teams
- DRIL Open Men / Women
- DRIL Open by category
- DRIL Open Teams
- BRUTAL Elite Men / Women
- BRUTAL Elite by category
- BRUTAL Elite Teams
- BRUTAL Open Men / Women
- BRUTAL Open by category
- BRUTAL Open Teams
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | RAJNIAK Michal |
Elite Team Ocra Slovakia |
SVK | 1:27:30.7 | 0:00:00.0 |
2. | CENIGA Peter |
Elite Team Ocra Slovakia |
SVK | 1:27:44.0 | 0:00:13.3 |
3. | VACÍK Jiří |
Spartan Gym |
CZE | 1:27:45.3 | 0:00:14.6 |
4. | NOVÁK Lukáš |
CZE | 1:36:03.0 | 0:08:32.3 | |
5. | HANYK Lukáš |
OCRA CZ TEAM |
CZE | 1:42:13.9 | 0:14:43.2 |
6. | NEJEDLÝ Václav |
CZE | 1:43:04.7 | 0:15:34.0 | |
7. | DIETRICH David |
MIT Tough Team Germany |
AUT | 1:43:55.9 | 0:16:25.2 |
8. | FIŠER Rostislav |
Spartan Gym |
CZE | 1:45:29.2 | 0:17:58.5 |
9. | HYNEK Richard |
Barbarian Extreme Team |
CZE | 1:47:31.8 | 0:20:01.1 |
10. | HROMADA Martin |
Elite Team Ocra Slovakia |
SVK | 1:51:35.6 | 0:24:04.9 |
11. | KULHÁNEK Martin |
CZE | 1:52:13.7 | 0:24:43.0 | |
12. | KRS Kryštof |
CZE | 1:52:23.2 | 0:24:52.5 | |
13. | SVOBODA Martin |
Spartan Gym |
CZE | 1:53:15.0 | 0:25:44.3 |
14. | MIKŠOVSKÝ Michal |
Gladiators |
CZE | 1:53:16.0 | 0:25:45.3 |
15. | HANDLER Christian |
AUT | 1:55:48.7 | 0:28:18.0 | |
16. | KAREL Štěpán |
CZE | 1:57:22.1 | 0:29:51.4 | |
17. | DRÁBEK Lukáš |
SRTG Holýšov Elite |
CZE | 1:57:53.0 | 0:30:22.3 |
18. | SETTELE Stefan |
MIT Tough Team Germany |
GER | 2:03:25.0 | 0:35:54.3 |
19. | MAJER Michal |
Predator Workout Ceske budejovice |
CZE | 2:05:35.8 | 0:38:05.1 |
20. | BABÁK Josef |
CZE | 2:08:01.3 | 0:40:30.6 | |
21. | GRAMEL Peter |
SRTG Čelákovice |
CZE | 2:10:25.5 | 0:42:54.8 |
22. | KRAUS Christian |
MIT Tough Team Germany |
SUI | 2:12:28.7 | 0:44:58.0 |
23. | TOPIČ Karel |
SRTG Holýšov Master |
CZE | 2:14:13.4 | 0:46:42.7 |
24. | RAMBERGER Christian |
Team Celtic Warrior |
AUT | 2:14:43.9 | 0:47:13.2 |
25. | SUCHNA David |
OCRA CZ TEAM |
CZE | 2:18:26.0 | 0:50:55.3 |
26. | BALINT Michal |
Predator Workout Ceske budejovice |
CZE | 2:20:00.3 | 0:52:29.6 |
27. | FUCHSHUBER Andreas |
GER | 2:20:54.6 | 0:53:23.9 | |
28. | VÍTEK Tadeáš |
SRTG Čelákovice |
CZE | 2:21:44.5 | 0:54:13.8 |
29. | MIKEL Marek |
Barbarian Extreme Team |
CZE | 2:22:27.0 | 0:54:56.3 |
30. | GAJDOŠ Jan |
Crossgym |
CZE | 2:23:36.7 | 0:56:06.0 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | HORTOBÁGYIOVÁ Eszter |
Elite Team Ocra Slovakia |
SVK | 1:57:35.7 | 0:00:00.0 |
2. | PEPOVÁ Janka |
Elite Team Ocra Slovakia |
SVK | 2:06:30.1 | 0:08:54.4 |
3. | KÖNIGOVÁ Lucie |
CZE | 3:01:17.2 | 1:03:41.5 | |
4. | ZÁBRANSKÁ Ladislava |
CZE | 3:03:17.6 | 1:05:41.9 | |
5. | GREIBIG Michaela |
GER | 3:06:00.4 | 1:08:24.7 | |
6. | ŘEŽÁBKOVÁ Monika |
CZE | 3:14:47.0 | 1:17:11.3 | |
7. | SEITLEROVÁ Sára |
CZE | 3:18:52.2 | 1:21:16.5 | |
8. | DLOUHÁ Denisa |
SRTG Čelákovice |
CZE | 4:46:05.9 | 2:48:30.2 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | PODZIMEK Jakub |
CZE | 1:38:00.3 | 0:00:00.0 | |
2. | MALIHA Roman |
Predator Race Workout Ústí nad Labem |
CZE | 1:40:56.0 | 0:02:55.7 |
3. | MALIHA Vít |
Predator Race Workout Ústí nad Labem |
CZE | 1:46:17.0 | 0:08:16.7 |
4. | JOSKA Vladislav |
CZE | 1:46:19.5 | 0:08:19.2 | |
5. | VEPŘEK Martin |
CZE | 1:49:12.4 | 0:11:12.1 | |
6. | REMEŠ Jan |
CZE | 1:50:03.7 | 0:12:03.4 | |
7. | ILDŽA Matúš |
CZE | 1:50:06.4 | 0:12:06.1 | |
8. | HRABÁK Petr |
CZE | 1:53:52.1 | 0:15:51.8 | |
9. | HANÁČEK Michal |
CZE | 1:56:07.1 | 0:18:06.8 | |
10. | DOMORÁD Vojtěch |
Heaven Team |
CZE | 1:56:21.9 | 0:18:21.6 |
11. | MIKOLASEK David |
SVK | 1:56:26.4 | 0:18:26.1 | |
12. | ŘEZNÍČEK Jan |
CZE | 1:56:27.9 | 0:18:27.6 | |
13. | SINKULE Pavel |
EXTRA Brno |
CZE | 1:56:34.3 | 0:18:34.0 |
14. | KUBIŠ Michael |
EXTRA Brno |
CZE | 1:57:03.8 | 0:19:03.5 |
15. | KUCHAŘ Lukáš |
EXTRA Brno |
CZE | 1:57:05.2 | 0:19:04.9 |
16. | NOVOTNÝ Zdeněk |
CZE | 1:58:37.8 | 0:20:37.5 | |
17. | ŘEZÁČ Matěj |
Predator Race Workout Ústí nad Labem |
CZE | 1:58:55.2 | 0:20:54.9 |
18. | KUČERA Petr |
Predator Race Workout Ústí nad Labem |
CZE | 1:58:55.6 | 0:20:55.3 |
19. | HRUBÝ Josef |
Gladiators |
CZE | 1:59:08.6 | 0:21:08.3 |
20. | CIMLER Jiří |
Gladiators |
CZE | 1:59:17.7 | 0:21:17.4 |
21. | ŠINDLER Matěj |
Gladiators |
CZE | 1:59:17.7 | 0:21:17.4 |
22. | KOMÁREK Michal |
EXTRA Brno |
CZE | 1:59:57.8 | 0:21:57.5 |
23. | DRNEK Jan |
CZE | 2:01:43.1 | 0:23:42.8 | |
24. | LÖFFLER Erik |
CZE | 2:02:05.7 | 0:24:05.4 | |
25. | TREMETZBERGER Manuel |
CZE | 2:02:06.2 | 0:24:05.9 | |
26. | SCHNEIDER Martin |
CZE | 2:02:08.8 | 0:24:08.5 | |
27. | KILIJÁN Tomáš |
CZE | 2:03:23.4 | 0:25:23.1 | |
28. | PŮČEK Zdeňek |
CZE | 2:03:27.1 | 0:25:26.8 | |
29. | MIŠNER Petr |
CZE | 2:04:55.5 | 0:26:55.2 | |
30. | VORÁČEK Tomáš |
AFtraining Nýřany |
CZE | 2:05:14.2 | 0:27:13.9 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | BABUŠKOVÁ Stanislava |
CZE | 2:02:20.5 | 0:00:00.0 | |
2. | POLOCZKOVÁ Natalie |
Gladiators |
CZE | 2:03:41.9 | 0:01:21.4 |
3. | SOUKUPOVÁ Vendula |
Gladiators |
CZE | 2:09:51.3 | 0:07:30.8 |
4. | BULIČKOVÁ Iveta |
CZE | 2:11:00.4 | 0:08:39.9 | |
5. | KOLCZYN Magdalena |
BeFit24Team |
POL | 2:11:48.5 | 0:09:28.0 |
6. | FIALOVÁ Lenka |
SRTG Čelákovice |
CZE | 2:15:18.8 | 0:12:58.3 |
7. | HOLCOVÁ Petra |
CZE | 2:15:52.8 | 0:13:32.3 | |
8. | GEBHARDT Vanessa |
MIT Tough Team Germany |
GER | 2:18:00.2 | 0:15:39.7 |
9. | DANI Michaela |
CZE | 2:18:59.0 | 0:16:38.5 | |
10. | ŠIBOROVÁ Kristýna |
CZE | 2:26:07.3 | 0:23:46.8 | |
11. | MIZON Ruby |
Predator Workout Ceske budejovice |
CZE | 2:26:53.0 | 0:24:32.5 |
12. | TYKAVOVÁ Romana |
Predator Race Workout Ústí nad Labem |
CZE | 2:26:57.8 | 0:24:37.3 |
13. | PĚČKOVÁ Zdeňka |
CZE | 2:27:10.3 | 0:24:49.8 | |
14. | ZIZKOVA Katerina |
Predator Workout Ceske budejovice |
CZE | 2:27:17.8 | 0:24:57.3 |
15. | LENOCHOVÁ Magda |
SRTG Čelákovice |
SVK | 2:27:39.0 | 0:25:18.5 |
16. | ŠVARCOVÁ Ilona |
Spartan Gym |
CZE | 2:27:58.9 | 0:25:38.4 |
17. | CIPROVÁ Tereza |
Spartan Gym |
CZE | 2:29:02.3 | 0:26:41.8 |
18. | RAMPÍROVÁ Petra |
OCRA CZ TEAM |
CZE | 2:29:24.4 | 0:27:03.9 |
19. | HAJOSTEKOVÁ Simona |
CZE | 2:29:48.7 | 0:27:28.2 | |
20. | TITĚROVÁ Barbora |
CZE | 2:30:56.2 | 0:28:35.7 | |
21. | BLAŽKOVÁ Helena |
CZE | 2:31:10.6 | 0:28:50.1 | |
22. | HÁJKOVÁ Daniela |
CZE | 2:31:44.1 | 0:29:23.6 | |
23. | SUŠÁNKOVÁ Klára |
CZE | 2:33:20.5 | 0:31:00.0 | |
24. | MACANOVÁ Zuzana |
CZE | 2:33:20.6 | 0:31:00.1 | |
25. | KOTALÍKOVÁ Veronika |
Arena Team |
CZE | 2:34:24.3 | 0:32:03.8 |
26. | SUKOVATÁ Klára |
Gladiators |
CZE | 2:35:03.5 | 0:32:43.0 |
27. | MILUŠKOVÁ Tereza |
Spartan Gym |
CZE | 2:36:57.7 | 0:34:37.2 |
28. | BIČÍKOVÁ Ivana |
TEAM Z |
CZE | 2:37:42.6 | 0:35:22.1 |
29. | FOX Monika |
CZE | 2:44:36.9 | 0:42:16.4 | |
30. | PICHRTOVA Jana |
Flex-fitness |
CZE | 2:45:28.5 | 0:43:08.0 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | RAJNIAK Michal |
Elite Team Ocra Slovakia |
SVK | 0:58:05.1 | 0:00:00.0 |
2. | VACÍK Jiří |
Spartan Gym |
CZE | 0:59:22.9 | 0:01:17.8 |
3. | WEIG Simon |
GER | 1:00:28.6 | 0:02:23.5 | |
4. | CENIGA Peter |
Elite Team Ocra Slovakia |
SVK | 1:03:16.5 | 0:05:11.4 |
5. | NEJEDLÝ Václav |
CZE | 1:05:41.4 | 0:07:36.3 | |
6. | HYNEK Richard |
Barbarian Extreme Team |
CZE | 1:05:45.3 | 0:07:40.2 |
7. | KREJČÍ Pavel |
Sunny Gang Plzeň |
CZE | 1:06:22.0 | 0:08:16.9 |
8. | JABŮREK Martin |
Achilles |
CZE | 1:06:49.0 | 0:08:43.9 |
9. | NOVÁK Lukáš |
CZE | 1:08:08.9 | 0:10:03.8 | |
10. | VOROBOK Tomáš |
CZE | 1:10:08.9 | 0:12:03.8 | |
11. | HROMADA Martin |
Elite Team Ocra Slovakia |
SVK | 1:10:45.2 | 0:12:40.1 |
12. | FIŠER Rostislav |
Spartan Gym |
CZE | 1:12:28.3 | 0:14:23.2 |
13. | ŘEŘICHA Jan |
Sunny Gang Plzeň |
CZE | 1:12:40.4 | 0:14:35.3 |
14. | ŘÍHA Miroslav |
Achilles |
CZE | 1:13:20.5 | 0:15:15.4 |
15. | SVOBODA Martin |
Spartan Gym |
CZE | 1:13:25.1 | 0:15:20.0 |
16. | KAREL Štěpán |
CZE | 1:17:01.8 | 0:18:56.7 | |
17. | MIKŠOVSKÝ Michal |
Gladiators |
CZE | 1:17:35.5 | 0:19:30.4 |
18. | HANYK Lukáš |
OCRA CZ TEAM |
CZE | 1:20:32.6 | 0:22:27.5 |
19. | BABÁK Josef |
CZE | 1:20:39.8 | 0:22:34.7 | |
20. | SUND Marc |
MIT Tough Team Germany |
GER | 1:22:05.7 | 0:24:00.6 |
21. | FRYČEK Jan |
Sunny Gang Plzeň |
CZE | 1:22:46.6 | 0:24:41.5 |
22. | JANÁČEK Zdeněk |
Sunny Gang Plzeň |
CZE | 1:23:48.0 | 0:25:42.9 |
23. | ROUSPETR David |
Sunny Gang Plzeň |
CZE | 1:24:25.8 | 0:26:20.7 |
24. | GRAMEL Peter |
SRTG Čelákovice |
CZE | 1:24:46.1 | 0:26:41.0 |
25. | RASOCHA David |
SRTG Čelákovice |
CZE | 1:26:03.7 | 0:27:58.6 |
26. | DRÁBEK Lukáš |
SRTG Holýšov Elite |
CZE | 1:26:40.0 | 0:28:34.9 |
27. | KURIAL Zbyněk |
Achilles |
CZE | 1:27:05.7 | 0:29:00.6 |
28. | HÁVA Lukáš |
SRTG Čelákovice |
CZE | 1:27:10.4 | 0:29:05.3 |
29. | HNETILA Tomáš |
SRTG Čelákovice |
CZE | 1:27:27.7 | 0:29:22.6 |
30. | GAJDOŠ Jan |
Crossgym |
CZE | 1:28:17.3 | 0:30:12.2 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | HORTOBÁGYIOVÁ Eszter |
Elite Team Ocra Slovakia |
SVK | 1:17:14.4 | 0:00:00.0 |
2. | PEPOVÁ Janka |
Elite Team Ocra Slovakia |
SVK | 1:17:14.5 | 0:00:00.1 |
3. | SCHEJBALOVÁ Tereza |
CZE | 1:19:26.1 | 0:02:11.7 | |
4. | VORÁČKOVÁ Adéla |
CZE | 1:22:29.6 | 0:05:15.2 | |
5. | FOX Monika |
CZE | 1:39:48.6 | 0:22:34.2 | |
6. | KÖNIGOVÁ Lucie |
CZE | 1:47:28.4 | 0:30:14.0 | |
7. | MAZÁNKOVÁ Petra |
SRTG Čelákovice |
CZE | 1:58:09.7 | 0:40:55.3 |
8. | GREIBIG Michaela |
GER | 2:01:11.0 | 0:43:56.6 | |
9. | SZCZYPKOVA Natalie |
SRTG Čelákovice |
CZE | 2:01:40.8 | 0:44:26.4 |
10. | RAGANCIKOVA Katarina |
CZE | 2:02:42.4 | 0:45:28.0 | |
11. | HERAJTOVÁ Nikola |
CZE | 2:12:41.2 | 0:55:26.8 | |
12. | JENŠÍKOVÁ Jana |
Pizza Gatto Nero |
CZE | 2:19:16.8 | 1:02:02.4 |
13. | STEPANEK Ela |
Team Celtic Warrior |
AUT | 2:25:48.7 | 1:08:34.3 |
14. | MORAVCOVÁ Lucie |
Smartim |
CZE | 3:08:32.6 | 1:51:18.2 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | KAMIC Petr |
CZE | 1:03:19.4 | 0:00:00.0 | |
2. | MALIHA Roman |
Predator Race Workout Ústí nad Labem |
CZE | 1:04:37.8 | 0:01:18.4 |
3. | PODZIMEK Jakub |
SRTG Čelákovice |
CZE | 1:04:48.0 | 0:01:28.6 |
4. | MALIHA Vít |
Predator Race Workout Ústí nad Labem |
CZE | 1:07:32.7 | 0:04:13.3 |
5. | JOSKA Vladislav |
CZE | 1:07:36.9 | 0:04:17.5 | |
6. | REMEŠ Jan |
CZE | 1:11:20.2 | 0:08:00.8 | |
7. | KUČERA Petr |
Predator Race Workout Ústí nad Labem |
CZE | 1:14:15.2 | 0:10:55.8 |
8. | VEPŘEK Martin |
CZE | 1:16:06.1 | 0:12:46.7 | |
9. | HANÁČEK Michal |
CZE | 1:17:01.1 | 0:13:41.7 | |
10. | VOLÁK Adam |
CZE | 1:17:02.9 | 0:13:43.5 | |
11. | PŘIBIL Tomáš |
CHALLENGE TEAM |
CZE | 1:17:16.6 | 0:13:57.2 |
12. | ŠINDLER Matěj |
Gladiators |
CZE | 1:18:04.0 | 0:14:44.6 |
13. | CIMLER Jiří |
Gladiators |
CZE | 1:18:04.1 | 0:14:44.7 |
14. | SINKULE Pavel |
EXTRA Brno |
CZE | 1:18:55.9 | 0:15:36.5 |
15. | KUBIŠ Michael |
EXTRA Brno |
CZE | 1:19:19.1 | 0:15:59.7 |
16. | KUCHAŘ Lukáš |
EXTRA Brno |
CZE | 1:19:38.3 | 0:16:18.9 |
17. | KOMÁREK Michal |
EXTRA Brno |
CZE | 1:19:44.7 | 0:16:25.3 |
18. | STUPARIČ Jan |
CZE | 1:20:29.7 | 0:17:10.3 | |
19. | HAVRÁNEK Ondřej |
CZE | 1:20:56.9 | 0:17:37.5 | |
20. | KROMPIGEL Jan |
CZE | 1:21:00.9 | 0:17:41.5 | |
21. | CENEFELS Filip |
CZE | 1:21:26.5 | 0:18:07.1 | |
22. | IDŽA Matúš |
SVK | 1:22:59.5 | 0:19:40.1 | |
23. | VOLESKÝ Lukáš |
CZE | 1:23:08.8 | 0:19:49.4 | |
24. | BLEHA Pavel |
CZE | 1:23:29.7 | 0:20:10.3 | |
25. | GRASL Karel |
CZE | 1:23:42.8 | 0:20:23.4 | |
26. | DRNEK Jan |
CZE | 1:23:59.8 | 0:20:40.4 | |
27. | RYŠAVÝ Šimon |
Barbarian Extreme Team |
CZE | 1:24:13.5 | 0:20:54.1 |
28. | RAŽNÝ Tomáš |
CZE | 1:24:25.5 | 0:21:06.1 | |
29. | HRABÁK Petr |
CZE | 1:24:31.7 | 0:21:12.3 | |
30. | ČERNÝ Vaclav |
CZE | 1:24:53.9 | 0:21:34.5 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | CSERNÁK Eniko |
HUN | 1:23:58.7 | 0:00:00.0 | |
2. | OSTREZI Petra |
CZE | 1:25:03.2 | 0:01:04.5 | |
3. | MIZON Ruby |
Predator Workout Ceske budejovice |
CZE | 1:26:33.3 | 0:02:34.6 |
4. | POLOCZKOVÁ Natalie |
Gladiators |
CZE | 1:26:34.7 | 0:02:36.0 |
5. | SOUKUPOVÁ Vendula |
Gladiators |
CZE | 1:27:14.0 | 0:03:15.3 |
6. | DOLEŽELOVÁ Lenka |
CZE | 1:28:46.2 | 0:04:47.5 | |
7. | ZIZKOVA Katerina |
Predator Workout Ceske budejovice |
CZE | 1:28:58.1 | 0:04:59.4 |
8. | SEDLECKÁ Veronika |
Gladiators |
CZE | 1:29:16.9 | 0:05:18.2 |
9. | DOLEŽALOVÁ Andrea |
Vikings |
CZE | 1:35:11.1 | 0:11:12.4 |
10. | MIKULCOVÁ Martina |
Volfs |
CZE | 1:35:33.2 | 0:11:34.5 |
11. | LEDVINOVÁ Lucie |
Sunny Girls Plzeň |
CZE | 1:35:42.4 | 0:11:43.7 |
12. | KYNCLOVÁ Zuzana |
CZE | 1:35:45.1 | 0:11:46.4 | |
13. | NOVÁ Petra |
Gladiators |
CZE | 1:36:10.1 | 0:12:11.4 |
14. | SMTUNÁ Veronika |
CZE | 1:37:12.0 | 0:13:13.3 | |
15. | TYKAVOVÁ Romana |
Predator Race Workout Ústí nad Labem |
CZE | 1:38:09.2 | 0:14:10.5 |
16. | BULIČKOVÁ Iveta |
CZE | 1:38:21.8 | 0:14:23.1 | |
17. | ŠVARCOVÁ Ilona |
Spartan Gym |
CZE | 1:38:35.6 | 0:14:36.9 |
18. | FIALOVÁ Marie |
Sunny Girls Plzeň |
CZE | 1:40:11.8 | 0:16:13.1 |
19. | LENOCHOVÁ Magda |
SRTG Čelákovice |
SVK | 1:40:54.8 | 0:16:56.1 |
20. | DURYCHOVÁ Kateřina |
AGOGE Monkeys |
CZE | 1:42:21.9 | 0:18:23.2 |
21. | GEBHARDT Vanessa |
MIT Tough Team Germany |
GER | 1:42:29.9 | 0:18:31.2 |
22. | SIWIECOVA Vladimira |
Pizza Gatto Nero |
CZE | 1:42:35.6 | 0:18:36.9 |
23. | VERNEROVÁ Aneta |
CZE | 1:44:16.3 | 0:20:17.6 | |
24. | FOX Gabriela |
SRTG Čelákovice |
CZE | 1:44:29.6 | 0:20:30.9 |
25. | PAVELKOVÁ Pavlína |
BU BU BU SCHULZ GYM |
CZE | 1:44:35.8 | 0:20:37.1 |
26. | ŠIBOROVÁ Kristýna |
CZE | 1:44:43.6 | 0:20:44.9 | |
27. | PĚČKOVÁ Zdeňka |
CZE | 1:45:10.7 | 0:21:12.0 | |
28. | KRAMÁŘOVÁ Vladimíra |
RSáci |
CZE | 1:45:39.0 | 0:21:40.3 |
29. | PUCHROVÁ Tereza |
Sunny Girls Plzeň |
CZE | 1:45:42.2 | 0:21:43.5 |
30. | SPORKOVÁ Václava |
CZE | 1:46:16.7 | 0:22:18.0 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | HRDINA Pavel |
Ale tak jo! |
CZE | 2:22:47.8 | 0:00:00.0 |
2. | TVRDÍK Tomáš |
Ale tak jo! |
CZE | 2:27:45.5 | 0:04:57.7 |
3. | DORŇÁK Petr |
OCRA CZ TEAM |
CZE | 2:30:31.4 | 0:07:43.6 |
4. | WEIG Simon |
MIT Tough Team Germany |
GER | 2:35:21.9 | 0:12:34.1 |
5. | CENIGA Peter |
Elite Team Ocra Slovakia |
SVK | 2:43:35.2 | 0:20:47.4 |
6. | PAĎOUR Radek |
CZE | 2:53:22.8 | 0:30:35.0 | |
7. | KADRMAS Marek |
OCRA CZ TEAM |
CZE | 3:01:15.0 | 0:38:27.2 |
8. | NEJEDLÝ Václav |
CZE | 3:01:41.6 | 0:38:53.8 | |
9. | NOVÁK Lukáš |
CZE | 3:02:13.9 | 0:39:26.1 | |
10. | VACÍK Jiří |
Spartan Gym |
CZE | 3:06:06.7 | 0:43:18.9 |
11. | HROMADA Martin |
Elite Team Ocra Slovakia |
SVK | 3:06:21.8 | 0:43:34.0 |
12. | KAREL Štěpán |
CZE | 3:09:58.7 | 0:47:10.9 | |
13. | KREJČÍ Pavel |
Ale tak jo! |
CZE | 3:11:42.8 | 0:48:55.0 |
14. | HANYK Lukáš |
OCRA CZ TEAM |
CZE | 3:15:50.5 | 0:53:02.7 |
15. | SVOBODA Martin |
Spartan Gym |
CZE | 3:19:21.4 | 0:56:33.6 |
16. | KRAUS Christian |
MIT Tough Team Germany |
SUI | 3:22:32.7 | 0:59:44.9 |
17. | MIKŠOVSKÝ Michal |
Gladiators |
CZE | 3:24:36.0 | 1:01:48.2 |
18. | DRÁBEK Lukáš |
SRTG Holýšov Elite |
CZE | 3:26:13.9 | 1:03:26.1 |
19. | HOLZGETHAN Florian |
AUT | 3:26:42.4 | 1:03:54.6 | |
20. | FIŠER Rostislav |
Spartan Gym |
CZE | 3:30:28.8 | 1:07:41.0 |
21. | BABÁK Josef |
CZE | 3:31:47.7 | 1:08:59.9 | |
22. | FOJTÍK Václav |
CZE | 3:34:57.9 | 1:12:10.1 | |
23. | SETTELE Stefan |
MIT Tough Team Germany |
GER | 3:35:14.6 | 1:12:26.8 |
24. | KRÁSA David |
CZE | 3:45:49.5 | 1:23:01.7 | |
25. | KADRMAS Martin |
OCRA CZ TEAM |
CZE | 3:47:44.9 | 1:24:57.1 |
26. | SUND Marc |
MIT Tough Team Germany |
GER | 3:49:23.6 | 1:26:35.8 |
27. | JANÁČEK Zdeněk |
Ale tak jo! |
CZE | 3:50:32.7 | 1:27:44.9 |
28. | VOLÁK Adam |
CZE | 4:07:02.2 | 1:44:14.4 | |
29. | BILEK Roland |
Team Celtic Warrior |
AUT | 4:07:34.6 | 1:44:46.8 |
30. | STROUHAL David |
CZE | 4:14:01.3 | 1:51:13.5 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | PEPOVÁ Janka |
Elite Team Ocra Slovakia |
SVK | 3:09:31.3 | 0:00:00.0 |
2. | HORTOBÁGYIOVÁ Eszter |
Elite Team Ocra Slovakia |
SVK | 3:09:33.4 | 0:00:02.1 |
3. | KÖNIGOVÁ Lucie |
CZE | 4:14:17.1 | 1:04:45.8 | |
4. | VYTINOVÁ Veronika |
LIBEREC |
CZE | 4:26:55.3 | 1:17:24.0 |
5. | FOX Monika |
CZE | 4:32:33.3 | 1:23:02.0 | |
6. | GREIBIG Michaela |
GER | 4:53:19.7 | 1:43:48.4 | |
7. | RASLOVÁ Marie |
LIBEREC |
CZE | 4:53:50.6 | 1:44:19.3 |
8. | SVOBODOVÁ Mirka |
SRTG Čelákovice |
CZE | 5:03:40.2 | 1:54:08.9 |
9. | KUŽELÍKOVÁ Zuzana |
CZE | 5:11:43.9 | 2:02:12.6 | |
10. | BALAJKOVÁ Tereza |
CZE | 5:57:53.9 | 2:48:22.6 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | HYNEK Richard |
Barbarian Extreme Team |
CZE | 2:37:38.9 | 0:00:00.0 |
2. | KOČVARA Luboš |
Tortily v mlze |
CZE | 2:49:14.4 | 0:11:35.5 |
3. | PODZIMEK Jakub |
SRTG Čelákovice |
CZE | 2:51:12.7 | 0:13:33.8 |
4. | ŠÁLA Bohuslav |
CZE | 2:59:22.6 | 0:21:43.7 | |
5. | ŘEZNÍČEK Jan |
CZE | 3:05:00.4 | 0:27:21.5 | |
6. | JOSKA Vladislav |
CZE | 3:12:00.2 | 0:34:21.3 | |
7. | OPL Vojtěch |
CZE | 3:12:07.0 | 0:34:28.1 | |
8. | REMEŠ Jan |
CZE | 3:13:23.6 | 0:35:44.7 | |
9. | VEPŘEK Martin |
CZE | 3:16:02.0 | 0:38:23.1 | |
10. | TOMÁŠEK Martin |
CZE | 3:18:22.5 | 0:40:43.6 | |
11. | KUČERA Petr |
Predator Race Workout Ústí nad Labem |
CZE | 3:24:16.1 | 0:46:37.2 |
12. | HAVELEC Zdeněk |
CZE | 3:25:31.2 | 0:47:52.3 | |
13. | SINKULE Pavel |
EXTRA Brno |
CZE | 3:26:08.9 | 0:48:30.0 |
14. | ČÍP Roman |
Koně, dobrý koně ! |
CZE | 3:26:32.4 | 0:48:53.5 |
15. | PEŠEK Petr |
CZE | 3:26:48.3 | 0:49:09.4 | |
16. | HURSKYJ Alexandr |
Barbarian Extreme Team |
CZE | 3:29:11.4 | 0:51:32.5 |
17. | MILATA Paskal |
SVK | 3:32:29.7 | 0:54:50.8 | |
18. | VAVREČKA Libor |
CZE | 3:34:01.7 | 0:56:22.8 | |
19. | KOMÁREK Michal |
EXTRA Brno |
CZE | 3:36:52.7 | 0:59:13.8 |
20. | VILDMAN Tomáš |
CZE | 3:37:11.0 | 0:59:32.1 | |
21. | HANÁČEK Michal |
CZE | 3:38:34.0 | 1:00:55.1 | |
22. | DRNEK Jan |
CZE | 3:38:34.1 | 1:00:55.2 | |
23. | TREMETZBERGER Manuel |
GER | 3:38:36.1 | 1:00:57.2 | |
24. | MIKOLÁŠEK Dávid |
Elite Team Ocra Slovakia |
SVK | 3:38:38.8 | 1:00:59.9 |
25. | KILIAN Patrik |
Tortily v mlze |
CZE | 3:40:47.0 | 1:03:08.1 |
26. | KNECHT Marek |
ICEBUGRUNNING |
CZE | 3:40:53.4 | 1:03:14.5 |
27. | ŠÁLEK Martin |
ICEBUGRUNNING |
CZE | 3:40:54.4 | 1:03:15.5 |
28. | KOLIBA Jiří |
ICEBUGRUNNING |
CZE | 3:40:55.8 | 1:03:16.9 |
29. | BERAN Lukáš |
Spartan Gym |
CZE | 3:41:08.0 | 1:03:29.1 |
30. | RIEDL Lukáš |
Gladiátoři |
CZE | 3:42:00.5 | 1:04:21.6 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠAŠKOVÁ Zuzana |
CZE | 3:17:10.4 | 0:00:00.0 | |
2. | DANI Michaela |
CZE | 3:20:43.5 | 0:03:33.1 | |
3. | SOUKUPOVÁ Vendula |
Gladiators |
CZE | 3:24:35.8 | 0:07:25.4 |
4. | MIZON Ruby |
Predator Workout Ceske budejovice |
CZE | 3:27:59.3 | 0:10:48.9 |
5. | LOKAJÍČKOVÁ Klára |
CZE | 3:34:50.7 | 0:17:40.3 | |
6. | NĚMCOVÁ Sandra |
CZE | 3:35:24.8 | 0:18:14.4 | |
7. | HOUŠKOVÁ Šárka |
CZE | 3:39:27.3 | 0:22:16.9 | |
8. | ZIMMERMANNOVÁ Lenka |
SRTG Čelákovice |
CZE | 3:43:11.2 | 0:26:00.8 |
9. | POLOCZKOVÁ Natalie |
Gladiators |
CZE | 3:44:50.6 | 0:27:40.2 |
10. | ZIZKOVA Katerina |
Predator Workout Ceske budejovice |
CZE | 3:52:23.3 | 0:35:12.9 |
11. | ŠIBOROVÁ Kristýna |
CZE | 3:56:20.7 | 0:39:10.3 | |
12. | STEJSKALOVÁ Barbora |
OCRA CZ TEAM |
CZE | 3:58:15.1 | 0:41:04.7 |
13. | TYKAVOVÁ Romana |
Predator Race Workout Ústí nad Labem |
CZE | 4:00:49.4 | 0:43:39.0 |
14. | MAZÁNKOVÁ Petra |
SRTG Čelákovice |
CZE | 4:00:58.0 | 0:43:47.6 |
15. | VOSECKÁ Barbora |
CZE | 4:05:08.0 | 0:47:57.6 | |
16. | RUDKOVÁ Kristýna |
SRTG Čelákovice |
CZE | 4:05:15.8 | 0:48:05.4 |
17. | ŠEBKOVÁ Klára |
Predator Workout Mariánské Lázně |
CZE | 4:07:22.1 | 0:50:11.7 |
18. | MÍŠKOVÁ Tereza |
SRTG Olomouc |
CZE | 4:10:24.7 | 0:53:14.3 |
19. | LENOCHOVÁ Magda |
SRTG Čelákovice |
SVK | 4:14:05.3 | 0:56:54.9 |
20. | POUROVÁ Kateřina |
CZE | 4:15:48.5 | 0:58:38.1 | |
21. | PĚČKOVÁ Zdeňka |
CZE | 4:16:50.5 | 0:59:40.1 | |
22. | DVOŘÁKOVÁ Veronika |
EXTRA Brno |
CZE | 4:26:14.3 | 1:09:03.9 |
23. | MILUŠKOVÁ Tereza |
Spartan Gym |
CZE | 4:26:27.5 | 1:09:17.1 |
24. | HAVLOVÁ Tereza |
CZE | 4:27:59.2 | 1:10:48.8 | |
25. | RAITROVÁ Hana |
CZE | 4:30:17.6 | 1:13:07.2 | |
26. | JEŘÁBKOVÁ Petra |
Fénix Plzeň |
CZE | 4:35:51.7 | 1:18:41.3 |
27. | LOMNICKÁ Tereza |
SRTG Čelákovice |
CZE | 4:36:50.3 | 1:19:39.9 |
28. | FOX Gabriela |
SRTG Čelákovice |
CZE | 4:42:09.9 | 1:24:59.5 |
29. | VESELÁ Petra |
CZE | 4:46:35.7 | 1:29:25.3 | |
30. | DVOŘÁKOVÁ Lenka |
Bootcamp Team |
CZE | 4:46:51.1 | 1:29:40.7 |